שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

בנו של ג'ור אל
לפני 11 שנים • 6 בדצמ׳ 2012
בנו של ג'ור אל • 6 בדצמ׳ 2012
פסיכוש, עם כל הכבוד, היא כתבה על הבת של בטי שהייתה גם סלקטורית במועדון של אמא שלה שזה לא נורמלי. אז רק רציתי שניישר קו, שאם כבר יש חוסר נורמליות, אז לא יפה לקפח את הליינים האחרים.

שנית, אני לא מכירה את הלז, אולי היא בחורה ששווה נגיחה, אולי היא תמצא יום אחד תרופה לסרטן, אולי ביום מן הימים היא תפצח איזו חידה במתמטיקה - אבל כרגע, ממש עכשיו, היא יצאה מגה עמה.

וזה כמובן, עם כל הכבוד.
פסיכיאטר מתורבת
פסיכיאטר מתורבת • 6 בדצמ׳ 2012
חיה שקלים כתב/ה:
פסיכוש, עם כל הכבוד, היא כתבה על הבת של בטי שהייתה גם סלקטורית במועדון של אמא שלה שזה לא נורמלי. אז רק רציתי שניישר קו, שאם כבר יש חוסר נורמליות, אז לא יפה לקפח את הליינים האחרים.

שנית, אני לא מכירה את הלז, אולי היא בחורה ששווה נגיחה, אולי היא תמצא יום אחד תרופה לסרטן, אולי ביום מן הימים היא תפצח איזו חידה במתמטיקה - אבל כרגע, ממש עכשיו, היא יצאה מגה עמה.

וזה כמובן, עם כל הכבוד.

טוב,אז תכיני קפה.
נוריתE
נוריתE • 6 בדצמ׳ 2012
אני הסרתי את ידי מהשירשור הזה
אבל רק שאלה

למה תמיד מי שלא מקבל את אורח החיים שלנו, כדוגמה פה
או אורח חיים שונה משלו
או חיי מין ונטיה שונים משלו
הוא האוייב המתחסד הצבוע החשוך שחי בימי הבניים הגזען האדיוט ?

אם תסתכלו סביב, אז סביר למדי, שאותו "גזען חשוך" ואותה "צבועה מתחסדת"
נמצאים אצלכם במשפחה המורחבת
בסביבה של השכונה בעבודה ובעוד הרבה מעגלים חברתיים שאתם מסתובבים בהם
מחוצ למעגל הקהילתי הקטן שלנו.

כל ההתקרבנות הזאת,כאילו כל אחד ואחת מאיתנו נתונים אישית לצייד מכשפות חברתי ונילי
כבר יוצאת מגדר פרופרציה והופכת להיות פאטתית.

לאנשים,יש זכות מלאה שלא לקבל את השונה מהם,בייחוד כשהוא דוחף להם את זה באף בכוח וצועק תקבלו אותי תקבלו אותי גזענים חשוכים שכמותכם.

לכל אחד יש את הזכות לחיות את חייו לפי דרכו ודעותיו ואף אחד לא מכיר אותו ומתייחס אליו
וכל עוד הוא לא דוחף את זה לאנשים בפרצוף ומחפש צרות בכוח, כמו שקרה פה
אז כולם יחיו בשקט

ומי שנדחף בכוח נושא בתוצאות

תכנו אותי איך שבא לכם רק כי אני בדעה שונה מהקונסנזוס המתקרבן בכייני שלכם
ולא פוחדת מכם כשאני מביעה את דעותי כשאתם מתנהגים אלי בדיוק כפי שאתם טוענים שהחברה בחוצ מתנהגת אליכם
תהפכו אותי ל"אוייב"
אני את חיי חיה בשקט ובשלמות.

אני,את דבריי סיימתי.
(ומבטלת מעקב אחרי הנושא)
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2012
מורה צריך להימדד על פי יכולות ההוראה שלו, ולא על פי חיי הלילה שהוא מנהל...
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 6 בדצמ׳ 2012
Uranus כתב/ה:
Air כתב/ה:
הקהילה (אם קיימת אחת כזאת) חזרה 20 צעדים אחורה לימים החשוכים שלה.
כל הכבוד, אנחנו יכולים להאשים רק את עצמינו.

