צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן או סקס בזמן מחזור

KinKySplaSh​(אחרת)
לפני 11 שנים • 1 בדצמ׳ 2012

מעולם

KinKySplaSh​(אחרת) • 1 בדצמ׳ 2012
מחזור לא היווה בעיה לקיום יחסי מין עבורי בתוך מערכת יחסים.
כל בני זוגי לשעבר חשקו בי מספיק כדי לענג אותי אוראלית וגם לחדור אלי ,
מבלי להראות סימני גועל.. ולא הכי קטנים.
שחרמנים מספיק..נמשכים אחד לשני מאד ..(וחלילה וחס) גם אוהבים-
זה יכול אף להגביר את התשוקה ..

ידוע שאנחנו חרמניות יותר במחזור icon_redface.gif

לגבי סשנים ושליטה? תעידו אתם...

icon_eek.gif
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 1 בדצמ׳ 2012
כמה עובדות על טמפונים
http://www.myob.co.il/tampons
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%9F

מי שכתבה שחברה החייל תקע לה טמפון ברחם עם הזין, שיקרה בגסות, ואמנם הרחיקה עדותה בטענה שפתרו את הבעיה לבד באמצעות גירוי מיני נוסף שגרם להירטבותה (כאילו שברטולין מופרש מהרחם) כך שלא יהיה תיעוד בשום מיון לדבר כזה.
ובכל זאת: לידיעתכם ובעיקר לידיעתכן, טמפון לא יכול להכנס לרחם. זאת אגדה.
אישה שטרם עברה לידה, בבואה לעשות הפלה, נאלצת לעבור קודם הרחבה משום שאי אפשר לבצע גרידה - צוואר הרחם סגור ומסוגר.
אך גם לאישה אחרי לידה זה לא יקרה. פתח הרחם צר, מ א ד, וגם ארוך - כמה וכמה ס"מ, הטמפון רך, מ א ד, ומקרה כזה מעולם לא תועד. הסיכון היחיד בטמפון הוא תסמונת הלם רעלי כתוצאה מהשארתו לזמן ממושך מדי (אגב, קרה לאחרונה ומישהי מתה).
הפצת הבהלה הזאת מקוממת ומיותרת.
אם אין לכם מושג מה הקטע של לדבר מפי רב סרן שמועתי?
שחורה​(שולטת)
שחורה​(שולטת) • 1 בדצמ׳ 2012
the_drow כתב/ה:
מאחר שאני בן אדם יחסית מאמין אני לא אשכב אם אישה במחזור. אחרי\לפני, אין בעיה.
אני אישית גם חושב שזה די מגעיל.
חוץ מזה זה לא הגייני ויכול לגרום לפטריות ושאר זוועות.
. הבורות הזו מעבירה אותי על דעתי. פטריות? מחלות ושאר זוועות..למדת חינוך מיני או שאתה יודע רק איך דוחפים זין לכוס ,לא כי זו פעולה שכל בעלי החיים עושים.כל חודש הגוף מכין עצמו להריון, כאשר הביצית אינה מופרית ואין הריון,מתבקעת הביצית ומכאן נובע הוסת.
the rain song
the rain song • 1 בדצמ׳ 2012
שחורה כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
מאחר שאני בן אדם יחסית מאמין אני לא אשכב אם אישה במחזור. אחרילפני, אין בעיה.
. הבורות הזו מעבירה אותי על דעתי. פטריות? מחלות ושאר זוועות..למדת חינוך מיני או שאתה יודע רק איך דוחפים זין לכוס ,לא כי זו פעולה שכל בעלי החיים עושים.כל חודש הגוף מכין עצמו להריון, כאשר הביצית אינה מופרית ואין הריון,מתבקעת הביצית ומכאן נובע הוסת.

הבורות בשרשור הזה מדהימה ומבישה
כשלון נחרץ למערכת החינוך
walking dead
walking dead • 1 בדצמ׳ 2012
the rain song כתב/ה:
שחורה כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
מאחר שאני בן אדם יחסית מאמין אני לא אשכב אם אישה במחזור. אחרילפני, אין בעיה.

