בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצפה שהגבר שלך ישלם עלייך? כנראה ...

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 11 שנים • 6 באוק׳ 2012
אני חושבת שבדייט ראשון הגבר צריך להזמין את האישה. ככה מקובל, וזה גם יפה בעיני. זה פשוט עניין סמלי. כמובן שלא מדובר על להזמין ארוחה שלמה וכאלו. קפה, דרינק וכו'.

מעבר לדייט ראשון, בהחלט מתחילים לדבר על חלוקה. כמובן שכשיש קופה משותפת, הדברים האלו כבר לא משנים.

נ.ב: לגמרי מסכימה עם רפאל שרוחב לב לא אמור להיות רק עניין גברי, ורק מוסיפה לרקורד שיש כל מיני סוגים של רוחב לב, לאו דווקא כלכליים.
' '
' '

זונה אחותכם

' ' • 6 באוק׳ 2012
בחיי בנות, באמת שאני לא מבינה משפטים כמו "לא רואה את עצמי לא עובדת". מה קרה, הפכנו למכונות? המהות שלנו היא לעבוד? למה לא להיקבר במשרד מהבוקר עד הערב הפך לדבר כל כך נלוז? בכל פעם שעולה נושא כזה כולן קופצות כדי לנקות את שמן.

אז וואלה, לפני 5 חודשים נולדה בתנו הראשונה ואני כבר 5 חודשים לא עובדת, למרות שלא תכננו זאת בכלל. עבדתי, כמו חמורה עבדתי, גרתי במשרד, לא ראיתי אור שמש, וכשהגעתי הביתה- התחברתי דרך המחשב לעבודה ועבדתי שוב! עבדתי מהבוקר עד אמצע הלילה ועבדתי בסופי שבוע, חשבתי עבודה וחלמתי עבודה ותחושת הערך העצמי שלי הושפעה ממה שאמר לי הבוס היום בעבודה והלכתי לעבודה יום יום אפילו כשהייתי חולה. עבדתי ככה ובכל זאת בעלי הרוויח פי 6 ממני כי הוא הייטקיסט בכיר ואני לא. ואז נולדה ביתנו ופתאום הבנו, למה שאמשיך לעבוד בעבודה מטופשת כדי להרוויח עוד כסף שלו אנחנו בכלל לא זקוקים? אז קצת לפני תום חופשת הלידה הודעתי שאני לא חוזרת ושם זה נגמר. לא עובדת. ל-א ע-ו-ב-ד-ת! עושה חיים משוגעים במקום, ימבה זמן שהתפנה! זונה אחותכם.
    התגובה האהובה בשרשור
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }

Re: זונה אחותכם

ManGa כתב/ה:
בחיי בנות, באמת שאני לא מבינה משפטים כמו "לא רואה את עצמי לא עובדת". מה קרה, הפכנו למכונות? המהות שלנו היא לעבוד? למה לא להיקבר במשרד מהבוקר עד הערב הפך לדבר כל כך נלוז? בכל פעם שעולה נושא כזה כולן קופצות כדי לנקות את שמן.

אז וואלה, לפני 5 חודשים נולדה בתנו הראשונה ואני כבר 5 חודשים לא עובדת, למרות שלא תכננו זאת בכלל. עבדתי, כמו חמורה עבדתי, גרתי במשרד, לא ראיתי אור שמש, וכשהגעתי הביתה- התחברתי דרך המחשב לעבודה ועבדתי שוב! עבדתי מהבוקר עד אמצע הלילה ועבדתי בסופי שבוע, חשבתי עבודה וחלמתי עבודה ותחושת הערך העצמי שלי הושפעה ממה שאמר לי הבוס היום בעבודה והלכתי לעבודה יום יום אפילו כשהייתי חולה. עבדתי ככה ובכל זאת בעלי הרוויח פי 6 ממני כי הוא הייטקיסט בכיר ואני לא. ואז נולדה ביתנו ופתאום הבנו, למה שאמשיך לעבוד בעבודה מטופשת כדי להרוויח עוד כסף שלו אנחנו בכלל לא זקוקים? אז קצת לפני תום חופשת הלידה הודעתי שאני לא חוזרת ושם זה נגמר. לא עובדת. ל-א ע-ו-ב-ד-ת! עושה חיים משוגעים במקום, ימבה זמן שהתפנה! זונה אחותכם.

