ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היפה והחיה?

Crybaby​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 31 באוק׳ 2012

היפה והחיה?

Crybaby​(נשלטת) • 31 באוק׳ 2012
היי אנשים חביבים שלי!
אני באה אלייכם עם שאלה.

להרבה שולטים,עוד אספקט של שליטה הוא החיצוניות.
זאת אומרת,שימור החיצוניות של הנשלטת.
חשוב להם עד הכרחי מאוד שהנשלטת תמיד תהייה מטופחת,מקולחת,מגולחת,מאופרת,וכו וכו.
יש אפילו שולטים שהולכים רחוק יותר ומגדירים לנשלטת אימוני כושר ועוד.

ואני מכבדת את כל זה,אני מסכימה שמשיכה פיזית מקסימלית זה הכרחי.

אבל יצא לי לא פעם ולא פעמיים שדיברתי פה עם שולטים בעלי סטנדרטים ורף של מינימום בר רפאלי -
ואז שיצא לי לראות אותם,ראיתי אנשים לא מטופחים ולא מסודרים,ופשוט בגדול,לא מושכים.

השאלה שלי היא -
האם זה לא "בדסמי" מצידי לדרוש מהשולט לאותם סטנדרטים של וויזואליות וטיפוח אישי שהוא מציב לי?
האם יוצא מצב ששולטים במערכת יחסים סוג של..נחים על זרי דפנה מבחינת החיצוניות בגלל היותם שולטים?

xoxo,
ספאנקי.
Brave girl

בהחלט מקובל לדעתי

Brave girl • 31 באוק׳ 2012
אני במשך השנים במקום הבנתי שזה שאני נשלטת לא אומר שאסןר לי לדרוש דברים.
למשל היום אני יודעת שבשום אופן לא אתקרב לנשואים.

כן, משיכה פיזית זה חשוב והעצוב כאן שהרבה מהשולטים נראים גרוע ומרשים לעצמם ללכלך להתפדח ולזלזל בבחורות שנראות "לא טוב"
יותד מזה יצא לי לשוחח עם שולטים לא אסטטים שנראים לא משו שדורשים שהנשלטת תראה מיליון דולר.

אני צעירה אני לא נראת רע בכלל וכן אני מרשה לעצמי לדרוש גם שהפרטנר שלי יהיה כזה

זה בסדר גמור
אל תרגישי רע עם עצמך icon_smile.gif
נקבה'​(נשלטת)
נקבה'​(נשלטת) • 31 באוק׳ 2012
זה לא קשור לשולטים, ככה זה גברים ישראלים
אותה פוזה של הגבר השעיר הקרח עם הכרס, שמעביר ביקורת על כוסיות בים? כזהicon_wink.gif
קיצר, מה זה חשוב
אם הוא גברי ועושה לך את זה, מה זה בכלל משנה איפה הוא במדד עוז זהביicon_wink.gif
נוריתE
נוריתE • 31 באוק׳ 2012
רוב הגברים,הם כאלו
לא בהקצנה בידסמית
אבל עדיין ,הם כאלו
וכמו שלאשת איש או חברה יש את הזכות שבן זוגה לא יראה
זוועה,בלי קשר לזה שהוא דורש או מצפה ממנה
אז גם ככה לדעתי, אצלנו.
ככה פשוט.

אבל מה, אצלנו הרי "הם קובעים"
אז אם למישהי לא נוח עם מראהו של אחד שקיים או אחד שהיא נפגשת איתו
אז תמיד יש לה את הברירה,אם זה ממש חשוב לה.

ובמאמר לא הכי מוסגר
לפני כמה שנים, ניפגשתי עם אחד
שממש עלתה לי בחילה בגרון מלהריח אותו.
זה, לא עבד.
כי האמת, בנאדם שעד כדי כך מזניח את עצמו מבחינה הגיינית וגם מזלזל
במי שמולו, בפגישה "רגילה", זה לא מבטיח טובות.
Sweet N Low
Sweet N Low • 31 באוק׳ 2012
לא
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 1 בנוב׳ 2012

בעיני

בלוסום​(לא בעסק) • 1 בנוב׳ 2012
ברור שמשיכה חשובה,
אך משיכה היא פיזית, אך גם מנטלית ורגשית.
אני צריכה שתהיה היגינה ושיריח טוב, אבל תחשבו על זה שאולי לדייט הראשון הוא מגיע מרחוק ואחרי העבודה (משהו שקרה לי), ועדיין המשיכה הפיזית והמנטלית היתה כל כך חזקה שזה לא כל כך שינה, מקסימום היתי מדברת על זה בנימוס אם זה היה חוזר על עצמו...

יש דברים שמשתנים, בעיני המשיכה הפיזית היא חשובה אבל ממש לא מספיקה לבדה, כי אם לא תהיה משיכה מנטלית ורגשית, הוא יכול להיות הכי סקסי בעולם וזה ממש לא יעזור לו..

אישית, אני ממש ל-א נמשכת לדוגמנים כמו מז'ורנל, אלא דווקא לגברים מלאים עד שמנים, כאלה שהחיים הראו עליהם את אותותיהם, ולא בחורים שנראים כאילו אין להם כלל נסיון חיים ושהיה להם מספיק זמן עודף להשקיע אותו בטיפוח מוגזם (הדבר נכון בעיני גם לנשים).
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: היפה והחיה?

