סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צבע טרי

silde
לפני 11 שנים • 29 בנוב׳ 2012

צבע טרי

silde • 29 בנוב׳ 2012
נפגשנו במקרה בחנייה של הבניין.
צעירה, גבוהה, חטובה, יפה, עקבים. הרבה זמן לא ראיתי כאן שכנים חדשים. "אהלן, רונן" אמרתי. " תמר" היא חייכה במבוכה.
היא סיפרה לי שרק הגיע לעיר. לא מכירה כלום עדיין. אמרתי לה שהיא תמיד יכולה לדפוק אצלי בדלת לכל עזרה כמובן.

עברו ימים, עברו שבועות. לא ראיתי אותה כלל. יום אחד יצאנו שניינו באותו הזמן. היא הייתה צריכה להגיע לראיון עבודה ולא ידעה איפה זה בדיוק . בדרך לאוטו שלי שאלה אותי תמר אם תוכל לתפוס איתי טרמפ אם זה לא מפריע לי כמובן. לא מיהרתי יתר על המידה ושמחתי לעזור לה. סכ"ה זה לא היה סיבוב רציני. בנסיעה היא סיפרה לי קצת מאיפה היא באה. גדלה במשפחה חצי אנגלית חצי מרוקאית וכך גם גדלה. חצי מהזמן באנגליה, חצי בישראל. שמתי לב במהלך הנסיעה הקצרה שקשה היה לי לשמור את העיניים על הכביש. תמר ישבה זקופה בכסא שלידי. לבושה שמלה פרחונית עם מחשוף קל, שפתיים אדומות ומבט מהפנט. כשהגענו למקום הצעתי לה שאאסוף אותה בדרך חזרה. היא לא רצתה להטריח אותי אבל התעקשתי. אמרתי שגם ככה זה בדרך שלי חזרה והזמנים מתאימים בדיוק. שיקרתי. אבל כל כך רציתי להיות שוב בסביבתה שפשוט ביטלתי את כל התוכניות שהיו לי רק כדיי שאוכל לחזור ולהיות איתה 5 דקות נוספות בדרך הביתה.

כשאספתי אותה חזרה תמר הייתה שמחה. היא קיבלה את העבודה ורצתה לחגוג. ואני שביטלתי כבר את כל התוכניות הצעתי לעזור. לקחתי אותה לבאר שאני מכיר ושתינו. אני חושב שעברו שלוש שעות שבהן לא הפסקנו לצחוק ולשתות, עד שתמר אמרה שהיא צריכה לקום מוקדם לעבודה החדשה ואנחנו חייבים לחזור הביתה. שילמתי את החשבון, הזמנתי מונית ( הייתי שתוי מידיי מכדיי לנהוג ). כשהגענו לבניין ליויתי את תמר עד לדירתה. היא הייתה עייפה ונשענה עליי כל הדרך. כשבאתי להפרד ממנההיא עצרה אותי. הביטה בעיניי ואמרה לי ברכות " תכנס איתי בבקשה". נכנסתי. תמר כיוונה אותי לסלון, הלכנו יחד עד שהגענו לספה. תמר נחתה עלייה ושקעה בתוכה. עמדתי מולה. פתאום הרימה רגל וכיוונה את קצה הנעל לראשי. תמר נעלה נעליי עקב לבנות ומאוד לא נוחות, אני בטוח. " תעזור לי עם הנעליים בבקשה" אמרה.הבטתי בה, היא הייתה כל כך יפה. אחזתי ברגלה והורדתי בעדינות את הנעל. תמר החליפה בין הרגליים ואני מייד הורדתי את הנעל השנייה. היה מין רגע שהתארך קצת כשרגלה של תמר נשארה בידי אחרי שהנעל כבר ירדה. ואז היא הורידה את רגלה. " אני צמאה, יש מים במקרר, תוכל להביא לי כוס ? " . ניגשתי למטבח. נראה היה כאילו גרים בדירה הזו חמש נפשות. הכלים נערמו כאילו היו כלים חד פעמיים וקשה היה למצוא כוס נקייה. שטפתי אחת, מזגתי בה מים וחזרתי לסלון רק כדיי למצוא את תמר בשלב מתקדם של הרדמות. הנחתי את כוס המים לידה, כיסיתי אותה בשמיכה שמצאתי וחזרתי למטבח.המראה של הכלים המלוכלכים לא עזב אותי ופשוט החלטתי לעשות כלים.אחרי שסיימתי, ניגשתי חזרה לסלון. תמר הייתה כבר בשינה עמוקה. מכיוון שהיא רק נכנסה לדירה לא היו לה ספות נוספות אז התיישבתי על השטיח לידה. לא רציתי לעזוב את הדירה שלה לא נעולה וחבל היה לי להעיר אותה. היא הייתה כל כך יפה.

