אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הטעם או: למה לסבול כשאפשר לא.

I'm God
לפני 11 שנים • 24 בספט׳ 2012

Re: יש בזה משהו

I'm God • 24 בספט׳ 2012
סירופ כתב/ה:
יש משהו בשאלה שלך, היא חולפת במוחי, לא בחרישיות אלא כמו מצילתיים כשאני ...למשל, חוטפת הצלפות קשות.

ברגעים שהשוט חותך בבשרי אני לא יכולה להמנע מן השאלה, מה זה ? למה אני חוטפת מכות? מה אני עושה כאן?

או למשל

היום בבוקר הוא בא לבקר אותי, תוך שהוא קורא עיתון ( הארץ), שותה קפה ( מקינטה) אוכל קרואסון שקדים ( מעשה ידי, מתכון - מרתה סטויארט). הנחתי בעדינות חבל ( חגורה של חלוק מגבת)
על הספה.

מה את רוצה? הרים עיניו
שתקשור לי את השדיים, ביקשתי.

לכי לחדר, התפשטי ושכבי על הבטן. (לעולם לא יעתר באופן מלא לבקשותי, כל תחינה מעוררת בו את השד)

כשנכנס עקד אותי בסגנון עגלה לקראת ברביקיו, היינו זרועות משיקות לקרסוליים ואז התישב על הכרית והכניס את איברו עמוק לפי בתנוחה הזאת אי אפשר לנשום מהאף כי הוא כבר מלא נוזלים ואי אפשר לנשום מהפה כי הוא מלא בזין

וחברות, אני נכנסתי להתקף, שבחיים לא היה לי, קלסרופוביה, פאניקה והיסטריה גם יחד.

בכיתי וצעקתי שאין לי אויר, תשחרר אותי, תשחרר אותי וכאלו, גם קראתי בשמו האמיתי כמה פעמים כי ידעתי שזו היתה מילת הביטחון של קודמתי ( לי אין)

הוא לא שחרר אותי, אבל עבר לפעילות מתונה יותר באיזור החורים הפעורים מטה

אני קצת בושה בהיעדר השליטה העצמית, מאידך, וחזרה לשאלתך מאלף,
כשהכל הסתיים פיזזתי באנדרופינים וציחקקתי כמו נערה בת 14

וכל היום עברו בי זרמים מענגים כאלו בגוף

אז כנראה שיש משהו באמת הנוצרית- הסבל משחרר

נס אמיתי , האף סתום,הפה מלא זין ועדיין אפשר לצעוק " שחרר אותי" ואפילו לבטא את שמו המלא.
מה המשמעות או המטרה בפרסום הזה ?

אל תעני זה לא באמת מעניין אותי
בלוסום​(לא בעסק)

למאלף TM -שים לב!

בלוסום​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2012
rapunzel כתב/ה:
המאלף TM כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
הוא סבל צרוף - בשביל האחר הוא הנאה צרופה.

ומי יחליט על המשמעות לכל אחד?...

רפו, טהרנות בדס"מית זה נחמד, זה אפילו כיף למי שבא לו. אבל אני מדבר על המה שחלול ומוצג כמלא. על מה שרדוד ומוצג כעמוק, על מה שגופני ומוצג כנפשי. על מה שהוא פאן, ומוצג כאיזה חלק מתהליך למידה. זה הכל.

ואני רק מבקשת שתשמור על ראש פתוח, כי בסופו של דבר מה שלך ולי נראה מהצד אולי "פלצני" יכול להיות עם עומק אמיתי...

לאחר שקראתי את תגובתך - שיניתי את מילותיי. אנא צטט אותי כיאות בבקשה icon_smile.gif
TradeMark​(שולט)

אז אפשר לקרוא לילד בשמו ?

TradeMark​(שולט) • 24 בספט׳ 2012
סירופ, אני מסכים מסכים מסכים. מודה מודה מודה (:

אז למה להעמיס איזה לקח שלומדים מזה ? המקום הכי אמיתי תמיד מגיע כשאנחנו משחקים ויכולים לשאוב אחד לשני את השדים. זו בדיוק הנקודה שלי.

