שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

עוֹלָם
לפני 11 שנים • 23 בנוב׳ 2012

אין לי מושג על מה אתה מדבר

עוֹלָם • 23 בנוב׳ 2012
הרי אני ממש כאן, מתחת לאף שלך.
אבל.. לא מעניינים אותי טיפוסים שכמותך, שמתעניינים במראה החיצוני, ולא ביופי הפנימי icon_razz.gif
walking dead
walking dead • 23 בנוב׳ 2012
9 דפים על כלום, שוב.

זו קהילה שמורכבת מבני אדם, כמו בכל מקום, וגם כאן יש נשים יפהפיות ומטופחות, גברים נאים ומטופחים וגם נשים לא יפות, גברים כעורים ומוזנחים עד סמרטוטיים משני המינים. אין כאן שום דבר יוצא דופן מכל מקום אחר. במקום לבזבז זמן על פוסטים בכייניים שלא ממש משרתים אותך מבחינת התדמית והשיווק העצמי שלך תשקיע קצת יותר בהכרויות - צא למסיבות, תתחבר עם אנשים ותמשיך לחפש. גם כאן צריך לעבוד קשה, מה לעשות. זכותך המלאה כמובן לברור את בנות זוגך על פי טעמך כמובן, אבל גם את זה אפשר ורצוי לעשות באופן אישי ולא באופן פומבי.
ההר לא יבוא אליך, מוחמד.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2012
שפחון כתב/ה:
ההימור שלי: 9

כמובן.

מי שתהו למה כל פעם, אחת ל, מתעורר מישהו בכלוב ומעלה את הסוגייה הזו, אז בגלל זה : )
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 23 בנוב׳ 2012
הסיבה פשוטה
מכיוון שבמסיבות ובאתר לא היופי עומד במקום הראשון אלא המהות.
'Panda'{Beauty}

לא מיצינו כבר את הנושא?

'Panda'{Beauty} • 23 בנוב׳ 2012
בהתחלה עוד הייתי תמימה וחשבתי שמה שאני רואה בספייס(בזמנו המון צעירים יפים ויפות)הוא מה שמתרחש גם כאן.לאחר כמה מסיבות נוספות הבנתי כי מרבית הגברים כאן פשוט דוחים ובחוץ הם לא היו מעיזים לפנות אלי.החלטתי שגבר אין סיכוי למצוא כאן ו נחמד סתם לדבר עם כל סוגי האנשים ללא קשר לגילם או מראהם שבשום אופן לא הייתי זוכה להכיר בדרך אחרת.
מי שיש לו בעיה עם מה שיש כאן והוא מחפש בחורה שיחפש בחוץ.לא מבינה את הסיפור.אתה כל כך חתיך ומראה כל כך חשוב לך אז לך תתחיל עם בחורה בכל מקום רק לא כאן.
אני את הגברים שלי לא בוחרת מכאן.
אני הולכת ובוחרת אותם במקומות אחרים במקום להסתתר מאחורי המסך ולבכות כאילו שאני לא יכולה לבחור גבר במסיבה או במקומות אחרים.אפילו הבחורה הכי מכוערת שיש לא תרצה אחד שבוחר אותה לפי מראה בלבד.זה דוחה.
תתגבר על עצמך ולך תצוד בחורה שטחית כמוך.אני בטוחה שלחתיך הורס כמוך לא תהיה בעיה.
מתלבשת סקסית​(טרנסית נשלטת)

Re: אני בשוק

מלכתא כתב/ה:
בשוק שאף אחת עוד לא שאלה את השאלה המתבקשת-
איך זה שאין פה זכרים עם מוח ????
icon_lol.gif

נ.ב.: וגם שנראים טוב...

למה ככה???
מלכתא

Re: אני בשוק

מלכתא • 23 בנוב׳ 2012
מתלבשת סקסית כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
בשוק שאף אחת עוד לא שאלה את השאלה המתבקשת-
איך זה שאין פה זכרים עם מוח ????
icon_lol.gif

נ.ב.: וגם שנראים טוב...

למה ככה???

icon_biggrin.gif
הופהההה מי זאת?! flower3.gif

וכמובן שלא דיברתי עליך... נכנסת לקטגוריות הנשים שנראות טובות ונכנס לקטגוריית הגברים עם מוח icon_wink.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 23 בנוב׳ 2012
רפאל כתב/ה:
לא אחד, לא שניים ולא שלושה סבורים שיש באתר ריכוז גדול מן הממוצע של נשים שאינן נראות טוב. אולי אף אחד מהם עוד לא ערך מחקר מדעי בנושא, אבל זו לא סיבה לבטל את הטענה הזו כשטות. באופן אישי, דווקא נדמה לי שיש דברים בגו. עכשיו, מדובר באתר הכרויות. ולמרות כל מיני טענות צדקניות ונפוחות, המראה של אדם משפיע עד מאוד על הבחירות שאנשים עושים בשאלה את מי להכיר ואת מי לא. כך שגם בעיני השאלה של פותח השרשור היא לגיטימית (גם אם לא כל אחד חייב להתעניין בה).

