ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוטאלי!

בכוח המוח{Aion}
לפני 11 שנים • 31 בדצמ׳ 2012
בכוח המוח{Aion} • 31 בדצמ׳ 2012
החכמתי.

אין ספק שטוטאליות בונים רק אם יורקים על מישהו, משפילים אותו, משתינים בתוכו ומצווים עליו ללכת בלי תחתונים לעבודה. אין ספק שטוטאליות היא משהו שרק בדס"מים חווים ונהנים ממנו. אין ספק שנשלט/ת טוב/ה זה נשלט/ת טוטאלי/ת.

כל כך הרבה בולשיט לא קראתי הרבה זמן, שעטוף בכל כך מעט ענווה.

השאיפה להיטיב, או השאיפה לטוטאליות חיה בשדה של האהבה ולא בשדה של הבדס"ם. לפעמים זה משיק, ואז אנשים אוהבים משתמשים בכלי הזה להעצמת האינטימיות והגברת הטוטאליות (מה שזה לא אומר). לפעמים אין אהבה ויש ניכור, ואז משתמשים בכלי הזה להעצמת התשוקה של הפרטנרים וניפוח האגו של השולט. ולפעמים משתמשים בבדס"ם כדי לעשות בו דברים אחרים. בדס"ם הוא כלי ולא מהות, ורצוי לא לבלבל.

אני קוראת כאן בתמיהה על התמסרות וכמיהה לטוטאליות, ורואה את הנחת היסוד הכל כך עצובה אצל חלק מהכותבים- נשלט הוא טוטאלי. הנשלט הוא זה שמתמסר. הנשלט הוא זה שנותן את חייו למען אדונו.

יש לי כמה מילים בעניין, מתפישתי האישית, ואיש הישר בעיניו יעשה (ועושה). אני גם לא היחידה שחושבת כך, למירב המזל: עומק הוא דו צדדי. התמסרות תחיה רק באיזור "מאוזן" והדדי, טוטאליות היא הדרך שעושים שניים (לפחות) מהמקום שלהם אחד אל השני, למען שניהם. למען האחד שהם הופכים להיות.

אפשר לחיות בסרט, ולחשוב שטוטאליות זה לקבל הוראות משולט לטובת הגירוי המיני/רגשי של אחד הצדדים או שניהם, ואפשר פשוט לזכור מה אנחנו עושים כהורים וכבני זוג, דווקא כשקשה, דווקא כשהאלמנטים המיניים לא מתקיימים - דואגים למי שמולנו, לפעמים ובאופן נקודתי על חשבון ההנאה והנוחות שלנו.

ומילה אחרונה - חדשות לבקרים אני (ועוד המון אחרות) מקבלת פניות בסגנון: "אני מוכן לעשות הכל בשבילך, הרצון שלי הוא להתמסר כולי לך." זה מחייך אותי, כי האגוצנטריות בפניה כזו זועקת לשמיים. הוא בכלל לא מכיר אותי, אבל רוצה שאני אספק לו מראה שעוזרת לארוס העצמי שלו.
ר"ל - התפישה העצמית של נשלטים שהם טוטאליים מזקירה להם את הזין ומרטיבה להם את הכוס. זה משהו שהם זקוקים לו, לפעמים כחלק מתפישת ההשפלה שלהם והאפסות, ולפעמים מסיבות אחרות. זה לא משנה כל כך, כי מה שמשנה זה שהתפישה העצמית הזו היא תנאי להעצמת המיניות או שיש לה אפקט רגשי מסמם ורצוי. מנגד יש לפעמים שולט, שזקוק לתחושה הזו גם - היא נעימה לאגו. הנה לנו התאמה בצרכים המיניים, שה"טוטאליות" מעצימה.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 31 בדצמ׳ 2012
Two parties enter a social contract called a relationship.
One says I'll lead,
The other says I'll follow.
As long as the leader pushes in the direction the follower wishes to go, and the follower abides by the leaders rules both parties are satisified and they will grow closer.
That's all.