מעבר לזה, שללמוד להעריך מיטה זה בלשון המעטה תמוה. אם אנס סדרתי זכאי למיטה וארוחות חמות, וואלה גם הכלבה שלך.

ורפו, תלונתך התקבלה והאחראי למחדל ימצא. לא נחסוך בכח אדם ואמצעים, ואני משוכנע כי הועדה שתקום תבדוק את הנושא ותעביר אלי את המלצותיה רק כדי שנתעלם מהן לחלוטין (ככה זה עובד בישראל 2012 לא ?) (:
Dark Artist​(שולט)
לפני 11 שנים • 25 בספט׳ 2012

אנסה לשקף את דעתך

Dark Artist​(שולט) • 25 בספט׳ 2012
בתור אדם שרואה דברים בשקיפות ובצורה בהירה ופשוטה,אתה מנסה להבין
מדוע לכל פעולה הפשוטה ביותר או למנהג הטרחני ביותר במערכת יחסים בדס‏"מית
מייחסים משמעויות מורכבות,מתוחכמות ופלספניות יתר על מידה.‏ מדוע שולט
צריך להראות כל הזמן שהוא בשליטה בכך שהוא חוזר על "רשימת מכולת‏"‏,על מנת
להזכיר לנשלטת שלו מיהו האדם שהיא מתחתיו? מקווה ששיקפתי אותך נכונה.
לדעתי התשובה או ההסבר קשורים לטיב מערכת היחסים ואני ארחיב.‏ במערכות יחסים קינקיות או כאלו
שקיימות בעיקר בחדרי המיטות,ה‏"טקסים‏" הללו שאתה מזכיר אותם נראים מיותרים
ומאולצים,אולם במערכות יחסים של 24/7‏ ויחסי בדס‏"מ בלבד יש להם חשיבות רבה.‏ נשלטות ‏
דורשות הרבה תשומת לב ויחס תמורת הנתינה שלהם ולכן מבחינתן כאשר השולט ‏
דורש מהן צייתנות בצורת משימות/ניהול כספי/סדר יום וכד' הוא נותן להם יחס.
מדובר גם בהתווית גבולות ויצירת אמון ולכן יש צורך תדיר לשולט להכווין את הנשלטת שלו
למסלול הרצוי לו ולה.‏ אפשר להשוות סיטואציה זו ליחסים של הורים וילדים,ההורה
חייב כל פעם להציב גבולות,לחנך ולהיות בשליטה וזהו תהליך ארוך,אחרת הילד
מהר מאוד סורר ופורק כל עול.
לגבי הדוגמה שנתת לשינה על הרצפה והשוואה מלגלגת לטירונות,מדוע לא להשוות זאת לטירונות?‏
כשבטירונות קרבית עושים מסע כומתה שבסופו מקבלים את הכומתה,ניתן
להסתכל על כך בציניות ולומר שבכל מקרה צריך להיות עם כומתה,אז מדוע כל כך להתאמץ למענה?‏
אך המאמץ והסבל הופכים את הכומתה לייחודית ומקור גאווה.‏ אני סבור שהדין
גם נכון לעניין המיטה.‏ נשלטת שתזכה באישור אדונה להיות על מיטתה תראה בכך זכות גדולה
ופרס על מאמציה וכבר לא תתיחס לשינה על מיטה כעל דבר מובן מאליו.
בקצרה הכל בעיני המתבונן וגם :‏ תאמר לי מהן הסטיות שלך ואומר לך איזה שולט אתה.
Mary Jane

Re: מה הטעם או: למה לסבול כשאפשר לא.

Mary Jane • 25 בספט׳ 2012
המאלף TM כתב/ה:
.................

זכויות בסיסיות של אדם כאדם בחיים האמיתיים, גם אם היא נשלטת-שפחה שלך, לא צריכים תזכורת וגם אם כן זה בהחלט רק במקרי קיצון. אז כיף לשחק, וזה העולם שלי את יודעת, את רק חיה בו, אבל לי זה נתפס כשרירותי. לדעתי לא לומדים פה כלום.......