כנראה שנירדמתי כי כשפקחתי את עיניי היה אור יום בחוץ ותמר לא הייתה על הספה. התיישבתי לאט וראיתי שהשמיכה עברה אליי. שפשפתי את עיניי ולאט התעוררתי. ברקע שמעתי זרם מים. כעבור כמה דקות זרם המים פסק. חיכיתי עוד קצת זמן ודפקתי בדלת חדר האמבט. תמר לא פתחה ורק אמרה " הי חמוד, תודה על אתמול. אני צריכה להיות עוד חצי שעה בעבודה החדשה, תוכל להקפיץ אותי ?". "כן" עניתי, בלי לחשוב פעמיים. " תודה חמוד, אז רוץ תתקלח ותפגוש אותי למטה עוד 15 דקות". אספתי את עצמי וכך עשיתי. הלכתי לדירה שלי. לצערי לא היו מים חמים אז עשיתי מקלחת זריזה, החלפתי בגדים וירדתי למטה. חיכיתי לתמר עוד 15 דקות ואז היא הגיעה. בדרך לא דיברנו. תמר הייתה עסוקה בלסיים את האיפור ובלהסתמס עם חברה. כשהגענו תמר יצאה ולפני שסגרה את הדלת הסתכלה אליי ואמרה " אני מסיימת ב 17:00, נפגש כאן ", חייכה וסגרה את הדלת.

נסעתי הביתה. הייתי נרגש ונסער. מה קורה כאן ? איך זה שכל זה קורה פתאום ב 24 שעות ? . נכנסתי הביתה, הייתי עייף מאוד. כיוונתי שעון ל 16:00 והלכתי לישון.
ב 17:00 אספתי את תמר מהעבודה. היא סיפרה לי איך היה וכמה היא שמחה שהיא התקבלה וכשהגענו הביתה לפני שנפרדה ממני אמרה " מחר ב 09:00 , לילה טוב" וחייכה.
התחלתי לשים לב שכל פעם שתמר אומרת לי משהו ולא מבקשת, אני מתרגש מתקשה ומתרצה כאחד.
וככה עבר לו שבוע שבו כל יום לקחתי את תמר לעבודה וממנה.
ביום חמישי כשחזרנו הביתה, קצת לפני שנפרדנו תמר אמרה לי " לך תתקלח ותבוא אליי עם יין. יש לך יין נכון ? " . "בטח שיש" עניתי. הלכתי הביתה, התקלחתי, התלבשתי הכי יפה שאני יודע, לקחתי יין ושתי כוסות והלכתי אלייה. דפקתי בדלת, תמר פתחה ולקחה אותי לסלון. שמתי לב שהיא עדיין הייתה לבושה בבגדי העבודה שלה, חצאית מיני שחורה, נעלי עקב שחורות, חולצה שחורה עם מחשוף קל עד נדיב. תמר התיישבה על הספה, הרימה רגל על רגל והביטה בי. עמדתי מולה עם בקבוק יין ביד אחת ושתי כוסות ביד השנייה. היא מביטה בי ואני מביט בה. " תניח את הכוסות כאן לידי ותמזוג...אחת...לי " היא חייכה. מזגתי את היין לכוס והגשתי לה. היא לקחה את הכוס, לגמה לגימה והרימה את רגלה אליי כמו אז בפעם הראשונה. הושטתי את ידיי ובעדינות הורדתי את הנעל אבל הפעם היא לא הורידה את רגלה. במקום זה היא הרימה אותה לאט לאט לכיוון הפנים שלי. לאט לאט הגיע עם הבוהן לשפתיי ולאט לאט מכניסה אותו לפי ומזיינת אותו. גם הזין שלי התעורר וזה לא נעלם עינייה של תמר. " אני רואה אותך" היא אמרה. " אני יודעת מה אתה גם אם אתה לא יודע".היא חייכה אליי ולאט לאט הורידה את רגלה יחד איתי לרצפה. נאלצתי לרדת על ארבע וכך יצא שהיא ישבה על הספה ואני על ארבע מולה עם הבוהן שלה בפי. אחרכך אמרתי לי להוריד את הנעל השנייה. אחרי שהורדתי אותה תמר נעמדה." תסתכל אליי" אמרה ואני הרמתי את ראשי מעמדתי על ארבע והבטתי בעינייה. " לך תכין את האמבטיה, יש קצף רחצה, יש נרות, יש יין" . כשבאתי לקום וללכת לחדר האמבט תמר עצרה אותי עם רגלה על גבי " לא לא לא חמוד. כאן אתה הולך על ארבע" . הלכתי, איכשהו, לאמבטיה. הכנתי הכל כמו שביקשה, אמבטיה חמה מלאה בקצף עם כוס יין בצד. תמר נכנסה לאמבטיה " אתה יכול ללכת, נתראה ביום ראשון. 09:00 " .