הבורות בשרשור הזה מדהימה ומבישה
כשלון נחרץ למערכת החינוך

לגמרי. אני עדיין נקרעת מצחוק גם מהסיפור על הטמפון שנדחק על ידי זין לתוך הרחם... כמה בורות icon_smile.gif

והנה עוד משהו קטן, שימו לב למיתוס מס' 8:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3812296,00.html
the rain song
the rain song • 1 בדצמ׳ 2012
ספיריט - תבורכי !
וזה לעצלנים ביננו

מיתוס 8: טמפון "אבוד" עלול למצוא דרכו לרחם או לחלל הבטן
הנרתיק הנו "תעלה ללא מוצא": צוואר הרחם מפריד בין חלל הנרתיק לחלל הרחם. לצוואר הרחם פתח בקוטר מספר מ"מ המאפשר יציאת דם בזמן המחזור. אין אפשרות לטמפון, או לשום חפץ אחר שהוחדר לנרתיק, לעבור מחלל הנרתיק לתוך הרחם או מעבר לכך. אם "אבד" לך הטמפון תוכלי להחדיר אצבע עמוק לנרתיק כדי לוודא אם הוא אכן במקומו או שפשוט שכחת שהוצאת אותו - במקרה של ספק יש לפנות לגניקולוג, לבדיקה פשוטה שתסייע בפתרון התעלומה.
נוריתE
נוריתE • 1 בדצמ׳ 2012
שחורה כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
מאחר שאני בן אדם יחסית מאמין אני לא אשכב אם אישה במחזור. אחרי\לפני, אין בעיה.

H.M.G
icon_rolleyes.gif על התגובה שלו

בכלל,כל הקטע הזה של "נידה" כאילו אנחנו טמאות לעשרה ימים, כל הקטע הדתי הזה,
נוסח "כל מה שמדמם שבוע ולא מת,,חשוד בעיני"
אצלכם, זה דווקא נותן לאישה את הכוח עליכם וקצת מנוחה מהפרו ורבו האובססבי הזה של הכביכול הציווי התנכ''י והברוך שלאעשני אישה שלכם,
אני אומרת בכל בוקר ברוך שלא עשני גבר.
ומחלות????ישוע.ממחזור?

גברים,ששוכבים עם נשים ללא קנדום הם הרבה יותר מסוכנים, בייחוד עם אילו הן נ"ערות ליווי "שמעבירות דרכם מגברים אחרים לפנהים שלא רצו קנדום "מעבירות את זה הלאה"
(בלי כוונה לזלזל בנשים האלו עצמן לסוגיהן, שבשביל להתפרנס עושות לפעמים ויתורים כבדים מאוד)

ונחזור לנושא הנושא
מחזור לא "מגעיל" אותי, אני שונאת את הכמה ימים האלו כמו כולן, תודה לאל שאני כבר בשבלים אחרונים של גיל מעבר, מקבלת רק פעם בכמה חדשים עד שהסיוט בן ה 30 ומשהו שנה הללו ייגמר

זה רגיש אצלי בגלל כל התסמינים ותופעות הלוואי, אני לא מרגישה אובר חרמנית,יש משהו אבל בקטנה
אבל החושים שלי מחודדים ,זה משהו פרטי אינטימי שלי,מתמיד זה היה ככה, גם כשעוד היתי ונליתקינק נשואה קצרות וגם עם שותפים לסקס גם וניליים של פעם
ולשולא הרי את לא יכולה לספר שכואב לך הראש ולהתפנק,כשהוא דורש את שלו ולא מעניין אותו
וגם אם כן מעניין אותו לשלומי
זה עדיין פרטי אינטימי ואני רוצה את הזמן שלי לעבור את הכמה ימים אפילו אם זה אומר שלא להתראות שבוע שלם כזה.

ישנם מאידך
ואני עוד לא הגעתי לעומקי כל אורכו של הטופיק, אולי היו בנות שכתבו כמוני
ישנם, שולטים ואני מכירה לא אחד לא משנה הכינויים
כאלו שהייתי איתם , שבמחזור
אני אצלהם מה שקרוי ביידיש "מוקצה", נוסח דברי איתי אחרי שזה ייגמר ואם במיקרה יוצא לך בידיוק בערב שקבענו תודעי מראש ונידחה.
פשוט ככה.
וזה, האמתף, בלי קשר לרגשות שלי,גועל נפש איגואיסטי
ומה אם דווקא אני רק רוצה לראות אותך כי אני מתגעגעת ואני אפילו מוכנה לשים בצד את הרגשות שלי?

