צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לילה מוצלח - סיפור פנטזיה - אונס

Here And There​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 3 בנוב׳ 2012
Here And There​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2012
זאלופון כתב/ה:
pet כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
אני קצת מקנא בכל מי שהבדסמ השפוי-בטוח-מוסכם-הדדית הזה ממצה את הפנטזיות, הרצונות והתשוקות שלו בהקשר הסאדו-מאזוכיסטי. אצלי זה לא ככה. הבדסמ הוא פשרה. מענגת למדי, אבל עדיין פשרה. הליבידו שלי אוהב כפייה אמיתית, כאב אמיתי, השפלה אמיתית, שאין בהם שום דבר מוסכם הדדית ושאינם כפופים לכבלי החוק והמצפון אליהם אני כפוף.

נדמה לי שזה לא כל כך נדיר, שהרי בסופו של דבר רובנו צריכים לשכנע את עצמנו, במידה כזו או אחרת, שמה שאנחנו עושים הוא "אמיתי" על מנת להנות ממנו. אבל מה שאנחנו עושים לא "אמיתי", לפחות לא במובן של היעדר הסכמה מוחלט, כי אנחנו יודעים להבדיל בין מה שאנחנו יכולים לעשות לבין מה שעליו אפשר רק לפנטז.

ואפשר לפנטז, ואפשר לכתוב על זה, ואפשר לעשות את זה בדיוק כאן, כי זה קשור בדיוק אלינו ואל הצד הלא-מתורבת והלא-מסורס של החשקים שלנו. מי שלא מבין למה הפנטזיות האלה קשורות לכאן ופנטזיות על פדופיליה לא, כדאי שיבדוק אם הוא עצמו קשור לכאן.

ופדופילה זה לא חשק לא מסורס, כפייה, השפלה וכאב אמיתי?
בוא תגיד לי מה ההבדל בין חוסר ישע אמיתי של אישה (אומנם 'רק' בסיטואציה מסויימת, אבל עדיין מדובר בחוסר ישע) לבין חוסר ישע של ילד?

ההבדל פשוט:

לרבות מהנשים באתר הזה יש פנטזיה שיאנסו אותן, גם אם במסגרת הכללים ולא "באמת". רבות מהנשים באתר הזה רוצות שיקחו אותן בכוח, שישתמשו בהן ובגופן, שלא ישאלו אותן, שיעשו בהן מעשים מגונים גם כנגד רצונן, לפחות לכאורה.

לעומת זאת, לנשים מעטות מאוד כאן, אם בכלל, יש פנטזיה שמערבת ילדים, עם או בלי הסכמה.

את אולי חושבת שלשני הדברים אין כאן מקום, אבל באמת אינך רואה את ההבדל ביניהם? האחד הוא קרוב משפחה של מה שאנחנו אוהבים ועושים והשני הוא בכלל מכוכב אחר.

אני מסכימה עם מה שאתה אומר לו היה מדובר כאן בפנטזיה על ביטוי של הרצון לאנוס עם פרטנרית שזה מגרה אותה. אבל לא על זה הוא כותב. הוא כותב על פנטזייה של אונס אמיתי, שכוללת ממש דריסה וביטול ולא של אקט שמהנה וממלא את הפנטזיות של מי שמולו.

אז השאלה שנשאלת היא, ותסלח לי על הבוטות אבל, אם פנטזיות של דריסה אמיתית של נשים לגיטימיות בעינייך, למה דריסה של ילד לא לגיטימי?
the rain song
the rain song • 3 בנוב׳ 2012
לפנטזיות אין גבולות ולא יהיו גבולות ולא משנה עד כמה אנשים יהיו מזועזעים
ככה זה בפנטזיה
וזה נורא מפתיע אותי כל פעם מחדש שמנסים לאכוף גבולות על פנטזיות

לא רק פה. בכל מקום.
איך אפשר להגביל פנטזיות?
    התגובה האהובה בשרשור
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 3 בנוב׳ 2012
פנטזיות אונס הם ממש לא הקטע שלי.
בטח לא כשהאישה היא הקורבן
פעם כשנכנסתי לכלוב הייתי מזדעזעת מזה שיש פה אנשים שסטלאג זה הקטע שלהם וחשבתי שבכלוב חייבים לאסור על פרסום של פנטזיות סטלאג כי אנשים שלא מכירים או מבחוץ יחשבו ... ויגידו ועוד...

