אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

Red E
לפני 11 שנים • 25 בנוב׳ 2012

אמממ

Red E • 25 בנוב׳ 2012
ערכתי סטיטסטיקה .. ויצא שהתשובה היא כדלקמןicon_smile.gif

א. כי רוב השולטות מכוערות
ב. כי רוב הנשלטות מכוערות
ג. כי רוב השולטים מכוערים
ד. כי רוב הנשלטים מכוערים

**למען הסר ספק הנ"ל נרשם בגיחוך..
אני לא מאמינה שלקחתי חלק בלהגיב לזה.. והלוואי שבזה יסתיים הדיון הכל כך קארדינלי הזה..icon_smile.gif

ואני מודה ובאמת עוזבת את ירוחםicon_smile.gif
מעסה טנטרי​(נשלט){Goddess Na}

Re: למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

Stoli כתב/ה:
שאלה לגיטימית.

אשמח אם תתאפקו רגע ולא תיקחו את הדברים כעלבון כלשהו.
הרי סטטיסטית, בכל קבוצה של כמה מאות אנשים חייבת להימצא מישהי אטרקטיבית, ממסיבות הקהילה הבודדות שהייתי בהן ומצפייה בתמונות של הבחורות שפה, נראה שרובן נראות רע ויותר.

בבחורים פה דווקא יש לא מעט שנראים טוב, האם נגזר עלינו לחפש בנות שבעניין ובעלות מראה אטרקטיבי רק בחו"ל? אני בטוח שיש בנות שנראות טוב בארץ ומתעניינות, למה הן לא פה לדעתכם?

לא מספיק ללכת לכמה מסיבות בודדות ולקבוע מסקנה, שישי האחרון למשל בדאנג'ן היו שם כמה בחורות לא רעות בכלל, לבושות סקסי מאד, חלקן הגדול עם בני זוג אבל יש, עניין של מזל קצת ומסיבה טובה.
DanaDomme​(שולטת)

Re: למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

DanaDomme​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2012
מפנק במגע כתב/ה:
Stoli כתב/ה:
שאלה לגיטימית.

אשמח אם תתאפקו רגע ולא תיקחו את הדברים כעלבון כלשהו.
הרי סטטיסטית, בכל קבוצה של כמה מאות אנשים חייבת להימצא מישהי אטרקטיבית, ממסיבות הקהילה הבודדות שהייתי בהן ומצפייה בתמונות של הבחורות שפה, נראה שרובן נראות רע ויותר.

בבחורים פה דווקא יש לא מעט שנראים טוב, האם נגזר עלינו לחפש בנות שבעניין ובעלות מראה אטרקטיבי רק בחו"ל? אני בטוח שיש בנות שנראות טוב בארץ ומתעניינות, למה הן לא פה לדעתכם?

לא מספיק ללכת לכמה מסיבות בודדות ולקבוע מסקנה, שישי האחרון למשל בדאנג'ן היו שם כמה בחורות לא רעות בכלל, לבושות סקסי מאד, חלקן הגדול עם בני זוג אבל יש, עניין של מזל קצת ומסיבה טובה.

במסיבות יש המון נשים שנראות טוב ואין כמעט גברים שנראים טוב, יש הרבה ילדות שבגילן עוד הייתי בתולה שנראות נפלא, זה מה שאתה רוצה? זה מה שאתה צריך? יעבור לך. icon_wink.gif
Stoli
Stoli • 25 בנוב׳ 2012
חוזרת בתשובה כתב/ה:
אני לא בטוחה שהבנתי את השרשור הזה. שאטולי , הוא ג בר מכוער,זה כל כך ברור. אז עם מי מתוכחים ? עם גבר מכוער ?

יש פה מספיק שראו כדי להוכיח אחרת. אבל מה שנוח לך לחשוב, ויכוח מיותר
מלכתא
מלכתא • 25 בנוב׳ 2012
Stoli כתב/ה:
חוזרת בתשובה כתב/ה:
אני לא בטוחה שהבנתי את השרשור הזה. שאטולי , הוא ג בר מכוער,זה כל כך ברור. אז עם מי מתוכחים ? עם גבר מכוער ?

כיעור פנימי זה משהו שגם הרבה מאוד וקס לא יסתיר.
חוזרת בתשובה
חוזרת בתשובה • 25 בנוב׳ 2012
מלכתא כתב/ה:
Stoli כתב/ה:
חוזרת בתשובה כתב/ה:

הוא מכוער גם חיצונית, מלכתא. זה ברור לכל מי שיקרא את השרשור הזה. הוא מכוער חיצונית, לא רק פנימית. או שהוא מכוער כמו שטיפשים הם מכוערים. אין סיבה לדבר כם איש כזה מכוער
Stoli
Stoli • 25 בנוב׳ 2012
חוזרת בתשובה כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
Stoli כתב/ה:
חוזרת בתשובה כתב/ה:

הוא מכוער גם חיצונית, מלכתא. זה ברור לכל מי שיקרא את השרשור הזה. הוא מכוער חיצונית, לא רק פנימית. או שהוא מכוער כמו שטיפשים הם מכוערים. אין סיבה לדבר כם איש כזה מכוער

היא הרי יודעת הכל, חוזרת בתשובה, אל תיתני למירמור שבולט בכל שורה שאת כותבת להרוג אותך.
מאחל לך אושר ועושר
לילי ש'
לילי ש' • 25 בנוב׳ 2012
Stoli כתב/ה:

השאלה למה פה האחוז נמוך משמעותית בהשוואה למה שתראי בהליכה אקראית בדיזינגוף

אז זהו.
עוד מלפני קום המדינה, דיזינגוף הוא ממש ממש ממש ממששש לא רחוב מייצג. ולא נראה לי שבמקרה אמרת דיזינגוף.
Dolfi
לפני 11 שנים • 28 בנוב׳ 2012
Dolfi • 28 בנוב׳ 2012
הכרתי לא מעט נשלטות, שולטות, מתחלפות, לסביות, הטרו ובי, שנראות מצוין ואני לא חושבת שבדיזינגוף יש יותר מהן. מי שמעדיפה את חיי המין שלה והעדפותיה המיניות כמשבצת פרטית, אותה היא חושפת לפי צורך - לרוב לא תמהר ללכת למסיבות, לפרסם תמונות או לשלוח אותן למישהו אחרי כמה דקות של שיחה. אז ראשית - אני לא בטוחה שהמדגם שלך מיצג.

אבל ברוח ספורטיבית, אם היה נערך מחקר שמסקנותיו היו מצביעות באופן חד משמעי על כך שבהשוואה לאתרי היכרויות וניליים יש כאן שיעור גבוה של נשים הנושאות מאפיינים שמרחיקים אותן מאידיאל היופי... והייתי מתבקשת להסביר את מסקנות המחקר, אני נוטה להסכים עם רפאל.

באותה הרוח, אתן לך גם המלצה פרקטית קטנה, אם תציין בפרופיל שלך לאלו נשים אתה נמשך לרוב ומה מאפיין אשה יפה בעיניך, אני סבורה שתבזבז פחות זמן על שיחות עם נשים שאינן עונות למאפיינים האלו, על הנחת הנחות לגבי הנתח שלהן בקרב גולשי הכלוב ועל שאלת שאלות הנוגעות להנחות האלו.