שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הטעם או: למה לסבול כשאפשר לא.

I'm God
לפני 11 שנים • 24 בספט׳ 2012
I'm God • 24 בספט׳ 2012
[quote="המאלף TM"]
קאלי כתב/ה:
המאלף TM כתב/ה:
קאלי כתב/ה:
יש דברים שעושים כי פשוט אפשר , מה רע ?
לא צריך תאוריה שלמה להסביר כל דבר , לפעמים עושים משהו כי אפשר וגם זה יכול להיות נהדר

אני מסכים, לגמרי. רק שהפוסטים של הנשלטות או השולטים נתנו לכל הפעילות הזו איזו משמעות חבויה, משמעות כל כך חבויה, שהיא גלויה רק להם כנראה...

הדבר העיקרי שבולט בהם הוא שיש לאנשים סיבה לדבר עליהם , על הפוסטים עצמם ועל הניקים שכתבו אותם , אולי זאת הסיבה ואולי לא , בת'כלס ....למישהו באמת איכפת מזה ?????

למישהו באמת אכפת ממה ?
לך הרי מספיק אכפת לכתוב בלוג, לקרוא בלוגים של אחרים ולהגיב פה בפורום. או שזו פאטה מורגנה מה שאני רואה מולי?[/quote

יש או אין לזה משמעות , זה הנושא הנדון , לא ?

וכן זו פאטה מורגנה , כל השרשור הזה הוא בעצם חלום או סיוט
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 24 בספט׳ 2012
[quote="קאלי"]
המאלף TM כתב/ה:
קאלי כתב/ה:
המאלף TM כתב/ה:
קאלי כתב/ה:
יש דברים שעושים כי פשוט אפשר , מה רע ?
לא צריך תאוריה שלמה להסביר כל דבר , לפעמים עושים משהו כי אפשר וגם זה יכול להיות נהדר

אני מסכים, לגמרי. רק שהפוסטים של הנשלטות או השולטים נתנו לכל הפעילות הזו איזו משמעות חבויה, משמעות כל כך חבויה, שהיא גלויה רק להם כנראה...

הדבר העיקרי שבולט בהם הוא שיש לאנשים סיבה לדבר עליהם , על הפוסטים עצמם ועל הניקים שכתבו אותם , אולי זאת הסיבה ואולי לא , בת'כלס ....למישהו באמת איכפת מזה ?????

למישהו באמת אכפת ממה ?
לך הרי מספיק אכפת לכתוב בלוג, לקרוא בלוגים של אחרים ולהגיב פה בפורום. או שזו פאטה מורגנה מה שאני רואה מולי?[/quote

יש או אין לזה משמעות , זה הנושא הנדון , לא ?

וכן זו פאטה מורגנה , כל השרשור הזה הוא בעצם חלום או סיוט

לא זה לא הנושא הנדון, זו סתם במה למה שאני חושב ורציתי לראות מה אחרים חושבים. זה לא מניפסט וזו לא קריאה לסדר, אין חובת נוכחות you know. היות ואת פאטה מורגנה, ולא באמת אכפת לך, את מוזמנת להתעורר מהחלום (או הסיוט, תלוי איך בא לך לזכור את זה) ולדעת שאת מוגנת מכל הדברים שלא אכפת לך מהם.
I'm God
I'm God • 24 בספט׳ 2012
[quote="

לא זה לא הנושא הנדון, זו סתם במה למה שאני חושב ורציתי לראות מה אחרים חושבים. זה לא מניפסט וזו לא קריאה לסדר, אין חובת נוכחות you know. היות ואת פאטה מורגנה, ולא באמת אכפת לך, את מוזמנת להתעורר מהחלום (או הסיוט, תלוי איך בא לך לזכור את זה) ולדעת שאת מוגנת מכל הדברים שלא אכפת לך מהם.[/quote]

1. למה צריך להתעורר
2. אם לא איכפת לי , ממה בדיוק אני צריכה הגנה
3. למה הוא צריך מקרר אם הוא לא מעשן
TradeMark​(שולט)
קאלי כתב/ה:
[quote="

לא זה לא הנושא הנדון, זו סתם במה למה שאני חושב ורציתי לראות מה אחרים חושבים. זה לא מניפסט וזו לא קריאה לסדר, אין חובת נוכחות you know. היות ואת פאטה מורגנה, ולא באמת אכפת לך, את מוזמנת להתעורר מהחלום (או הסיוט, תלוי איך בא לך לזכור את זה) ולדעת שאת מוגנת מכל הדברים שלא אכפת לך מהם.

