שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

רשמיי אכזבה מהכרות קצרה עם עולם הבדס"מ

נשלט דנדש
לפני 11 שנים • 14 בנוב׳ 2012

רשמיי אכזבה מהכרות קצרה עם עולם הבדס"מ

נשלט דנדש • 14 בנוב׳ 2012
(אני לא יודע אם זה המקום הנכון בפורום לכתוב את הדברים, אבל בכל זאת אכתוב אותם כאן, כי זה להבנתי מקום כללי שכזה.)

מזה תקופה ארוכה אני חש בסקרנות נרגשת לנוכח עולם השליטה והבדס"מ כשהנטייה שלי היא להיות נשלט.
במשך זמן רב לא ידעתי כיצד לממש את סקרנותי, לא הייתי מודע לאתרי הבדס"מ ולפורומים השונים באינטרנט.
לפני כחודש התוודעתי לאתר הזה ופתחתי כרטיס, מרוגש מהאפשרות והסיכוי לממש את סקרנותי.
אני מוכרח לציין שהחודש וקצת הראשונים בעולם הזה אכזבו אותי לחלוטין.
הייתי בטוח שאני אמצא עולם מרתק, עמוק, מורכב ומרגש. אנשים ובעיקר שולטות עם כמיהה אמיתית לשליטה מתוך מהות עמוקה ומוצקה.
לצערי, התבדיתי.
למעט שולטת אחת (ואני מראש לא אציין שמות כדי לא לעשות אאוטינג) שהייתה נחמדה מאוד וגילתה כוונות עמוקות ואותנטיות של בדס"מ, שהגיבה לפנייתי ודיברה איתי באופן עמוק וענייני וגם הסבירה לי מדוע אנחנו לא מתאימים, ועודדה אותי להמשיך בחיפושי. (כפי שאמרתי, לא אציין את שמה, אבל אני מודה לה מאוד, והיא בטח יודע שאני מתכוון אליה, או לפחות כך אני מקווה)
שאר השולטות לא טרחו להגיב לפניותיי (אני לא מאשים אותן בטח הן כבר כהות חושים לנוכח מבול הפונים) אך האכזבה הגדולה היא משאר השולטות שכן פנו אליי ובניגוד לכל מה שכתוב להן בכרטיס, הן הציגו ראייה שטחית וזולה של עולם הבדס"מ (למעט השולטת הראשונה שתיארתי כאן, שהייתה נפלאה), לא באמת עניין אותן לפתח קשר עמוק ואמיתי של שולטת-נשלט, אלא עניין אותן עניין כלכלי גרידא, תמיכה במסווה של ניצול, כאילו הניצול היחיד האפשרי טמון בניצול משאבים כלכליים. לא ידעתי שעולם הבדס"מ הוא נחלה לעשירים ואמידים בלבד.
השולטות האלה הן לא יותר מזונות בעיניי, ובראייה שלי אין משהו שסותר יותר מזנות את המהות העמוקה של שולטת.
חבל שזה כך. icon_sad.gif
המלט
המלט • 14 בנוב׳ 2012
לעניות דעתי המרודה, האותנטיות שאתה נוהה אחריה איננה נחלתה הבלעדית של התמונה אותה
אתה רואה מהמקום בו אתה נמצא. במלים אחרות, זוגיות + יחסי שליטה איננה הערוץ היחידי בו בדסמ אותנטי עשוי לשדר. יש ערוץ נוסף שמייצר מסכת עשירה מאד של ריגושים שדווקא מאופיין על ידי ניכור, היעדר זוגיות, היעדר התחייבויות הדדיות וניצול כלכלי בוטה. התגובה של הזרם המרכזי, שאתה ככל הנראה נמנה עליו, היא תמיד כזו: אלה לא שולטות "אמיתיות", כי אם זונות, ותמיד המילה זונות מוטחת בבוז, זעם, תסכול וצדקנות מעורבבים אלה באלה. כאילו שזה באמת עלבון קשה כל כך להיות זונה. אבל נניח לזנות כעת, כי זה נושא לדיון אחר.

