סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרושה צלע שלישית להתענגות

סירופ​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 25 באוק׳ 2012

דרושה צלע שלישית להתענגות

סירופ​(נשלטת) • 25 באוק׳ 2012
ושיהיה ברור שאני לא יורדת לכם, לא לך ולא לה!
היא מצביעה עלי עם הראש כי הידיים שלה קשורות מאחורה, יש איזה רעד של אי נוחות בקולה, יחד עם החלטה נחושה לשמור על עצמה ולהציב גבולות.
את מה?
אני לא מוצצת!
זה מענין, הוא מציין ומביט בה בריכוז מרוחק, כאילו היתה אובייקט דומם, סירופ, תני לי סוכריה מהתיק שלך, מבקש בלי להתיק ממנה את המבט הזה , אני פותחת את התיק שלי שהמשקל שלו הוא כמה ק"ג בזכות המגבונים הלחים, קסמי שיניים, כדורי אקמול, בקבוק מים, עבודה לקריאה ברכבת, ועוד כמה פריטים שאולי מישהו סביבי יצטרך ושולפת מנטוס ומקלפת קצת ומגישה לו ואז הוא שם לה סוכריה אחת בפה ומורה לה,
לא למצוץ!
היא תקועה עם המנטוס בפה פעור מעט ותוך דקה הרוק ממלא ומציף והיא סוגרת ובולעת רק קצת רק טיפה, ואז הוא נותן לה סטירה, לא חזקה אבל כזאת שמולידה מפיה אנחת הפתעה.
אמרת שאת לא מוצצת, נכון? תעמדי בזה!
ושוב היא חוזרת למצב הזה של פה מוצף ברוק ועכשיו הוא נוזל לה מזווית השפתיים לאט לאט כמו חילזון ואחרי כן עוד וקצת יותר מהר, ומכתים את חזית חולצתה, ושוב היא אוספת במבוכה את כל מה שנשפך ובולעת בצליל כזה כמו ששותים מרק והוא דרוך ומשועשע מכניס לה עוד סטירה , הפעם קצת יותר חזקה , לפי הצליל החלול שמגיע לאזני ועכשיו היא קצת מיואשת ולא ברור לה איך זה יגמר, אבל לי דווקא יש מושג די מגובש.

* * * *

הרבה מחיקות ושינויים ערכתי בנוסח מודעת הדרושים שלנו , כשזו עלתה - דרושה צלע שלישית להתענגות משותפת, נענו כמה א/נשים: דום אחד שהציע לי לעבור אליו כי הוא לא יערבב אותי עם אחרות במיטה, שני עבדים נחמדים שהציעו לנו לשנות כיוון ולהביא צלע שלישית ממין זכר, כמה נזיפות ותהיות הגיעו משתי אחיות ש"למה את מסרסרת עבורו"? ועוד ארבע נשלטות. על הראשונה, צעירה מידי, הטלתי ווטו, " אני לא מוכנה לשחק עם מישהי שיכולה להיות הבת שלי" היא גם עלולה לשקר ביחס לגילה ולסבך אותנו במעשה פלילי" מאסטר השמיע קצת מחאות, אבל עמדתי כצוק איתן.

עם אחרת נפלנו בבוחן הפרטים המזהים, גיל מראה ומיקום. יצאנו (כנראה) קשישים ודהויים מידי. השלישית ממוקמת רחוק מידי ... נניח.... בתלמי אליהו או באחד המושבים בנגב, אפילו שאנחנו די ניידים עד לשם לא הרחקנו לכת.

לשלישית אקרא יערה כדי לספר עליה וגם כי יש בה משהו מן הסבך, עלים, ציפורים וטעם אגדות הילדות.
קבענו בהתאם לפרוטוקול המוכר בבית קפה הומה אך לא סואן, במהלך הפגישה קיבלה יערה שתי שיחות טלפון וענתה בקוד הרגעה מוסכם. יערה הגיעה באיחור אופנתי של כמה דקות, תספורת קארה, בגובה הכתפיים, חיוך שחשף רווח בין השיניים, שמנמונת במבנה גוף של גיטרה, חלק עליון צר וחלק תחתון רחב , אה כן... וחמודה. אני מחבקת אותה באחיות אימהית והיא מושיטה אליו יד ללחיצה, כשהוא קם ממושבו, להושיט לה יד אני נוכחת בהשפעת הגובה שלו עליה, יש בזה משהו... שגורם לכל אשה לחוש נשית וקטנה בצילו.