1. למה צריך להתעורר
2. אם לא איכפת לי , ממה בדיוק אני צריכה הגנה
3. למה הוא צריך מקרר אם הוא לא מעשן[/quote]

צודקת לחלוטין, ובלה בלה בלה גם לך.
פייה{O}

Re: ממממ..

פייה{O} • 24 בספט׳ 2012
בובה yל חוט כתב/ה:
השולט שלי מעולם לא עשה לי משהו כדי שאסבול
גם בסשן הכי קשה המטרה לא הייתה להתעלל בי או לגרום לי לסבול
המטרה הייתה שאתחזק מזה שאלמד מזה שאבין שאני מסוגלת להתמודד עם דברים שקשים לי ולהתמודד מול השדים הכי מפחידים.

זה לדוגמא משהו שאף פעם לא ממש הבנתי.
מה שאותי מדליק בבדסמ זה בדיוק ההתעללות והסבל.
אני בנאדם בוגר, לו הייתי צריכה עזרה בהתמודדויות שונות הייתי פונה לטיפול.
קשה לי גם להבין את הצד השני -
השולט הוא למעשה אלטרואיסט טיפולי שמטרתו לעזור לנשלטת להתמודד עם קשיים?
למה לא להודות שפשוט מדליק אותו לגרום לאישה סבל?

זה בסדר, כולנו כאן סוטים icon_cool.gif
    התגובה האהובה בשרשור
רצסיבי​(נשלט)

Re: מה שבשביל אחד

רצסיבי​(נשלט) • 24 בספט׳ 2012
המאלף TM כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
הוא סבל צרוף - בשביל האחר הוא הנאה צרופה.

ומי יחליט על המשמעות לכל אחד?...

רפו, טהרנות בדס"מית זה נחמד, זה אפילו כיף למי שבא לו. אבל אני מדבר על המה שחלול ומוצג כמלא. על מה שרדוד ומוצג כעמוק, על מה שגופני ומוצג כנפשי. על מה שהוא פאן, ומוצג כאיזה חלק מתהליך למידה. זה הכל.

אני מכבד יותר נטיות של אנשים שאני לא מבין אותן, מאשר אנשים שלא מכבדים נטיות כאלה בגלל שהן לא מובנות להם.

וגם, מה שחלול ורדוד בעיניך, הוא לא בהכרח חלול ורדוד.
ודי לחכימא ברמיזא.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2012
המאלף TM כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:

רפו, טהרנות בדס"מית זה נחמד, זה אפילו כיף למי שבא לו. אבל אני מדבר על המה שחלול ומוצג כמלא. על מה שרדוד ומוצג כעמוק, על מה שגופני ומוצג כנפשי. על מה שהוא פאן, ומוצג כאיזה חלק מתהליך למידה. זה הכל.

ואני רק מבקשת שתשמור על ראש פתוח, כי בסופו של דבר מה שלך ולי נראה מהצד אולי "פלצני" יכול להיות עם עומק אמיתי...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ספט' 24, 2012 5:24 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
TradeMark​(שולט)

רצסיבי כתב/ה:
המאלף TM כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:

אני מכבד יותר נטיות של אנשים שאני לא מבין אותן, מאשר אנשים שלא מכבדים נטיות כאלה בגלל שהן לא מובנות להם.

וגם, מה שחלול ורדוד בעיניך, הוא לא בהכרח חלול ורדוד.
ודי לחכימא ברמיזא.