כך עברה לו עוד שבוע ועוד שבוע כאשר במהלך השבוע אני רק מסיע את תמר וביום חמישי אני מכין לה ארוחת ערב ואמבטיה מפנקת.
ערב חמישי אחד איחרתי באיסוף של תמר. כשהגעתי תמר הייתה עצבנית. ניסיתי להתנצל אבל היא לא אמרה מילה. כשהגענו הביתה עשיתי הכל כרגיל. הכנתי אוכל, הכנתי את האמבטיה, יין. הורדתי לתמר את הנעליים ואז תמר תפסה את אחת הנעליים והתחילה להרביץ לי איתה בטוסיק. " איך אתה מעז ? " אמרה ספק צעקה. ואני על ארבע לא הבנתי מאיפה זה בא .תמר התיישבה על הספה וסימנה לי על הברכיים שלה " בוא לפה" אמרה. אני לא הבנתי בהתחלה אבל אז סימנה לי שוב על בירכייה" שכב כאן עם הטוסיק אליי". התרוממתי במבט מושפל ולפני שהספקתי להתכופף תמר עצרה אותי, פתחה את מכנסיי והפשילה אותם ואת התחתונים עד מתחת לבירכיי.
הזקפה שלי לא השאירה מקום לטעויות " אתה נהנה אה " היא אמרה ,הורידה אותי לבירכייה והחלה להפליק לי. " כל פעם שתעשה טעות אתה תענש כי זה מה שמגיע לילדים רעים" ואיך שהיא אמרה ילדים רעים הזקפה שלי התעצמה.
אחרי שספרה 30 מכות עצרה. "תתרומם" אמרה . " מעכשיו כל פעם שאתה כאן אתה ערום לחלוטין, ברור ? " "ברור" עניתי.
"עכשיו תעשה ביד". הייתי על בירכיי, מכנסי מופשלות, מולה. " תעשה ביד, כי רק כשאתה מולי אתה יכול לעשות ביד. אני לא מרשה לך יותר לעשות את זה בלעדיי, זה מוציא אותך משליטה ". התחלתי לשפשף, היא מסתכלת עליי ואני עלייה ומשפשף. קצת לפני שגמרתי היא אמרה לי " עצור" . עצרתי " תתלבש. באמת נראה לך שאחרי שפישלת תקבל צ'ופר ? " התלבשתי והלכתי לבייתי.