Blind trust in an inept leader is sheer stupidity, to celebrate this totality is absurd.
שלגי
שלגי • 31 בדצמ׳ 2012
שלגי כתב/ה:
בידיאסאם עבורי הינו הדרך שבה מתבטאת המיניות והאינטימיות שלי.
זה לא מקום התיקון שלי ולא סדנא לשיפור עצמי.
התמסרות לגבר הנכון, כניעה וכל הג׳ז הזה זה העיקר לטעני, המקום שבו נכון לי ונוח לי וטוב לי- וממש אבל ממש לא תוצר לוואי.

ושאף אחד לא יקח זאת אישית, אבל כפי שאין אנשים מושלמים, אין גם אנשים נטולי אינטרסים.
מי שטוען שהוא שולט ממניעים אלטרואיסטים - איך אומר זאת בעדינות: ב ס ד ר..

זה לא אומר שאי אפשר לצמוח ולהשתפר במערכת יחסים, נהפוך הוא, בוודאי שאפשר - רצוי אפילו, זה לא בהכרח קשור לשליטה אלא לקשר בני שני אנשים ולהשפעה ההדדית בינהם, אם כי שליטה יכולה לעיתים להיות זרז של שיפור מסויים בגלל הדינמיקה הייחודית בקשר כזה.

המלצתי לכולם - אל תמתינו שמישהו ישפר אתכם ואת חייכם, תעשו זאת בעצמכם.
בקשרים האינטימיים אני לפחות מחפשת אינטימיות, חיבור. הנאה, ריגוש וכמובן אהבה.
וכן אני גם סוטה שאוהבת כל מיני דברים לא מקובלים (-:
.
ועוד משהו קטן - מי ש״מוכן לסבול״ כדי לשפר עצמו, כדאי שיבדוק אם הוא במקום הנכון עבורו.
אצלי לפחות, הבסיס הוא ״מה שעושה לי טוב״ - גם אם אלו דברים שעין זרה רואה אותם כגורמי סבל והשפלה. ושאר מרעין בישין.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 31 בדצמ׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
החכמתי.

אין ספק שטוטאליות בונים רק אם יורקים על מישהו, משפילים אותו, משתינים בתוכו ומצווים עליו ללכת בלי תחתונים לעבודה. אין ספק שטוטאליות היא משהו שרק בדס"מים חווים ונהנים ממנו. אין ספק שנשלט/ת טוב/ה זה נשלט/ת טוטאלי/ת.

השאיפה להיטיב, או השאיפה לטוטאליות חיה בשדה של האהבה ולא בשדה של הבדס"ם. לפעמים זה משיק, ואז אנשים אוהבים משתמשים בכלי הזה להעצמת האינטימיות והגברת הטוטאליות (מה שזה לא אומר). לפעמים אין אהבה ויש ניכור, ואז משתמשים בכלי הזה להעצמת התשוקה של הפרטנרים וניפוח האגו של השולט. ולפעמים משתמשים בבדס"ם כדי לעשות בו דברים אחרים. בדס"ם הוא כלי ולא מהות, ורצוי לא לבלבל.

אני קוראת כאן בתמיהה על התמסרות וכמיהה לטוטאליות, ורואה את הנחת היסוד הכל כך עצובה אצל חלק מהכותבים- נשלט הוא טוטאלי. הנשלט הוא זה שמתמסר. הנשלט הוא זה שנותן את חייו למען אדונו.

יש לי כמה מילים בעניין, מתפישתי האישית, ואיש הישר בעיניו יעשה (ועושה). אני גם לא היחידה שחושבת כך, למירב המזל: עומק הוא דו צדדי. התמסרות תחיה רק באיזור "מאוזן" והדדי, טוטאליות היא הדרך שעושים שניים (לפחות) מהמקום שלהם אחד אל השני, למען שניהם. למען האחד שהם הופכים להיות.

אפשר לחיות בסרט, ולחשוב שטוטאליות זה לקבל הוראות משולט לטובת הגירוי המיני/רגשי של אחד הצדדים או שניהם, ואפשר פשוט לזכור מה אנחנו עושים כהורים וכבני זוג, דווקא כשקשה, דווקא כשהאלמנטים המיניים לא מתקיימים - דואגים למי שמולנו, לפעמים ובאופן נקודתי על חשבון ההנאה והנוחות שלנו.