כשאין בוחן מציאות ושליטה עצמית אתה לא צריך שפנטזיות בכלוב יתנו לך רעיונות, יש עיתונים.
ואף בר דעת לא חושב שלפולו יש מרתף שהוא מביא אליו חברים לאנוס תיירות תמימות (לא קראתי את הפנטזיה מצטערת מותק, אם זאת הייתה אישה אונסת אולי..)
אבל הקטע הזה של משטרת המחשבות בכלוב וניסיון מה להגדיר כפנטזיה לגיטימית בעייתי
דווקא פה המקום בתוך השפוי בטוח ובהסכמה להגיד אילו הפנטזיות שלי, לכולנו ברור זאת לא המציאות ולא צריך לכתוב על זה אזהרות כמו על חפיסת סיגריות , גם ההזהרה ההיא לא מונעת מאנשים לעשן.

זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 בנוב׳ 2012
ציטוט: אני מסכימה עם מה שאתה אומר לו היה מדובר כאן בפנטזיה על ביטוי של הרצון לאנוס עם פרטנרית שזה מגרה אותה. אבל לא על זה הוא כותב. הוא כותב על פנטזייה של אונס אמיתי, שכוללת ממש דריסה וביטול ולא של אקט שמהנה וממלא את הפנטזיות של מי שמולו.

אז השאלה שנשאלת היא, ותסלח לי על הבוטות אבל, אם פנטזיות של דריסה אמיתית של נשים לגיטימיות בעינייך, למה דריסה של ילד לא לגיטימי

שוב, מפני שדריסה אמיתית של נשים קרובה מאוד בדיוק למה שאנחנו עושים פה ושעושה לנו את זה. כל כך קרובה עד שראינו לנכון להמציא כל מיני ראשי תיבות שיבהירו לנו למה מה שאנחנו עושים שונה מדריסה אמיתית של נשים. כל כך קרובה עד שלא מעט מאתנו מפנטזים עליה, עליה ממש, גם אם יודעים שלא יגשימו אותה כפי שהיא. לכן זה שייך לפה ויש לזה קהל פה.

ילדים רחוקים ממה שאנחנו עושים פה ושעושה לנו את זה. נכון שאפשר לעשות בילדים את כל מה שאפשר לעשות בנשים, אבל השוני הוא מהותי. מהותי דיו בכדי שכמעט אף אחד מאתנו, גם מבין אלו שמפנטזים על דריסה אמיתית של נשים, לא רוצה ולא יכול להחליף את האישה בילד ולהמשיך לפנטז בכיף. זה פשוט לא שייך, ובגלל זה גם אין לזה קהל פה.

אגב, פנטזיית פדופיליה לגיטימית בעיניי. לא שאני תומך בה או אפילו מבין אותה, אבל מן הסתם מי שמפנטז על כך לא בחר בכך יותר משבחרתי אני לפנטז על התעללות בנשים, ושנינו יכולים להמשיך ולפנטז את הפנטזיות הקיצוניות שלנו מבלי לפגוע באיש, כל עוד אנו מודעים לכך שלא כל מה שיפה בפנטזיה יפה גם במציאות.
Niccolò​(שולט)

