בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 11 שנים • 5 בדצמ׳ 2012
אחד שמבין​(נשלט) • 5 בדצמ׳ 2012
אני שונא לדבר לגופו של אדם, בודאי לא פה בפורום, ובודאי לא על מי שנמצא בסיטואציה לא נעימה. אני רק יכול לחזק את אותה מורה, ולאחל לה הצלחה ופרנסה טובה, בין אם כמורה או בכל מקצוע אחר שתבחר.

אבל עם כל זאת, ולאור השרשור הזה שמדבר בעיקר בצד האידיאולוגי עקרוני, אולי כדאי להפנים כמה מסקנות שהן יותר פרקטיות מאידיאולוגיות. למרות שברור לי שיש כאלו שיחלקו על דעתי ויטענו ששווה לשלם את מחיר החופש והגאווה למען הדורות הבאים.

בשנותי הרבות בקהילה פה, הכרתי מורים ומורות רבים שחיו חיי בדסם, ואפילו זוגיות בדמית מלאה, מה שלא הפריע להם להיות מחנכים מעולים ומוערכים, אין בכך ספק בכלל. אבל בד"כ הם ידעו לשמור על עצמם מחשיפת יתר.

אנשים שחיים פה בתוך "הקהילה", וגם בעבודה הם נמצאים בסביבה "מגניבה" צעירה ומודרנית שיודעת לקבל את האחר והשונה, בעיקר באזור ת"א על פרבריה, מתקשים לעכל שישנה אוכלוסיה רחבה בישראל שעוד לא עברה את המהפכה שת"א עברה בשנים האחרונות. אגב המהפכה שת"א עברה בתחום, מעמידה אותה בראש רשימה לא ארוכה, של ערים בעולם שפתוחות לקבל ולהכיל את האחר על נטיותיו המיניות.

אבל חשוב לזכור, שגם אם אנחנו נמצאים בלב הקונצנזוס התל אביבי, אנחנו עדין הרחק מהקונצנזוס של הפריפריה ויישובי הספר, שם השמרנות עדין חוגגת. ואנשים שאינם בעלי נטיות מיסיונריות נחשבים במקרה הטוב כדמויות חריגות ש"לא לדוגמא" ובמקרה הקיצוני יותר כדמויות שיש להוקיע ולתעב.

זה מקומם, זה מעליב, אבל זה המצב כיום.

אז נכון, אפשר להתעלם, ולומר אני מאמין בדרכי, אלך בה בעוז ובגאון, ולדבר במונחים של לוחמי יושר צדק ונאורות.
השאלה הבסיסית היא האם אני מוכן לשלם את מחיר המלחמה הזאת ?
וכן, אני יודע שיש מי שמוכנים לשלם את המחיר. אני מסיר בפניהם את הכובע, ומודע לכך שהם עושים שירות גדול בתודעה עבורי ועבור רבים שכמותי.
אבל אני יכול לומר בצורה הכי כנה, שאני באופן אישי - אזהר ואשמר, ולא אסכים לשלם את מחיר החשיפה הלא מבוקרת הזאת.

לסיום, לבחורה מושאת הכתבה והשרשור, אני מאחל שוב שתעברי את התקופה הזאת בהצלחה, שתמצאי את הכוחות הנדרשים כדי להתמודד בכל מה שאת צריכה. ואין בי שום צד שיפוטי ברמה האישית, אלא רק כאב על שאת נאלצת לעבור את החוויה הלא נעימה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 5 בדצמ׳ 2012
Master_Eran כתב/ה:

לכל המלעיזים והמבקרים תתביישו לכם!
דווקא פה הבחורה אמורה לקבל את מלוא התמיכה והחיבוק.

היא לא עברה על שום חוק, על שום מוסר ולא פגעה באף אחד.
ההיפך, היא יכולה להוות דוגמא לנוער ללכת עם האמת שלו ועם נטיותיו המיניות.

למורה היקרה, אני שולח לך מפה חיבוק ועידוד
ומאחל לך שהנושא יסתדר על הצד הטוב ביותר.

ככל שידידי ושותפי לצבע צודק, אוסיף כמה מילים משלי.

