לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעות ריקות מתוכן

Uranus
לפני 11 שנים • 14 באוק׳ 2012
Uranus • 14 באוק׳ 2012
זאלופון כתב/ה:
נראה לי שיש כאן שתי סוגיות קצת שונות. בוא נניח בצד אחת מהן - האם שיטת הסינון הזו יעילה, ונתמקד רגע בשנייה - האם שיטת הפניה הזו טובה.

לך, למשל, בבירור אין בעיה להתנסח, וגם לא נראה לי שיקשה עליך לחשוב על משהו מקורי או נחמד לכתוב, או לקרוא קצת בבלוג ובפרופיל של זו שסקרנה אותך ולהתייחס אליהם בפנייתך. לא תעשה את זה? הרי ברור לך שזה נקרא טוב יותר, ויש לך את האפשרות. אני מבין למה מישהו שלא מסוגל ליותר יסתפק במינימום. אבל למה שמישהו שיכול יותר יגביל את עצמו? למה לא לפנות בצורה שמגדילה את הסיכוי שלך ומציגה אותך באור חיובי?

זה דומה בעיניי למצב שבו הייתי רוצה להתחיל עם מישהי במציאות, והיתה לי אפשרות להתכונן כרצוני, ובמקום לבוא במיטבי הייתי בוחר לבוא במכנסי טרנינג קרועים, חולצה מוכתמת ומיוזעת, שיער קופץ שלא סורק וריח של שום מהפה. למה לי? הרי יש לי עניין באישה הזו ואני רוצה לעשות רושם טוב. לא עדיף להשקיע טיפה ולתת לה לראות אותי הכי מקסים שאפשר?

בהודעות פרטיות, המילים שלי הן מה שמאפשר לה לראות אותי. לא כדאי לסרק ולבשם אותן קצת, לא כדי להוליך אותה שולל, אלא על מנת להראות לה דברים טובים שבאמת יש בי?

יודע מה - סבבה אלך עם הדוגמא שלך עליי:
אתה מדבר על כושר ורבלי שלי ואני מודה לך על המחמאה אבל יודע מה? אני עם כל היכולת שלי בנאומים כאן, כשזה מגיע לשבירת קרח עם בחורה שמעולם לא שוחחתי איתה בידיעה שכמוני פונים אליה עוד מאות אנשים - לרוב אני כולי כמו ילד טמבל ולא יודע מה להגיד - ברמה שכל מה שאומר אפילו אם כמו שכתבת, מותאם למה שכתבה בפרופיל - אני ארגיש כמו אידיוט שמנסה בכוח להיות שנון ולעשות רושם של מישהו שבסופו של דבר אינו אני, כי עצם העובדה שאני ביישן וקצת מסורבל בהתחלה עם מישהי זה בעיניי (כיום) אחת התכונות היפות שבי שאין בחורה בעולם שאלך להתאים את עצמי למענה רק כדי שאוכל לרמות אותה ברושם ראשוני. מי שיש לה את היכולת והסבלנות להתעניין מעבר - תקבל כבר את הורבלי, השנון, המשקיען הכריזמטי וכל זה...וגם אני ארגיש שהיא זכתה להכיר אותי באמת ולא איזו תדמית שקרית שהעליתי כדי לפתות אותה.

ושוב - אין שום פניה שיכולה להעיד על איכות או אופיו של הפונה ומכאן יוצא שהודעה מושקעת שווה בדיוק בערכה להודעה חסרת תוכן מבחינת מדדי סינון.

אני יכול להיות פוץ גמור, חרמן-על, ערס ועוד כל מיני ואני יכול להיות ג'נטלמן, אינטליגנטי רגשית ושכלית, קשוב ומקסים - בשני המקרים - אם אכתוב משהו שאינו תואם את סגנון הכתיבה שלי רק כדי להתאים את עצמי לדרישות המפגרות האלה של בחורות ש"ישקיעו בהן" - אני יוצא רמאי ושקרן.

דבר נוסף ואחרון - כפונה - לא נראה לי שהייתי רוצה להיות עם בחורה שיפוטית כל כך - אבל שיפוטיות זה בסדר כי אף אחד לא חף מזה אז על זה עוד אפשר לעשות הנחה כי באמת אי אפשר להאשים.
אבל בחורות שאשכרה שופטות כי מגיע להן שישקיעו בהן ומרוכזות כל כך בעצמן שהן לא מסוגלות לראות מעבר את הבן אדם באמת ועוד נעלבות ורואות בזה זלזול כביכול ב"כבודן" - לא תודה!
the rain song
לפני 11 שנים • 15 באוק׳ 2012
the rain song • 15 באוק׳ 2012
זה קטע שמצד אחד יש שרשורי קיטורים על הפניות של הגברים ומצד שני שרשורי קיטורים על כך שנשים לא עונות להודעות.
קצר בתקשורת די רציני הייתי אומרת
A Dom​(שולט)

הפעם קצת הגזמתן

A Dom​(שולט) • 15 באוק׳ 2012
אני לא מרבה להגיב להודעות בפורום, ולמען הדיוק זו הפעם הראשונה שאני רואה לנכון להגיב, אבל הפעם חלקכן קצת הגזמתן....
חלק מהמתלוננות כאן פונות בדיוק באותו הפורמט עליו הן מלינות....
נושא ״חג״ תוכן הודעה ״ שמח״
נושא ״מה״ תוכן הודעה ״שלומך״....