ומילה אחרונה - חדשות לבקרים אני (ועוד המון אחרות) מקבלת פניות בסגנון: "אני מוכן לעשות הכל בשבילך, הרצון שלי הוא להתמסר כולי לך." זה מחייך אותי, כי האגוצנטריות בפניה כזו זועקת לשמיים. הוא בכלל לא מכיר אותי, אבל רוצה שאני אספק לו מראה שעוזרת לארוס העצמי שלו.
ר"ל - התפישה העצמית של נשלטים שהם טוטאליים מזקירה להם את הזין ומרטיבה להם את הכוס. זה משהו שהם זקוקים לו, לפעמים כחלק מתפישת ההשפלה שלהם והאפסות, ולפעמים מסיבות אחרות. זה לא משנה כל כך, כי מה שמשנה זה שהתפישה העצמית הזו היא תנאי להעצמת המיניות או שיש לה אפקט רגשי מסמם ורצוי. מנגד יש לפעמים שולט, שזקוק לתחושה הזו גם - היא נעימה לאגו. הנה לנו התאמה בצרכים המיניים, שה"טוטאליות" מעצימה.

סוג של התנשאות.
רוב התגובות עסקו ברציונל ולא באקסטרים ולא בבולשיט כמצוין.
אולי זה מה שקורה כשמחליפים בוקר אחד צד.

..so convenient

בכל מקרה, דולי, קפצת בין נושאים.
טוטאליות אינה עוסקת בסמירטוט של נשלט/ת.
טוטאליות עוסקת במקום בו אחד הופך לחלק מאחר, מקום בו גם ממרחק של אלפי ק''מ
הכמיהה לצד השני נותרת בעינה.
נאה כתבה שלגי באמירתה שאדם צריך לשפר את עצמו ולא להמתין למישהו שידאג לזה,
שהרי זה מתחיל בכך שכולנו בני אדם.
(למעט אולי יחידי סגולה שדילגו למושב האלים).
בכוח המוח{Aion}
BODYGUARD כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
החכמתי.

סוג של התנשאות.
רוב התגובות עסקו ברציונל ולא באקסטרים ולא בבולשיט כמצוין.
אולי זה מה שקורה כשמחליפים בוקר אחד צד.

..so convenient

בכל מקרה, דולי, קפצת בין נושאים.
טוטאליות אינה עוסקת בסמירטוט של נשלט/ת.
טוטאליות עוסקת במקום בו אחד הופך לחלק מאחר, מקום בו גם ממרחק של אלפי ק''מ
הכמיהה לצד השני נותרת בעינה.
נאה כתבה שלגי באמירתה שאדם צריך לשפר את עצמו ולא להמתין למישהו שידאג לזה,
שהרי זה מתחיל בכך שכולנו בני אדם.
(למעט אולי יחידי סגולה שדילגו למושב האלים).

לא הבנתי כלום.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 31 בדצמ׳ 2012
לא נורא.
מד ו י ק

Re: טוטאלי!

מד ו י ק • 31 בדצמ׳ 2012
Your Dolly כתב/ה:
להיות באופן טוטאלי עבור מישהו, בלי גבולות, בלי מילת ביטחון
לסמוך באופן טוטאלי על השולט.לחיות עבורו, לנשום עבורו, להיות שם נטו בשביל השולט.

בלי תנאים,בלי בימני פיסוק,בלי דרישות ובקשות כל שני וחמישי.

עד כמה זה עדיין קיים כאן?
האם השליטה האבסולוטית עדיין קיימת?

או שזה זן נכחד?

האם זה עדיין קיים באהבה?
up u rs​(אחרת)

Re: השאלה האמיתית היא לא האם יש נשלטים טוטאליים

up u rs​(אחרת) • 31 בדצמ׳ 2012
פיה שעפה לה כתב/ה:
סיגורני כתב/ה:
אלא האם יש שולטים שאפשר להתמסר אליהם באופן טוטאלי.
שולטים במובן הכי עמוק של "מאסטר"-
אנשים ששמו לעצמם למטרה להבין את נבכי נפש האדם,
מאסטר שקשוב לכל נשימה ותנועה הכי קטנה של הנשלט
מאטר ששם לעצמו למטרה לראות את הנשלטים שלו לעומק ולדעת איך להוציא מהם את המיטב כאדם
מאסטר שהוא לא שולט במובן המיני השטוח, שלא נמצא שם בשביל לנצל אותך
אלא בשביל לקחת אותך הכי גבוה שאפשר
כי רק לאדם חיובי באופן טוטאלי כזה מותר להתמסר באופן טוטאלי.
רק שיודעים שהשימוש שהוא יעשה באנרגיה שהוא מקבל תהיה מעצימה ולא מקטינה.