כמובן שלא נעשתה כאן כל עבירה, ולא נעברה שום תקנת אתיקה,
ורק חשיכה מנחה את הגורמים שלקחו את הנושא עד להשעיות וענישה.

רוב התגובות אומרות משהו לא בהיר, מסתובבות סביב אותה אמת אבל בכל זאת
לא מכות במרכז הנושא.

מכובדיי,
אין לקהילת הבדסמ לובי כשל קהילת ההומו-לסביות, לא בגרנו עד לשם.
אני רוצה לראות סילוק של מורה הומוסקסואל ממערכת החינוך בלי שיקומו עליו
מינימום 3 מפלגות ו-9 סוללות עורכי דין חמושות היטב.
זה לא יקרה.
לקהילת הבדסמ אין את המותרות האלה.
לנו זה לא יקרה כי אין גוף מייצג, זה לא יקרה כי אין הסכמה על עקרונות,
זה לא יקרה כי קהילה עמוסת אגו שמתפזרת ככל שעובר הזמן לכל כיוון אפשרי
לא רק שלא מתגבשת-
היא מאבדת יותר ויותר דרכה.

אל נתבלבל ונחשוב שגל הטרנד שאחז במדינה הביא להכרה זו אחרת,
בסופו של יום, משעים מורה שלא הביאה אביזרי סאדו לבית הספר, וכל אנשי הטרנד
פתאם משתתקים.
כולם הופכים לצדקנים.

לא בשלנו לכדי הכרה, אני לא בטוח שאי פעם נבשיל לכך, אבל קטונתי מלראות את
העתיד.
מהכמה שעות שאני נמצא בחוג הסוטים אני חש שעוד לא הגיעו הימים שאפשר
וניתן בהם להסתובב גאים במי שאנחנו, ומאחר וזה המצב,
יחשוב כל אחד ואחד האם חשיפה זו או אחרת עלולה או תהיה עלולה לפגוע בו.

ניקי.. לא מדובר בלהיות גבר.או אישה.
מדובר במחשבה אחת קדימה, כזו שמנתחת בבהירות ובהגיון את התוצאות,
ההשלכות והעתיד שיבוא כתוצאה מחשיפה זו או אחרת.
אסור לנו לשכוח שרוב האוכלוסיה לא רואה בקהילת הבדסמ אנשים נורמליים,
אני מניח שאני לא היחידי ששומע עד כמה אנו לא נורמטיביים, חולי נפש,
מסוממים ועוד בעלי מחלות קשות.

מה שבאמת מטריד אותי היא הביקורת הפנימית שלנו.
מה שבאמת לא מובן היא הקביעה הנורמטיבית של אנשים הטוענים להיותם אנשי בדסמ
מהשורה.
מצד שני זה האישוש לכך שלא בגרנו למקום של קהילה.

לך, המורה, שולח תמיכה ועידוד אישיים, מאחל שתצלחי את הסאגה ושהסערה תחלוף
לה מהר ובלי נזקים מישניים.
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }
כמו שאחד"ש אחר יפה כל כך, גם אני תומכת ומצטערת על מה שאת עוברת בעקבות החשיפה.

גם אני עוסקת בחינוך. אני בהוראת הגיל הרך (יש פה הרבה גננות ומורות).
אני חושבת שכל אחד רשאי להחשף ולבחור את מידת החשיפה.
ואנחנו, כקהילה, אמורים לתמןך בבחירה האישית של כל אחד.
יחד עם זאת, כאשת חינוך, אני *לעצמי* בבחירתי האישית בוחרת להחשף במידה מוגבלת.
מתוך הראיה האישית שלי והגישה האישית שלי.
כך אני לא הולכת לגן עם חולצה שקופה, לא עם חולצה קצרה אם יש לי סימנים על הזרועות וכו'.
העניין מורכב עוד יותר כשמדובר במורה בהשוואה לגננת. לדעתי.
כגננת במקרה של חשיפה אני מתמודדת מול הורי הילדים
וכמורה אני מתמודדת גם מול התלמידים עצמם.

