שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא יודעים לכבד

walking dead
לפני 11 שנים • 4 בנוב׳ 2012
walking dead • 4 בנוב׳ 2012
מתהפך כתב/ה:
"לא יודעים לכבד" הלוואי ואלו היו הצרות שלנו.
יש כאן אנשים שפורצים (בפנטזיה) לבית נכנסים למיטה של
בחורה בת 19 אונסים אותה באכזריות עד שהיא מתעלפת ואז בורחים מהחלון
ומספרים שזה היה לילה מוצלח.
ואחד אחר אומר שהוא מקבל את הביזאר הקשה של המלכה שלו,לועס ובולע
ככה כבר 45 יום.

כן, מי היה מאמין שבאתר סאדו מאזו יש כאלו שממש כותבים על סאדו מאזו. סוטים.
נילי ונילי
לפני 11 שנים • 4 בנוב׳ 2012
נילי ונילי • 4 בנוב׳ 2012
מתהפך כתב/ה:
"לא יודעים לכבד" הלוואי ואלו היו הצרות שלנו.
יש כאן אנשים שפורצים (בפנטזיה) לבית נכנסים למיטה של
בחורה בת 19 אונסים אותה באכזריות עד שהיא מתעלפת ואז בורחים מהחלון
ומספרים שזה היה לילה מוצלח.
ואחד אחר אומר שהוא מקבל את הביזאר הקשה של המלכה שלו,לועס ובולע
ככה כבר 45 יום.

בג'יי דייט זה לא היה קורה
גברים​(שולט)
לפני 11 שנים • 5 בנוב׳ 2012
גברים​(שולט) • 5 בנוב׳ 2012
לטעמי הרבה מהעניין טמון בחוסר הבנה של המקום כאן, המושגים הבסיסים שלו ובדסמ כמו שמי שנמצא כאן מספיק זמן, רואה אותו.

מגיע לכאן בחור חדש ששמע על בדסמ. בהרבה מקרים הוא שמע שיש מקום שבו יש בחורות שאפשר לומר להן מה לעשות, אפשר לקשור אותן, אפשר לזיין אותן מתי ואיך שרוצים, הן עושות אנאלי לפי פקודה, מוצצות, בולעות, מלקקות ומגרגרות על פי דרישה. הן נקראות "נשלטות".

כשהוא מגיע לכאן ומתחיל לקרוא, הלסת נפערת והוא חושב שהוא הגיע לגן העדן האבוד.
במקום הסביבה שבה הוא רגיל לחיות, שבה עד שהוא משיג זיון הוא צריך להתאמץ, לחזר, להיות נחמד ולמצוא חן, במקום לקבל סירוב על סירוב וגם כשמישהי כבר נענית לו, היא לא מוכנה למצוץ והוא מסתכן בחייו אם יבקש ממנה לבלוע, שלא לדבר על אנאלי ודוגי, הרי שכאן יש את ה"נשלטות" שעושות כל מה ש"השולטים" אומרים להן.

הוא ממשיך לקרוא קצת ומבין (ועוד בבלוגים של נשלטות) שהשולטים עושים ב"נשלטות" האלו ככל העולה על רוחם, שהן מכנות את עצמן "זונות" , "שרמוטות" ו"כלבות" ושוב, הריר ממשיך לנזול.

ואז מגיע ההקשר הגדול שהם עושים.
אם הן נשלטות וכלבות והן זונות ושרמוטות, הן כנראה מותרות לכול. זה כמו בית זונות גדול שבו אתה צריך רק לבחור את הזונה שמוצאת חן בעינייך וכל מה שצריך זה לפנות אליהן בטון הנכון, כדי שיבינו שהוא שולט רציני ואפשר להתחיל את החגיגה.

אני מדמיין לי את הבחור הטיפוסי, עובר בפעם הראשונה על רשימת הפרופילים - זו מלאה מדי, זו ג'ינג'ית מדי, זו מבוגרת מדי. אני חושב שאני אקח לי את הסטודנטית ההיא שכתבה שהיא בלונדה ונראית מעולה, וחסר לה שהיא הגזימה.

עכשיו צריך רק לשלוח לה הודעה. נתחיל ב "שלום", זה בטח יעשה את העבודה.
הממ ... לא חזרה אליי, בטח לא הייתי מספיק דומיננטי, שכחתי שהיא מסוג "נשלטת".
נשלח לה - "כלבה, רדי על ארבע ותעני לי", היא בטח תרטיב עד מוות מהעניין.
המממ ... לא חזרה אליי, כנראה צריך להראות תקיפות ושאני בעניין הבדסמ.
" יא זונה, יש לך בדיוק שעה לחזור אליי".
עברה השעה והיא לא חזרה והוא כבר מתחיל להיות מתוסכל וחושב לעצמו שאולי זה לא כל כך פשוט והוא צריך גם לשווק את עצמו קצת.
"טוב, יש לך עוד שעתיים לחזור אליי וזו לגמרי ההזדמנות האחרונה שלך ! ותדעי לך שאת הולכת להפסיד את הזדמנות חייך".

אחרי שהוא מבין שהזונה ההיא סתם מפונקת וכנראה לא באמת מסוג "נשלטת אמיתית" הוא מנסה עוד אחת, טוב הוא אומר כשהוא עובר על הפרופילים, אז שלא תהייה סטודנטית ואני אוותר על הבלונד הפעם.

אחרי סדרה של כשלונות, הוא מתחיל להפנים שיש כאן בעיה כלשהיא.
טוב, הוא אומר, שתהייה מלאה, עכשיו היא בטוח תענה לי, השרמוטה. כשגם אצלה זה לא עובד, הוא עובר לסיכול קצת פחות ממוקד ושולח הודעת "cut & pate" לכל מי שרק מופיעה בכלוב, בלונדה, שמנה, רזה, מבוגרת ... רק שמישהי תענה לי כבר.

אחרי כמה שבועות מתסכלים כאלו, הוא בדרך כלל מגיע למסקנה הבלתי נמנעת שאין כאן באמת, בחורות מסוג "נשלטת" אמיתיות וכל האתר הזה הוא פיקציה.

זה השלב, שבו כולנו נקבל פוסט לתפארת, מנוסח ברהיטות אופיינית, שמסביר למה כל הבחורות כאן לא נשלטות אמיתיות והן רמאיות גדולות וחוץ מדיבורים אין כאן כלום, באתר המזופת הזה.
    התגובה האהובה בשרשור
Niccolò​(שולט)

גברים

Niccolò​(שולט) • 5 בנוב׳ 2012
כל מילה בסלע, אמן!
the rain song
the rain song • 5 בנוב׳ 2012
גברים כתב/ה:
לטעמי הרבה מהעניין טמון בחוסר הבנה של המקום כאן, המושגים הבסיסים שלו ובדסמ כמו שמי שנמצא כאן מספיק זמן, רואה אותו.

מגיע לכאן בחור חדש ששמע על בדסמ. בהרבה מקרים הוא שמע שיש מקום שבו יש בחורות שאפשר לומר להן מה לעשות, אפשר לקשור אותן, אפשר לזיין אותן מתי ואיך שרוצים, הן עושות אנאלי לפי פקודה, מוצצות, בולעות, מלקקות ומגרגרות על פי דרישה. הן נקראות "נשלטות".

במקום הסביבה שבה הוא רגיל לחיות, שבה עד שהוא משיג זיון הוא צריך להתאמץ, לחזר, להיות נחמד ולמצוא חן, במקום לקבל סירוב על סירוב וגם כשמישהי כבר נענית לו, היא לא מוכנה למצוץ והוא מסתכן בחייו אם יבקש ממנה לבלוע, שלא לדבר על אנאלי ודוגי, הרי שכאן יש את ה"נשלטות" שעושות כל מה ש"השולטים" אומרים להן.

הוא ממשיך לקרוא קצת ומבין (ועוד בבלוגים של נשלטות) שהשולטים עושים ב"נשלטות" האלו ככל העולה על רוחם, שהן מכנות את עצמן "זונות" , "שרמוטות" ו"כלבות" ושוב, הריר ממשיך לנזול.

אם הן נשלטות וכלבות והן זונות ושרמוטות, הן כנראה מותרות לכול. זה כמו בית זונות גדול שבו אתה צריך רק לבחור את הזונה שמוצאת חן בעינייך וכל מה שצריך זה לפנות אליהן בטון הנכון, כדי שיבינו שהוא שולט רציני ואפשר להתחיל את החגיגה.

אני מדמיין לי את הבחור הטיפוסי, עובר בפעם הראשונה על רשימת הפרופילים - זו מלאה מדי, זו ג'ינג'ית מדי, זו מבוגרת מדי. אני חושב שאני אקח לי את הסטודנטית ההיא שכתבה שהיא בלונדה ונראית מעולה, וחסר לה שהיא הגזימה.

עברה השעה והיא לא חזרה והוא כבר מתחיל להיות מתוסכל וחושב לעצמו שאולי זה לא כל כך פשוט והוא צריך גם לשווק את עצמו קצת.
"טוב, יש לך עוד שעתיים לחזור אליי וזו לגמרי ההזדמנות האחרונה שלך ! ותדעי לך שאת הולכת להפסיד את הזדמנות חייך".

אחרי שהוא מבין שהזונה ההיא סתם מפונקת וכנראה לא באמת מסוג "נשלטת אמיתית" הוא מנסה עוד אחת, טוב הוא אומר כשהוא עובר על הפרופילים, אז שלא תהייה סטודנטית ואני אוותר על הבלונד הפעם.

טוב, הוא אומר, שתהייה מלאה, עכשיו היא בטוח תענה לי, השרמוטה. כשגם אצלה זה לא עובד, הוא עובר לסיכול קצת פחות ממוקד ושולח הודעת "cut & pate" לכל מי שרק מופיעה בכלוב, בלונדה, שמנה, רזה, מבוגרת ... רק שמישהי תענה לי כבר.

אחרי כמה שבועות מתסכלים כאלו, הוא בדרך כלל מגיע למסקנה הבלתי נמנעת שאין כאן באמת, בחורות מסוג "נשלטת" אמיתיות וכל האתר הזה הוא פיקציה.

זה השלב, שבו כולנו נקבל פוסט לתפארת, מנוסח ברהיטות אופיינית, שמסביר למה כל הבחורות כאן לא נשלטות אמיתיות והן רמאיות גדולות וחוץ מדיבורים אין כאן כלום, באתר המזופת הזה.

באמת? בחורים הם כל כך סתומים?
אני בספק
למי שלא יודע, גם במקומות וונילים יש את אלו שמציקים
אפילו במציאות הלא וירטואלית
פשוט יש אנשים כאלה
לפי דעתי זה לא קשור לכלוב
Uranus
Uranus • 5 בנוב׳ 2012
גברים כתב/ה:

גם בחוץ יש ערסים שיושבים על ברזלים ועושים ססססס לבחורות העוברות ושבות, ומשחררים הערות מטופשות, אם זה לתיירות אז זה משהו בסגנון: "יו קאם מיי רום איי שו יו גוד טיים, ווי האנקי פאנקי".

והעצוב הוא שחוקי הכלכלה תקפים פה - איפה שיש ביקוש יש היצע אבל איפה שיש היצע כנראה שיש ביקוש. יש בחורות שנדלקות מערסים ויש בחורות שנדלקות מהודעות מטופשות, יש בחורות שנדלקות מעבריינים או אנשים עם הילה של רוע...

חוץ מהקומיות בה כתבת את הדברים אני חושב שאפשר היה לסכם את זה במשפט אחד:

"יש אנשים מפגרים בעולם, זו עובדה, וצריך לחיות עם זה."

אין טעם אפילו לנסות להבין את זה...