אני חושב שאתה קצת מגזים...

הקהילה אמנם מהווה לצערנו גם בית לחמורים ואידיוטים, וזהו טבע אנושי דוקא לראות את הרע אבל בוא תנסה קצת לצאת מהריבוע הזה ותראה שבסופו של דבר זה לא נכון ורוב הקהילה אנשים טובים ומתקדמים.

בכל מקום יש פרימיטיבים, או פרימיטיבים המתחזים למתקדמים או סתם טמבלים, זו רק בחירה שלך לתייג קהילה שלמה על סמך העשבים השוטים האלה.

מצטער אבל אין כאן קהילה, לא כך קהילה מתנהלת.
מה זה הקהילה ? אתר הכלוב ? אני מתבייש להציג את האתר הזה לאנשים חדשים שמגיעים אליי למסיבות כי זה מה שהם יראו ויעשו אחורה פנה וזה כבר קרה המון.
מבחינתי יש קבוצת אנשים עם מכנה משותף שבאים לעשות דברים באהבה, להנות ולפעול ע"פ ראיית עולמם ויש קבוצה שנקראת החברים שלי.
כשמישהו כאן יפול אף אחד לא יתפוס אותו מכאן אלה רק מי שחבר שלו. אל תצפו פה לא לחמלה ,לא לרחמים , לא לעזרה ולא להזדהות.
למה בעצם הפוסט הזה לא נמחק מההתחלה ? למה לפגוע בבן אדם שבסך הכל בא לעשות טוב לאנשים אחרים ? למה לרדת לרמות אישיות של כביסה מלוכלכת ?
אז מצטער אוראנוס, אני חושב שאין פה קהילה אלה אתר היכרויות וזה בסדר גמור, בואו נקרא לילד בשמו.
למרות שהבחורה הנ"ל עובדת כביכול בליין מתחרה(ולא כמלכה בתשלום) אני חש מאוד פגוע בשבילה
אני מתבייש !
Efrati​(שולטת)

וואו ...

Efrati​(שולטת) • 6 בדצמ׳ 2012
אנחנו קוראים לעצמינו קהילה אבל
רחוק מזה
קהילה מגינה על אנשיה
לא שופטת אותם
לא חורצת דינם
ובטח שלא מוציאה דיבה

את בטי אני מכירה כאישה מעבר להיותה שולטת -בעלת ליין- או כל מה שלא יהיה
זכיתי בחברת אמת שתהיה שם עבור כל מי שיבקש בכל שעה
את בתה גם זכיתי להכיר
וכל המשמיצים
אני מקווה שהקשר שליעם הנסיכה שלי יהיה כזה שמדברים על הכל
במיוחד בתקופה שלנו שהנוער כבר מזמן לא משחק משחקי חברה במפגשים בערב
בטי ראויה להערכה על האמהות שלה
לא כל אמא שהיא חד הורית מצליחה במלחמה יומיומית לגדל כזו גורה שבטוחה בעצמה ויודעת מי היא ומה היא שווה
אז
לפני ששופטים ומוציאים משפטים ומ ילים כבדות כמו קטינה וכו תבדקו את העובדות הגורה בת 20
לא דופקת חשבון​(שולטת)

Re: גועל גועל גועל...

חיה שקלים כתב/ה:
לא דופקת חשבון כתב/ה:
תפסיקו להתעסק בחיים של אחרים תתעסקו בעצמכם...

מה זה צריך להיות?? איפה האנושיות שלכם לעזעזל????

מה אכפת לכם אם היא מביאה את הילדה שלה למסיבות (זה לא נורמאלי אבל לא עינין שלנו)

מה את שופכים כאן רעל אחד על השני במקום לתמוך אחד בשני כמה עצוב לראות את הגועל פה...

פשוט מרחמת על חלק גדול מפה תשמור על הפה המסריח שלכם ותתעסקו בעצמם...

והמורה המקסים לא זונה...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סהכ נהנת מהחיים ועושה את מה שהיא אוהבת...

חצופים...!!!!

תגידי, לא דופקת, את לא מרגישה לפעמים שהמוח שלך רוצה להתאבד?
את זועקת כאן נגד שיפוטיות ובכל זאת מכניסה בקטנה לבטי "זה לא נורמלי, אבל לא עניין שלנו". אז אם זה לא עניינך איך זה לא נורמלי?