לא שמה שהיא עושה אסור, כמובן שלא.
יצא לי להיות באחת המסיבות (לא של הקהילה) אבל מסיבה.. אממ.. שבה התלבשתי אחרת מבד"כ
וראיתי שם זוג הורים מהגן. אמרנו שלום, דיברנו. אלו נסיבות שקורה שפוגשים מכרים.
לו הייתי נאלצת להתמודד עם הורים אחרים שהיו שומעים על כך וניגשים אלי
הייתי שמה גבול ברור מאוד: חיי הפרטיים הם פרטיים, בגן התפקוד שלי מקצועי לחלוטין ומנותק מעולמי האחר.
אך לו תלמיד שלי היה רואה אותי בנסיבות כאלה (נאמר) זה היה מאוד לא לעניין מבחינתי.
לא כי אסור לי, אלא כי זו סיטואציה שאני מעוניינת למנוע. גם אם זה אומר להחשף פחות.

שלא ישתמע מדבריי כי איני תומכת, אני מכבדת את השיקולים של כל אחד.
אבל יש לשאת בתוצאות.
בדיוק כמו שאני אומרת בגן: "למעשים שלנו יש תוצאות".

למרות מה שאמרתי, אני מודה שאני עדיין אמביוולנטית לנושא.
Uranus
Uranus • 5 בדצמ׳ 2012
מלעיזים, יפי נפש, חסרי עמוד שדרה, שמחים לאיד
כל המילים הללו הן לרוב פועל יוצא של פגם כלשהו בזה הכותב והמבקר.

אין לי מושג מאיפה אתם מקריצים את המילים הללו כשאתם מנסים לבקר דיעה שונה משלכם
ואולי בסופו של דבר אתם חוטאים בדיוק במה שהחברה הפרימיטיבית עושה עכשיו לבחורה הזו.

חוץ מאחת שכתבה "מטומטמת" ובאמת לא צריך להתייחס אליה, כל האנשים שכתבו דיעות
המביעות קשיחות מול הבחורה היו נטו ביקורת על התנהלות מסוימת והביקורת במקום ואפשר לתת
לה את הקיום בפורומים שלנו.

אין לי ספק שאני וכל מי שבעל דיעה קצת יותר ביקורתית למקרה הזה מרגישים כיל וגועל נוכח התגובות
של האוכלוסיה וכולנו מצרים מאד שמקרים כאלה קורים באופן כללי ועוד לאחת "משלנו" בפרט. אין פה ויכוח על הסימפטיה שאנחנו מרגישים כלפיה והרצון של כולנו שהיא תצא מהסיטואציה הזו במינימום נזק.
אנשים שנגעלים מאיתנו וכד' - אתם יותר גרועים מאלה שהוקיעו אותה בבית הספר.

עד כאן לגבי דיעות שונות.

למקרה עצמו:
ההשוואה לקהילת הלהט"ב לא רלוונטית מאחר ובדס"מ עדיין לא נתפס על ידי רוב האוכלוסיה כסגנון חיים אלא כסטיה מינית במקרה הטוב וכהפרעה נפשית במקרים חשוכים. אלה העובדות!
אין לי ספק שכולנו שונאים את המצב הזה לא רק בגלל הפגיעה הספציפית במי שחובב בדס"מ אלא כי כולנו רוצים לחיות בחברה נאורה שמקבלת את השוני והמגוון, הדיעות והטעמים השונים וכו'.

העובדות הן:
נכון להיום בשנת 2012 רוב האוכלוסיה אפילו במדינות המודרניות ביותר עדיין לא מוכנה לקבל בדס"מ כסגנון חיים. מתוך כך התגובה לנושא היא של גועל במקרה הרע או ציקצוק במקרה הטוב.
נכון להיום בשנת 2012 לא מקובל לדבר על מיניות בפרהסיה. אנחנו לא מנהלים שיחות ברזיה על איזה חור זיינתי את אישתי אתמול, או כמה שעות ירדתי לה וגם לא מדברים על השרשראות בהן היתה כבולה בזמן שאני דורך לה עם מגפיים על הפרצוף.

אישית אני מקווה שהעובדה האחרונה לא תשתנה כי ממש לא בא לי לדעת על התכנים המיניים שכל אחד מכם מנהל בשעות הפנאי.

ופה העניין - חלק מהאוכלוסיה מתייחסת בגועל לבדס"מ באופן כללי ורואה בו הפרעה נפשית מסוכנת ועל זה בהחלט יש לבצע הסברה ולשנות עמדות ותפיסות שהפסיכולוגיה נכון להיום מקטרגת אותנו לפיהן - לגיטימי!
חלק אחר של האוכלוסיה לא מתייחס לגועל לנושא, זה לא מעניין אותו מה אנחנו עושים בשעות הפנאי ומצידו שנזדיין עם צנצנות של ריבה אם זה מה שעושה לנו - רק שנשמור את זה לעצמנו כי אף אחד לא רוצה להגרר לתוך הפרטים האינטימיים שלנו - וגם זה לגיטימי!

אני כאב לא הייתי רוצה שהבן שלי, במקום ללמוד בבית ספר, יהיה עסוק בלדמיין את המורה שלו בתנוחות מיניות כאלה או אחרות. אין לי בעיה שהוא יחשף לעולם הזה בגיל בוגר מספיק, אין לי בעיה שבעצמו יתנסה אם זה מה שיבחר אבל כן יש לי בעיה שזה מה שינהל אותו כשהוא יושב בכיתה ואמור להקשיב למורה שלו.

לתפקידי הוראה עדיין יש איזו "ממלכתיות" שעליה חייבים לשמור כדי לשמור גם על המורה וגם על התלמיד, ולוודא שישנם גבולות במערכת היחסים הזו שלא עוברים. ברגע שמורה מופיעה בפני תלמידים והם רק רואים מלכת סאדו, והם ילדים אז אי אפשר להאשים אותם בכלום - זו בעיה חמורה ביותר.

כל מה שנאמר על ידי המבקרים לא בא לומר שלא עצוב לנו על מה שקרה ובהתחשב שאני די בטוח שאני מכיר את הבחורה המדוברת, בכלל כואב לי עליה וזה מעצבן בטירוף שהתגובה אינה מידתית בכלל וזה מגעיל לראות בכלל את ההוקעה הזו.

יחד עם זאת, כולנו יודעים שזו עובדה שבדס"מ עדיין אינו מקובל, כולנו יודעים כעובדה שאין זה מקובל לדבר על המיניות שלנו בהחצנה ופומביות. ההוכחה לכך היא שכולנו משתמשים ו"מתחבאים" מאחורי ניקים כדי להגן על עצמנו ואפילו אותה בחורה ניסתה, אמנם לא ביעילות להסתיר את זהותה כי היא יודעת שהאוכלוסיה רגישה למידע הזה ועשויות להיות השלכות קשות לחשיפה כזו. יש סיכון בפומביות הזו בעידן שבו אנחנו עדיין חיים, ועד שיהיה שינוי מהותי בתפיסת בדס"מ, כל ניסיון לפומביות הוא בגדר לקיחת סיכון שאולי גם בעצמו מגרה את חלקנו אבל בסופו של דבר כשלוקחים סיכון תמיד יש הסיכוי שנאכל כאפה. וזה בדיוק מה שקרה לה. עצוב ומבאס, זה לא מגיע לה ובטח לא בחוסר פרופורציות האלה אבל הכל היה ידוע מראש.
underheel
underheel • 5 בדצמ׳ 2012
אז דבר ראשון, בהצלחה לאותה מורה בכל הסיפור.

אין מקום להשוואה עם קהילות הלהט"ב. וזה במקרה הזה גם לא קשור לשמרנות של המדינה.
חיפוש פשוט מראה שאנשים בכל העולם, גם במדינות פחות שמרניות, לא מוכנים לקבל שמורה עובד או עובדת כחשפן או חשפנית, אז קל וחומר לגבי מארח/ת במועדון בדס"מ. באנגליה היה מורה שננזף (אבל הורשה להמשיך לעבוד) ובארה"ב מורה שפוטרה על כך שהיתה חשפנית לפני שהחלה לעבוד כמורה. לא מדובר שם בשאלה האם זה בסדר לאדם לעבוד בחשפנות, או להיות הומוסקסואל או בדסמי, אלא האם זה בסדר למישהו שעובד בחשפנות/מועדון מין גם להיות אחראי להוראת תלמידים.
להבנתי, ההתייחסות של החוק העניין נוגעת בהתנהגות עובד ציבור כעבירת משמעת - "התנהג התנהגות שאינה הולמת את תפקידו כעובד מדינה או התנהג התנהגות, העלולה לפגוע בתדמיתו או בשמו הטוב של שירות המדינה." ועובד הוראה ש"התנהג התנהגות שאינה הולמת עובד הוראה בישראל". גם סנקציית פיטורין יכולה להיות מופעלת רק על ידי בית דין משמעתי כך שיכול להיות שבסוף היא לא תפוטר.
חבל שמועדון הדנג'ן לא סיפק לה מסכה או hood שמכסה את כל הראש.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 5 בדצמ׳ 2012
לעניות דעתי יש כן מקום להשוואה לקהילת הגייז .

סאדו מזוכיזם הוא סוג של פנטזיה חריגה כאשר גם לקיים יחסי מין עם בן מינך לטעמי זאת הפרעה

ופנטזייה חריגה ,לא אכנס שוב לדיון מדוע לדעתי עדיפה פנטזייה בדסמית על כזאת הומוסקסואלית .

רק אומר ....אני לא מבין מדוע אדם שאוהב לקבל זין בתחת מגבר צריך לחסום לו כבישים כדי שיצעד

בגאווה ובעוד אני שאוהב לקבל זין דומה מפלסטיק צריך לרדת למחתרת שלא יפטרו אותי או חלילה

שלא יגרם נזק למשפחתי .

לגבי התגובה האחרונה ,אני לא מקבל את האמירה שמדובר בהתנהלות שאיננה הולמת ,הדבר

לא נעשה בתפקיד והוא לא שם ללעג את המוסד החינוכי .

צודק בודיגרד שרשם מילים כדורבנות ,הבעייה היא אצלנו מכיוון שעדיין לא הבשלנו ,ברגע שלא

נתבייש במעשינו ונהייה שלמים עם עצמנו אחרים יקבלו אותנו
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 5 בדצמ׳ 2012
היא מורה להתעמלות, אז לא יודע עד כמה היא כבר מחנכת אותם, והם לא יושבים בכיתה מולה, אלא רצים, קופצים, שוחים (לפחות אצלי זה היה ככה) ומשחקים במשחקי כדור.

התלמידים עצמם נגד ההשעייה והפיטורין שלה (שסביר שזה מה שיקרה), והם אומרים שזה רק היה נושא לבדיחות.

ואורון, בלי קשר, אם כבר לזיין צנצנות ריבה, עדיף סופגניות של רולדין, אם הם "מזיינים" אותנו במחירים, לפחות שתהיה לנו אפשרות להחזיר icon_wink.gif
Tobias​(אחר)

אני מעתיק לכאן את התגובה שלי מהשרשור השני.

Tobias​(אחר) • 5 בדצמ׳ 2012
אף פעם לא ממש הבנתי את זה,
האם אנשים פוחדים שהיא תגיע לכיתה חשופת חזה עם שוט עור ותלמד ככה?
לא רק שזו מחשבה מגוכחת, היא גם בפני עצמה, יעילה יותר ממערכת החינוך כיום, ואני בטוח שאף תלמיד לא יצטרך ריטלין לשיעור הזה.

אחד הדברים הכי טובים שיכולתי בתור נער לגלות על המורים שלי, זה שיש להם עולם פנימי וחיים עשירים,
ואם מדובר על דברים מיניים שאני כביכול לא צריך לדעת מהם, אז ניסו את השיטה הזו גם לפני שהיה אינטרנט, ואפילו אז, איכשהו, הצלחנו להשיג אינפורמציה מינית "לא הולמת לגילנו"