לחייך, מנגה. זרם חשמל קטן ללב.
lori{ע_מ}

שואפת להיות זונה.

lori{ע_מ} • 6 באוק׳ 2012
פעם ב.. יוצא לי למלא לוטו.
וכל פעם שזה קורה אני בטוחה שהנה, אוטוטו אנחנו הופכים למיליונרים, נתפטר מהעבודה, הוא ייתן לי מכות כל היום ונחיה באושר ועושר עד 120..

הלוואי.

ואגב,
הוא שילם עליי בפגישה הראשונה, אני שילמתי בשניה.
כל השאר, מי זוכר ולמי אכפת?
היו תקופות שאני לא עבדתי והיו תקופות שהוא לא עבד, טפו טפו, זה רק חיזק את הזוגיות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 6 באוק׳ 2012
פייה כתב/ה:

[...]
אני חושבת, נראה לי שכמוך, שזה מגוחך להתחשבן בזוגיות ושאין משמעות אמיתית למי מרוויח כמה כי בסופו של דבר יש קופה משותפת לחיים משותפים.
מה שניסיתי להבהיר זה שהגישה האמנם ארכאית אך עם זאת עדיין מספיק נפוצה שתפקידו של הגבר לספק את גחמותיה הכלכליות של האישה כי הוא גבר והיא אישה שם אותה בעמדה לא שונה מטינאייג׳ר חסר אחריות ומחשבה. שזה אולי נחמד לפעמים כשמתעסקים בבדסמ אבל מעבר לזה זה סתם שוביניזם.

הגישה הארכאית אינה טוענת שתפקידו של הגבר לספק את "גחמותיה הכלכליות של האישה", אלא ששני בני הזוג נושאים בנטל של הזוגיות, ושהנטל המדובר מתחלק בין השניים לתפקידים מוגדרים שווים: הגבר הוא המפרנס והאישה אחראית על תפקודה של המשפחה. גם בגישה הארכאית וה"סתם" שוביניסטים אין אוכלי חינם ובטח ובטח שלא טינאייג'רים חסרי אחריות ומחשבה.

עם הזמן, הקדמה והפמיניזם, התפקידים המוגדרים איבדו את נוקשותם ונוצרה ביניהם זליגה: זוג א' מחליט לחלוק את כל התפקידים שווה בשווה, זוג ב' מחליט שהחלק הכלכלי יהיה בעיקר באחריותו של הגבר בזמן שהיא, למשל, לוקחת על עצמה את גידול הילדים ומורידה בשעות המשרה וזוג ג' יחליט שהיא תהיה המפרנסת והוא יהיה עקר(?) בית. גם בדינאמיקה של היום, בזוגיות תקינה, אין אוכלי חינם (או טינאייג'רים חסרי אחריות).

הגישה הארכאית השאירה את אותותיה גם בקרב הנשים המתקדמות והמודרניות והפמיניסטיות ומשתקפת בעיקר בציפייה מהגבר לשלם בפגישה הראשונה. אני יכול להבין את זה שיאמר כי הגישה הזאת צורמת לו, אך לא אסכים כי אין לי ספק שלמשל איימי שכתבה פה למעלה שהיא מצפה מהגבר לשלם בפגישה הראשונה לא תבטל פגישה רק כי בן זוגה יספר לה שהוא סטודנט תפרן ובדיוק עכשיו בזבז את השקל האחרון שלו על מסטיק. אמנם נעים לה שמשלמים עליה וזכותה לצפות לג'נטלמניות ולרוחב כיס סבירים, אך לא על כך היא תבסס את מערכת היחסים שלה. לא היא ולא בן זוגה המשלם עליה אינם שמים אותה בעמדה של טינאייג'רית חסרת אחריות ומחשבה.

בתגובתי הראשונה התייחסתי לדברים אלה: "כמו שציינתי מקודם - אין בעיה לכלכל בת זוג, במיוחד אם יש לה עבודה מכלכלת או לא, אבל צויין דוגמא: האקס קנה לה אייפון - זו חמדנות. אין בעיה לתמוך אפילו ב100 אחוזים בבן אדם, את יודעת מה - אפילו לשלם לימודים אם זה אפשרי (כמובן תלוי בזמן ועוד) אבל ללכת ולקנות דברים באלפי שקלים כי בת הזוג רצתה? בגדים במחירים מופקעים? זה באמת לא לגיטימי."

