בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כאב ראש......

Alas
לפני 11 שנים • 5 בינו׳ 2013
Alas • 5 בינו׳ 2013
זאלופון כתב/ה:
סיון' כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
טענה א:
ציטוט: אבל למי שזה באמת מפריע יש דרך מכובדת להגיד את הדברים... לא התנפלות פומבית בפורום שמניחה ביחס לאדם את הגרוע מכל

טענה ב:
ציטוט: נדמה כי יותר מאשר הפרסומים הנאיבים של אישה צייתנית אמנם מפריעים למישהו, יש פה אנשים שחיפשו הזדמנות בשביל להשחיז את הסכינים שלהם

אם כותבים איכותיים שתורמים לפורום בנושא שלשמו הוא נפתח יעזבו אותו כי הוא יאבד את האופי שלו, ובמקומם הוא יתמלא בסטטוסי פייסבוק למיניהם, מה עשינו בזה? אחר כך אנשים יתלוננו שמשעמם בפורום. אבל אולי, בדיוק כמו בבחירות הקרבות, זה מה שהעם רוצה וזה מה שהעם יקבל.

אתה רציני? באמת?
מי אתה שתחליט מה איכותי יותר או פחות, או מה מתאים לפורום הזה או כל פורום אחר מבחינת איכויות?
אתה לא אוהב את הקטע המדובר מתוך עולם הטעמים האישי שלך, תגיד "לא אוהב את הקטע".
אל תתחיל לקבוע מה איכותי ומה לא.
ואם זה מה שידיר רגליהם של "כותבים איכותיים" מכאן, שיודרו. הם כנראה פחות מתאימים לרוח האנושית.

מסכימה שכל פורום והנושא היעודי לו, אבל כבר ירדת למקום כ"כ נמוך, שהנושא המקורי נדחק הצידה.
אני חושבת שיש מקום להתנצל על דבריך. אתה מוזמן שלא להסכים איתי.

אין לי מושג על מה את מדברת.

כל מה שטענתי ביחס לקטע שפתח את השרשור הוא שהוא אינו קשור לשליטה נשית. לא אמרתי שאני לא אוהב אותו או שהוא לא איכותי, וזה לא רלוונטי בכלל. כפי שכתבת, את מסכימה שכל פורום והנושא היעודי לו, כך שבזאת אנחנו לא חלוקים.

בנוסף ציינתי שיש כותבים, שבעיניי הם איכותיים, שהפרסומים הללו מפריעים להם. העובדה שיש כותבים שהפרסומים מפריעים להם היא עובדה, ואיכותם של אותם כותבים היא כמובן עניין לשיפוט סובייקטיבי. מי שאיכותי בעיניי לאו דווקא איכותי בעינייך ולהיפך. אז איפה הבעיה?

נדמה לי שקראת בדבריי את מה שלא היה בהם. לא קרה כלום.

אתה כל הזמן מנסה לשמור על ארשת נקיה, לא להתלכלך כביכול, כשבפועל אתה עושה את זה, אבל מיד מרים את ידיך מ"האשמה" כזו כלפיך, ומתפלא "איך?! אני?!".
אם אני אומרת לך שזה נקרא מזעזע, זה לא כי הבנתי מדבריך את מה שאני רציתי להבין, אלא כי זה מה שכתבת.

זאלופון,
התממות לא בבית ספרנו.
ואם נמשיך את הקו הפורום היעודי, בואו נדיר מכאן גם רגליהם של שולטים ונשלטות סטרייטיות, כי הן לא חופפות את רוח הפורום...
שוטרת*
שוטרת* • 5 בינו׳ 2013
זאלופון כתב/ה:

ובאמת, גם אתכם, רפאל ושוטרת, אני לא מבין, ובניגוד אליכם, לא אחפז להניח שמה שעומד מאחורי תגובותיכם הם מניעים נסתרים בזויים דוגמת "הזדמנות להשחיז סכינים" או "תסביך מלכת הכיתה".

