סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ?

MasterKey​(שולט)
לפני 11 שנים • 27 באוק׳ 2012

Re: בדסמ?

MasterKey​(שולט) • 27 באוק׳ 2012
הכריש הפטיש כתב/ה:
זה בדסמ כאן?
אז איפה זו שמוכנה לאבד כל שריד של עצמיות שנותר בה, לעשות ריסט טוטאלי?
למסור את נפשה, מהותה, איברי גופה, לשליטה ושימוש של אחר ללא שום סייגים מחוץ לבריאותה?
כי אם לא כך, אז אין זה בדסמ אמיתי, ללא טוטאליות זה רק לשחק ליד.
זו דעתו של הכריש.
תקנו אותי או לא אני פותח זים.

אז איפה זה, שמוכן לקחת אחריות מלאה לאדם אחר ומחוייבות טוטאלית להיות שם בכל מצב?
לטפל בנפש אחרת, אף פעם לא לאבד את תשוקתו לאברי גופה ולעד לדאוג לבריאותה?
כי אם לא כך, אז אין זה בדסמ אמיתי, ללא טוטאליות זה רק לשחק ליד.
אמא בטח אמרה לך, כי לעולם לא תמצא נשלטת טובה מספיק לזים הנהדר שלך!
זהו - תקנתי אותך - בתחינה גדולה שרק לא תפתח זים...ותעלם לכל הנשלטות מהרשת.
lori{ע_מ}

lori{ע_מ} • 27 באוק׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
חזרזירה כתב/ה:
[...........

אני חושבת שלא..
אני חושבת שמסתובבות כאן לא מעט שחיות לפי הקודים שהוא תיאר והן במקום מאוד תומך, בטוח ומוגן.
לא הרבה, אבל יש כמה. כמה שאני יודעת מהכרות אישית.
אז כן, הוא ניסח את דעתו בצורה שמעוררת אנטיגוניזם, וגם נכנס לפינה שאולי בעייתי להכנס אליה וזה ההגדרה של מהו בדסמ אמיתי, שזו מן הסתם הגדרה מאוד סובייקטיבית.
אבל הוא סייג כאן דבר חשוב בעיניי וזה עניין הבריאות. ותחת המטריה של בריאות ישנה גם בריאות גופנית וגם נפשית.

לאבד כל שריד של עצמיות ולעשות ריסט טוטטאלי, ככל שהדבר אפשרי, לא יכול להיות דבר בריא. אנשים הם לא אגרטל שמרוקנים כליל וממלאים לפני החשק והלך הרוח. יש להם נפש, רוח, תודעה, זכרונות ילדות...בפועל, אופרטיבית, זה פשוט לא עובד כך, למרות שהתיאור יכול להצטייר כיעד נחשק עבור נשלטים ושולטים שבדסמ מהווה מרכיב משמעותי בחייהם.
מעבר לכך, נראה לי ברור מאליו שלאדם - נשלט קיצוני ככל שיהיה - צריך ויהיו גבולות נוספים מעבר לבריאותו (למשל, לא ללכת ולשסף את גרונה של השכנה בפקודה).

מארי ג'ין,
אולי זו רק אני והפרשנות שלי, אנסה בכל זאת.
אי אפשר למחוק לאנשים זכרונות, עבר. אי אפשר למנוע מאדם לחשוב, פיזית, אלא אם כן יש לך מכשיר כמו בMIB שמוחק לאנשים חלקים מהזכרונות.
לכן את שוגה בעיניי כשאת לוקחת את המילים ומפרשת אותן מילולית.
כי יש דוגמא נפלאה למקום שבו הדבר אפשרי ואנשים רואים אותו כבריא - בדת. אנשים נדרשים לבטל את עצמיותם על מנת לקדש את אלוהים.
זה לא אומר שהם מחוקים לגמרי (למרות שאני בטוחה שיש כמה שיטענו שכן)
וזה לא אומר שאין להם שאיפות, רצונות, חלומות. אז כפי שכתבת בעצמך, לאדם יש את כל הדברים האלה, נפש, תודעה - האם יש אפשרות פיזית באמת לבוא ולמחוק אותם?
המקס' שאפשר זה לדפוק למישהי מכה ממש חזקה בראש עד שתאבד את הזכרון, ולא נראה לי שלזה התכוון הכריש.
אני חושבת שגם למקומות כמו ללכת ולשסף את הגרון זה להגזים עם הפרשנות.
גם אם נשלט היה בא עם רשימה מסודרת של גבולות ודברים שהוא לא מוכן לעשות, אני מבטיחה לך, תמיד אפשר למצוא משהו שהוא לא חשב עליו ולא מופיע ברשימה שם.. זה לא דברים מובנים מאליהם?? שלא הולכים ומשספים גרונות? שלא דורסים אנשים עם הרכב בהוראת השולט? אלה דברים שצריך לבוא ולהגיד? נראה לי שלא.