כיון שכתבת בפתיחות וכנות, אשיב לך גם בכנות ופתיחות ככל שידי משגת. כשאני לעצמי, אני מעדיף בדסמ על הקצה, רחוק מהמרכז, בלי מוצי-פוצי, אהבה, זוגיות, חברות, התלבטויות משותפות. הריגוש הגדול עבורי מתבטא דווקא בביטול המוחלט של הערכים הרגילים. אני מודע לכך שזה על גבול הקליני, אבל זה הבדסמ המרגש ביותר עבורי. ניסיתי מערכות יחסים. במוקדם או במאוחר הבדסמ נדחק לקרן-זווית, הופך להיות איזשהו זכרון יפה מפעם, והשיגרה משתלטת. שיגרת הזוגיות, שעם כל המעלות הטובות שניחנה בהם - בטחון, אהבה, הדדיות, ערבות, חברות עמוקה - עם כל אלה היא עדיין שיגרה. והמהות העמוקה שאני רואה בבדסמ היא דווקא שבירת השיגרה, ניפוץ המוכר והידוע. כמה מפתיעה יכולה להיות בת הזוג שלך לאחר שנה, שנתיים, שלוש? תשובה: כמות ההפתעה דועכת בקצב מעריכי. אנשים כמובן יספרו לך שהכל דבש, אבל אין זה אלא דיסוננס קוגניטיבי במופע האימים השיגרתי שלו. המהות של הבדסמ, לטעמי הלא נפוץ -- היא זרות, ניכור, חוסר וודאות, היעדר בטחון, ניצול בוטה, אי-שוויון, השפלה, כאב, פיזי ונפשי. אחרת, זה לא *באמת* מזוכיסטי, אלא איזושהי רפרפת.
נשלט דנדש
התגובה שלך מעניינת ותורמת.
אבל, איפה קראת שכתבתי על זוגיות?
מי דיבר על זוגיות?
ואיפה קראת שאני מזלזל בזנות? אם כל הכבוד לזנות, זנות זו לא שליטה.
אני מבין אם שנשלט/ת עוברים תהליך של הזניה, וזה תהליך שאני אפילו מתרגש מעצם המחשבה עליו. אבל זנות היא סתירה לכל מהות השולט/ת
up u rs​(אחרת)
up u rs​(אחרת) • 14 בנוב׳ 2012
[quote="נשלט דנדש"]התגובה שלך מעניינת ותורמת.
אבל, איפה קראת שכתבתי על זוגיות?
מי דיבר על זוגיות?

זאת בדיוק הבעיה יקירי,
שולטות איכותיות ברוב המקרים-מחפשות זוגיות ולא רק לספק את הפנטזה המינית שלך.
אם מראש אתה מציב את עצמך כשותף לסשן בלבד ללא כוונה רצינית-אל תתפלא שאתה נשאר עם הז ביד.
דומה מושך דומה.
כשתהיה מוכן לתת מעצמך בכנות-אולי תמצא את הנכונה
ועד אז-בשביל סקס נטו-תכין את הארנק.
להאשים את הזולת זה מאוד לא סקסי.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 14 בנוב׳ 2012
יאללה,
עוד פוסט על אכזבה מהעולם הזה/מהאתר הזה או וואט אבר.
כשאני הגעתי לכאן אני לא זוכרת שהיו כל כך הרבה פוסטים כאלה, נדמה שאנשים שמגיעים לכאן, בין אם זו נטיה שבוערת בהם מזה זמן ובין אם זה טרנד שהם שמעו עליו, מצפים לפנטזיות ורודות שתתממשנה.

צאו מהסרט וקחו אחריות על עצמכם, על החיפושים שלכם ואל תשליכו את זה על אלו שלא מעוניינים בקרבתכם.
    התגובה האהובה בשרשור
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 14 בנוב׳ 2012
אתה קצת נאיבי.
אם תפרסם מודעה בעיתון ותכתוב בה שאתה מחפש פרטנרית לסקס, אתה חושב שתקבל מבול של טלפונים מבנות ישראל?
ואם תחפש מודעות של נשים שמרמזות על קשר מיני בעמודים האחוריים של העיתון, אתה חושב שאלה לא יהיו כאלו שמחפשות כסף ולא את הדבר האמיתי?
בחיים הוניליים, כדי למצוא פרטנרית, בין אם זו פרטנרית לסקס מזדמן ובין פרטנרית לזוגיות, צריך להשקיע יותר. וזה אני מניח שדי ברור לך.

אז כמו שזה בחיים, ככה זה גם בבדס"מ.
אם לא תנסה לחפור לעומק (תכתוב, תקרא, תשקיע), תתקל במלכות בתשלום מחד, ובסירובים מאידך.
אם תתאמץ, תמצא גם את הרבדים האותנטיים של הבדס"מ.

ואסיים בנימה אישית - בחייך, אתה רק חודש וקצת בעסק וכבר אתה מעיז להתבכיין? - זה לא מעיד עליך טובות, בחור.
נשלט דנדש
מישהו קרא פה שאני שולל זוגיות?
אני לא כתבתי זאת בשום מקום. ועדיין אין זוגיות אחת דומה לזוגיות השכנה לה.

אבל אני שמח לראות שהקהילה כאן פתוחה לביקורת, זה משובב נפש ממש (למי שלא הבין זה היה בציניות)
תיהנו לכם בהמשך דרככם.
נוריתE
נוריתE • 14 בנוב׳ 2012
חומד
אחרי איזה 20 שנים +- בעולם הזה
מתוכן,המון שנים כאן בכלוב ובסצנת הבילויים הקהילתית
דברים דורשים זמן וסובלנות ואל תחשוב שבגלל שאתה צעיר וחדש(לא הולכת לפרופיל שלך)
אתה תהיה נדרש ומוצף, תוכיח את עצמך תראה מי אתה ואז תכחה. ואם אין לך סובלנות
על זה כבר נאמר "כל הירא ורך הלבב ישוב ויצפור לביתו"
לך חפש משהו אחר במקום אחר.