מה שמדהים הוא שכל פעם שהנושא הזה עולה ישנה חבורה של נשים (הרבה פעמים - אותן הנשים) שמגיבות באובססיביות, באלימות, ובחוסר פרופורציה. ככל שהשרשורים האלו מתנפחים זה נעשה יותר ויותר ברור שיש כאן נשים שלא יכולות לשאת את הרעיון שיערך דיון בנושא של נשים שאינן נראות טוב. משהו בנושא הזה פשוט גורם להן להשתולל. זה נעשה יותר ויותר ברור שהרבה מאוד נשים שכאן סובלות מדיסוננס קוגנטיבי קשה ביחס למראה שלהן. בפועל הן מחפיצות את עצמן ומיחסות למראה שלהן חשיבות עצומה , אבל בתיאוריה הן מנפנפות ומבטלות כל התיחסות למראה שלהן כסימן של רדידות ושובניזם. וכרגיל, כל פעם שיש פער כל כך גדול בין האופן שבו אדם באמת חש וחושב, לבין התיאוריה שהוא מנפנף בה, והסתירה הזו לוחצת עליו חזק מבפנים, הרי שהוא מנצל כל הזדמנות שנקראת בדרכו כדי לצעוק ולהתווכח בנושא. לא כדי לשכנע מישהו אחר, אלא כדי לשכנע את עצמו ולהרגיע את הדיסוננס שלוחץ עליו מבפנים.

אני מוצא שמרבית התגובות כאן הן דוחות עד בלתי-נסבלות.

מוזר ומעניין.

בוא נעשה ניסוי. בוא ננסה אני ואתה להתייחס לשאלה של פותח השרשור: למה אין פה נשים שנראות טוב? אתה תתחיל. אני בטוחה שיש לך כבר כמה תאוריות.
רפאל
רפאל • 23 בנוב׳ 2012
פרלין כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
לא אחד, לא שניים ולא שלושה סבורים שיש באתר ריכוז גדול מן הממוצע של נשים שאינן נראות טוב. אולי אף אחד מהם עוד לא ערך מחקר מדעי בנושא, אבל זו לא סיבה לבטל את הטענה הזו כשטות. באופן אישי, דווקא נדמה לי שיש דברים בגו. עכשיו, מדובר באתר הכרויות. ולמרות כל מיני טענות צדקניות ונפוחות, המראה של אדם משפיע עד מאוד על הבחירות שאנשים עושים בשאלה את מי להכיר ואת מי לא. כך שגם בעיני השאלה של פותח השרשור היא לגיטימית (גם אם לא כל אחד חייב להתעניין בה).

מה שמדהים הוא שכל פעם שהנושא הזה עולה ישנה חבורה של נשים (הרבה פעמים - אותן הנשים) שמגיבות באובססיביות, באלימות, ובחוסר פרופורציה. ככל שהשרשורים האלו מתנפחים זה נעשה יותר ויותר ברור שיש כאן נשים שלא יכולות לשאת את הרעיון שיערך דיון בנושא של נשים שאינן נראות טוב. משהו בנושא הזה פשוט גורם להן להשתולל. זה נעשה יותר ויותר ברור שהרבה מאוד נשים שכאן סובלות מדיסוננס קוגנטיבי קשה ביחס למראה שלהן. בפועל הן מחפיצות את עצמן ומיחסות למראה שלהן חשיבות עצומה , אבל בתיאוריה הן מנפנפות ומבטלות כל התיחסות למראה שלהן כסימן של רדידות ושובניזם. וכרגיל, כל פעם שיש פער כל כך גדול בין האופן שבו אדם באמת חש וחושב, לבין התיאוריה שהוא מנפנף בה, והסתירה הזו לוחצת עליו חזק מבפנים, הרי שהוא מנצל כל הזדמנות שנקראת בדרכו כדי לצעוק ולהתווכח בנושא. לא כדי לשכנע מישהו אחר, אלא כדי לשכנע את עצמו ולהרגיע את הדיסוננס שלוחץ עליו מבפנים.

אני מוצא שמרבית התגובות כאן הן דוחות עד בלתי-נסבלות.

מוזר ומעניין.

בוא נעשה ניסוי. בוא ננסה אני ואתה להתייחס לשאלה של פותח השרשור: למה אין פה נשים שנראות טוב? אתה תתחיל. אני בטוחה שיש לך כבר כמה תאוריות.

יאללה, בואי נעשה ניסוי. (:

קודם כל תיקון. יש פה נשים שנראות מעולה. הטענה שבדרך כלל משמיעים אינה שאין פה נשים שנראות טוב, אלא שמתרכזות פה הרבה מאוד נשים שאינן נראות טוב.

למה?
אני אתחיל:
זה דומה למה שקורה בעולם האמנות. אם אדם מתעקש להיות צייר, למרות שהוא נטול כישרון, רק לעיתים רחוקות הוא ינסה את כוחו בציור ראליסטי, ובדרך כלל הוא יעדיף אקספרסיוניזם מופשט או אמנות קונספטואלית. ולכן, כשאת הולכת לגלריות שמציגות אמנים ראליסטים, את רואה באופן טבעי עבודות טובות יותר ועבודות טובות פחות. לעומת זאת, כשאת הולכת היום לגלריות שמציגות אקספרסיוניזם מופשט ואמנות קומספטואלית - את רואה הרבה מאוד בולשיט וחוסר כשרון.

עכשיו תורך.
רפאל
רפאל • 23 בנוב׳ 2012
the rain song כתב/ה:
יכולתי לעשות לך לייק ולסגור עניין

לעולם לא מאוחר מדי לעשות לייק. icon_smile.gif