ועל כל פנים טפשונת קטנה (מקווה בשבילך שאת לפחות כוסית, כי עודף שכל זה אובר רייטד), בהזדמנות שאלי את מנהל מועדון הדנג'ן על התקופה שהבת שלו הייתה סלקטורית במועדון שלו.

או שנורמליות נמדדת לפי הליינים שמתנהלים בקהילה הרקובה הזו..

גברת חייה בסרט ולא שקלים... אני חכמה יותר ממה שאת חושבת לא נכנסת בבטי אפילו לא בקטנה כל אחד עושה מה שהוא רוצה בחייו ומי את בכלל ש תטיפי לי מוסר...

הבת של הבעלים של מועדון הדאנג'ן בגירה ולא קטינה גברת חיי שקלים ותפסיקו תפסיקו להכפיש את הדאנג'ן ואנשים אחרים ... וחפשו לעצמכם חיים ולא תחטטו בחיים של אחרים... ואני פה בשרשור הזה כי המורה היא חברה ואישה מדהימה ....
לא דופקת חשבון​(שולטת)

חיה שקלים

נ.ב

שימי לב למה הגבתי ... לתגובה של Atheana(נשלטת) {DEVIL EYEZ} לפני שאת קופצת כמו חמור קופץ בראש...
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 6 בדצמ׳ 2012
ההחלטה לפטר את המורה נוגעת לכל המורים בארץ
מכיון שבכך שפיטרו את המורה מעבירים מסר לכל המורים בארץ
שמורה לא יכול להפריד בין עבודתו לבין חייו הפרטיים
ולכן המורים צריכים להתאחד ולתמוך במורה המפוטרת
ולא קהילת הסאדו
מלשנית

Re: גועל גועל גועל...

מלשנית • 6 בדצמ׳ 2012
לא דופקת חשבון כתב/ה:
חיה שקלים כתב/ה:
לא דופקת חשבון כתב/ה:
תפסיקו להתעסק בחיים של אחרים תתעסקו בעצמכם...

מה זה צריך להיות?? איפה האנושיות שלכם לעזעזל????

מה אכפת לכם אם היא מביאה את הילדה שלה למסיבות (זה לא נורמאלי אבל לא עינין שלנו)

מה את שופכים כאן רעל אחד על השני במקום לתמוך אחד בשני כמה עצוב לראות את הגועל פה...

פשוט מרחמת על חלק גדול מפה תשמור על הפה המסריח שלכם ותתעסקו בעצמם...

והמורה המקסים לא זונה...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סהכ נהנת מהחיים ועושה את מה שהיא אוהבת..

חצופים...!!!!

תגידי, לא דופקת, את לא מרגישה לפעמים שהמוח שלך רוצה להתאבד?
את זועקת כאן נגד שיפוטיות ובכל זאת מכניסה בקטנה לבטי "זה לא נורמלי, אבל לא עניין שלנו". אז אם זה לא עניינך איך זה לא נורמלי?

ועל כל פנים טפשונת קטנה (מקווה בשבילך שאת לפחות כוסית, כי עודף שכל זה אובר רייטד), בהזדמנות שאלי את מנהל מועדון הדנג'ן על התקופה שהבת שלו הייתה סלקטורית במועדון שלו.

או שנורמליות נמדדת לפי הליינים שמתנהלים בקהילה הרקובה הזו..

גברת חייה בסרט ולא שקלים... אני חכמה יותר ממה שאת חושבת לא נכנסת בבטי אפילו לא בקטנה כל אחד עושה מה שהוא רוצה בחייו ומי את בכלל ש תטיפי לי מוסר...

הבת של הבעלים של מועדון הדאנג'ן בגירה ולא קטינה גברת חיי שקלים ותפסיקו תפסיקו להכפיש את הדאנג'ן ואנשים אחרים ... וחפשו לעצמכם חיים ולא תחטטו בחיים של אחרים... ואני פה בשרשור הזה כי המורה היא חברה ואישה מדהימה ....

לא דופקת, זה בטח יתפוס אותך כרעם ביום בהיר, אבל את סתומה כמו נעל.