אתה ילדון על עיניי גדולות,המון שאיפות וחלומות עם נשיהמ קצרה וסובלנות אםס

וכן זאת ביקורת,בלי ציניות,חסוך לי.

חודש וחצי הו ההה

זוכר את משל השועל וענבים??

אני אביא אותו במיוחד בשבילך
what the fuck is
חודש?
מעשה היה בשועל, שהתהלך ביער כל הימים והיה מכריז באזני החיות והעוברות(בין אם עיניין אותן או לא) שהוא הכי חכם והכי מוכשר ותמיד יודע למצא את הענבים הכי בשלים ויפים ועוד היה מוסיף עיצות לכולם, איך ואיפה אפשר למצא שכאלו.

יום אחד, הוא יצא בשיטוטיו אל מחוצ ליער והיגיע לכרם, והענבים בו היו יפים ובשלים ועסיסיים והמיץ נוזל מהם והמראה והריח שיגעו אותו לטעום מהם,
הוא התחיל להסתובב מחפש פירצה בגדר ולא מצא ואז קפץ פעם ועד פעם ועוד הרבה פעמים אבל הגדר, היתה גבוהה ולענבים, הוא לא היגיע...

חזר השועל, בזנב מקופל בין רגליו, אל היער, התיישב והתחיל ליילל :
כל הענבים בעולם הם מגעילים, חמוצים מרים ולא בשלים ולא שווים מאמץ בכלל, עדיף לי כבר לאכול גזר ואז זחל אל מאורתו, רעב, לקול גיחוכיי כל החיות שמסביב.

ומאז ישנו משפט ידוע ביער :

אם יש לך רגליים קצרות, אל תתפלא ,שכל הגדרות בעולם, גבוהות.
או בקיצור :
"לך לאכול גזר".

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי נוב' 14, 2012 8:29 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
DanaDomme​(שולטת)

היי

DanaDomme​(שולטת) • 14 בנוב׳ 2012
למה ככה? היית פועל בשכל מההתחלה.
הנה, עכשיו אני קוראת אותך וחושבת: איזה יופי, מישהו שיודע להתבטא, שיודע להיות ציני, אם היית כותב קצת יותר בפורומים היית עושה יופי של יחסי ציבור לעצמך. לא שזה בהכרח היה מביא לתוצאה שייחלת לה אבל אני שוב רוצה לציין, בעצם לא יודעת אם אמרתי את זה בעבר, אבל הדרך הכי טובה "להשיג" מלכה היא לכתוב בפורומים, בעיקר אם אתה יודע להתנסח טוב (ואתה יודע). אין ספק שזה פותח דלתות שבדרך של פנייה אחד על אחת לא יפתחו בפניך.
נ.ב - אני לא בעניין icon_smile.gif
מלכתא
מלכתא • 14 בנוב׳ 2012
הלו הלו למי קראת זונה? חח

האתר הזה הוא כל מה שיש לנו.
וכן, זאת מראה לכל קהילת הבדסמ בארץ.
בתור עולם שעוסק בחוויות מיניות, צפוי שיחדרו אליו גם גורמים שמונעים מחרמנות נטו.
אבל זה באמת הכל בעיני המתבונן. אני באתר הזה כבר כמה שנים, ומצאתי פה לא מעט אנשים חרא, המיץ של הזבל, לעומת הרבה אנשים משכילים עם גישה מאוד בריאה ונכונה כלפי הבדסמ- שספק אם הייתי מכירה במקום אחר.
עם הזמן למדתי לקרוא סימנים מחשידים, ולהתרחק מכל ה"בררה".
אתה בוחר עם מי לדבר, אילו בלוגים לקרוא, למי ולמה להגיב בפורומים. אתה בוחר עם מי ליצור אינטרקציה ולמי אתה עונה ולמי לא.

תהיה סבלני, רובנו כאן כי לא מצאנו בחוץ את מה שחיפשנו.

ולגבי הסוגיה של הזוגיות עם הבדסמ, יש כאן לא מעט זכרים שבמסווה של "רוצה זוגיות" מחפשים בעצם זיון נטו. אז כל עוד אנשים כנים, ומודיעים מראש שהם מחפשים רק זיון- זה סבבה, שיבושם להם. אמנם אני מחזיקה בגישה ששליטה אמיתית יכולה לבוא בידי ביטוי רק בזוגיות, אבל אני מודעת לכך שייתכן וישנם אנשים שלא. אתה לא צריך לשים תווית של "מחפש זוגיות" רק בשביל לשדר איכות. ותאמין לי, אם אתה איכותי מספיק אתה תדע להתרחק מכל החרא.