לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לפסיבי/ת לגבי חדירה אנאלית

FUCKME
לפני 11 שנים • 2 באוק׳ 2012

שאלה לפסיבי/ת לגבי חדירה אנאלית

FUCKME • 2 באוק׳ 2012
שלום רב השאלה מיועדת לנשים או גברים שחוו חדירה אנאלית .

מנוסחת בלשון נקבה .

אשמח לשמוע ממך כיצד התמודדת עם הכאב שבחדירה , תחושות , ובעיקר התמודדות עם פמפום מסיבי ועמוק מקריאתי ברשת הבנתי שזה הכי כואב .

אשמח לשיתוף של מי שיכולה .

תודה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אם מתחילים מאד לאט ובהדרגה זה לא כואב. מתחילים עם אצבע ולאט לאט מוסיפים, ככה הגוף מתרגל והפתח מתרחב לאט לאט ואז זה לא מפחיד. אם מגיעים ככה לפמפום אז גם הוא לא כואב. אם עושים את זה לעיתים יחסית קרובות, אחרי כמה פעמים כבר לא צריך יותר מידי הכנה.
גם אם קצת כואב, זה רק בתתחלה. אם אני ממש חרמנית אז אני לא מרגישה את הכאב וזה כיף לאללה.

אבל אם חודרים בכח ומבעד להתנגדות - אז כואב פצצות ואני אישית לא הצלחתי לספוג את הכאב הזה וביקשתי להפסיק.
    התגובה האהובה בשרשור
בלוסום​(לא בעסק)

העצה שלי:

בלוסום​(לא בעסק) • 2 באוק׳ 2012
גם אם יש התנגדות, גיליתי שהדרך היחידה להתמודד עמה היא שהוא ישאר מספיק זמן בפנים ולא יחשב גוף זר בתוכי.
לגבי הפמפום - אם מתחילים בקצב אטי ואת נמצאת בפוזה שעושה לך את זה ומגרה אותך - מהר מאד אפשר להגביר קצב..

חייבת לציין שעבר זמן מאז שעשיתי אנאלי, אבל כשהנל קרה, זה הצליח..
FUCKME

תודה למגיבות

FUCKME • 2 באוק׳ 2012
אם הבנתי נכון , חשוב לתת לגוף להתרגל + להיות בפוזה שמגרה אותי ?

כמו כן מה לגבי חדירה מלאה כלומר שהאיבר נכנס עד הסוף וז מרגישים את החודרת / ת

מאחור למיטב הבנתי זה שיא הכייף אך גם שיא הכאב ?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 4 באוק׳ 2012
שיא הכיף זה עניין של נסיון - מה שהכי כיף לך, זה שיא הכיף. בדיוק כמו בחדירה וגינלית, כל אחד וטעמו האישי.
שיא הכאב לא קשור בעומק. מה שיוצר את הכאב זה שאיבר/חפץ מנסה להיכנס לפתח שצר מידי בשבילו. אז הכי כואב בהתחלה - גם בגלל שאין את הגמישות שבאה עם התרגול וגם כי פסיכולוגית, הגוף מתנגד, תחת ממוצע נוטה להתכווץ כשמנסים לדחוף לתוכו משהו. בגלל זה זה כואב. אחרי שעוברים את השלב הזה, העומק כבר לא משנה לכלום. מה שצר ולוחץ זה הפתח בהתחלה. בפנים יש מקום icon_smile.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 4 באוק׳ 2012
קיבלת המלצות טובות, אני מציעה להקשיב להן.

כל בכל דבר, גם כאן לא קופצים ישר למים העמוקים. לא מתחילים מחדירות עומק אגרסיביות ומהירות סטייל סרטי פורנו, אלא מתחילים בלשון וממשיכים לאצבע. ואז שתי אצבעות. ההרגלה של השרירים האלו לחדירה מצריכה עבודה פיזית חוזרת. בנוסף, יש גם אלמנט מנטלי שמקל על החדירה- כשאתה לחוץ ומפוחד אתה מכווץ יותר וככה כואב יותר. ככל שאתה רגיל יותר לתחושה, אתה יודע למה לצפות בהמשך וקל לך יותר להרפות.

בקיצור, תרגול תרגול תרגול. אם אין לך פרטנר\ית שאפשר לתרגל איתה, ההמלצה שלי תהיה לנסות את זה בעצמך על עצמך. תקפיד על היגיינה של מה שזה לא יהיה שאתה מחדיר (לעטוף בקונדום!!) וקח את עצמך ל7 דקות בגן עדן.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 באוק׳ 2012
סיכוך, לפחות בהתחלה. KY קלאסי עושה את העבודה.
אני גם ממליצה על אצבע על הדגדגן, זה מאוד עוזר.

אני חושבת שמעבר לכל דבר אחר זה עניין של מבנה פיזי. לי, למשל, זה אף פעם לא היה נורא כואב ולעומת זאת כן נורא כיף. אני מכירה אנשים שפשוט לא עומדים בכאב וזה לא כיף להם ב-כלל.
הכי כדאי להקשיב טוב טוב לגוף, מה מרטיב ומה מכבה. ולקחת בחשבון שיש סיכוי שזה לא רק עניין של אימון אלא גם של מבנה אנטומי.
FUCKME
FUCKME • 4 באוק׳ 2012
תודה על התגובות

להלן המימצאים .

רמת החרמנות גבוהה ובשיאה .

עם אצבע אחת אין בעיה וגם עד 2 אצבעות . נכנסות ויוצאות עם גומי וחומר סיכה .

עם דילדו לא יותר עבה משתי אצבעות , נכנס ויוצא זה שורף !!

לא כואב בכלל רק שורף ...

מהי ההמלצה ?
לודוויג​(שולט)
לפני 11 שנים • 6 באוק׳ 2012
לודוויג​(שולט) • 6 באוק׳ 2012
מה שכואב זה ההרחבה של הפתח החדירה הראשונית.
מרגע שהשרירים נרפים, החדירה לא כואבת, וזה בעצם מה שאמרו כאן.
העומק לא כואב. אין שם עצבים ולא מרגישים כלום, אבל זה כבר תלוי במבנה שלך הפנימי (וקצת בתנוחה) ובאורך שלו...
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 11 שנים • 7 באוק׳ 2012
אוקיי, אני מעיינת בתגובות ומוצאת שהחמיצו כאן משהו חשוב - חוקן.
לדעתי התחושה של ניקיון מאפשרת את ההתרפות טוב יותר, אין את החרדה מתקלות מביכות (והן מביכות) שגורמת לכיווץ אינסטינקטיבי.
מעניין מה שאתה אומר על תחושת השריפה, זה גם עם קונדום עליו? אולי יש לך רגישות לחומר?