איימי כתבה כאן על הבריאות הנפשית, זה כלול במסגרת המילה בריאות. המילה בריאות מספקת מטריה מספיק רחבה של הגנה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 27, 2012 11:05 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שחורה​(שולטת)

או אה

שחורה​(שולטת) • 27 באוק׳ 2012
כספיון,לא מומלץ לקרוא ספרים בסגנון חמישים גוונים של חרטא ולראות סרטים בנוסח המזכירה,זה עושה לך תופעות לוואי. תהנה ממה שיש .הכי טוב.
up u rs​(אחרת)

Re: יש משו בדבריו של הפטיש

up u rs​(אחרת) • 27 באוק׳ 2012
[quote="הבובה שלו"]בדסמ אמיתי זה לתת את עצמך באופן טוטאלי בלי מיליון ואחת תנאים.

ואני חשבתי לתומי שזאת לאו דווקא הגדרה של בדסמ- אלא של אהבה באשר היא.

מה שמוזר זה שפותח השירשור היקר מדבר על זאת שתיתן לו בלי תנאים-אבל מה הוא יתן לה בתמורה? מה יש בו שכל כך נעלה שראוי לרמת ההתמסרות הזאת? מממ...איך שהוא המידע הזניח הזה נעדר מהדיון.
תפנים ,מר כריש פטיש- אפילו בבידיאסאמ- מילת המפתח הא ההדדיות. אחרת- אין לך יחסים עם בן/בת אדם אלא עם בובת גומי. אם זה מה שעושה לך את זה- תפדל. על הבית. אני אישית-מעדיפה מערכות יחסים עם יצורים אנושיים. מין סטיה שכזאת.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 27 באוק׳ 2012
ציטוט מתוך דבריה של נשלטת טוטאלית :
" אני אתן להכל כאשר תתן לי הכל ועוד קצת "
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 27 באוק׳ 2012
ציטוט מדבריה של נשלטת טוטאלית :
" אני אתן לך הכל כאשר תתן לי הכל ועוד קצת "
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 27 באוק׳ 2012
מתהפך כתב/ה:
ציטוט מדבריה של נשלטת טוטאלית :
" אני אתן לך הכל כאשר תתן לי הכל ועוד קצת "

זו לא נשלטת טוטאלית, אלא סוחרת טובה. (:
Mary Jane
לפני 11 שנים • 28 באוק׳ 2012

Mary Jane • 28 באוק׳ 2012
חזרזירה כתב/ה:
[q

........את שוגה בעיניי כשאת לוקחת את המילים ומפרשת אותן מילולית.
.......
איימי כתבה כאן על הבריאות הנפשית, זה כלול במסגרת המילה בריאות. המילה בריאות מספקת מטריה מספיק רחבה של הגנה.

שלומות, לורי }{

אכן, התייחסתי למילותיו של פותח השרשור כפשוטן. בניסוח המקורי, הדבר הצטייר בעיניי כדבר מה לא בריא, ואף לא מוסרי. לטעמי, גלומה בעייתיות ברצון של אדם למחוק את עצמו ואת עצמיותו כליל, ומן הראוי למתן את הדחפים הנפשיים הללו. עם זאת, אין באמור כדי להפחית מרגשות ההערכה שאני חשה כלפי נשלטים המבקשים להתמסר בכל מאודם.
amy​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 28 באוק׳ 2012

amy​(נשלטת) • 28 באוק׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
חזרזירה כתב/ה:
[q

........את שוגה בעיניי כשאת לוקחת את המילים ומפרשת אותן מילולית.
.......

שלומות, לורי }{

אכן, התייחסתי למילותיו של פותח השרשור כפשוטן. בניסוח המקורי, הדבר הצטייר בעיניי כדבר מה לא בריא, ואף לא מוסרי. לטעמי, גלומה בעייתיות ברצון של אדם למחוק את עצמו ואת עצמיותו כליל, ומן הראוי למתן את הדחפים הנפשיים הללו. עם זאת, אין באמור כדי להפחית מרגשות ההערכה שאני חשה כלפי נשלטים המבקשים להתמסר בכל מאודם.

מסכימה איתך לגמרי! קיימת כאן בעייתיות רבה וגם סכנות רבות.
הכריש הפטיש
לפני 11 שנים • 29 באוק׳ 2012
הכריש הפטיש • 29 באוק׳ 2012
נוריתE כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
כניעה אמיתית צריך להרוויח.
אתה לא יכול לצפות שיכנעו לך טוטאלית, כשכל מה שאתה עושה זה לשבת ולקטר.

את לא,מבינה?
ש"כל ההקרבה והנתינה הן מצד הנישלטת בלבד" icon_rolleyes.gif
להם,"אין שום מחוייבות"
ולזה הם מכנים
"בידיס''מ אמיתי"

הכריש נפעם מהחוכמה הזולגת מתגובה זו, האם משהו ממה שקיים בתגובה היה קיים בפוסט שלי?
לא