אז מה הסיפור? הרי אתם מסכימים שהפרסומים של אישה צייתנית, מקומם אינו כאן. התגובה הראשונה שאמרה לה זאת לא היתה תוקפנית במיוחד. רק לאחר שהיא הבהירה באופן חד משמעי שבכלל לא מעניין אותה שזה לא המקום (עובדה שאינכם חולקים עליה) ושהיא תוסיף לפרסם במקום זה למרות שהדבר מפריע לאנשים (לא בדיוק דוגמה ומופת לנחמדות והתחשבות), אנשים שזה מפריע להם הגיבו בהתאם.

ה"סיפור", הוא ההפנייה המעצבנת הזו ל"לכי תפתחי בבלוג", שמזכירה יותר משהו כמו "כנסי לחדר סגרי את הדלת וכבי את האור, את מסתירה לנו לראות את הדברים ההו כה שנונים שלנו".
אם היא כתבה משהו שמיועד לכללי, מעבירים לכללי. אם היא מעוניינת לכתוב בפורום- שם היא תכתוב. ולא אתה או אף אחד אחר בעל תואר "המשתמש הוותיק המאגניב והמחנך", יגיד לה אחרת.
מלכתא
מלכתא • 5 בינו׳ 2013
אני מבינה שהעובדה שמישהי חדשה שהכותרת "נשלטת" צמודה לשם שלה,
פירסמה משהו שלא לרוחכם (שוב, כבר הוכחתי שלא כל מה שמפורסם כאן קשור ישירות לבדסמ, ואם כבר אז ענייני אורגזמות קשורים מאוד) ב"מקום הלא נכון"- פגע בכם עד מאוד, ואתם ללא ספק מרגישים שמישהו מזלזל בכם ושם עליכם זין. סבבה, אתם אנשים רגישים וזכותכם.
אבל-
יש הבדל בין להיפגע ממשהו שנעשה לא בכוונה (והיא אמרה שלא זו היתה הכוונה שלה ואפילו התנצלה, לא ברור לי על מה) לבין לעשות עליהום למישהי שאולי נתפסת בעיניכם ככזאת שלא תוכל לענות לכם באותו המטבע.
בשורה התחתונה, אתם סתם בריוני מקלדת שמחפשים להוציא עצבים על אנשים אחרים.

זאלופון מדבר על מה שמקובל במקום הזה ועל "כותבים איכותיים שעלולים לברוח מכאן"- כרגע המצב הוא שמתוך "הכותבים האיכותיים" נשארו שמץ של אנשים ותיקים שמחליטים איך המקום הזה יראה, מה מתאים ומה לא. האנשים החדשים או שבורחים מכאן או שלא כותבים כאן. אתם מפחידים אותם ויוצרים אווירה מגעילה מהמקום הזה.
אז הגיע הזמן שתתעוררו, ועם כל הכבוד ל8-9-10 שנים שלכם בכלוב, אתם לא היחידים פה, יש פה אנשים חדשים ואם לא נראה לכם בעין- לכו לקרוא בפורום אחר.
נסיך הכתר

תתבישו לכם/ן !

נסיך הכתר • 5 בינו׳ 2013
איני נוהג בדרכ"לל לשרוץ בפורומים הטובענים , אבל היום נכנסתי לפורום כללי.... ומה רואות עיני
כמעט 6 דפים של השתלחות חסרת רסן ללא שום מעצורים ב"אישה צייתנית " שכתבה על המקלדת מהגיגי ליבה.
ראבק מה היא ציינה כבר?.... תחושות לגיטימיות שכל אישה היתה מצפה מבן זוגה!
ואתם במקום לפרגן או שלא מתחילים בזיוני שכל של מקלדת , זריקת בוץ ועל שום מה?
תעצרו לרגע. איזו "שנאת חינם" יצרתם כאן בשירשור הלגיטימי שפתחה "אישה צייתנית".
לא מעניין אותכם מה שכתבה?....עברו הלאה.
זכותה המלאה של אישה צייתנית לכתוב ככל העולה על רוחה , במה היא פשעה , וחטאה?
אתם /ן שהשתלחתם/ן, ועשיתם/ן לייק לכל תגובה של אלו שצלבו את אישה צייתנית... זו העת לבקש סליחה מפותחת השירשור.
ולך אישה צייתנית המשיכי בדרכך ללא שום פחד בימתי.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
מלכתא כתב/ה:
אני מבינה שהעובדה שמישהי חדשה שהכותרת "נשלטת" צמודה לשם שלה,
פירסמה משהו שלא לרוחכם (שוב, כבר הוכחתי שלא כל מה שמפורסם כאן קשור ישירות לבדסמ, ואם כבר אז ענייני אורגזמות קשורים מאוד) ב"מקום הלא נכון"- פגע בכם עד מאוד, ואתם ללא ספק מרגישים שמישהו מזלזל בכם ושם עליכם זין. סבבה, אתם אנשים רגישים וזכותכם.
אבל-
יש הבדל בין להיפגע ממשהו שנעשה לא בכוונה (והיא אמרה שלא זו היתה הכוונה שלה ואפילו התנצלה, לא ברור לי על מה) לבין לעשות עליהום למישהי שאולי נתפסת בעיניכם ככזאת שלא תוכל לענות לכם באותו המטבע.
בשורה התחתונה, אתם סתם בריוני מקלדת שמחפשים להוציא עצבים על אנשים אחרים.

זאלופון מדבר על מה שמקובל במקום הזה ועל "כותבים איכותיים שעלולים לברוח מכאן"- כרגע המצב הוא שמתוך "הכותבים האיכותיים" נשארו שמץ של אנשים ותיקים שמחליטים איך המקום הזה יראה, מה מתאים ומה לא. האנשים החדשים או שבורחים מכאן או שלא כותבים כאן. אתם מפחידים אותם ויוצרים אווירה מגעילה מהמקום הזה.
אז הגיע הזמן שתתעוררו, ועם כל הכבוד ל8-9-10 שנים שלכם בכלוב, אתם לא היחידים פה, יש פה אנשים חדשים ואם לא נראה לכם בעין- לכו לקרוא בפורום אחר.

התגובות לפותחת השרשור לא נכתבו כך משום שהיא חדשה ונשלטת, אלא בעקבות התגובה המזלזלת שלה להצעה לגיטימית להפליא להעביר את הגיגיה לבלוג. גם הסיבה להצעה לא היתה משום שהיא נשלטת וחדשה, אלא משום שהגיגיה אינם מתאימים לפורום בו התפרסמו, ומשום שהפרסום דנן אינו מקרה חד פעמי אלא חלק מרצף של הגיגים כאלו שפורסמו בימים האחרונים והציפו את הפורומים.

גם לא מדובר על "הוצאת עצבים" אלא על זכות לגיטימית לשמור על המרחב הציבורי נטול הפרעות.
פותחת השרשור הגיבה בכל תגובותיה בנימה של "אני אעשה מה שבא לי", ולא בנימת התנצלות, ונימה זו גם חזרה גם בתגובה שלה מהיום. אני לא נוטה לשבת בצד ולא להגיב, כשמישהו משתין בקשת על המרחב הציבורי בו גם אני נמצאת, ולא משנה האם מדובר בערס שעלה לאוטובוס עם מוזיקה בפול ווליום, או בניק באתר שמטנף את הפורומים ומציע לנוכחים להתעלם ממנו או לעוף, כי ככה הוא רוצה.

את צודקת. כותבים איכותיים רבים כבר ברחו מכאן, יתכן שזה בגלל שלא מספיק מאיתנו עמדו בעבר על הרגליים האחוריות ואמרו: עד כאן לערסים שבאו להשתין לנו על השטיח. אין כאן רדיפה אחר החדשים ולראיה, אנשים חדשים שמכבדים את המרחב והקודקס ההתנהגותי שלו התקבלו כאן תמיד בברכה והמשיכו לכתוב כאן.
עבד של המלכה
עבד של המלכה • 5 בינו׳ 2013
כולנו מכירים את הבריון המצוי,שנסעת לפניו בכביש באיטיות לדעתו ,ופתאום יוצא אליך ברמזור
בלי אזהרה נוזף בך מקלל ואז חוזר לאוטו שלו מלא בסיפוק עצמי ואומר לעצמו "הראתי לו מה זה ,לזבל הזה " הבריון זו לא אשה צייתנית
Alas
Alas • 5 בינו׳ 2013
Black Lotus כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
...

התגובות לפותחת השרשור לא נכתבו כך משום שהיא חדשה ונשלטת, אלא בעקבות התגובה המזלזלת שלה להצעה לגיטימית להפליא להעביר את הגיגיה לבלוג.

בכוח המוח כתב/ה:
אם כבר אנחנו פתוחים ככה אחד עם השני ומייעצים עצות, הנה לך הצעה שלא תוכלי לסרב לה - בלוג.
לכי פתחי בלוג, ושימי שם את תובנותיך ועצותיך מהסוג הזה. זה המקום הטבעי לפוסטים מהסוג הזה.
בהצלחה.

בכוח המוח כתב/ה:
אישה צייתנית כתב/ה:
שארצה אכתב בבלוג
בינתיים נוח לי כאן
תודה לך

אה, אם נוח לך אז אין בעיה, את יכולה להמשיך להציף כאן באמרות פייסבוק. תרגישי נוח להתנהל ככה בפורום שהנושא שלו הוא אחר לגמרי.

מאד מזלזלת התגובה שלה (צייתנית)...
icon_eek.gif

אני רואה כאן אי הסכמה לגיטימית מאד לקבל את הדריסה הכוחנית החוזרת והנשנית במהלך השרשור של זכותה הבסיסית לכתוב היכן שהיא רוצה ומה שהיא רוצה.

זה שרובנו לא תמימי דעים שנושא הפוסט שלה מתאים או לא מתאים, זה כבר עניין שלנו, לא שלה.
היא עושה את הבחירות שלה, אנחנו עושים את הבחירות שלנו, בסה"כ הדרך, כן, הדרך היא זו שחשובה, ודריסת רגל כה אגרסיבית, לא רק שלא תתקבל בעיניי אלא תביא אותי (אני מדברת עליי) לעשות בדיוק את ההפך הגמור ממה שהוצע לי.
ואני מניחה שזה בדיקו מה שקרה כאן.

הזלזול נובע בדיוק מהאנשים שאת לא מעוניינת להפנות אצבע אליהם, וביניהם בן זוגך - זאלופון.
רפאל
רפאל • 5 בינו׳ 2013
Black Lotus כתב/ה:
התגובות לפותחת השרשור לא נכתבו כך משום שהיא חדשה ונשלטת, אלא בעקבות התגובה המזלזלת שלה להצעה לגיטימית להפליא להעביר את הגיגיה לבלוג. גם הסיבה להצעה לא היתה משום שהיא נשלטת וחדשה, אלא משום שהגיגיה אינם מתאימים לפורום בו התפרסמו, ומשום שהפרסום דנן אינו מקרה חד פעמי אלא חלק מרצף של הגיגים כאלו שפורסמו בימים האחרונים והציפו את הפורומים.

גם לא מדובר על "הוצאת עצבים" אלא על זכות לגיטימית לשמור על המרחב הציבורי נטול הפרעות.
פותחת השרשור הגיבה בכל תגובותיה בנימה של "אני אעשה מה שבא לי", ולא בנימת התנצלות, ונימה זו גם חזרה גם בתגובה שלה מהיום. אני לא נוטה לשבת בצד ולא להגיב, כשמישהו משתין בקשת על המרחב הציבורי בו גם אני נמצאת, ולא משנה האם מדובר בערס שעלה לאוטובוס עם מוזיקה בפול ווליום, או בניק באתר שמטנף את הפורומים ומציע לנוכחים להתעלם ממנו או לעוף, כי ככה הוא רוצה.

את צודקת. כותבים איכותיים רבים כבר ברחו מכאן, יתכן שזה בגלל שלא מספיק מאיתנו עמדו בעבר על הרגליים האחוריות ואמרו: עד כאן לערסים שבאו להשתין לנו על השטיח. אין כאן רדיפה אחר החדשים ולראיה, אנשים חדשים שמכבדים את המרחב והקודקס ההתנהגותי שלו התקבלו כאן תמיד בברכה והמשיכו לכתוב כאן.

באמת לוטוס?

האמנם מדובר בהצעה? זו בחירת מילים מעניינת. כי הצעה לא חייבים לקבל. בוודאי שלא חייבים להגיב לה ב"נימה מתנצלת", כפי שציפית שאישה צייתנית תעשה. אני אגיד לך מה אני חושב. אני חושב שלא היה מדובר כאן בהצעה, אלא בדרישה שנוסחה בצורה מתחכמת וארסית. ולאחר שאישה צייתנית לא הסכימה לדרישה הזו (ויש לאמר שבנימוס) את ואחרים החלטתם להתלבש עליה.

וכפי שניסית להקטין את הדרישה הפטרונית והמתנשאת שלכם לכדי "הצעה", כך את מנסה להגדיל ולהציג שלושה פרסומים נאיבים (ואולי לא מוצלחים במיוחד) כלא פחות מאשר טינוף הפורומים, התנהלות ערסית והשתנה במרחב הציבורי. נו באמת. אני משוכנע שאישה צייתנית היא בדיוק הסיבה שבגללה טובי בנינו פורשים מן הכלוב ולא חותמים קבע. ואין ספק שאחרי הפוסט האחרון שלה אבדו הסיכויים להחזיר את בודיאגרד לכלוב, ולצפות שיחזור בו מהודעת הפרישה שלו. icon_smile.gif

ואני כן חושב שהעובדה שמדובר במישהי חדשה מסבירה את ההתגייסות הנלהבת לעליהום הזה. בימים אלו מופיעות בכלוב התבטאויות שפלות מאוד ומכוערות מאוד. מהסוג שבאמת מגעיל אנשים ומרחיק אותם מהאתר. אבל בעניינים אלו אינך מתערבת. כי יש לך מידיניות רבת שנים של "לא ללכלך את הידים" כשלא מדובר במטרות נוחות. ומה יותר נוח מקבוצה שמלוכדת בברית של לייקים שמכריזה מלחמה על ניק חדש?

יש פה מספיק תגובות ללמד שבדברך על המרחב הציבורי אינך מדברת על שום דבר ציבורי, אלא על הרצונות הפרטיים שלך ושל עוד כמה. ואתם לא באמת במקום של לדרוש מאנשים לא לכתוב כאן, את מה שאינו צריך להיכתב לדעתכם האישית.
שוסי
שוסי • 5 בינו׳ 2013
לשלוח אותה לכתוב בבלוג כי זה לא מספיק "איכותי" זה יהיר,מקטין ומשפיל.
איך אומר אטינג ב"לילה בכיף"?, מי שמכככככככם?!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 בינו׳ 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
לשלוח אותה לכתוב בבלוג כי זה לא מספיק "איכותי" זה יהיר,מקטין ומשפיל.
איך אומר אטינג ב"לילה בכיף"?, מי שמכככככככם?!

אף אחד לא עשה זאת. שלחו אותה לכתוב בבלוג כי זה לא מספיק קשור לנושא הפורום, לא כי זה לא מספיק "איכותי".

יש פה אנשים שהבנת הנקרא שלהם לוקה בחסר (מספיק מלוכלך בשבילך, סיון?), אבל את לא כזו. מאיפה זה בא?