במהלך השבוע שוב חזרנו על אותה רוטינה. ביום שלישי בדרך בבוקר לעבודה תמר שאלה אותי" תגיד, עשית ביד מאז יום חמישי? " . חשבתי מה לענות לה, ברור שעשיתי. איך שחזרתי הביתה ממנה ביום חמישי עשיתי. " כן" עניתי בחשש. "למה ? " שאלה. לא הייתה לי תשובה. שתקנו. בערב כשחזרנו אמרה לי תמר לבוא אלייה הפעם שלא כהרגליינו.
דפקתי בדלת, תמר ענתה שפתוח ושאכנס. נכנסתי, הסרתי את בגדיי וירדתי על ארבע. היא הגיע מחדרה וקראה לי אחרייה לסלון. הייתה לה שקית גדולה ביד אחת וסמרטוט ביד השנייה " תתקרב אליי " אמרה. התקרבתי. "הזדקף", הזדקפתי.
תמר הוציאה מהשקית קופסא, על הקפוסא הייתה תמונה של זין עטוף מתקן מתכתי עם מנעול בקצהו העליון. היא הניחה את הסמרטוט לרגלי. " עכשיו תעשה ביד עד שתגמור". התחלתי לשפשף, כל העניין הזה היה לי דיי קשה אבל מגרה כאחד. שיפשפתי ושיפשפתי חזק והייתי כל כך מגורה שהתפוצצתי לגמריי לסמרוט שברצפה." עכשיו תזדקף שוב" אמרה תמר. היא הוציאה מהקופסא את המכשיר הזה והתחילה להלביש לי אותו על הזין. בסוף סגרה אותו חזק ונעלה עם מנעול.
" עכשיו פתרנו את הבעייה" אמרה .
    התגובה האהובה בשרשור
silde
לפני 11 שנים • 29 בנוב׳ 2012
silde • 29 בנוב׳ 2012
"עכשיו גש למטבח והתחל הארוחת הערב" .
התחלתי ללכת לכיוון המטבח. גם ככה ללכת על ארבע, ערום, זה לא הכי קל. עכשיו כשהמתקן הזה מתנדנד לי בין הרגלים היה קשה יותר. מה גם שהמנעול לא הפסיק לנקוש על הפלסטיק של הכלובון וכל צעד שלי נשמע כמו פעמון על פרה שצועדת בשדה.
תוך כדיי הכנת הארוחה נזכרתי שלא הורדתי לתמר את הנעליים. רציתי להסתובב מהר לסלון אבל תמר כבר הגיע למטבח. " הערב אוכל כאן" אמרה והתיישבה ליד השולחן . ערכתי את השולחן והגשתי לה את האוכל וכמובן כוס יין אדום וירדתי על ארבע לידה.תמר לגמה מהיין וליטפה את שיערי. " ילד טוב" אמרה והעבירה בי צמרמורת. פתאום עברה בי תחושת חמימות ושייכות. כאילו כל חיי חיכיתי להרגיש שייך למישהי.
תמר המשיכה ללטף את ראשי וללגום מהיין. לאט לאט תמר דחפה את ראשי למטה לכיוון כפות רגלייה שעדיין היו כלואות בנעליי העקב הגבוהות שלה. הלכתי עם התנועה שלה עד ששפתי נגעו בקצה הנעל. לרגע הייתה פאווזה עד שהחלטתי שאני הולך על זה. אני כאן, עם כלובון על הזין, ערום על ארבע לרגלייה של אישה יפיפייה. הוצאתי את הלשון ולאט לאט התחלתי ללקק את הנעל. תמר אחזה בראשי עוד כמה שניות ואז הרפתה וחזרה לאכול. אני חושב שעבר חצי שעה שבה ליקקתי את הנעליים של תמר. בזמן הזה היא סיימה לאכול, לשתות עוד כוס יין ולדבר עם חברה.
" אני הולכת להתקלח. תנקה פה ותלך. רונית באה אליי עוד מעט" . תמר קמה מהשולחן, "קום" אמרה לי. נעמדתי מולה והשפלתי מבט. היא פתחה את המנעול, הורידה את הכלובון וחייכה אליי.
חזרתי הביתה. לא הפסיק לעמוד לי אבל ידעתי שאסור לי. הלכתי לישון וחשבתי עלייה. התעוררתי בבוקר וחשבתי עלייה. כשהסעתי אותה לעבודה קשה היה שלא לראות את זיקפתי. תמר העיפה בי מבט מרוצה ומחוייך. יום רביעי עבר.
יום חמישי הגיע ואני כבר התרגלתי שזה יום מיוחד. ההתרגשות הציפה אותי כל היום.
כשבאתי לאסוף את תמר מהעבודה הבאתי איתי זר פרחים. תמר הייתה מאושרת ופתאום נתנה לי נשיקה. הייתי המום וגם היא קצת. הבטנו זו בזה והתנשקנו שוב. הפעם עם הרבה יותר להט עד שתמר עצרה, חייכה ואמרה לי "סע".
נסענו הביתה בשתיקה. עלינו אלייה לדירה וכאילו כלום לא קרה. יין, נעליים, אני ערום. אז תמר הוציאה שוב את הכלובון.הייתי כל כך מגורה שלא היה סיכוי שאני נכנס לשם. תמר קמה מהספה ודילגה למטבח מחוייכת. שמעתי כל מיניי רעשים ואז היא חזרה עם מגבת ובלי אזהרה הצמידה אותה ישר למפשעה שלי. לא עבר הרבה זמן והזיקפה החלה לרדת. תמר התקינה את הכלובון מהר ונעלה. כבר כשנעלה התחלתי להרגיש את הזיקפה חוזרת, אבל אז נעצרה. בלית ברירה.ניכר היה על תמר שהיא הייתה מרוצה.
" בוא איתי" היא אמרה והלכה לחדרה כשאני מאחורייה על ארבע. נכנסנו לחדר. הייתה שם מיטה, ארון קיר, אור צהוב חזק וחלון קטן פונה לבניין ממול. " לך תכין את האמבט". הלכתי, הכנתי אמבט חם מלא שמנים וקצף. נרות מסביב וכוס יין נוספת. הדלקתי את התנור סלילים שיהיה נעים. תמר נכנסה במגבת. השפלתי מבט וכבר באתי לצאת אבל תמר עצרה אותי " תשאר, תרים את הראש" תמר הורידה את המגבת מולי וחייכה. נכנסה לתוך האמבט ושקעה.אחרי חצי שעה בערך, קמה. " תביא את המגבת". קמתי ומהר עטפתי אותה במגבת גדולה ורכה. התחלתי לנגב אותה תוך כדיי שיצאה מהאמבטיה לשטיח שליד. ניגבתי את שיערה, ניגבתי את כתפייה, ניגבתי את שדייה, ניגבתי את ביטנה וירדתי עם גופי לאט לאט עם המגבת עד שהגעתי לכפות הרגליים. כשהגעתי לשם נמלאתי הרגשה של סיפוק כמו שלא הרגשתי מעולם והתחלתי לנשק את רגליה של תמר. שמעתי אותה מצחקקת מעליי. " חמוד, רוץ תביא את הבגדים שהשארתי על המיטה. רצתי מהר, ככול שיכולתי על ארבע, והבאתי מחדרה את שביקשה. כשחזרתי אמרה לי שאלביש אותה.
וככה בידיים רועדות, תחתונים, מכנסיים, גרביים, חולצה, נעלי בית. תמר יצאה ואני נשארתי לסדר .
כשסיימתי לסדר את האמבטיה חזרתי חזרה לסלון. תמר הייתה בשיחה עם חברה וכשהגעתי אלייה לא עצרה. חיכיתי כמה דקות עד ש עצרה " רק שנייה רונית" אמרה תמר, חסמה עם היד את המקרופון של הטלפון וחייכה אליי. " לך הביתה חמוד, נתראה מחר".
וככה חזרתי הביתה. לילה ראשון. נעול.
יואב 31​(אחר)
לפני 11 שנים • 30 בנוב׳ 2012
יואב 31​(אחר) • 30 בנוב׳ 2012
אוהב את הכיוון. מצפה כבר להמשך
יואב 31​(אחר)
יואב 31​(אחר) • 30 בנוב׳ 2012
silde
silde • 30 בנוב׳ 2012
יואב 31 כתב/ה:

שמח שאתה אוהב. עכשיו לטעם הגברי אני יודע שפגעתי בנקודות הנכונות.
נראה שהמין הנשי פחות זורם איתי.
אנסה את ההמשך אולי המצב יישתפר icon_smile.gif

הלכתי הביתה. הייתי עייף ומרוגש ודואב. כשנכנסתי פנימה דבר ראשון הלכתי לארון בגדים והחלפתי את הג'ינס הלוחץ לטרנינג. ניסיתי לחשוב על דברים אחרים כי כל פעם שחשבתי על תמר הרגשתי את הכלובון עושה את עבודתו ואותי סובל. אחרי כמה שעות נרדמתי.

בימי שישי וסופש בכלל, לא הייתי פוגש את תמר. אבל אתמול כשהלכתי לביתי תמר אמרה" נתראה מחר" . התעוררתי אחרי לילה קשה של שינה לא שינה, נסיונות להשתין שלא עלו הכי יפה אם לומר את האמת.
קמתי מהמיטה, התלבשתי וחשבתי לעצמי שאגש לביתה של תמר. כשהגעתי לדלת דירתי ראיתי פתק שהושחל מתחתה פנימה. הרמתי את הפתק וקראתי :

' נסעתי לבקר את ההורים

אחזור מחר בערב

נשיקות

תמר '

הרגשתי איך הלב שלי מאיץ ואיך הדם אוזל לי מהראש. אני נעול עם הכלובון, אין לי מפתח ותמר חוזרת רק מחר.
התיישבתי חזרה על המיטה וחשבתי. כנראה שאני נשאר בבית בסופש.
כשההבנה חילחלה פנימה תמונתה של תמר מחייכת ומרוצה לא יצאה מראשי. מאותו רגע כל מה שרציתי זה שתהייה מרוצה.
שישי שבת עברו לאט מאוד. הגירוד והכאבים מציקו לי מאוד וכמובן שבלילה שוב לא ממש ישנתי טוב.
מוצ"שׁ כבר הגיע והשעה התחילה להיות מאוחרת. ראיתי טלויזיה כששמעתי דפיקה בדלת. ניגשתי בשקט והצצתי בחור ההצצה. זו לא הייתה תמר, זו הייתה חברה שלה, רונית. היא דפקה שוב ואני פתחתי . "רונן נכון ? " שאלה. "כן" עניתי.
" אני כאן שומרת לתמר על הבית לסופש והיא ביקשה ממני שאגיד לך שהיא בסוף לא חוזרת היום ושמחר לא צריך שתאסוף אותה בבוקר, רק אחרי העבודה" .
הסתכלתי על רונית והרגשתי שוב איך הדם בורח לי מהגוף. " תודה" אמרתי וסגרתי את הדלת.
חזרתי לטלויזיה שפוף ומאוכזב ונרדמתי על הספה. ישנתי כל כך חזק אחרי שני לילות כמעט בלי שינה והתעוררתי בצהרים.