לא דיברתי על כבוד, וגם לא דיברתי על הפעיליות הספציפיות האלה, אלא על הרעיון הכללי של לעטוף שטות במסווה פסאדו-אינטיליגנטי. מגפה די נפוצה פה. אני מתחבר ליצר הזה ממקום קדמוני, ואני לא כאן ללמד אפ'חד שיעור לחיים, גם לא לכפות את דעתי.
יש סיבה שלא הגבתי לגופו של עניין על הפוסטים הספציפיים שציינתי, כי לא ראיתי טעם להעמיד אדם על טעות במקום שזו בחירה שלו ומבחינת החיים שלו אין זו טעות בכלל. וזו בהחלט בחירה שלו, כמו שבחירה שלי להעלות מה אני חושב. מאיפה שאתה מדבר אפשר לחשוב שכל בחירה של אדם בהקשר הזה היא סבירה וחסינת ביקורת או דעה מנוגדת רק בגלל שזו בחירה שלו ?. מוזר. כבוד תשמור בהחלט רק למי שבא לך. גם אני עושה את אותו דבר.

ופייה, כולנו סוטים (:
TradeMark​(שולט)

rapunzel כתב/ה:
המאלף TM כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:

ושוב - "קצת" סובלנות לא היתה מזיקה לך.

רגישות רגישות, כמה עדינים אתם ופגיעים. בסה"כ דעה שלי, אני הקטן שאת לא מכירה בכלל.
הקשר בין סובלנות לבין להגיד את דעתי רופף, אבל אני אשמח אם תסבירי לי רפו. בסופו של דבר אני מבין מהר כשמסבירים לי לאט את יודעת (:
סירופ​(נשלטת)

יש בזה משהו

סירופ​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2012
יש משהו בשאלה שלך, היא חולפת במוחי, לא בחרישיות אלא כמו מצילתיים כשאני ...למשל, חוטפת הצלפות קשות.

ברגעים שהשוט חותך בבשרי אני לא יכולה להמנע מן השאלה, מה זה ? למה אני חוטפת מכות? מה אני עושה כאן?

או למשל

היום בבוקר הוא בא לבקר אותי, תוך שהוא קורא עיתון ( הארץ), שותה קפה ( מקינטה) אוכל קרואסון שקדים ( מעשה ידי, מתכון - מרתה סטויארט). הנחתי בעדינות חבל ( חגורה של חלוק מגבת)
על הספה.

מה את רוצה? הרים עיניו
שתקשור לי את השדיים, ביקשתי.

לכי לחדר, התפשטי ושכבי על הבטן. (לעולם לא יעתר באופן מלא לבקשותי, כל תחינה מעוררת בו את השד)

כשנכנס עקד אותי בסגנון עגלה לקראת ברביקיו, היינו זרועות משיקות לקרסוליים ואז התישב על הכרית והכניס את איברו עמוק לפי בתנוחה הזאת אי אפשר לנשום מהאף כי הוא כבר מלא נוזלים ואי אפשר לנשום מהפה כי הוא מלא בזין

וחברות, אני נכנסתי להתקף, שבחיים לא היה לי, קלסרופוביה, פאניקה והיסטריה גם יחד.

בכיתי וצעקתי שאין לי אויר, תשחרר אותי, תשחרר אותי וכאלו, גם קראתי בשמו האמיתי כמה פעמים כי ידעתי שזו היתה מילת הביטחון של קודמתי ( לי אין)

הוא לא שחרר אותי, אבל עבר לפעילות מתונה יותר באיזור החורים הפעורים מטה

אני קצת בושה בהיעדר השליטה העצמית, מאידך, וחזרה לשאלתך מאלף,
כשהכל הסתיים פיזזתי באנדרופינים וציחקקתי כמו נערה בת 14

וכל היום עברו בי זרמים מענגים כאלו בגוף

אז כנראה שיש משהו באמת הנוצרית- הסבל משחרר