חסר היה לי רגש

Niccolò​(שולט) • 3 בנוב׳ 2012
מלבד העובדה שאני לא לגמרי משוכנע כי יש מקום לדברים כאלו בפורום בעיקר בגלל שהדברים הנאמרים לא נכתבו כפנטזיה אלא כניסיון לתיאור חי.
בד"כ אני נהנה מאוד לקרוא את כתיביו ויצירותיו של יוצר נהדר זה.
הפעם, ובלי לנסות להיות רע, הרגשתי כי אני קורא תיאור יבש של אורע שקרה.
חסר את האווירה המאוד קשה בסיטואציה הנוכחית. כלומר התיאור יבש לא חי - אני לא מרגיש חלק מהסיטואציה אפילו לא כצופה מהצד.
רפאל
רפאל • 3 בנוב׳ 2012
pet כתב/ה:
אני מסכימה עם מה שאתה אומר לו היה מדובר כאן בפנטזיה על ביטוי של הרצון לאנוס עם פרטנרית שזה מגרה אותה. אבל לא על זה הוא כותב. הוא כותב על פנטזייה של אונס אמיתי, שכוללת ממש דריסה וביטול ולא של אקט שמהנה וממלא את הפנטזיות של מי שמולו.

אז השאלה שנשאלת היא, ותסלח לי על הבוטות אבל, אם פנטזיות של דריסה אמיתית של נשים לגיטימיות בעינייך, למה דריסה של ילד לא לגיטימי?

אני מקווה שזה בסדר שאני מתערב כאן. יש לי שני דברים להגיד:

(1) זה אולי ישמע מעט טרוויאלי, אבל אני חושב שבמקרה הזה מומלץ להיזכר בכמה נתונים טרוויאליים. בשביל שיהיה אונס, קל וחומר - אונס אמיתי, צריכים אנשים אמיתיים והתרחשות אמיתית. אונס זה דבר שעושים לאדם בשר ודם, ולא לדמות ספרותית או לישות דמיונית. אי אפשר לאנוס דמות ספרותית ואי אפשר לאנוס יצירי פנטזיה. החוק אוסר מעשי אונס מפני שהוא מבקש להגן על בני אדם. הוא לא אוסר "אונס" של אישה דמיונית, מפני שאישה דמיות לא באמת חווה כאב, ולא באמת חווה טראומה, וגם אין לה רצון אמיתי שאפשר לפעול בניגוד לו או בהסכמה איתו.

(ובהתייחס להקבלה שאת שאת מתעקשת עליה לפדופיליה - החוק אוסר פורנוגרפיה פדופילית לא מפני שהוא רוצה למנוע מאנשים לאונן על תכנים פדופיליים. אלא מפני שפורנוגרפיה פדופילית מערבת ילדים אמיתיים, בשר ודם. וישנה הנחה שיצור של פורנוגרפיה כזו והשימוש בה כרוכים בניצול של אותם ילדים אמיתיים ובפגיעה בהם. אין איסור בחוק על אנימציה פדופילית, שבה הדמויות מצוירות ומדומיינות).

(2) פאט, יצא לך פעם לפנטז על נסיך רכוב על סוס לבן, שבא ולוקח אותך ובועל אותך בכוחניות? אני לא מתכוון להיות פולשני, אבל אני סקרן לדעת אם לפני כל פנטזיה בדס"מית את עורכת בדמיונך תיאום ציפיות עם הדמות הדמיונית שעתידה לבעול אותך בכוחניות. האם לדעתך פנטזיה בדס"מית שלא מקדימים לה תיאום ציפיות דמיוני, או משהו בסגנון, "אינה חוקית", וצריכים לאסור אותה? והאם אנשים שבכל זאת יפנטזו אותה צריכים להישלח לכלא, או לפחות לטיפול בשוקים חשמליים?
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2012
רפאל כתב/ה:
pet כתב/ה:

(1) זה אולי ישמע מעט טרוויאלי, אבל אני חושב שבמקרה הזה מומלץ להיזכר בכמה נתונים טרוויאליים. בשביל שיהיה אונס, קל וחומר - אונס אמיתי, צריכים אנשים אמיתיים והתרחשות אמיתית. אונס זה דבר שעושים לאדם בשר ודם, ולא לדמות ספרותית או לישות דמיונית. אי אפשר לאנוס דמות ספרותית ואי אפשר לאנוס יצירי פנטזיה. החוק אוסר מעשי אונס מפני שהוא מבקש להגן על בני אדם. הוא לא אוסר "אונס" של אישה דמיונית, מפני שאישה דמיות לא באמת חווה כאב, ולא באמת חווה טראומה, וגם אין לה רצון אמיתי שאפשר לפעול בניגוד לו או בהסכמה איתו.

