שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 5 בדצמ׳ 2012

לא יודעת על מה אתם מדברים,

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בדצמ׳ 2012
אבל בניגוד לאחרים, למורה הזו היה האומץ לא רק להחשף אלא גם לעמוד מאחורי ההחשפות שלה ולשלם את המחיר הזה. והלוואי על כולנו האומץ הזה.
Bent

דעתי המקוצרת עקב חוסר זמן

Bent • 5 בדצמ׳ 2012
1. זכות המורה לעשות ולעסוק בשעותיה הפרטיות גם בזנות (והיא לא עסקה בזנות)
2. גם אם היא הייתה שלל דברים, לטעמי אין עילה לפיטורים אלא עם בחוזה ההעסקה שלה נכתב משהו על איסור תעסוקה שניייה או אולי על משהו מוסרי ואני לא מאמין שיש למוסר ערך חוקי.
3. אני מקווה שהיא תלחם על זכותה להיות עצמה.
4. אני מוכן גם לתרום כסף להגנה ראויה, יש מספיק עורכי דין טובים כאן בכלוב. זה צבהחלט יכול להיות תקדים שיסייע בחופש האישי שלי ושל כול אחד מאיתנו.
5. כמעט כול ביקורת מאנשי האתר הנוכחי היא מתחסדת ומטופשת.
6. להשוות בין מה שנעשה במקום סגור למציאת אדם הלום סמים אלכוהול שתוי ועוטה בגדי סאדו גם זו השוואה לא רלוונטית.
7. אין הבדל בין גישה חשוכה ליחסי מין הומוסקסואלים, ובין יחסי סאדו מאזו, לבין שנאת "שחורים" לבין אניטשמיות, כולם שנאת האחר והשונה, כולם הכללת כללים שאין להם הגיון על פי אמות מוסר מעוותות מלכתחילה.

הייתי כותב את כול ההודעה הזו שוב, רק קצר עלי זמני.

ל ו ר י , אנחנו לא מכירים, את הבת של בטי לעומת זאת כן פגשתי, ואת היחסים בינהן אני מכיר, מוכיר, וכאב לארבע בנות, אני מקווה שיהיה לי הזכות לחלוק יחסים דומים לכאילו עם בנותיי שלי.
A v​(שולט)

לורי.

A v​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2012
ל ו ר י כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
איפה הייתה זנות?
איך הגעתם לזנות או תעשיית מין?
כשזה מגיע לטוקבקים מכוערים במקומות אחרים אפשר לדבר על בורות אבל פה?

הבחורה הייתה מארחת (לא בחורה מארחת בדירתה) יותר כמו זאת שמקבלת את האנשים במסעדה
נכון אולי הייתה צריכה להסתוות יותר טוב, אני בטוחה שהיום היא יודעת את זה אבל לעשות לה פה סקילה נראה לי מכוער במיוחד.
מאחלת לה בהצלחה ומקווה שימצא פיתרון

את גברת בטי לא מהווה דוגמא לחינוך
את ביתך כשעוד הייתה קטינה היית לוקחת אותה איתך למסיבות בדסמ".
אותה הגברת בה מדובר היא מורה ואימא לילדים .

היא אומנם לא מארחת בדירתה,ויש הבדל עצום ביין בחורה שמקבלת
אנשים במסעדה[מלצרות] לבחורה שעובדת כחשפנית ,[זנות]במועדון סאדו ומלכה בתשלום.
אני מכירה את הגברת הנ"ל ראיתי אותה במסיבות לא פעם ולא פעמיים,נמרחת על העמוד .
אני כאימא מגוננת ושומרת על ילדי ולא אעיז להגיע למסיבות כמו שהייתי מגיעה בעבר.
וכן גם כגרושה זה לא פשוט וקל,לגדל לבד ילדים אך איין מחיר לכבוד בשום הון שבעולם.

לורי,אני לא מידידה הקרובים של בטי.

אבל אני קורא אותה,בלוג ,פורום,צאט.

ואמן היו פה עוד מאות כמוה. היא בן אדם! ובין היחידות פה. שיש לה כבוד ודרך ארץ.

לא יודע למה טרחת לזרוק בה רפש,אבל תאמיני לי,לא תצליחי ללכלך אותה.אבל את חייבת לשטוף

ידיים..

וכן לרקוד על העמוד...זה פשע שדינו מוות מסקילה...

את האמא ההיא יצא לי לשוחח,והיא אמא למופת.

מקווה שאת אמא שמגיעה לפחות לעקבים שלהן.ככה אולי ילדייך שלך יקבלו חינוך טוב.

אבל מקריאה אותך...לא בטוח שאת אדם הוגן או ישר,שצריך לחנך..
Uranus
Uranus • 5 בדצמ׳ 2012
ניקי666 niki כתב/ה:
ואם כבר מזכירים מקרים ...שגריר ישראל באל סלבדור נמצא קשור ברחוב עם גאג בפיו כאשר הוא

שיכור לאחר אקט סאדו מזוכיסטי עם מלכה בתשלום .