והשאלה ששאלתי הייתה "למה?": למה ללכת ולקנות דברים באלפי שקלים כי בת הזוג רצתה, זה באמת לא לגיטימי? זה יכול להיות לא לגיטימי אך ורק במקרה בו מדובר במערכת יחסים חולה בין מנצל למנוצל. במערכת יחסים תקינה התחשבנויות מהסוג הזה אין להן מקום. לא צריך להיות טנאייג'רית וגו' כדי לצפות מהגבר שישלם או יקנה או יפנק, ולא צריך להיות שוביניסט מתנשא כדי להעניק לאהובה מתנות יקרות, או כדי להחליט יחד אתה שהוא יהיה זה שייטול על עצמו את הנטל הכלכלי בזמן שהיא תדאג לרווחיותה הלא כלכלית של המשפחה.

אוכלי חינם אינם שוביניסטים או טינאייג'ריות חסרות אחריות או נשים שמשלמים עליהן או גברים שלא משלמים עליהן או... אוכלי חינם הם אוכלי חינם ואנחנו פוגשים אותם בכל הרבדים של החיים, גם בזוגיות וגם מחוצה לה.
DanaDomme​(שולטת)
לפני 11 שנים • 7 באוק׳ 2012

די די די

DanaDomme​(שולטת) • 7 באוק׳ 2012
כמה טחנו כבר את הסוגייה הזו. בכל פורום אפשרי. די! מה גם שכל הגברים האלה שיוצאים נגד זה שמצפים מהם לשלם בפגישה הראשונה, לכל אלה אין באמת ביצים לתת לאישה לשלם חצי לא כל שכן לדרוש את זה ממנה. זה לא מה שקורה בפועל. בפועל ב-99% מהמקרים הגבר משלם ולא פוצה את פיו.
up u rs​(אחרת)
לפני 11 שנים • 7 באוק׳ 2012

לכל מי שחושב שנדיבות מתחילה ונגמרת בארנק

up u rs​(אחרת) • 7 באוק׳ 2012
לפעמים זה שהוא שוטף את הכלים למרות שזה התור שלך, או מביא לך תה , בלי שבקשת, בדיוקבזמן כשאת חופרת את החומר למבחן הבא ולא קמת משולחן העבודה כבר כמה שעות- שווה הרבה יותר מכל מיהלום או שימלת מעצבים יקרה.

נדיבות היא תכונת אופי שאי אפשר למדוד בשטרות.
כבר יצא לי להכיר יותר מאדם אחד (ואני בכוונה אומרת "אדם" ולא גבר- כי בהחל ישנן גם נשים כאלו) שידעו לשפוך כספים- אבל זה הסתבר ,בסוף היום, ככיסוי לחוסר יכולת לתת מעצם באמת.
כסף אפשר לכמת ולרשום- נתינה אמיתי מהלב בלי חשבונות-אי אפשר!!!
רפאל
לפני 11 שנים • 8 באוק׳ 2012
רפאל • 8 באוק׳ 2012
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 8 באוק׳ 2012
the rain song כתב/ה:
מה שמפריע לי בכתבות מהסוג הזה זו העובדה שמתייחסים למערכות יחסים בין גברים לנשים כאל מלחמה או לפחות עסק כלכלי טהור.
זה באמת מוזר לי שמתעלמים מהעובדה שיחסים אמורים להיות כיף ושמחה ומלאי הנאה.
במקום זה - "הגברים ככה וככה... נשים ככה וככה...." ותמיד הטון הלוחמני הזה.

דבר נוסף שמפריע לי בכתבה וגם בתגובות כאן זו העובדה שבשרשור ליד כולם טוענים בלהט שזה לא עסק של אף אחד מה אנחנו עושים במיטה אבל זה כנראה כן עסק של כולם מה קורה בחשבון הבנק שלנו.

אני משערת שגבר שמרוויח כל כך הרבה כסף לא יכול להיות באמת דביל. אם לא מתאים לו משהו הוא יסרב לעשות. (גם גברים שלא מרוויחים הרבה כסף לא דביליים אגב) icon_smile.gif
סקס בתור קלף מיקוח? לא עברנו את התקופה בה שכבנו על הגב וחשבנו על אנגליה?
נשים לא נהנות מסקס? אין להן יצר מיני? הן לא חרמניות אש על הגבר שלהן?
מי שמונעת סקס מהגבר שלה כדי להשיג דברים מענישה בעיקר את עצמה.
גבר שמסכים לזה - ובכן, זו באמת לא בעיה של הציבור הרחב.

ליום ההולדת זה בסדר שהוא יקנה לי אייפון?

אה, עוד שאלה, הכותרת אומרת "אשה שמצפה.." ואם היא לא מצפה? אם הוא עושה את זה מיוזמתו? זה בסדר?

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif