לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא הבנתי, החליטו לערבב אותנו עם הומואים במסיבה?

קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני 11 שנים • 29 בדצמ׳ 2012
המסיבה הייתה משעשעת. היה מעניין לראות איך הגייז הפטישיסטים מתלבשים. היה איזה אחד שפעמיים ניסה להצתרף לסשן קטן שעשינו וזה היה מעצבן. אבל סך הכל היה די שווה. פגשנו לא מעט חברה שאנינו אוהבים.
לילית חדשה
לפני 11 שנים • 29 בדצמ׳ 2012
לילית חדשה • 29 בדצמ׳ 2012
מאו כתב/ה:
לילית - יש כאן אנשים שהולכים למסיבות פטיש לא רק בשביל המוזיקה והבגדים, אלא גם כדי לעשות בדסמ (בניגוד לרק לצפות ב"מופע פטיש").
את מה שאני אוהבת לעשות במסיבה בציבור לא ממש בא לי לחלוק עם קהלים לא קשורים, ולמה?
כי יש סכנה של חשיפה ואני לא מתלהבת ממנה. ככה זה כשלא חיים בצורה פתוחה.
תסכימי אתי שאין כאן "הומופוביה" ומי שמכיר אותי גם יודע שאני פשוט לא.
באותה מידה לא הרגשתי נוח במסיבה שהיו בה קהל של חילופי זוגות, עוד מימי הנו לימיט.
לזכרים אולי יש עוד פחדים, וכמו שכבר חלק איתנו מישהו אחד (ותזכרי: אחד חלק? עשרה מתביישים), זה אכן קרה.
ואם ארצה להתייחס למסיבה רק כמסיבת פטיש, לא ממש מעניין אותי ללכת למקום שהסיכוי שישימו בו לב אלי נמוך, רק כי אני אישה.
אולי אם היו לי תקציב בלתי מוגבל וזמן בלתי מוגבל, אבל כמו שהמסיבה שווקה לא היה סיכוי שאלך אליה.
וזה בלי הומופוביה. לכי תביני
מל - את יכולה להתחכם כמה שבא לך, אבל נסי, רק נסי לקרוא לי גזענית. icon_twisted.gif

מאו, מה שאת כתבת והצגת אכן לא נחשב (עבורי לפחות) להומופביה, ולמה?
כי האישיו שלך לא היה הנטייה המינית שלהם, אלא משהו שונה, שימי לב שגם הכללת דוגמה על חילופי זוגות.
ממש גרוע​(אחר)
לפני 11 שנים • 31 בדצמ׳ 2012
ממש גרוע​(אחר) • 31 בדצמ׳ 2012
4 פעמים בנים שלחו לי ידיים במהלך המסיבה. צריך להסביר יותר?
יש להם גם שיטה איך לעשות את זה .
Mercenary​(אחר)
לפני 11 שנים • 2 בינו׳ 2013

קצת מהצד

Mercenary​(אחר) • 2 בינו׳ 2013
כמי שצילם באירוע , היה אירוע מאוד מיוחד וכיפי , מאוד רטרו לימי האופרה והמטרו , שבה היו קהלים מעורבבים עם חופש לאהוב ולחוות , לראות קהלים חדשים מעבר לחרשני הדאנג'ן הספייס הבורדרליין הליין של אורלי וליין הדיווה , אני בעד המסיבה הבאה
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

Re: לא הבנתי, החליטו לערבב אותנו עם הומואים במסיבה?

[quote="אינטימי u"]למסיבה שמפרסמים פה קניית הכרטיסים מתבצעת לא פחות ולא יותר באתר אטרף.
כאילו דא?
זה מסיבת גייז או מסיבה לסטרייטים?[/

אינטימי שחרר עיוני שחרר. אל תערבב שמחה בשמחה

מה הפאקינג קשר לאטרף בייחוס למסיבת פטיש. מי קובע לעזזל מה מי כמה למה ואיך

אצה אוהב. ........ עוד מימי הדאנגן הקדומים

לך מותר להיות מי שאתה לצאת למסיבות וחבלות ולאנשי אטרף שלכול אחד/ת מהם/ן יש הנטיות שלהם אסור. שומא עלינו לנקוט בשיטת ש"ס וליכלוא אותם במחנות גולאג שחרר איניטימי שחררquote]
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
[quote="אינטימי u"]4 פעמים בנים שלחו לי ידיים במהלך המסיבה. צריך להסביר יותר?
יש להם גם שיטה איך לעשות את זה .[/

תלמד להגיד:לא לא מנש לא ושחררquote]
Ashbury
Ashbury • 2 בינו׳ 2013
הייתה אחלה מסיבה, האמת.
מיוחדת. קצת שונה מהדברים הרגילים בדאנג'ן וכו'.

מה כן: כמות המצלמות שם הייתה מטרידה לאללה... כל אחד מצלם מה שבא לו עם הסמארטפון. לא מגניב בעליל.