אבל יודעים מה, אתם צודקים לגמרי, אם כבר הנוער נחשף לדברים קשים כמו חזה חשוף או נטיות מיניות שחורגות מהנורמה שהם יודעים עליה(וכמה גוונים של אפור יש בנורמה, תזכירו לי, מספר עגול כלשהו?) אז חס ושלום שזה יהיה על אדם אמיתי שיכול להיות קיים בחיים שלהם כאדם שלם, שיוכלו לראות אותה כל יום כאחד האדם, עד שהשד הגדול של היא עושה משהו אחר פתאום לא מתחבר עם הקונספט של "היא מפלצת היא מפלצת!!" ואבוי, נוצרת סובלנות וחשיבה עצמאית... אנחנו ממש לא רוצים את זה במערכת החינוך שלנו, זה עוד עלול ליצור אנשים חושבים שדוחפים את הגבולות של הבטוח והשפוי(כמו מדענים, חוקרים, יזמים, ובעצם כל מי שיצר כל דבר משמעותי שקיים בחיים שלכם כיום). ובכלל עדיף להשאיר את החינוך המיני לפורנו באינטרנט, הרי אם אתה מוריד אותה לברכיים, מזיין לה חזק את הגרון, שואל אותה בחמישים גוונים שונים האם היא הכלבה\זונה שלך וכמה היא נהנית מהיחס הזה בזמן שאתה עובר בין חור התחת שלה לחור הכוס שלה מבלי להתחשב בקונספט של זיהום, ואז כמובן מוציא אותו מהתחת לרגע כדי שתמצוץ, לא הרבה לפני שהוא גומר לה על הפנים בשביל הסימון האולטימטיבי לאינטימיות בריאה, אז זה מותר, זה נורמטיבי לראות, זה נורמטיבי לקרוא, אם מישהו ממכם יראה את זה בהיסטוריה של המחשב של הילד שלו, זה יביך אתכם, אבל לא תזדעזעו. זה בסדר כשזה קר ומנוכר, כשלגבר בסרט אין בכלל פרצוף, הוא רק סך כל פעולות הזין שלו, והאישה שם היא ___(תשלימו בעצמכם לפי עולם המושגים שלכם), הם הרי לא -אנשים אמיתיים- אבל הם האנשים שמלמדים דור שלם על סקס.

מעניין שבפורנו אין אף פעם אפטר קייר, מעניין שאין הכנה מוקדמת, מעניין שאין אינטימיות אנושית, או מקום לאופי ומורכבות אנושית, שקיימת באנשים הללו.

אז כן, אני לגמרי בעד, שיראו את הצד האנושי של הדברים, ואני גם לגמרי בעד שהתלמידים יראו אותה כמקום שהם יכולים לפנות אליו בשאלות שהתשובות היחידות שהם מקבלים להן נמצאות באינטרנט, ולא מאנשים אמיתיים שיכולים לתת להם ספקטרום מציאות רחב,אנושי ועקבי.

אם באמת הייתם רוצים משהו אפקטיבי מכל זה, אז האם אפשר להציע לתת הכשרה למורים בקשר ללענות ולהתמודד עם עניין המיניות, שיח על מיניות, וכן הלאה בקרב מורים, בעיקר מורים צעירים שהם הדמויות שהילדים והנוער שלנו רואה כל יום בעקביות.

אז כן, אני שמח שהם ראו את זה(אפילו שהם לא אמורים לראות דברים כאלו, אז איך הורים יקרים זה קרה במשמרת שלכם, האם על זה אתם כועסים?) אני שמח שכל יום הם יראו מחדש בן אדם, וידעו שהוא גם עושה דברים אחרים ושונים, ועדיין איזה פלא, כל יום הוא עדיין בן אדם, ואוו...פתאום לאט לאט שני הדמויות מתחברות, ואפשר להתמודד עם זה, אולי זה אפילו הופך אותם להרבה יותר סובלניים כשהם רואים שאפשר להיות בדסמי\הומו\לסבית\טרנסגקדרנר או פטישיסט ועדייין להשאר אדם אחראי, תורם לחברה, ובעל עולם פנימי רגשי ואנושיות.

אבל היי.... מי רוצה אנשים כאלו בחברה שלנו.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 5 בדצמ׳ 2012
סבתא שלך צדקה לצערי icon_smile.gif

אבל האנטישמים האלה הם הגנבים והעבריינים עם חליפות של לגיטימצייה .

כאשר הם רואים אדם חלש יותר וכאן החולשה מתבטאת בכסף הם לובשים את חליפת הלגיטימצייה

ומתחסדים כמו אחרוני הצדיקים .