ב 17:00 הייתי מחוץ למקום העבודה של תמר. לא עבר הרבה זמן והיא הגיע וכל הסופש הקשה הזה נשכח ממני כשנכנסה לאוטו וחייכה אליי. לא דיברנו, רק הבטנו בעיניים. תמר הובילה את ידייה אל עבר מפשעתי וכשהרגישה את הכלובון עליי חייכה ונישקה אותי. ככה התנשקנו ארוכות.
"כל הכבוד חמוד" היא אמרה. " אתה כבר 4 ימים ללא אורגזמה ו 3 ימים עם הכלובון". חייכתי, היא מרוצה.
כשהגענו הביתה תמר לקחה אותי איתה לדירתה. היא הלכה לחדר האמבטיה ואני הסרתי את בגדיי וחיכיתי לה בסלון על ארבע. כמו שצריך.
תמר חזרה עם סמרטוט וזרקה אותו לפני.
" יש לך שתי אפשרויות. האחת - אני אוריד לך את הכלובון, אתה תעשה ביד ותגמור.
השנייה היא להעביר איתי את הערב כולו ולהשאר לישון. אבל אז הכלובון נשאר ואתה לא גומר. האפשרויות בידיך"
לא חשבתי הרבה. למרות שכל כך רציתי להשתחרר מהכלובון. " שתיים" אמרתי. תמר חייכה ואז הרימה את הסמרטוט והלכה. כשחזרה ראיתי שיש בידייה שקית גדולה. היא פתחה אותה והוציאה מתוכה קולר שחור גדול ורצועה. היא הלבישה לי את הקולר על הצוואר, חיברה את הרצועה, התיישבה על הספה, משכה קלות ברצועה והרימה את רגלה. כבר ידעתי מה לעשות ובאתי להוריד את הנעל אבל היא משכה שוב ברצועה לסימנה לי עם האצבע 'לא'. אז הוצאתי את לשוני והתחלתי ללקק את הנעל. לאחר מכן החליפה בין הרגליים ואז קמה ומשכה ברצועה שאלך אחרייה. הלכתי איתה לחדר האמבטיה שם הושיבה אותי בתוך האמבט. " צריך לנקות טוב את הכלובון שלא יהיה לך זיהום שם" . תמר לקחה סבון נוזלי והתיזה מים ושטפה לי את הכלובון והזין. היא שטפה וחייכה ואני הרגשתי שאני מתפוצץ בתוך הכלוב הזה אבל לא יכולתי לעשות כלום. כשסיימה ניגבה ודאגה לייבש את האיזור ואז קמה, הוציאה אותי מהאמבט והחלה למלא אותו בשבילה. " לך תביא את היין". כשחזרתי האמבט היה כבר מלא ותמר כבר מתפשטת. נכנסתי פנימה ומהר הדלקתי את התנור סלילים שלא יהיה קר. תמר חייכה ,נכנסה לאמבט ושקעה פנימה. אני ישבתי ליד האמבט בצד של רגלייה. אחרי כמה דקות של רגיעה תמר התחילה לשחק עם כף רגלה בפנים שלי. היא לשה אותם והכניסה אצבעות לפי ושמתי לב שתוך כדיי היא גם שיחקה עם עצמה. נראה היה שגם תמר מגורה. אחרי שתי כוסות יין תמר קמה ויצאה מהאמבט. אני הבאתי מגבת מיד וניגבתי אותה כמו בפעם הקודמת וכשהגעתי לכפות רגליה נשקתי לה. היא משכה קלות ברצועה " תתחיל לטפס" אמרה וסימנה לי את קו הרגל שלה. טיפסתי בנשיקות קלות עד שכמעט הגעתי לכוס שלה אז עצרה אותי, דחפה את ראשי למטה חזרה, משכה ברצועה והתחילה ללכת לחדר השינה.
כשהגענו ראיתי שלצד המיטה יש מחצלת. תמר משכה אותי למחצלת וקשרה את הרצועה לרגל המיטה והתלבשה.
צילצול בדלת. נבהלתי. אסור שאף אחד יראה אותי ככה. תמר הסתכלה אליי וחייכה. יצאה מהחדר וסגרה את הדלת.
שמעתי ברקע קולות של נשים. לדעתי לפחות ארבע. אני לא יודע מה קרה בערב הזה שם בסלון אבל היה להן מאוד משעשע כי הן לא הפסיקו לצחוק. עברה שעה, שעתיים. השלפוחית כבר התחילה ללחוץ לי. בסופו של דבר שמעתי את הדלת נסגרת והרבה "ביי" .
תמר נכנסה לחדר, נראה היה שיין שימח לבב אנוש. היא התחילה להחליף בגדים לפיג'מה ואני שלחץ לי כל כך אמרתי" סליחה תמר, אני חייב לשרותים" . היא הסתובבה אליי, לקחה את הרצועה ומשכה אותי לשרותים. הלכתי אחרייה . " נו תשתין" ציוותה. קשה היה למצוא את התנוחה הנכונה להשתין עם הכלובון אבל בסוף הסתדרתי . כשסיימתי ירדתי על ארבע מהר חזרה ונישקתי את רגלייה. פתאום תמר הורידה את התחתונים שלה והתיישבה על האסלה. אני עצרתי מלנשק את רגלייה ובאתי לצאת אבל היא משכה את הרצועה והחזירה אותי בדיוק לאותה פוזיציה. שמעתי את הזרם שלה ואת סיומו. וכשסיימה התקדמה קצת קדימה באסלה ואמרה " נקה אותי". התבלבלתי אבל כל מה שיכולתי לחשובה עליו הוא להביא נייר וכשבאתי לעשות את זה היא עצרה אותי במשיכה שוב" עם הלשון חמוד. עם הלשון" ופתחה את רגלייה. יכולתי לראות עוד טיפות מלכות וניגשתי לנקות אותה עם לשוני. ינקתי וליקקתי ונישקתי וזה כבר היה מעבר לנקיון והאורגזמה של תמר לא איחרה לבוא.
אחרי שגמרה הדפה אותי " תתנקה ותבוא לחדר השינה". התנקתי, ובאתי לחדר השינה שם תמר כבר הייתה מאורגנת. היא קשרה את הרצועה שלי לרגל המיטה והלכנו לישון. היא במיטתה ואני על המחצלת.
hrgiger
hrgiger • 30 בנוב׳ 2012
לא רע, לא רע בכלל.
silde
silde • 30 בנוב׳ 2012
מקופל בתנוחה של עובר, נרדמתי.אני לא זוכר מה חלמתי בדיוק אבל כנראה שמשהו לא החזיק מעמד והתעוררתי פתאום להרגשה דביקה בכלובון. הרגשתי את בסיס הזין שלי קשה וראיתי שכנראה גמרתי מתוך שינה.
לא ידעתי מה לעשות, הייתי כל כך מאוכזב מעצמי שזה קרה וגם לא הבנתי איך זה קרה, הרי אני לא יכול הגיע לזקפה ככה. אבל כנראה שלמוח תוכניות אחרות לברוח מהכלוב.
היה אמצע הלילה, תמר עדיין ישנה. רציתי לנקות את עצמי אבל הייתי קשור למיטה. ניתקתי את האבזם של הרצועה והלכתי בשקט לחדר האמבטיה. ניקיתי את הכלובון וחזרתי לחדר. כשנכנסתי בדלת ראיתי שתמר ערה.
"מה ? " שאלה, במבט של הרגע התעוררתי ואני עצבנית.
השפלתי מבט וסיפרתי לה מה קרה.
" ובגלל זה שיחררת את עצמך מהרצועה ? למה לא חיכית לבוקר ? למה לא הערת אותי ? אני צריכה להסביר כל דבר ? חשבתי שאנחנו בהבנה " .
"סליחה" אמרתי. "זה לא יקרה שוב, שום דבר מזה לא ייקרה שוב".
תמר התיישבה על קצה המיטה עם רגלייה צמודות ותופפה על בירכייה " בוא, אנחנו נדאג שתזכור למה זה לא ייקרה שוב" אמרה וסימנה לי לשכב על בירכייה והפליאה בי את מכותייה. " תספור" היא אמרה וכשהגעתי לחמישים עצרה ואמרה לי לחזור למחצלת. חזרנו לישון ואני הרגשתי הרבה יותר טוב. היא ידעה.