...

למה לא לומדים כלום? דווקא לומדים - כיצד להיות עבד נטול זכויות בסיסיות, הנתון לגחמות ולהחלטות שרירותיות של האדון (;
זה לא בהכרח עמוק או אינטליגנטי במיוחד, אבל יש אנשים שנמשכים לעניין.
המלט

Re: מה שבשביל אחד

המלט • 25 בספט׳ 2012
רצסיבי כתב/ה:
המאלף TM כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
הוא סבל צרוף - בשביל האחר הוא הנאה צרופה.

ומי יחליט על המשמעות לכל אחד?...

רפו, טהרנות בדס"מית זה נחמד, זה אפילו כיף למי שבא לו. אבל אני מדבר על המה שחלול ומוצג כמלא. על מה שרדוד ומוצג כעמוק, על מה שגופני ומוצג כנפשי. על מה שהוא פאן, ומוצג כאיזה חלק מתהליך למידה. זה הכל.

אני מכבד יותר נטיות של אנשים שאני לא מבין אותן, מאשר אנשים שלא מכבדים נטיות כאלה בגלל שהן לא מובנות להם.

וגם, מה שחלול ורדוד בעיניך, הוא לא בהכרח חלול ורדוד.
ודי לחכימא ברמיזא.

לשיטתך, רצסיבי, אין שום דבר רדוד וחלול בעולם, ואם יש משהו כזה, אז הס מלהזכיר, כי הכל אישי ולכן כל כך עמוק ומלא.
הוא​(שולט)

כבשגרת הכלוב

הוא​(שולט) • 25 בספט׳ 2012
דברי "כפירה" על בדסמ תמיד עוררו אמוציות על גבול הג'יהאד. תמיד צץ לו החכמולוג התורן או הילד שניסה לבדוק אם המלך ערום או לא. מנסיוני לעיתים הוא ערום ולעיתים לא. תלוי בהרבה משתנים כמו תקופה, סוג היחסים, סגנון השליטה ועומקה. ההמלצה היחידה שאתרום שכל אחד יעשה את הבדסמ שלו וימנע מלחלק ציונים והערכות לשאר, רק כדי להרגיש שגישתו הכי "ארוכה".

ודארקי - לגבי מי שמגיעה כבר ליחסי 24-7 איפסנה את רצונותיה בשלבים קודמים וכל יחס שתקבל מהפרטנר שלה תשיב עליו במאור עיניים ואסירות תודה. אחרת זה לא יותר מצוות הווי ובידור.
TradeMark​(שולט)

Re: אנסה לשקף את דעתך

TradeMark​(שולט) • 25 בספט׳ 2012
Dark Artist כתב/ה:
בתור אדם שרואה דברים בשקיפות ובצורה בהירה ופשוטה,אתה מנסה להבין
מדוע לכל פעולה הפשוטה ביותר או למנהג הטרחני ביותר במערכת יחסים בדס‏"מית
מייחסים משמעויות מורכבות,מתוחכמות ופלספניות יתר על מידה.‏ מדוע שולט
צריך להראות כל הזמן שהוא בשליטה בכך שהוא חוזר על "רשימת מכולת‏"‏,על מנת
להזכיר לנשלטת שלו מיהו האדם שהיא מתחתיו? מקווה ששיקפתי אותך נכונה.

בקצרה הכל בעיני המתבונן וגם :‏ תאמר לי מהן הסטיות שלך ואומר לך איזה שולט אתה.

לא, השיקוף שלך לא נכון, ואני בכלל לא אדם שמנסה להבין למה לכל פעולה מנהג טרחני ובהחלט לא רואה דברים בצורה נהירה ופשוטה. אני כן בן אדם שכשאומרים לו: תראה איזה עומק ומשמעות יפה יש פה, פותח את העיניים ואת התאים האפורים וחושב: באמת יש פה איזו משמעות ששווה לעמוד עליה?. "רשימות מכולת" בהחלט קיימות, גם אצלי. יש בכל אינטרקציה בדס"מית מוטיב של אובססיב-קומפולסיב, ממש כמו בכל דת, ואני לא אחד שבא להפר סדרי עולם. אני חיי את הסדר הזה שנים.

