לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשבתי שיהיה רומנטי

Mary Jane
לפני 11 שנים • 6 בנוב׳ 2012
Mary Jane • 6 בנוב׳ 2012
חניבעל כתב/ה:
[q

כשאני כותב דברים כאלה אני בעיקר רוצה לערוך דיון פנימי. בין הקורא ובין עצמו.
איפה הוא או היא מוצאים את עצמם ביחס לכתוב. מה זה גורם להם?
עצם החצנת הרגשות, סערת הרוחות, הרוח שלא שקטה.
אני מוצא את זה מרתק להפליא.......

זה בכלל לא קשור אלי.

נראה שהטקסט נכתב על מנת לעורר פרובוקציה ו/או לזכות בתשומת לב, ולא לשם "דיון פנימי בין הקורא ובין עצמו". בכל אופן, אני לא רואה שום ערך בכתיבה שמכוונת לזעזע בלבד, שכן לטלטל את הקורא זה קל מאוד ולא צריך יותר מדי בשביל זה. ואם כבר מתעקשים לזעזע במקום לשאוף לאיזה תחכום, עומק או מסר כלשהו, לפחות שיהיה עשוי בחן, במקוריות, בחכמה - מה שנעדר מהטקסט כליל.

חוץ מזה הכתיבה לא אסתטית, אין אחידות בנקודת מבט, בשימוש בזמנים ואפילו עמדת האנס או הסאדיסט אינה מגובשת ודי משונה, כשהוא עובר מאקט לאקט כאחוז דיבוק.
amy​(נשלטת)

Re: דוחה.

amy​(נשלטת) • 6 בנוב׳ 2012
הבובה שלו כתב/ה:
pet כתב/ה:
אבל מעבר לזה, מה שמסקרן אותי זה הניגוד שהסיפור הזה יוצר בין ה'דמות' שאתה מתאר בפרופיל, שהוא 'הילר', 'מפרק ומרכיב' ובאופן כללי מאמין בשימוש בבדס"מ למטרות חיוביות של טיפול וריפוי, לבין הדמות בסיפור שהוא מאוד ברוטאלי ו מאוד רשע, עם רצון לחרב ולהרוס.

בעקבות זאת אני תוהה מה מקור הסיפור הזה.

אז אם זה פורסם במטרה להתריס, מאוד בוגר, אם לא, אשמח לשמוע איך אתה מבין את הפער המאוד גדול בין שני ה'דמויות' הללו.

מה הוא ניסה להוכיח בזה? שהוא גבר גבר... ובחורה בשבילו זה סתם עוד מישי שאפשר לזיין ולזרוק.
הוא ירפא?הוא ידריך?
לא הייתי מתקרבת לאחד כזה אחרי הסיפור שנכתב כאן
מה נסגר איתכם אנשים??????????????????
אנחנו בני אדם!!!!
אנחנו בנות אדם!!!!!

מה נסגר???????????

להיפך. בעיני זה דווקא מראה על המון עומק והבנה של מעמקי הנפש האנושית. יש בנו הרבה יותר משנגלה לעין. אפילו לעינינו. את יודעת איזו סאדיסטית פסיכופטית מסתתרת בתוכי? ואיזו מזוכיסטית מטורפת שנמשכת אפילו לסנאף??? זה בסדר בעיני להתוודע למעמקי הפנטזיה שלך. זה אפילו טוב. אני חושבת שזה מסייע לנו להבין טוב יותר את ההתנהלות שלנו בעולם השליטה, וכמובן, לעשות את הבחירות שלנו.
אם אנשים צריכים להיות מוסריים וזהירים בבדס"מ? בהחלט. אם יש דברים שחייבים להשאר בעולם הפנטזיה? לגמרי! אבל אני לא רואה בעובדה שמישהו מסוגל לכתוב סיפור כזה סימן שעלי להתרחק ממנו. יש מצב שאפילו יהיה שולט יותר טוב מאחד שיודע תמיד לומר את הדברים הקורקטיים ומי יודע מה מסתתר במעמקי נפשו.
לפעמים דווקא כשמתפרעים לגמרי עם הפנטזיה, מצליחים לשלוט במתרחש במציאות בצורה הרבה יותר מוצלחת.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 6 בנוב׳ 2012
רפאל כתב/ה:
חניבעל כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
חניבעל,בלי שיפוטיות או ביקורת,באמת שרק מסקרנות,האם הסיפור מגרה אותך ברמה המינית?
(ציינת שהוא נכתב בהשראת חלק מהתגובות לסיפור של פולו)

זה מורכב.

זה מגרה ברמת הקיצוניות. ברמת העלילה המופשטת. ברמת המוסר והמצפון או חוסר המוסר והמצפון.
זה לא מגרה ברמה הטכנית.
אני למשל לא רואה את עצמי בשום מצב שהוא מכניס למישהי אגרוף לפרצוף. סטירה בוודאי. דברים אחרים שקורים שם. לא אגרוף.

זה מוזר לי שאפשר להימשך באופן מופשט לחוסר מוסר ולחוסר מצפון, או שתשוקה יכולה בכלל להיות "מופשטת". יש לי תשוקות קונקרטיות מאוד שהמימוש שלהן יהיה בלתי מוסרי וחסר מצפון, אבל זה לא שיש משהו בחוסר המוסר והמצפון שמעורר אותי. התשוקה הזו לאסור ולבלתי מוסרי באשר הם תמיד היתה לי מוזרה.

גם אני חשבתי לעצמי את הדברים שסושי ובכוח כתבו. אני חוויתי את הגיבור שלך כאדם נטול תשוקה, וכאדם שאולי עושה את מעשיו מתוך סוג של שיעמום.

כי אנשים שכל הזמן טרודים במותר ואסור וטוב ורע, זה מאוד משחרר אותם לפנטז על פעולות חופשיות מכל זה. זה סוג של התגלמות החופש. לא צריך יותר לדאוג לאף אחד ולשמור על אף אחד. ופסיכותטים אכן עושים דברים לעיתים מתוך שעמום. מה לגבי התפוז המכני?
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 6 בנוב׳ 2012
["amy"][quote"=]
כי אנשים שכל הזמן טרודים במותר ואסור וטוב ורע, זה מאוד משחרר אותם לפנטז על פעולות חופשיות מכל זה. זה סוג של התגלמות החופש. לא צריך יותר לדאוג לאף אחד ולשמור על אף אחד. ופסיכותטים אכן עושים דברים לעיתים מתוך שעמום. מה לגבי התפוז המכני?[/quote]

זה קולע לי להסבר למה אני מעדיפה RACK על פני SSC...
amirdom​(שולט)

לטעמי, זה לא מספיק טוב כדי לעורר דיון פנימי

amirdom​(שולט) • 6 בנוב׳ 2012
לדעתי בגלל אין כאן מוטיבציה לא ברור האם הוא סדיסט מוחלט בגבולות הבדסמ או שמא הוא אנס פסיכופת.

אם היית מרחיב את הדמות (לא קראתי סיפורים קודמים על בסיס אותה דמות) אולי היה איזשהו הסבר מקיף יותר ומעניין יותר.

אותי זה לא מחרמן, כי חסרים תיאורים רטובים יותר ומפורטים יותר. סיפורי אונס עשויים (אולי אפילו עלולים) לחרמן למרות הדחיה האינסטינקטיבית אם הם כתובים בצורה מחרמנת. נראה שויתרת על זה בכוונה.

כמה הערות בנושא הכתיבה:
אין אחידות בזמנים
הדובר פעם מספר,פעם מדבר אליה בראשו, זה לא משתלב מי יודע מה
וגם קצת שגיאות הקלדה: הבליינג דייט, ניבובים,המלולכך ומשפט לפני אחרון
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 6 בנוב׳ 2012
You wrote this too quickly with a very clear purpose in mind.
I didn't connect to the story but A for effort.
Uranus
Uranus • 6 בנוב׳ 2012
אפשר לבקר את הסיפור בהרבה אופנים כמו שהרבה עשו כאן - ספרותי, לשוני, תחבירי ומבחינת רלוונטיות.

חלקכם פשוט שיתפתם את התחושות האישיות שלכם או איך חוויתם את הסיפור, או המספר או הדמות בסיפור. בשיתופים האלה אני מוצא הרבה עניין ושמח לצרך גם את שלי.

החוויה שלי מהסיפור היא שלא מדובר כאן באנס שמונע מצורך או דחף מיני, זה לא מישהו שעומד מרייר בפינת רחוב ואורב לעוברות ושבות כמו שלפעמים אנחנו מדמיינים אונס, והאמת היא שכל האלמנט המיני בסיפור הזה יכול היה לרדת ועדיין הדמות היתה עוברת כסדיסטית ומלאה רוע.

זה מה שאני חוויתי מהסיפור והדמות: רוע, זלזול, התנשאות, ניכור ויצר להרוס.
וכל זה חוויתי לא מתאור האונס אלא דווקא מהדיאלוג הפנימי של הדמות ותפיסתה את הסביבה ואת הקורבן שלה.

אבל הנה הטוויסט: כל התיאורים שלי למעלה לאו דוקא שליליים כשמדובר בפנטזיה וההוכחה לכך היא שהרבה בחורות שאני מכיר מפנטזות בדיוק על כזה רוע ויצר להרוס, משהו שסוחף בחוסר ההתחשבות שלו כשלצד האקטים הקשים ודריסת הנפש גם יש מוזיקת רקע של צחוק מזלזל ושטני.

זה ה bad guy האולטימטיבי כביכול.

ישנן בחורות שמתבגרות מתסביך ה bad guy ומוצאות good guy שעדיין מסוגל להגשים להן את הפנטזיה הזו בחוסר פשרות מינוס הרוע והשנאה. וישנן בחורות שנתקעות שם וממשיכות לחפש אותם ואז עשויות למצוא עצמן מושתנות בחול.
DomMale4fem

עוד (קצת) בעניין "תסביך ה-bad guy"

DomMale4fem • 6 בנוב׳ 2012
Uranus כתב/ה:
ישנן בחורות שמתבגרות מתסביך ה bad guy ומוצאות good guy שעדיין מסוגל להגשים להן את הפנטזיה הזו בחוסר פשרות מינוס הרוע והשנאה. וישנן בחורות שנתקעות שם וממשיכות לחפש אותם ואז עשויות למצוא עצמן מושתנות בחול.

הזכרת לי את הסרט הכי טוב שנעשה (לדעתי) על העניין הזה, של הקושי לבחור, בין מה שנראה כ"קשר מזיק עם מניאק(ים)" ובין לתת סיכוי למישהו טוב ויציב (ובלבד שאינו "נמושה"). סרט שהוא גם מחמם לב באנושיותו וגם קרוב ללבנו היהודי החם:

http://www.youtube.com/watch?v=mTV3nZGCM9s
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 6 בנוב׳ 2012
Uranus כתב/ה:
אפשר לבקר את הסיפור בהרבה אופנים כמו שהרבה עשו כאן - ספרותי, לשוני, תחבירי ומבחינת רלוונטיות.

חלקכם פשוט שיתפתם את התחושות האישיות שלכם או איך חוויתם את הסיפור, או המספר או הדמות בסיפור. בשיתופים האלה אני מוצא הרבה עניין ושמח לצרך גם את שלי.

החוויה שלי מהסיפור היא שלא מדובר כאן באנס שמונע מצורך או דחף מיני, זה לא מישהו שעומד מרייר בפינת רחוב ואורב לעוברות ושבות כמו שלפעמים אנחנו מדמיינים אונס, והאמת היא שכל האלמנט המיני בסיפור הזה יכול היה לרדת ועדיין הדמות היתה עוברת כסדיסטית ומלאה רוע.

זה מה שאני חוויתי מהסיפור והדמות: רוע, זלזול, התנשאות, ניכור ויצר להרוס.
וכל זה חוויתי לא מתאור האונס אלא דווקא מהדיאלוג הפנימי של הדמות ותפיסתה את הסביבה ואת הקורבן שלה.

אבל הנה הטוויסט: כל התיאורים שלי למעלה לאו דוקא שליליים כשמדובר בפנטזיה וההוכחה לכך היא שהרבה בחורות שאני מכיר מפנטזות בדיוק על כזה רוע ויצר להרוס, משהו שסוחף בחוסר ההתחשבות שלו כשלצד האקטים הקשים ודריסת הנפש גם יש מוזיקת רקע של צחוק מזלזל ושטני.

זה ה bad guy האולטימטיבי כביכול.

זה חלק מהעניין. הכתוב מייצר דמות מנקודת מבט חיצונית וללא אותנטיות פנימית. זה קורה הרבה פעמים כשנשלטים כותבים כשולטות. חוסר ההלימה הופך את זה ללא אותנטי, כי שולטת לא חושבת כך על עצמה, אלא שכך נשלט תופס אותה.

כך גם הדמות הכמעט דמונית שצומחת אצל נשלטות מסוימות, עובדת ומונעת אחרת במציאות. כל העניין הזה הוא די טריקי, אבל התחושה היא ברורה - יש שם קריקטורה של דמות האנס כפי שחניבעל תופס אותו. האנס הזה לא מתקיים בתוכו ולא מניע אותו. למעשה התחושה שלי היא שחניבעל לא באמת מבין למה אונס מהסוג הזה מתבצע, ומהבחינה הזו לא יתקיים שיח על משמעות אותנטית. כך להרגשתי הבדס"ם שלו למשל זה לא סובלימציה של הצורך העולה בסיפור.
וזה טוב שזה כך, תכלס. מאוד טוב.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 6 בנוב׳ 2012
1 .בסיפור אין את היופי והמיוחדות שבבדסמ
סיפור של אלימות לשמה.
2.תופעה חדשה - תעודת ההכשר לסיפור
המתאר מעשה פלילי היא המילה "פנטזיה" בתחילת הטקסט.