בכל ייתר השבוע נשארתי לישון אצל תמר כל ערב. מסיע אותה לעבודה וחזרה, מכין אוכל, מנקה ( למרות שאת זה תמר לא השאירה לי לבד כי לא סמכה עליי ובצדק. זה לא הצד החזק שלי אז שכרתי עוזרת בשבילה פעם בשבוע ושאר הזמן הייתי דואג שהמצב יישאר כמו שהיא השאירה אותו ). סקס לא היה, גם לא ירדתי לה. זה לא שלא רציתי אבל זה פשוט לא קרה. היינו עושים את כל המהלך הרגיל של העיניינים ואז מאוד מוקדם כבר תמר הייתה נרדמת. לפעמים מול הטלויזיה ואז הייתי לוקח אותה על הידיים למיטה והולך לישון על המחצלת שלי.
ביום חמישי כשחזרנו הביתה לתמר היה מצב רוח טוב. סופש הגיע ואין עבודה. לא הספקתי לסיים לפשוט את בגדיי ותמר באה אליי משקשקת בידה במפתח.
" היום אתה יוצא. למרות הפדיחה שקרתה קודם השבוע, היום אתה יוצא כי אנחנו מתכוננים למשהו מיוחד" .
תמר חיברה אליי את הרצועה והבילה אותי לחדר האמבטיה. "הזדקף" אמרה. נעמדתי זקוף. תמר התיישבה על קצה האמבט ופתחה לאט את המנעול של הכלובון שלי. " אתה שבוע נעול חמוד. זו התחלה מצויינת ומאוד קשה ואני מאוד מרוצה. גם עם הפדיחה, לפעם ראשונה זה יפה מאוד" .
הרגשתי טוב עם עצמי. היא מרוצה. הייתי טוב. איך הגעתי למצב הזה שזה כל מה שמעניין אותי ? .
תמר המשיכה להוריד לי את הכלובון וברגע שפתחה אותו הזין שלי התחיל לתפוח בלי שליטה. תמר צחקה וחייכה. היא לקחה קרם, כזה שנשים משתמשות בו לידיים ולעור והתחילה למרוח אותו על הזין שלי שהגיב מיד והתקשה עוד יותר. היא לא עשתה לי ביד אלא טיפלה באיבר הפצוע שהיה כלוא 7 ימים. אבל מה לעשות שהוא הגיב.
תמר המשיכה לטפל בי ואני הרגשתי מאוד קרוב. " אני יכול לגמור בבקשה תמר ? " שאלתי. תמר עזבה אותי מייד והסתכלה עליי ושאלה " מגיע לך לגמור ? ". השפלתי מבט ולא עניתי. " אני אעשה איתך עסקה" היא אמרה." אתה תגמור היום אבל אחרכך אתה תחזור לכלוב וחודש לא תגמור. או שתחכה עד שאני אחליט שאתה צריך לגמור ואז יכול להיות שהמרווחים בין האורגזמות שלך יהיו יותר קצרים. יכול להיות, גם יכול להיות אחרת, אני לא מבטיחה כלום" חייכה אליי והמשיכה לטפל בי ספק לגרות אותי יותר.
חשבתי, חודש ? איך אחזיק מעמד חודש ככה ? " אני אחכה גבירתי" יצא לי. לא יודע למה יצא לי "גבירתי" אבל יצא. תמר עצרה מלגעת בי והלכה. היא חזרה שוב עם מגבת מלאה בקרח התיישבה על קצה האמבט ועטפה את הזין שלי עם המגבת. היא חיכתה איזו דקה בערך ואז כשהייתי מכווץ היא הלבישה עליי מהר את הכלובון ונעלה.
תמר הייתה עדיין בבגדי העבודה. ישובה על קצה האמבט ואני עומד לידה. מהר ירדתי על ארבע ונישקתי את נעלייה והיא ליטפה את ראשי. ניכר שהייתה מרוצה.
המשכנו את הערב כרגיל ואחרי ארוחת הערב ישבנו בסלון, היא על הכורסא ואני על השטיח לרגלייה. בטלויזיה ברקע היה ערוץ טבע כלשהו. לא ממש צפינו כי תמר הייתה עסוקה בשיחה עם רונית. זה היה ערב כזה של תנור סלילים מחמם (_ כן גם בסלון ),שוקו חם, גשם ורעמים.הן דיברו ממש הרבה זמן עד ששמתי לב שתמר נוגעת בעצמה. הן לא דיברו על סקס אבל זה לא הפריע לתמר שקלטה את מבטי. היא הפשילה את מכנסייה, הסיתה את התחתונים וסימנה לי עם האצבע לבוא . זחלתי לאט ובנשיקות קלות טיפסתי במעלה רגלה עד שהגעתי. התחלתי בליקוק עדין ולאט לאט הגברתי קצב. תמר מידיי פעם עצרה אותי בלחישה או האטה אותי.מידיי פעם יכולתי לשמוע השתנקות בקולה כשהיא אומרת לרונית " לא..לא.. הכל בסדר..אה..סתם נתקע לי משהו בגרו..ןן" . ככה חצי שעה בערך שירדתי לה עד שניתקה את הטלפון ואז הדפה אותי לרצפה כשאני שכוב על גבי התיישבה על פניי והחלה לנוע עלייהם אחורה וקדימה. מאוננת על הפרצוף שלי כשהלשון שלי שלופה החוצה והיא נוגעת לא נוגעת בדגדגן שלה. תמר הגיברה את הקצב, משכה לי חזק את השיער עד שהתפוצצה לי על הפנים ברעידות חזקות. אני המשכתי ללקק עד שאמרה " עצור עצוררר" . עצרתי .היא ירדה ממני והתיישבה לידי, ליטפה את שערי " ילד טוב. אתה ילד באמת טוב" .
בלילה הזה ירדתי לה עוד פעמים וזה כבר היה עניין שנכנס לשגרה.

תמר ואני ביחד כבר שנה. היא עברה לגור איתי כי מה הטעם שתשלם על דירה.
החיים שלנו נראים ככה פחות או יותר. מתח חזק שעליינו שומר.
אני גומר פעם בחודש, רק מולה. שאר הזמן אני נעול במגירה.
והיא טובה לי ואני לה.
ofer00
לפני 11 שנים • 1 בדצמ׳ 2012

מקסים

ofer00 • 1 בדצמ׳ 2012
icon_lol.gif