נורא מדוייק בעיני.
"להוציא מהם את המיטב כאדם" - לא הייתי יכולה לתאר את זה יותר טוב.
מאסטרים שעושים את זה ממקום הכי כן , אמיתי ועמוק, ורק שזה נעשה ממקום נקי ונטול אינטרסים,
השולט מקבל כתוצר לוואי בצורה הכי טבעית שיכולה להיות נשלטת איכותית וטוטאלית באמת.
דרך אגב, התוצר לוואי שהנשלטת מקבלת זו "חוויה מעצימה ולא מקטינה"

לצערי כמו שאתה אומר, נכון להיום ישנם בודדים של שולטים כאלה,
אנשים לא אוהבים להתאמץ יותר מידי, רוצים לתת מינימום של השקעה ולקבל מקסימום של תוצאות.
וזה פשוט לא עובד, ולכן, לדעתי, התוצאות שמתקבלים הם על גבול התאטרלים, מזוייפים, עשויים...
[B]

העניין הוא ,יקירתי, שמאסטר כזה לא יכול להיות בן הזוג שלך
כי לראות את השני באופן טוטאלי ולנתח אותו עד נים נפשו האחרון לא יכול להתקיים כאשר ישנה מעורבות רגשית.
בכל מערכת יחסית, ונילית או בידיאסאמית קיימת גם רכושנות- אם את מאוהבת -חלק מההתנהלות שלך , בהכרח, תהיה על מנת לשמר את הקשר.
ברגע שמוערבות רגשית לא אובייקטיבית נכנסת-(וכל מעורבות רגשית, מטיבה- גורמת לאוןבייקטיביות להתערפל...)
אין לאדם אפשרות לראות את זה שמולו באופן נקי לחלוטין (זה אתגר רוחני מורכב מאוד במערכת יחסים ממושכת)
מה שהופך את כל השאלה שפתחה את הדיון לפנטיזיה מוחלטת.
התמסרות טוטאלית יכולה להיות רק למטרותיך שלך.
למשל- התמסרות ללימודים על מנת להצטיין, התמסרות לאימון על מנת להגיע לתוצאות ועוד...(נניח- המאסטרים של אומנויות הלחימה שדורשים ציות מוחלט מתלמידיהם. הציות הזה לא נובע מרגש כלפי המורה- אלא מכך שמאסטר יודע את הדרכים להגיע להצטינות. התלמיד אינו "נשלט" לנצח, אלא נמצא במסגרת הציתנית רק עד שילמד את הדרך ואז- לעיתים, יהפוך בעצמו למאסטר לתלמידים אחרים)
היא לא יכולה להיות תלויית אדם- אלא תלויות מטרה.
אפשר בהחלט להתמסר למערכת יחסים, לאהבה , לעבוד עליה ולהשקיע בה- אבל זה דורש את התמסרות שני הצדדים.
תגובתי הקודמת הוקצנה בכוונה,
ואת ועוד פנטזיונרית נפלתם אליה כאמת לאמיתה.
בכוח המוח{Aion}
BODYGUARD כתב/ה:
לא נורא.

טוב. (:
לא הבנתי כי אני לא חושבת שאנחנו חלוקים בדעתנו בעניין הזה.
שנה טובה בודי.
רפאל
רפאל • 31 בדצמ׳ 2012
אני חושב ש"להיות באופן טוטאלי עבור מישהו" לא מבטא מעמד משפטי. אלא שזה בעיקר סופרלטיב שמבטא עצמה רגשית. זה לא כל כך שונה מ"לאהוב לנצח". בשביל להבין התבטאויות ממין זה לא צריכים להתעכב על יתר מידה על המשמעות המדויקת של "נצח" ושל "טוטאליות". כי אף אחד לא חושב על המשמעות המדויקת של המילים הללו כשהוא משתמש בהן. הוא פשוט מרגיש שמשהו בתוכו יוצא לקראת אדם אחר, ושלצדו כל דבר אחר מחוויר.