Spunky כתב/ה:
...
אבל יצא לי לא פעם ולא פעמיים שדיברתי פה עם שולטים בעלי סטנדרטים ורף של מינימום בר רפאלי -
ואז שיצא לי לראות אותם,ראיתי אנשים לא מטופחים ולא מסודרים,ופשוט בגדול,לא מושכים.

השאלה שלי היא -
האם זה לא "בדסמי" מצידי לדרוש מהשולט לאותם סטנדרטים של וויזואליות וטיפוח אישי שהוא מציב לי?
האם יוצא מצב ששולטים במערכת יחסים סוג של..נחים על זרי דפנה מבחינת החיצוניות בגלל היותם שולטים?
ספאנקי.

אני לא חושבת שהשאלה צריכה להיות האם זה בדס"מי או לא, כי בסופו של דבר אין "ספר חוקים" בדס"מי שאומר מה נכון ומה לא. את צריכה להחליט האם הטיפוח והיופי של השולט מוסיפים או מורידים מרמת הגירוי שלך ולהחליט לפי מה שנכון לך.

התחרות על נשלטות שוות גדולה מאד, ולכן לשולטים יש אינטרס לטפח את עצמם ולהתבלט. עם זאת, יש כאן שולטים מכל הספקטרום - ממאד מטופחים ומודעים לגופם, ועד לכאלו שנראים כאילו הם יצאו מפח האשפה הקרוב לביתם. יש גם נשלטות מכל הקשת - ראיתי כאלו מטופחות וכאלו שנראות כמו סחבה משומשת. האחרונות עונות להגדרה של beggars can't be choosers ויקחו את מי שרק מוכן לגעת בהן. אבל מי שיש לה מה להציע יכולה שלא להתפשר על דברים, ולמצוא שולט שעומד ברף שלה. ההצעה שלי - אם הניגוד הזה לא עושה לך את זה, תשאירי את המוזנחים לאלו שאין להן מה להציע,.
    התגובה האהובה בשרשור
גברים​(שולט)

Re: היפה והחיה?

גברים​(שולט) • 1 בנוב׳ 2012
Spunky כתב/ה:

השאלה שלי היא -

xoxo,
ספאנקי.

ספאנקי,

זה לגיטימי ואפילו מאוד בדסמי, לדרוש שבשולט או בן זוג פוטנציאלי, יהיה כל מה שחשוב ל ך שיהיה בשולט ובבן זוג.

זה לא חכם וחסר תכלית, לדרוש ממנו משהו, רק כי הוא דורש אותו דבר ממך.
DomMale4fem

רק על מנת לדייק

DomMale4fem • 1 בנוב׳ 2012
Sweet N Low כתב/ה:
לא

התכוונת בוודאי שהתשובה לשאלה הראשונה שהעלתה פותחת השרשור היא "לא" ואילו לשניה היא "כן".

עכשיו, לגופו של עניין: זה לא "לא בדס"מי" אבל גם לא לגמרי מתאים או ליתר דיוק מיוחד לתחום, כי כמו שרבים אחרים כתבו כאן, זה נכון לכל מערכת יחסים שהיא, ליחסי אנוש בכלל, ברגע שאדם רוצה לקיים/לנהל אינטראקציה עם אחר/ת.

לא נשלטת ולא אף אחת אחרת אמורות להוריד את הסטנדרטים שלהן לאפס רק כדי "להכיל" גם את מי שהוא תת-רמה (ואותו דבר ממש חל גם לגבי נשלטים ולגבי שולטים/שולטות).

למשל: האמירה ש"חופש הביטוי שלך וזכותך לנוע בחופשיות מסתיימים היכן שמתחיל האף שלי", נכונה גם (ואולי אפילו "שבעתיים") לגבי ריח גוף חריף ופוגעני במיוחד, הנובע מחוסר הקפדה על היגיינה נאותה או העדר מודעות למה זה בכלל (וזכורה לטוב האפיזודה המיתולוגית על ה- B.O. ב"סיינפלד").

אבל זו דוגמא קיצונית, כי באשר לשאר חלקי החיצוניות: גובה, משקל, שיער גוף, שיער הראש, שיער הפנים (אולי חוץ ממצב מוזנח במיוחד של הפה, כגון שיניים צהובות-שחורות, עקומות-חסרות וכו') - כאן זה כבר יותר עניין של "על טעם (אישי) ועל ריח" (חוץ מה-B.O. הנ"ל. חחח). שעליהם באמת לא מועיל במיוחד להתווכח.

יש חריג אחד, בכל זאת, לדעתי:

ייתכן שלחובבת השפלה, המחשבה "איך אני, החתיכה/חכמה/גבוהה/חטובה/מטופחת/מצליחה, נותנת לגוץ האפס הזה, הקירח עם השיער באף ובאוזניים והבטן בירה הזה, שנוסף לכל הוא גם מובטל כרוני, להזחיל אותי בדירת החדר על הגג שהוא חולק עם פליטים מאריתראה, מלקקת לו את הרגליים עם העור היבש והפטריות בציפורניים ואת פי הטבעת הלא הכי נקי בעולם ונותנת לו לזיין אותי בתחת בלי קונדום" עשויה "לעשות את זה".