סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

עוֹלָם
לפני 11 שנים • 23 בנוב׳ 2012
עוֹלָם • 23 בנוב׳ 2012
רפאל כתב/ה:

למה?
אני אתחיל:
זה דומה למה שקורה בעולם האמנות. אם אדם מתעקש להיות צייר, למרות שהוא נטול כישרון, רק לעיתים רחוקות הוא ינסה את כוחו בציור ראליסטי, ובדרך כלל הוא יעדיף אקספרסיוניזם מופשט או אמנות קונספטואלית. ולכן, כשאת הולכת לגלריות שמציגות אמנים ראליסטים, את רואה באופן טבעי עבודות טובות יותר ועבודות טובות פחות. לעומת זאת, כשאת הולכת היום לגלריות שמציגות אקספרסיוניזם מופשט ואמנות קומספטואלית - את רואה הרבה מאוד בולשיט וחוסר כשרון.

עכשיו תורך.

סלח נא לי שאני מתערבת, אבל מי שעומד מול אמנות אקספרסיוניסטית, מופשטת וקונספטואלית, ורואה רק בולשיט וחוסר כשרון, מוטב שיילך ללמוד קצת על אמנות לפני שהוא שופט.
רפאל
רפאל • 23 בנוב׳ 2012
kohinoor כתב/ה:
רפאל כתב/ה:

למה?
אני אתחיל:
זה דומה למה שקורה בעולם האמנות. אם אדם מתעקש להיות צייר, למרות שהוא נטול כישרון, רק לעיתים רחוקות הוא ינסה את כוחו בציור ראליסטי, ובדרך כלל הוא יעדיף אקספרסיוניזם מופשט או אמנות קונספטואלית. ולכן, כשאת הולכת לגלריות שמציגות אמנים ראליסטים, את רואה באופן טבעי עבודות טובות יותר ועבודות טובות פחות. לעומת זאת, כשאת הולכת היום לגלריות שמציגות אקספרסיוניזם מופשט ואמנות קומספטואלית - את רואה הרבה מאוד בולשיט וחוסר כשרון.

עכשיו תורך.

סלח נא לי שאני מתערבת, אבל מי שעומד מול אמנות אקספרסיוניסטית, מופשטת וקונספטואלית, ורואה רק בולשיט וחוסר כשרון, מוטב שיילך ללמוד קצת על אמנות לפני שהוא שופט.

לא כתבתי שאמנות אקספרסיוניסטית, מופשטת וקונספטואלית היא בולשיט וחוסר כשרון. בדיוק כפי שלא כתבתי שאין כאן נשים שנראות טוב. מומלץ לקרוא ולהבין לפני שמגיבים. ואם עדיין מתקשים - אז ללכת ללמוד.
עוֹלָם
עוֹלָם • 23 בנוב׳ 2012
רפאל כתב/ה:
kohinoor כתב/ה:
רפאל כתב/ה:

למה?
אני אתחיל:

עכשיו תורך.

לא כתבתי שאמנות אקספרסיוניסטית, מופשטת וקונספטואלית היא בולשיט וחוסר כשרון. בדיוק כפי שלא כתבתי שאין כאן נשים שנראות טוב. מומלץ לקרוא ולהבין לפני שמגיבים. ואם עדיין מתקשים - אז ללכת ללמוד.

תודה. קראתי והבנתי מצוין. גם בפעם השניה.
Stoli
Stoli • 23 בנוב׳ 2012
בסופו של דבר, תודה לוונוס, היחיד שענה תשובה עניינית ומנומקת עם הסבר המתקבל על הדעת
Stoli
Stoli • 23 בנוב׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
אולי יש כאן נשים וגברים שנראים פחות טוב מהממוצע. ואולי לא.
מה שבטוח הוא שיש כאן ריכוז גדול של אנשים מעניינים, סוערים, רגישים ולא שגרתיים, במיניותם ובאורח חייהם, וזה הרבה יותר שווה - כך לטעמי - מסתם להיות יפה חיצונית. לעומת זאת, הרחובות גדושים באנשים יפים לפי הסטנדרטים המקובלים, אך מעניינים כצנון. צריך, על כן, לציין גם את מעלות האתר, בין שלל הקיטורים (:

את כל כך סקסית שזה לא משנה מה תגידי, אמן ואמן icon_smile.gif
11111111111​(שולט)
11111111111​(שולט) • 23 בנוב׳ 2012
לעניין הבחורים, לא אגיב, כי אין לי מושג.

ובקשר לעניין הבחורות:
למה אין פה בחורות יפות? יש פה, אבל..

או שהן תפוסות.
או שהן לסביות.
או שהן מעוניינות במישהו שהוא לא אתה.
ויש גם ככה כל כך מעט בחורות שוות פה, שזה כמו אשליה אופטית - אתה חושב שאין בכלל.

אבל, אני חושב שהבעיה היא אחרת:
לא שאין פה מספיק בחורות שוות,
יש פה יותר מידי בחורות מכוערות, שמנות וסתומות. (לאו דווקא בסדר הזה ולאו דווקא ביחד).

מתלבט אם לרשום עוד דברים שיגרמו לתסיסה.
ממ.
אולי מאוחר יותר.
Kate McCannon
Kate McCannon • 23 בנוב׳ 2012
Stoli כתב/ה:
בסופו של דבר, תודה לוונוס, היחיד שענה תשובה עניינית ומנומקת עם הסבר המתקבל על הדעת

ולאחר שקיבלת את התשובה שלך אתה עדיין חוזר לכאן לקרוא ולהגיב וללהט את הרוחות. לשם מה?
איזו תשובה אתה חושב שתקבל?
Stoli
Stoli • 23 בנוב׳ 2012
Miss Tory כתב/ה:
Stoli כתב/ה:

ולאחר שקיבלת את התשובה שלך אתה עדיין חוזר לכאן לקרוא ולהגיב וללהט את הרוחות. לשם מה?
איזו תשובה אתה חושב שתקבל?

אני שאלתי שאלה לגיטימית, ותמיד אנשים נוספים יכולים להוסיף זוויות נוספות.
מקווה שעניתי לשאלתך הקנטרנית
מלכתא
מלכתא • 23 בנוב׳ 2012
מעניין... גם אני שאלתי שאלה לגיטימית,
וחוץ מלקבל הוכחות לכמה באמת רוב הזכרים פה טיפשים,
לא קיבלתי תשובה.
עוֹלָם
עוֹלָם • 23 בנוב׳ 2012
מלכתא כתב/ה:
מעניין... גם אני שאלתי שאלה לגיטימית,