(ובהתייחס להקבלה שאת שאת מתעקשת עליה לפדופיליה - החוק אוסר פורנוגרפיה פדופילית לא מפני שהוא רוצה למנוע מאנשים לאונן על תכנים פדופיליים. אלא מפני שפורנוגרפיה פדופילית מערבת ילדים אמיתיים, בשר ודם. וישנה הנחה שיצור של פורנוגרפיה כזו והשימוש בה כרוכים בניצול של אותם ילדים אמיתיים ובפגיעה בהם. אין איסור בחוק על אנימציה פדופילית, שבה הדמויות מצוירות ומדומיינות).

(2) פאט, יצא לך פעם לפנטז על נסיך רכוב על סוס לבן, שבא ולוקח אותך ובועל אותך בכוחניות? אני לא מתכוון להיות פולשני, אבל אני סקרן לדעת אם לפני כל פנטזיה בדס"מית את עורכת בדמיונך תיאום ציפיות עם הדמות הדמיונית שעתידה לבעול אותך בכוחניות. האם לדעתך פנטזיה בדס"מית שלא מקדימים לה תיאום ציפיות דמיוני, או משהו בסגנון, "אינה חוקית", וצריכים לאסור אותה? והאם אנשים שבכל זאת יפנטזו אותה צריכים להישלח לכלא, או לפחות לטיפול בשוקים חשמליים?

1. ואתה לא חושב שלתת לאנשים לגיטימציה להביע את הפנטזיות שלהם בכתב בסופו של דבר יוביל לנתינת לגיטימציה גם לממש אותם?
אפשר לקחת את יפן כדוגמא, שם אנימציה פדופילית מאוד נפוצה וחוקית (אני לא חושבת שבשאר העולם זה חוקי), אחוז הפדופילה ביפן נחשבים למאוד גבוהים, אני מניחה שתרבות הפטישים הפדופילים למיניהן (אנימציה, סרטי פרונוגרפיה שכוללים משחקי גיל, פטיש מאוד חזק לתלמידות ביה"ס) תורמת לזה בקצת.

2. לגבי עניין הדיסוננס, כתבתי משהו, אבל אני לא לגמרי סגורה על זה.
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
pet כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
pet כתב/ה:

1. ואתה לא חושב שלתת לאנשים לגיטימציה להביע את הפנטזיות שלהם בכתב בסופו של דבר יוביל לנתינת לגיטימציה גם לממש אותם?
אפשר לקחת את יפן כדוגמא, שם אנימציה פדופילית מאוד נפוצה וחוקית (אני לא חושבת שבשאר העולם זה חוקי), אחוז הפדופילה ביפן נחשבים למאוד גבוהים, אני מניחה שתרבות הפטישים הפדופילים למיניהן (אנימציה, סרטי פרונוגרפיה שכוללים משחקי גיל, פטיש מאוד חזק לתלמידות ביה"ס) תורמת לזה בקצת.

2. לגבי עניין הדיסוננס, כתבתי משהו, אבל אני לא לגמרי סגורה על זה.

לגבי הסעיף הראשון בלבד, אני דיי בטוחה (95%) שהנטאי חוקי בכל הארצות.
שלא נדבר על זה שלמשל באתרים כמו "לייט ארוטיקה" (אתר סיפורים) יש סיפורים על יחסי מין בלי הסכמה.
בנוגע לדעה שלי - כל עוד זה ברמת הפנטזיה, אני לא חושבת שזה פסול.
אני לא חושבת שזה מה שיתן אישור למישהו לבצע משהו פסול, כולנו אנשים בוגרים כאן וכולנו יודעים טוב מאוד שאונס לא כולל הסכמה של זאת שאנסת, אחרת זה לא היה נקרא אונס. (ואני מדברת על מקרים שהם שחור או לבן, לא המקרים האפורים יותר)
מישהי למשל שהגבולות שלה זה ביזאר יכולה לבוא ולטעון שמי שכותב פנטזיות כאן על ביזאר יכול לתת "אישור" לחדשים ל"הכריח" אותה לבצע ביזאר.
אז נכון, הדוגמה שנתתי היא מוקצנת, אבל אני באמת לא חושבת שכתיבת פנטזיה נותנת אישור למישהו לעשות משהו כמו אונס,רצח, פדופילה, ושאר מיני פירות וירקות.
Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 4 בנוב׳ 2012
Brave Dwarf • 4 בנוב׳ 2012
pet כתב/ה:

אחוז הפדופילה ביפן נחשבים למאוד גבוהים

לעומת מה?
אודה לך אם תצרפי לדבריך סימוכין. לא כדי לתקוף אותך, אלא למען ידע אישי.
נוריתE
לפני 11 שנים • 4 בנוב׳ 2012
נוריתE • 4 בנוב׳ 2012
הקטע הואֿ
שאם זה היה במגזין לשיקול דעתו של העורך שם
(אם לפולו, כמו לרבים אחרים שמנסים להכנס לשם לא היתה יוצאת הנשמה
(כמו לי) ואולי הוא באמת נשבר מלחכות ולכן זה כאן)
לא היה מתפתח כזה דיון בכלל.

אני אישית לפני כמה שנים ושנים הכנסתי במגזין סיפור אונס,פנטסיה, שהיתה שם די הרבה זמן עד שאנשים אחת או שתיים, הזדעקו כמו פה,"מה לגבי התמימים הלא מבינים שיכנסו לכאן?" "זה לא מה שאנחנו רוצים שהם יחשבו עלינו"
הסיפור הוסר אבל אחרי שהוספתי לו שורה אחת בסוף שהבהירה שהכל היתה הגשמת פנטסיה בהסכמה ופיקוח
הוא חזר
וגם בבלוג יש לי כמה וכמה כי נוח היה לי לשים את זה שם, אז מה ? עשיתי רע?אל תכנסו אצלי בבלוג אם לא נוח לכם לקרא את הפנטסיות שלי.

תראו לי מקרה אונס אחד, מהעיתון והחדשות שארע ישירות, בגלל הסיפור שלי או של פולו ואז נדבר.

מעבר לזה,

מוסכם על הרוב פה שזאת פנטסיה נפוצה בקרב נישלטות
אז לספר פה ,גם בבלוגים,לצורך זה,סיפורים "אמיתים" נוסח לגלח שיער ולקצוץ אצבע או עוד כמה זוועות אחרות שהוכנסו פה כסיפורים אמיתיים,
זה בסדר ופנטסיה כזאת לא?
צביעות.

ובאשר לנסיון ההשואה בנוסח "ואם זה היה סיפור פדופילי"
מוסכם עלינו כאן שזה ,גבול שלא ייעבר ואפילו לא ייכתב,הרי , אז למה בכלל לשאול?
זה כמו שהצחיק אותי משהו לפני איזה זמן ושמתי בלא קשור, על איזה תורכי שאנס ברווז ומשיהי הזדעקה שאם זה היה כלב או תרנגולת זה לא היה מצחיק אותי(מה שנכון לגבי הכלב בכל אופן)
wtf זה בכלל קשור?

ובאשר לטענות על "אילו שיחשבו"...
אז א' תמימים, הם לא אם הם מסתובבים כאן
ו ב' אם מישהו נכנס לכאן במטרה לגלות "סוטים" ולהגיד לעצמו א-א צדקתי, אז בכל שירשור כמעט שכאן הרי שהוא מצליח.

וחוצ מזה מה לעזזל איכפת פה למישהו מה "הם "יחשבו עלינו?
מי שלא רוצה לקרא כאלו דברים לא חייב/ת.
"הם" מכירים אותנו? מי זה "הם" בכלל.
האתר הזה מיועד למבוגרים,האתר הזה הוא אתר בידיסמי וכל מי שנכנס לכאן עושה זאת על דעתו ויש בעיה למי שלא מוצא לא חן, הוא יכול לקום וללכת.