שלשה ישובים סביב שולחן עגול, אנחנו קפה הפוך והיא לימונענע בכוס גבוהה עם קשית, בתווך שתיקה של זרות ומבוכה שאני מכפרת עליה בשטף בלתי פוסק של שאלות: ממתי את ב"קטע" ? האם היו לך מערכות יחסים ארוכות? מתי ידעת שאת סאבית? איך גילית? איך הגעת לאתר?
תמיד זה מוזר, ככה זה בבידיאסאם, הסדר הנכון של הדברים מתהפך, קודם את נכנסת עם מישהו למיטה ורק אחר כך, בסוף יודעת איך קוראים לו. ואנשים נפגשים, המטריה של סקס מונחת עליהם כמו פעמון זכוכית של גבינות, וזה לכשעצמו מלחיץ ואיך בכלל בונים אינטימיות בתוך המצב הזה ?
מאסטר לוקח את הענינים לידיו, טוב שהוא דומיננטי אחרת אני היתי נתקעת בפוזה של מארגנת אירועים ומחוייבת בסמול טוק לנצח.

סירופ, אולי די עם השאלות החופרניות , למה את לא שואלת את מה שבאמת את רוצה לדעת?
כי היא לא תענה,דום!
נשחק משחק, הוא מציע, יערה תשאל שאלה, היא תשאל מה שהיא רוצה לדעת עלינו אבל בתמורה היא חייבת לענות על אותה השאלה ממש,
טוב, אז בן כמה אתה, היא שואלת
47
ואת
29
היא לוקחת נשימה, ומשחקת בעצבנות בקשית, בראש שלה עכשיו מתרוצצות שאלות מפוחדות, אם היא תבקש את שמו האמיתי היא תצטרך לגלות את שמה, היא שואלת: שם פרטי בבקשה בלי שם משפחה, השמות מוחלפים, וכך גם עיסוק, מצב משפחתי, איזור מגורים יותר ספציפי. השיחה מתגלגלת קצת ואז נתקעת והקש בידיה הופך למשולש שבו קצה אחד תקוע בשני
ואז היא אוזרת אומץ, אם נכנס לחדר, שלשתינו, מה תעשה בי?
חיוך קטן משרטט מחדש את פיו, עוד לא החלטתי, אבל עוד מעט זה יקרה.
ואת? מה תרצי שאעשה בך?
אני רוצה לחוות כאב וגם... מתאמצת לחלץ את המילה מפיה ..... גם השפלה.
הוא מרצין, עזבי את הקש, הניחי ידייך פרוסות על השולחן.
היא ממלאה אחר הוראתו לאט כמכושפת.
ואני אומרת לעצמי, הנה נפל דבר, נטמן הזרע, הנה נשבתה זו בקסמו.

והתרגשות נעימה של ציפיה לקראת הבאות חולפת בי כרוח סתיו
    התגובה האהובה בשרשור
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 25 באוק׳ 2012
מרגש, מגרה, וחסרים לי בכתיבה הנהדרת שלך, כל כך הרבה חלקים שלא חלקת איתנו. (:
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 25 באוק׳ 2012
סירופ, זה אחד הקטעים היותר מחרמנים שקראתי לאחרונה.
בכלל לא כתבת על עצמך, אלא עליה ועליו, ויכולתי לרגע לחוש כאילו אני כמוך, בעמדת המספר, לדמיין את ההתרחשות הזו מול העיניים שלי.
מדליק בטירוף.

אגב, משהו שעלה לי בזמן הקריאה, נדמה שפנו אליכם לא מעט שרצו להיות צלע שלישית
ואני תוהה כמה נשים מחפשות את זה. כי אני למשל, אף פעם לא הרגשתי מספיק בטוחה להיות צלע שלישית שמצטרפת, כשלא הייתי במערכת יחסים. איכשהו בסוף, הזוג הולך הביתה יחד או כל אחד לביתו אבל הם עדיין שולט ונשלטת והצלע השלישית נשארת בצד, לא?
Alice'
Alice' • 25 באוק׳ 2012
זה קטע טוב וכתוב מדהים .

היתי פעם אחת - צלע שלישית.
הרגשתי שאני חייבת לעשות את זה ,לסמן וי .
החזרת אותי קצת לשם.
בכוח המוח{Aion}
Alice' כתב/ה:
זה קטע טוב וכתוב מדהים .