גם הרבה גברים רגיליםש נידחים מזה ודוחים סקס בזמן מחזור
אבל ישנם כאלו שזה דווקא משוך אותם,סוג של פטיש מסוג כלשהו שממש לא מעניין אותי לרדת לשורשיו וסיבותיו

ואולי ישנם גם שולטים שדווקא בזמן הזה רוצים הרבה יותר,אין לי מושג
היה רק אחד לפני הרבה שנים שלא "וויתר" לי בזמן הזה של החודש, אולי פרט להחדרת יד וחפץ
כי הוא כן קצת התחשב ברתיעה שלי מחדירה
אבל הענין הו א שגם סשן בלי חדירה קשה היה לי תמיד לעשות
כי שוב החושים מוגברים וכאבי הבטן ,מין כזאת רגישות ייתר להכל עם נטיה להתרע מכל פעילות כל שהיא לסוגיה,אפילו ליטוף או נגיעה מיקריים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
חוץ ממין אוראלי עסקים כרגיל, אבל אני יותר נהנית בשאר החודש.
איכשהו לא חשבתי על זה. היה נראה לי מובן מאליו שמחזור זה לא זמן טוב לליקוקי כוס. זה לא הזמן שאני מרגישה הכי סקסית בעולם ומעדיפה שלא יתעסקו יותר מידי במקום שנמצא בשיא הרגישות שלו. גם הלכלוך על הסדינים מציק לי. להוריד כתמי דם זה סרט. זה לא מפריע לי עד כדי כך שלא יבוא לי להזדיין (בשביל זה צריך לקרות משהו באמת יוצא דופן) אבל זה לא גורר התלהבות מיוחדת.

אגב, לגבי זיון עם טמפון: אינטואינטיבית, נשמע לי שזה לא יכול להיות בריא. סבבה שהטמפון לא יגיע לשום מקום, אבל לא נראה לי רעיון טוב ללחוץ עליו ולדחוף אותו פנימה יותר ממה שנחוץ. שמעתי הרבה בחורות אומרות שזה בסדר ולא קורה כלום, אבל אם מישהו פעם שאל רופא על העניין הזה, אשמח לשמוע.
walking dead
walking dead • 1 בדצמ׳ 2012
יולי Yuli כתב/ה:
איכשהו לא חשבתי על זה. היה נראה לי מובן מאליו שמחזור זה לא זמן טוב לליקוקי כוס. זה לא הזמן שאני מרגישה הכי סקסית בעולם ומעדיפה שלא יתעסקו יותר מידי במקום שנמצא בשיא הרגישות שלו. גם הלכלוך על הסדינים מציק לי. להוריד כתמי דם זה סרט. זה לא מפריע לי עד כדי כך שלא יבוא לי להזדיין (בשביל זה צריך לקרות משהו באמת יוצא דופן) אבל זה לא גורר התלהבות מיוחדת.

אגב, לגבי זיון עם טמפון: אינטואינטיבית, נשמע לי שזה לא יכול להיות בריא. סבבה שהטמפון לא יגיע לשום מקום, אבל לא נראה לי רעיון טוב ללחוץ עליו ולדחוף אותו פנימה יותר ממה שנחוץ. שמעתי הרבה בחורות אומרות שזה בסדר ולא קורה כלום, אבל אם מישהו פעם שאל רופא על העניין הזה, אשמח לשמוע.

ברור שלדחוף טמפון עמוק פנימה עד שכמעט בלתי אפשרי להוציא אותו זה לא משהו בריא ומומלץ. בכתבה שהבאתי הרופא מבהיר כי בכל מקרה כזה שאין אפשרות להוציא את הטמפון לבד יש לפנות לטיפול רפואי. אבל זה לא אומר שהטמפון יכול להכנס לרחם או אפילו לצוואר הרחם, או לנסוע לטייל בתוך הגוף icon_rolleyes.gif
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 1 בדצמ׳ 2012
free spirit כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

ברור שלדחוף טמפון עמוק פנימה עד שכמעט בלתי אפשרי להוציא אותו זה לא משהו בריא ומומלץ. בכתבה שהבאתי הרופא מבהיר כי בכל מקרה כזה שאין אפשרות להוציא את הטמפון לבד יש לפנות לטיפול רפואי. אבל זה לא אומר שהטמפון יכול להכנס לרחם או אפילו לצוואר הרחם, או לנסוע לטייל בתוך הגוף icon_rolleyes.gif

זה ממש לא נכון, היה לי מקרה אחד כזה בצבא והצלחנו להוציא את הטמפון בכוחות עצמנו ולא בעזרת שום רופא...