לגבי הכל בעיניי המתבונן, תאמר לי את סטיותיך אומר לך איזה שולט אתה, אני בהחלט מסכים. הם אמרו את סטייתם, אני חושב שזה יכול להיות סתם פאן לשני הצדדים בלי תחפושת הפסיכולוגית-אינטלקטואלית-קורס בשיפור עצמי שהלבישו עליה, ואמרתי את דעתי. בשביל זה אנחנו פה לא? למצוא בית למה שיש לנו בפנים.

לגבי ההשוואות לצבא וטירונות. טוב, לדעתי הצבא זה גוף מסורבל, אטום וג'נרי שהופך אנשים לעיסה כדי שיקפצו על רימון בלי לחשוב. אצלי, אין שום קשר בין השליטה שלי לבין מוטיב צבאיים.
TradeMark​(שולט)

Re: כבשגרת הכלוב

TradeMark​(שולט) • 25 בספט׳ 2012
הוא כתב/ה:
דברי "כפירה" על בדסמ תמיד עוררו אמוציות על גבול הג'יהאד. תמיד צץ לו החכמולוג התורן או הילד שניסה לבדוק אם המלך ערום או לא. מנסיוני לעיתים הוא ערום ולעיתים לא. תלוי בהרבה משתנים כמו תקופה, סוג היחסים, סגנון השליטה ועומקה. ההמלצה היחידה שאתרום שכל אחד יעשה את הבדסמ שלו וימנע מלחלק ציונים והערכות לשאר, רק כדי להרגיש שגישתו הכי "ארוכה".

ודארקי - לגבי מי שמגיעה כבר ליחסי 24-7 איפסנה את רצונותיה בשלבים קודמים וכל יחס שתקבל מהפרטנר שלה תשיב עליו במאור עיניים ואסירות תודה. אחרת זה לא יותר מצוות הווי ובידור.

מבחינת גיל, כן אני יכול להיות ילד בעינייך. וכן, הרבה פעמים כשהייתי ילד המורות חשבו שאני חוצפן וחוכמולוג. אני לפחות נותן לך את הקרדיט בינתיים שאתה יותר אינטיליגנטי מהמורות שהיו לי, ושכנראה יש לילדים שלך (אם יש לך ילדים). תן לי קרדיט שזה שיש לי משתמש מלפני שנה, לא אומר שאני שנה בעסק. או שאל תתן, גם על זה אני זורם.

בדס"מ הוא לא מלך, זו לא דת (למרות מוטיב דומים), ודווקא אנשים שמקצרים בתגובתם רומזים על איזה ידע ומידע נוסף שיש בידיהם ולא מחלקים לילדים שכמותי בפורום שכזה. כוהנים ממש, מה אומר ומה נגיד...
המלט

Re: כבשגרת הכלוב

המלט • 25 בספט׳ 2012
הוא כתב/ה:

דווקא מה שמעורר אמוציות עד לאין קץ זה עוד פוסט בסדרת "אדוני", ומה שמעורר צורות חיים שהתרגלו לעצמן מרבצן זה שמישהו בא ומסתכל על זה באופן קצת רענן יותר, ואפילו - שומו שמיים - ביקורתי במקצת.

מה שאתה אומר זה בעצם "סתום ואל תפריע", וכיון שאין לך אף טיעון ענייני, אתה מביא את עניין הגיל, שכמובן אין לו שום קשר לכלום כמעט אף פעם. אני לא מתפלא שהבאת לו אסוציאציה של כהנים ששומרים על איזה גביע קדוש, סוד שמור, או ידע שעובר בעל פה במסדרים אשר פרטיהם נמסרים בעל פה ליחידי סגולה.