החזרת אותי קצת לשם.

איך זה הרגיש?

ובכלל, מאוד מסקרן אותי כל המקום הזה - איך מרגישה הצלע השלישית, מה היא חושבת על המקום שלה, למה היא בעצם מצטרפת? מה התחושות שלה לגבי בת הזוג? (מעולם לא רציתי להיות צלע שלישית כזו, אבל השאלות האלה עולות תמיד אצלי.)

גם כל השאר מסקרן אותי (ואם יתקיים דיון בעניין אני אחלוק גם מנסיוני) - איך זה מרגיש להיות שם כשהוא עם אחרת, ממה נובעים הריגושים, האם זה גם כואב אבל גם מענג? רק מענג? רק כואב? ולמה בעצם הוא רוצה את זה? מה מרגישים אל הצלע השלישית?

ובקשר לקודקוד הגברי - איך זה מרגיש, ואיך מאזנים בין השתיים? מה מקורות הגירוי שם?

כל שיתוף בנושא המרתק הזה יתקבל בברכה, ואם סירופ מעדיפה להעביר את הדיון בנושא לפוסט נפרד, אני אפתח אחד כזה בשמחה.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 25 באוק׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
Alice' כתב/ה:
זה קטע טוב וכתוב מדהים .

החזרת אותי קצת לשם.

איך זה הרגיש?

ובכלל, מאוד מסקרן אותי כל המקום הזה - איך מרגישה הצלע השלישית, מה היא חושבת על המקום שלה, למה היא בעצם מצטרפת? מה התחושות שלה לגבי בת הזוג? (מעולם לא רציתי להיות צלע שלישית כזו, אבל השאלות האלה עולות תמיד אצלי.)

גם כל השאר מסקרן אותי (ואם יתקיים דיון בעניין אני אחלוק גם מנסיוני) - איך זה מרגיש להיות שם כשהוא עם אחרת, ממה נובעים הריגושים, האם זה גם כואב אבל גם מענג? רק מענג? רק כואב? ולמה בעצם הוא רוצה את זה? מה מרגישים אל הצלע השלישית?

ובקשר לקודקוד הגברי - איך זה מרגיש, ואיך מאזנים בין השתיים? מה מקורות הגירוי שם?

כל שיתוף בנושא המרתק הזה יתקבל בברכה, ואם סירופ מעדיפה להעביר את הדיון בנושא לפוסט נפרד, אני אפתח אחד כזה בשמחה.

אני קצת מתפלא עליך.
במשולש יש הרבה יותר משלוש צלעות.
למשל, שלושה תיכונים, ולפעמים גם שלושה אנכים.
חשבתי שיש לך יותר ניסיון בתחום icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}
רצסיבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Alice' כתב/ה:
זה קטע טוב וכתוב מדהים .

החזרת אותי קצת לשם.

איך זה הרגיש?

אני קצת מתפלא עליך.

אני חייבת להודות שבעניין הספציפי הזה יש לי פחות נסיון באנכים ויותר נסיון בקודקודים. (:

אתה רוצה לשתף אותנו במשהו שקשור לנושא הזה, רצ'?
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 25 באוק׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Alice' כתב/ה:
זה קטע טוב וכתוב מדהים .

החזרת אותי קצת לשם.

איך זה הרגיש?

אני קצת מתפלא עליך.

אני חייבת להודות שבעניין הספציפי הזה יש לי פחות נסיון באנכים ויותר נסיון בקודקודים. (:

הייתי שמח לשתף, אבל אני אזדקק קודם לרשות מהזוג ששימשתי לו צלע שלישית, והזוג הזה ידוע בקנאותו לפרטיות.
אלפא80
אלפא80 • 25 באוק׳ 2012
מדהים!
בכוח המוח{Aion}
רצסיבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Alice' כתב/ה:
זה קטע טוב וכתוב מדהים .

החזרת אותי קצת לשם.

איך זה הרגיש?

אני קצת מתפלא עליך.

הייתי שמח לשתף, אבל אני אזדקק קודם לרשות מהזוג ששימשתי לו צלע שלישית, והזוג הזה ידוע בקנאותו לפרטיות.

אני בטוחה שהם סומכים עליך שתדע לשתף בתחושות שלך מבלי להסגיר מידע מסווג עליהם. (: