ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשבתי שיהיה רומנטי

Brave girl
לפני 11 שנים • 5 בנוב׳ 2012

Re: דוחה.

Brave girl • 5 בנוב׳ 2012
pet כתב/ה:
אבל מעבר לזה, מה שמסקרן אותי זה הניגוד שהסיפור הזה יוצר בין ה'דמות' שאתה מתאר בפרופיל, שהוא 'הילר', 'מפרק ומרכיב' ובאופן כללי מאמין בשימוש בבדס"מ למטרות חיוביות של טיפול וריפוי, לבין הדמות בסיפור שהוא מאוד ברוטאלי ו מאוד רשע, עם רצון לחרב ולהרוס.

בעקבות זאת אני תוהה מה מקור הסיפור הזה.

אז אם זה פורסם במטרה להתריס, מאוד בוגר, אם לא, אשמח לשמוע איך אתה מבין את הפער המאוד גדול בין שני ה'דמויות' הללו.

מה הוא ניסה להוכיח בזה? שהוא גבר גבר... ובחורה בשבילו זה סתם עוד מישי שאפשר לזיין ולזרוק.
הוא ירפא?הוא ידריך?
לא הייתי מתקרבת לאחד כזה אחרי הסיפור שנכתב כאן
מה נסגר איתכם אנשים??????????????????
אנחנו בני אדם!!!!
אנחנו בנות אדם!!!!!

מה נסגר???????????
בלוסום​(לא בעסק)

נכון, אנחנו בני/בנות אדם...

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בנוב׳ 2012
ובתור שכאלה אנחנו רב-גווניים ועם הרבה פנים
שיכולות לבוא לידי בטוי בהרבה סיטואציות שונות...
Brave girl

Re: נכון, אנחנו בני/בנות אדם...

blossom כתב/ה:

או הנה עוד אחת....
כן כן... אני שיפוטית שכחתי...
פשוט גועל נפש!!!!

זהו

אני אמרתי את שלי!

לילה טוב
רפאל
רפאל • 5 בנוב׳ 2012
חניבעל כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
חניבעל,בלי שיפוטיות או ביקורת,באמת שרק מסקרנות,האם הסיפור מגרה אותך ברמה המינית?
(ציינת שהוא נכתב בהשראת חלק מהתגובות לסיפור של פולו)

זה מורכב.

זה מגרה ברמת הקיצוניות. ברמת העלילה המופשטת. ברמת המוסר והמצפון או חוסר המוסר והמצפון.
זה לא מגרה ברמה הטכנית.
אני למשל לא רואה את עצמי בשום מצב שהוא מכניס למישהי אגרוף לפרצוף. סטירה בוודאי. דברים אחרים שקורים שם. לא אגרוף.

זה מוזר לי שאפשר להימשך באופן מופשט לחוסר מוסר ולחוסר מצפון, או שתשוקה יכולה בכלל להיות "מופשטת". יש לי תשוקות קונקרטיות מאוד שהמימוש שלהן יהיה בלתי מוסרי וחסר מצפון, אבל זה לא שיש משהו בחוסר המוסר והמצפון שמעורר אותי. התשוקה הזו לאסור ולבלתי מוסרי באשר הם תמיד היתה לי מוזרה.

גם אני חשבתי לעצמי את הדברים שסושי ובכוח כתבו. אני חוויתי את הגיבור שלך כאדם נטול תשוקה, וכאדם שאולי עושה את מעשיו מתוך סוג של שיעמום.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: נכון, אנחנו בני/בנות אדם...

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בנוב׳ 2012
הבובה שלו כתב/ה:
blossom כתב/ה:

...

כל מה שאני אמרתי הוא שאפשר שבן אדם הוא סדיסט או מזוכיסט
ובה בעת יש לו עוד פנים לאישיותו, כמו שלך יש וכמו שלי יש.
את הרי לא כולך מזוכיסטית וכנועה, נכון?
לזה התכוונתי ובטח שלא לריב...
חניבעל

חניבעל • 5 בנוב׳ 2012
הבובה שלו כתב/ה:
pet כתב/ה:
אבל מעבר לזה, מה שמסקרן אותי זה הניגוד שהסיפור הזה יוצר בין ה'דמות' שאתה מתאר בפרופיל, שהוא 'הילר', 'מפרק ומרכיב' ובאופן כללי מאמין בשימוש בבדס"מ למטרות חיוביות של טיפול וריפוי, לבין הדמות בסיפור שהוא מאוד ברוטאלי ו מאוד רשע, עם רצון לחרב ולהרוס.

אז אם זה פורסם במטרה להתריס, מאוד בוגר, אם לא, אשמח לשמוע איך אתה מבין את הפער המאוד גדול בין שני ה'דמויות' הללו.

מה הוא ניסה להוכיח בזה? שהוא גבר גבר... ובחורה בשבילו זה סתם עוד מישי שאפשר לזיין ולזרוק.
הוא ירפא?הוא ידריך?
אנחנו בני אדם!!!!
אנחנו בנות אדם!!!!!

מה נסגר???????????

אני חושב שמישהי פה לקחה את הסיפור קצת יותר מידי ברצינות.
Brave girl

חניבעל כתב/ה:
הבובה שלו כתב/ה:
pet כתב/ה:

הוא ירפא?הוא ידריך?
אנחנו בני אדם!!!!
אנחנו בנות אדם!!!!!

מה נסגר???????????

אני חושב שמישהי פה לקחה את הסיפור קצת יותר מידי ברצינות.

יש דברים שלא צוחקים עליהם
אדם בגילך צריך לדעת את זה
אז...
תתבגר!!!!
או שלא.. לא באמת אכפת לי
חניבעל
חניבעל • 5 בנוב׳ 2012
רפאל כתב/ה:
חניבעל כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
חניבעל,בלי שיפוטיות או ביקורת,באמת שרק מסקרנות,האם הסיפור מגרה אותך ברמה המינית?
(ציינת שהוא נכתב בהשראת חלק מהתגובות לסיפור של פולו)

זה מורכב.

זה מגרה ברמת הקיצוניות. ברמת העלילה המופשטת. ברמת המוסר והמצפון או חוסר המוסר והמצפון.
זה לא מגרה ברמה הטכנית.
אני למשל לא רואה את עצמי בשום מצב שהוא מכניס למישהי אגרוף לפרצוף. סטירה בוודאי. דברים אחרים שקורים שם. לא אגרוף.

זה מוזר לי שאפשר להימשך באופן מופשט לחוסר מוסר ולחוסר מצפון, או שתשוקה יכולה בכלל להיות "מופשטת". יש לי תשוקות קונקרטיות מאוד שהמימוש שלהן יהיה בלתי מוסרי וחסר מצפון, אבל זה לא שיש משהו בחוסר המוסר והמצפון שמעורר אותי. התשוקה הזו לאסור ולבלתי מוסרי באשר הם תמיד היתה לי מוזרה.

גם אני חשבתי לעצמי את הדברים שסושי ובכוח כתבו. אני חוויתי את הגיבור שלך כאדם נטול תשוקה, וכאדם שאולי עושה את מעשיו מתוך סוג של שיעמום.

כשאני כותב דברים כאלה אני בעיקר רוצה לערוך דיון פנימי. בין הקורא ובין עצמו.
איפה הוא או היא מוצאים את עצמם ביחס לכתוב. מה זה גורם להם?
עצם החצנת הרגשות, סערת הרוחות, הרוח שלא שקטה.
אני מוצא את זה מרתק להפליא.
גם אם אני לא זבוב על הקיר אפילו.
עצם הידיעה שזה קורה. ההנבטה הזו.
משהו מתרחש שם בפנים.
בטח נשאלות שם כמה שאלות.
האם הוא/היא מרגישה מגורה לאור הכתוב?
ואם כן, מה זה אומר עליו? עליה?
ואפשר להמשיך עם זה עוד ועוד...

זה בכלל לא קשור אלי.
חניבעל

חניבעל • 5 בנוב׳ 2012
pet כתב/ה:

אני חושב שדווקא התמונה שלי בפרופיל מסבירה הרבה יותר מהכתוב בפרופיל. עדיין להסביר?
Here And There​(נשלטת)

Here And There​(נשלטת) • 5 בנוב׳ 2012
חניבעל כתב/ה:
pet כתב/ה:

אני חושב שדווקא התמונה שלי בפרופיל מסבירה הרבה יותר מהכתוב בפרופיל. עדיין להסביר?

אני אשמח, כי לפי מה שאני מבינה, כל המלל זה בעצם מצג שווא.