בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יוםיוםהולדת כלוב

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 11 שנים • 4 בינו׳ 2013
בכוח המוח​(שולטת) • 4 בינו׳ 2013
עשר שנים? אני כאן עוד מהימים שהכלוב למד לצעוד.
לפעמים אני מתגעגעת לתמימות של הימים ההם,
לפעמים אני רואה איזו דרך ארוכה נעשתה בתחום הבדס"ם בישראל,
וכמה לכלוב יש חלק משמעותי בכך.

אנחנו כבר רגילים להיות ציניים, ולזלזל כמעט בהכל, אבל כשהכלוב נופל יומיים חצי מאיתנו בקריז שחבל על הזמן. ברור שכשהוא עולה שוב כולם מספרים איך הם כמעט נגמלו, וכמה זה לא היה קשה. (:
בכל זאת אי אפשר לשכוח שכלובי הוא אדם עם חזון שקרם עור וגידים בדמות אתר שהולך ומתפתח בלי הפסקה ו"שפשף בסיבוב" מזמן את כל המתחרים שלו.

עשור לכלוב, זה הזמן להגיד תודה כלובי. (:
}{
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 11 שנים • 4 בינו׳ 2013

הו! אני מתרגשת!

פרלין​(נשלטת){ש} • 4 בינו׳ 2013
מזל טוב!

האמת שאני מרגישה קצת סנטימנטלית כי אילולא הכלוב לא הייתי פוגשת את מו"מ כפרה עליו שיחיה ובאופן כללי יש לי הרגשה שהחיים היו הרבה פחות מעניינים.

אז מזל טוב לכלוב, המקום שבו פנטזיות הופכות למציאות, נשחקות, מתגלגלות, חוזרות, מתהפכות, נטרפות ושוב, מתממשות.
והמקום שבו קסם ומדמנה יוצאים מעין שעטנז (כן, מחווה לעוזארד. מה, הוא לא חלק מהקסם?) שרוב הזמן מוציא אותי מדעתי ולפעמים מרגיש ממש כמו בית.

ותודה לפלטפורמת הבלוגים הכי ידידותית שיש ולמקום שבאמת הכי כיף לכתוב בו, אפילו יותר מפייסבוק.
ולמקום שהכי קל לכתוב בו ולקרוא בו על סקס והשם ישמור, אפילו על בדסמ.

אז אני מודה שלפעמים אני מרגישה כאילו זה טיול בכוכב אחר ולמען האמת רוב הזמן אני יותר צוחקת על הכלוב מאשר איתו, אבל אין כמו הכלוב ובשיא הרצינות, קשה לי לדמיין את החיים שלי כפי שהם התגלגלו בשנים האחרונות בלי המקום הזה.

וכלובי יקר, תודה רבה. אני די מתה עליך, שתדע.
Bent
לפני 11 שנים • 5 בינו׳ 2013

10 שנים זה אירוע

Bent • 5 בינו׳ 2013
לכתבת שער בידיעות, שבעה ימים, הסיפור הבלתי ייאמן של בית לאנשים שונים.

10 שנים זה זמן לסיכומים של הנהלת האתר, ורמזים על העתיד כמו שהם רואים אותו.

10 שנים זה מקום להגיד תודה, מכול הלב, למקום היחיד שבו הראש לי מרוח על פני השנים, פרוסה ארוכה ארוכהשל מתוק ושוקולד, ומלא קישוטים ולא מעט ניסיונות מרים, כשלונות
בוניל, ניסיונות בטעמים, וגם חריגות לטעמים שונים ומונים אחרים.

10 שנים נותן זמן לסטטיסטיקה, שרק משהוא אחר יכול למלא, מי הוא יושב הכלוב? וכמה זמן הוא מבזבז כאן? מיניותו/ה? השכלתו? קווים לדמותו? ואולי זה בכלל לא חושב כי מאחורי הניק, אנחנו יכולים להיות הכול, להמציא את עצמינו מחדש.

10 שנים וכמה מילים?

לעוד עשר שנים שכאילו icon_smile.gif לפחות.
פייה{O}
לפני 11 שנים • 5 בינו׳ 2013
פייה{O} • 5 בינו׳ 2013
אלוהים אדירות, מסתבר שגם אני מודל 2003 כאן.
ובכן, מלבד אנשים מרתקים שיצא לי לפגוש כאן והרחבת אופקים בנוגע למין האנושי על גווניו הרבים,
אתר הכלוב איפשר לי לראשונה חשיפה לבדסמ ולאנשים שאוהבים את זה בצורה שהרגישה ״נורמלית״ ובטוחה.
חלק מהחוויות העוצמתיות והמשמעותיות והביזאריות בחיי לא היו מתרחשות בלי האתר הזה.

מה שכן, לולא אתר הכלוב סביר להניח שכבר הייתי עם פוסט דוקטורט ביד עם כל הזמן שאני שורצת פה icon_twisted.gif

בכל אופן,
תבורך כלובי על אתר מיוחד במינו cheerleader.gif
להבה חשופה
לפני 11 שנים • 6 בינו׳ 2013

מזל טוב לכלובי ולכלוב - יום הולדת 10 שנים !@!

להבה חשופה • 6 בינו׳ 2013
10 שנים לכלוב של כלובי!!

7 שנים , אני בכלוב של כלובי .

7 שנים, בהם הכרתי אנשים מדהימים. חוויתי חוויות , רוויתי ריגושים.

7 שנים, בכלוב של כלובי זו חתיכת תקופה. אתר הכלוב לרבים מאיתנו באמת בית.

מזל טוב כלובי, מאחלת לך ולכלוב, עוד הרבה שנים מרגשות ומופלאות.

להבה חשופה.