ננזף אבל המשיך בשרותו במשרד החוץ ...

ניקי, אותו שגריר כבר לא שגריר אלא עובד מאחורי דסק במשרד החוץ וזאת לאחר שעבר קורס צוערים מפרך, שירות במדינות קשות שירות, מילא תפקיד כציר בשגרירות ולבסוף גם לתפקיד שגריר.
אישית אני חושב שהוא מסכן שזה מה שקרה לו, והוא ילך עם הקלון הזה הרבה זמן לצערי (ואני מכיר את הבן אדם אישית, וממש לא מגיע לו מה שקרה לו).

לגבי ההשוואות הבלתי פוסוקות לקהילת ההומואים שוב זו השוואה לא נכונה כי להיות הומו זה סגנון חיים שמצריך שהאוכלוסיה תשנה את גישתה אליו על מנת שאלה יוכלו להנות ממה שלנו נראה כמובן מאליו כגון: חתונה, זכאות למשכנתא לזוגות צעירים, הזדמנויות בעבודה ובכלל סביבה סבלנית להליכה של שני גברים או שתי נשים משולבי ידיים ומחובקים ברחוב.

עם כל הכבוד, הקהילה ההומו-לסבית לא נאבקת בשיניה בעשורים האחרונים רק כדי לומר בקול רם שהם אוהבים זין בתחת או אוהבות אישה בין הרגליים. ועל אותו בסיס אני לא אאבק על הזכות שלך לומר שאתה אוהב סטראפ-און בתחת.

יש הבדל בין הזכות להיות וולגרי ובוטה בפומבי כאוות נפשי ובין הזכות לקיים איזה יחסי מין או דינמיקה זוגית אלטרנטיבית שבא לי עם בת זוגתי בביתי ובמקום הפרטי שלי או במסיבות שנועדו לכך.

נכון להיום - לומר שאנחנו אוהבים בדס"מ נתפס בעיני מי שלא בתוך העולם הזה אבל עדיין נאור כדי לא לפסול את זה, כאמירה וולגרית שקשורה לטעם במין ולא לנטיה מינית. בדיוק כמו לדבר על תנוחות ואנאלי וסטראפ-און. ומה לעשות שיש בזה משהו.

בסופו של דבר שום דבר בחיים שלנו לא יפגע אם אנשים לא ידעו את זה עלינו ולכן אי אפשר גם להשוות להומואים, הם לא יכלו, ואוי המסכנים כמה שהם ניסו, להתחפש לסטרייטים.

אי אפשר לאנוס את החברה לקבל אותנו כנורמטיביים ובסה"כ אני אישית חושב שאי היותי נורמטיבי זה חלק מהקינקיות שבעניין הזה, אבל למה לעזאזל אני צריך ללכת להתרברב על זה בתוכנית טלויזיה?

אישית אני חושב שפיטורין זו תגובה לא מידתית. אבל כל עוד מרבית האוכלוסיה לא מצליפה אחד בשני להנאתה - זה העולם שבו אנו חיים ומכאן צהגישה שלי - בלקבל את הלגיטימיות של אנשים לא לרצות להיות מעורבים בחיי המין שלנו.
להאשים את האוכלוסיה בפרימיטיביות זו בעיני גישה לוזרית שבסופו של דבר במעט הסברה שאנחנו רוצים כן לעשות על מנת לפחות להוריד את ה"סטיה" הזו מקטגוריית ההפרעות הנפשיות אנחנו יורים לעצמנו ברגליים.
פסיכיאטר מתורבת
פסיכיאטר מתורבת • 5 בדצמ׳ 2012
ל ו ר י כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
איפה הייתה זנות?

נכון אולי הייתה צריכה להסתוות יותר טוב, אני בטוחה שהיום היא יודעת את זה אבל לעשות לה פה סקילה נראה לי מכוער במיוחד.

אויי איזו אהבה בין נשים.
השחלות בוערות לי מתשוקה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 5 בדצמ׳ 2012
ל ו ר י כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
איפה הייתה זנות?

למה גברת לורי את הגעת לדאנגן והיית צריכה לראות את מופע האימים הזה על העמוד ...אל תטרחי

לענות ...יש לך פנטזיות בדיוק כמו לכולנו רק שאת אינך שלמה איתם .

אולי גם את רוצה לרקוד על העמוד ואין לך את היכולת הפיזית ואולי את לא נראית כמו הגברת המדוברת

כך שהופעה שלך על העמוד תהייה מושא לצחוק וללעג

את מזכירה לי קבוצות קיצוניות במדינה שחיים מהמוסד לביטוח לאומי ואחרי כן הולכים להתנשק

עם אויביה .

יש לנו מלחמה אחת ,אנחנו כקהילה צריכים לעמוד מאחורי המורה ,תמוה בעיני שלא רק שאינך מצדדת

בה כחברת קהילה את גם בוחרת לפתוח חזית חדשה עם בטי .

באמת מיותר ,תקחי את דברייך בחזרה מפאת כבודך .
walking dead
walking dead • 5 בדצמ׳ 2012
ל ו ר י כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
איפה הייתה זנות?

תתביישי לך.

רחמיי עלייך, כי ניכר שאת חיה באיראן. אל תכפי על אחרים את הבורקה החברתית שעטית על עצמך ומי שמך בכלל לשפוט אנשים אחרים, שאינך מגיעה לקרסוליהם...?

מחזקת את דברי בכוח - איכס.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 5 בדצמ׳ 2012
underheel כתב/ה:
לא פיטרו או הדיחו את מפקד חיל הים על כך. הוא ננזף והמשיך בתפקידו. אבל הוא גם רק ביקר במועדון חשפנות, ולא עבד בו. סביר שהתגובה כלפיו היתה שונה אם היה מתגלה שמפקד חיל הים הוא חשפן באותו מועדון. עדיין כנראה יש פה מוסר כפול כי התגובה כלפיה כנראה היתה דומה אם היא היתה רק מבקרת שצולמה שם על הבר ולא מארחת, והדרישות מבחינת נורמות התנהגות מקצינים בצבא לא צריכות להיות שונות מאלו של מורים.

זה לא לגמרי נכון. נזיפה בעגה הצבאית זה לא "נו-נו-נו ילד רע לך תעמוד בפינה ואח"כ נמשיך מהמקום בו הפסקנו", אלא: "נגמר, אתה לא תתקדם מהמקום המוכתם בו אתה נמצא כרגע וצפה לפגיעה ישירה ברגע שיתאפשר". וזה התאפשר: ב- 2009 האלוף צ'ייני מרום ננזף ע"י הרמטכ"ל דאז, רא"ל גבי אשכנזי, וב- 2001 הוא נפרד מתפקידו. וכך חייו, שאיפותיו וחלומותיו של אדם דגול נגוזו ברגע שבוקי נאה פרסם את הכתבה.

אין לי ממש דעה בנושא המדובר, כי במבט קר אני לא רואה שום הבדל בין מורה שעובדת אחר הצהרים בתור אינסטלטור לזו המארחת במועדון, אבל אני מאמין שיש לכך השלכות רחבות יותר שמבט קר וטכני לא יכול להקיף.

ילד אמור לראות במורה סמכות וכאשר מדובר בסמכות שעוסקת במקצוע מתירני שכרגע נחשב ללא "מוסרי", קשה לו לקבל אותה. כאב לשישה ילדים אני יודע היטב עד כמה הקו שעובר בין מורה-מחנכת למבזבזת זמן סדרתית שאף אחד לא שם עליה, עדין. ממש לאחרונה המורה של הבכורים העירה לבן על משהו שעשה בשעות אחה"צ והלה ניגש אלי בטרוניה שהיא אינה אמורה "להחליט עליהם" מחוץ מסגרת לימודים. ניצלתי את ההזדמנות כדי להאדיר את סמכותה של המורה (הנהדרת, אני חייב להגיד) וקבעתי שעד גיל שמונים שלהם היא מוסמכת על ידי להחליט עליהם 24/7 ועד אז, אני מאמין, הוא עצמו יהיה כבר אב לילדים ויתפלל שתהיה לילדיו מורה ש"מחליטה עליהם" לא רק כאשר היא חייבת. כיוון שהמורה היא קודם כל מחנכת ורק אח"כ מומחית למקצוע הנלמד, וכיוון שאחד מתפקידיה הוא להוות דוגמה כללית לאנשים קטנים בתחילת דרכם בעולם, היא לא יכולה לעסוק במקצוע שנחשב ללא חינוכי.

כאשר אני מחבר בין המבט הטכני לבין תחושות בטן, אני נוטה להאמין שבפיטוריה היא לא נענשה על מה שהיא עושה בזמנה הפנוי, אלא על כך שהיא הניחה (ועוד מיוזמתה) לחיים ההם לזלוג לחיים האלה.
בלוסום​(לא בעסק)

גמד אמיץ -

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בדצמ׳ 2012
אני מתיחסת לשורה שלך:

כאב לשישה ילדים אני יודע היטב עד כמה הקו שעובר בין מורה-מחנכת למבזבזת זמן סדרתית שאף אחד לא שם עליה

אבל היא ממש לא היתה מחנכת שלהם, סהכ מורה להתעמלות...
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 5 בדצמ׳ 2012
כולכם מדברים על פיטורין ...ואני שניזון בדיוק כמו רובכם מתקשורת רואה שמדובר בהשעייה .

איתכם ובלעדכם פיטורין במקרה הנל לא יעמדו במבחן בג"צ ,לא היתה כאן עבירה על החוק ..ולא

התנהגות שאיננה הולמת .

מורה שתיקח חופש ותופיע באח הגדול גם היא תפוטר ....? ..התשובה כמובן שלא ...

אז נושא הסאדו הוא הבעייה ...ואם כך הרי מדובר במקרה קלאסי של התעמרות על רקע העדפותיו

המיניות של אדם .

מכאן השאלה היא רק כמה כסף וכוחות נפשיים היא מוכנה לתת לסיפור הזה .