סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

שוסי
לפני 11 שנים • 18 בנוב׳ 2012
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
כיעור מנטלי מטריף אותי.
חוצמזה כנ"ליישן בייב icon_redface.gif
Episode​(לא בעסק)
Episode​(לא בעסק) • 18 בנוב׳ 2012
אז עכשיו עברנו לזה שסושי לסבית?

תיקון טעות -
לא רק מכוערים תחת אנדר סטייטמנט וזה, גם טאמבלים. איך לא חשבתי על זה קודם לכן..
'Bambi'​(אחרת)
'Bambi'​(אחרת) • 18 בנוב׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
כיעור מנטלי מטריף אותי.
חוצמזה כנ"ליישן בייב icon_redface.gif

חבל לבזבז פיקסלים על דביל עם הכנה למוח...
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 18 בנוב׳ 2012
לפי דעתי הבחורות כאן מאוד יפות וסקסיות
או שאני לא רואה טוב מרוב חרמנות .
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2012
מתהפך כתב/ה:
לפי דעתי הבחורות כאן מאוד יפות וסקסיות
או שאני לא רואה טוב מרוב חרמנות .

חמוד אתה.
גרמת לי לחייך. icon_wink.gif
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 18 בנוב׳ 2012
תכלס, בשרשור הזה יש מקבץ ראוי לציון של כוסיות.
Sirene{John}
Sirene{John} • 18 בנוב׳ 2012
מה שמדהים אותי זו הדרך בה המגיבים בשרשור הזה פשוט מתעלמים באלגנטיות מההחפצה הברורה של פותח השרשור. של צמצום נשים כאן, שבפעם האחרונה שבדקתי היו אנושיות לחלוטין, לכדיי לא פחות מאשר אלמנטים שנועדו לספק תאווה אסתטית כלשהי, ועוד מתמרמר על כך שהן לא עונות על הסטנדרטים שלו.

וזו הריי לא הפעם הראשונה שנפתח שרשור כזה, ואני אמנם לא קוראת את כל מה שמופיע בפורום, אבל עדיין אינני זוכרת מקרה שהוא הופנה לאוכלוסיה שלא הייתה נשית.

אז חשבת לענות בבדיחות הדעת כמו כולן, כי נו, זה המנגנון שמגן ומגחיך כנגד עלבונות מהסוג הזה. אבל היום נבחנתי על פמיניזם בחברה הישראלית, ועם כל תשובה שהקפתי המצב נדמה היה מזעזע יותר ויותר, אז עכשיו תורם של החברה בכלוב לספוג את זה. מדוע זה כל כך לגיטימי לבקר את המראה החיצוני של האישה? "מי שמך לשר ושופט עלינו" או משהו בסגנון.

ואתה יודע מה, אני לא באמת מגיבה להודעה שלך, כמו שאני מגיבה בכדיי שאחרות שכתבו כאן יראו את התגובה שלי ויבינו שלא משנה כמה הן מחייכות, כמה שהן לוקחות את זה בבדיחות הדעת, יש סיבה לרוגז שלהן, ואני רואה אותה בבהירות.
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
צודקת.
Stoli
Stoli • 18 בנוב׳ 2012
ועדיין, למה אין פה בחורות שנראות טוב? icon_smile.gif)))))
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Salome כתב/ה:
מה שמדהים אותי זו הדרך בה המגיבים בשרשור הזה פשוט מתעלמים באלגנטיות מההחפצה הברורה של פותח השרשור. של צמצום נשים כאן, שבפעם האחרונה שבדקתי היו אנושיות לחלוטין, לכדיי לא פחות מאשר אלמנטים שנועדו לספק תאווה אסתטית כלשהי, ועוד מתמרמר על כך שהן לא עונות על הסטנדרטים שלו.

וזו הריי לא הפעם הראשונה שנפתח שרשור כזה, ואני אמנם לא קוראת את כל מה שמופיע בפורום, אבל עדיין אינני זוכרת מקרה שהוא הופנה לאוכלוסיה שלא הייתה נשית.

אז חשבת לענות בבדיחות הדעת כמו כולן, כי נו, זה המנגנון שמגן ומגחיך כנגד עלבונות מהסוג הזה. אבל היום נבחנתי על פמיניזם בחברה הישראלית, ועם כל תשובה שהקפתי המצב נדמה היה מזעזע יותר ויותר, אז עכשיו תורם של החברה בכלוב לספוג את זה. מדוע זה כל כך לגיטימי לבקר את המראה החיצוני של האישה? "מי שמך לשר ושופט עלינו" או משהו בסגנון.

ואתה יודע מה, אני לא באמת מגיבה להודעה שלך, כמו שאני מגיבה בכדיי שאחרות שכתבו כאן יראו את התגובה שלי ויבינו שלא משנה כמה הן מחייכות, כמה שהן לוקחות את זה בבדיחות הדעת, יש סיבה לרוגז שלהן, ואני רואה אותה בבהירות.

אני בכלל לא בטוחה שהבדיחות הן מתוך התגוננות או מתוך הפעלה של מנגנון מגן. אכן רובנו יודעות לצחוק על זה שמזלזלים בנו ומחפיצים אותנו, אבל המקרה הזה - שמענו את השטויות האלה כל כך הרבה פעמים שזה כבר הרבה יותר דבילי מאשר מטריד.