אני מציע לכולנו לראות בפניות האלה סוג של בדיקת נכונות מנומסת....
רפאל
רפאל • 15 באוק׳ 2012
היי כולם.
למדתי מחברה שלי

אני דווקא חושבת אחרת קצת

למדתי מחברה שלי • 15 באוק׳ 2012
אין כל פסול בהודעה ראשונית של "היי". מבחינתי זה סוג של הפניה לפרופיל.

נחמד בעיני הפרופיל? מתאים? מושקע? יאללה, עונים ויוצאים לדרך. פרופיל מעפאן - קבל "ביי" ונסגור ענין.

באמת חושבת שלא כל פניה שטוחה, או סתמית, היא עילה להתעצבנות . מה גם, שהמדיה הזאת של הכתיבה לא עושה טוב לאנשים שנושא הכתיבה קצת חלש אצלם. יש כאן סוג של חוסר צדק.

בפיק אפ באר, לדוגמא, מי שנראה טוב יותר יש לו התחלה מצוינת, גם אם הוא לא חכם, או לא נעים, ויכול להתגלות בסופו של ערב כזיון גרוע במיוחד. לכל מדיה יש את היתרונות/ חסרונות שלה. טיפה סבלנות וסובלנות לא מזיקות במקרים כאלה.
Melody303​(נשלטת)
Melody303​(נשלטת) • 15 באוק׳ 2012
יותר קל להתווכח עם אנשי קש, מה לעשות.
1. הפנייה לפרופיל? לעיתים קרובות מאוד, הפרופיל ריק.
2. שבירת קרח? הקרח נשבר, ולא הוביל לצלילה למים. (וזה היה הנושא בו פצחתי כאן מכתחילה)
3. עילה להתעצבנות? לא זכור לי שהפגנתי עצבים.
4. ההפך מהודעה ריקה מתוכן אינו הודעה שנכתבה על ידי קופירייטר ונשלחה לכל העולם. זה אפשרי, אבל זה לא ממש שיפור משמעותי. ההפך מהודעה ריקה מתוכן היא הודעה שכוללת תוכן. אבל false dichotomy והקצנה מהנה אנשים כאן.

לנושא ההשוואה לפיק אפ באר זאלופון ענה כבר. ההבדלים עצומים.
וגם לנושא ההשוואה למקרים בהם גברים מקבלים פניות ריקות מתוכן. ההבדל די ברור בכך שאתם לא מתלוננים, רק מציינים עובדות. נסיבות שונות = תוצאות שונות.

אורנוס, השאלה איננה מה טיב המפגש שיווצר בסופו של דבר (אלא האם אפשר להגיע למפגש בכלל), השאלה איננה עד כדי כמה ההודעה מעידה באמינות על האדם (למרות שאם היא שיקרית, היא בטח תוביל לתלונה אחרת), וגם לא זכור לי שציינתי שאני רואה במשהו כאן כזלזול בכבודי. התלונה כאן היא על כישלון בתקשורת ראשונית (ולהדגיש - לא רק בהודעה ראשונה, אלא גם בשניה מתי שהזדמנות לה ניתנה).
גורגי99
גורגי99 • 15 באוק׳ 2012
חזרזירה כתב/ה:
אני חייבת להביא לפה התכתבות שהיתה לי לא מזמן.. icon_smile.gif

XXX: שלום לך, מחפשת אדון?
אני: שלום לך. קראת את הפרופיל שלי?
XXX: כן.
אני: ומה המסקנות שלך?
XXX: הבנתי שאת מזוכיסטית והכל אבל לא הבנתי מה את מחפשת
אני: אתה רציני? לא הבנת מה כתבתי בפרופיל שלי?
XXX: כן יש מצב חח אז תוכלי להסביר לי את icon_smile.gif אני ישמח
אני: "שפחתו וזוגתו של עבודת מאסטר"
XXX: זה מה שיש לך או זה מה שאת מחפשת ? חח סליחה על הבורות
אני: ???
XXX: ???
מכאן הפסקתי לענות. כמה שעות אחר כך..
XXX: אז עם אני לא טועה את כן מחפשת אדון אז רגע לורי נו באמת ,את מחפשת אדון או לא,לא הבנתי? icon_razz.gif icon_razz.gif

נבצר מבינתי icon_smile.gif

האמת שגם עכשיו וגם בעבר, בין אם הייתי משוייכת או לא, אני נוטה להתעלם מכל ההודעות.
מדי פעם אני מגיבה ויש לי איזו אתנחתא קומית.
בשורה התחתונה, לא ממש אכפת לי וגם כשלא הייתי בקשר זה לא הפריע לי. מתעלמת.
TradeMark​(שולט)

Re: שיא הטעם הטוב...

TradeMark​(שולט) • 15 באוק׳ 2012
Atheana כתב/ה:
ממשהו שמגדיר את עצמו "אחר":

"אתנה- מותק את פשוט צריכה זיון שיקרע אותך לעומק"

icon_eek.gif

חח, נשבע שצחקתי בקול...