שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כאב ראש......

מלכתא
לפני 11 שנים • 6 בינו׳ 2013
מלכתא • 6 בינו׳ 2013
חיה שקלים כתב/ה:
תסלחו לי, אישה צייתנית סתומה כמו שכפכף דאשתקד.
גם נסיך הכתר יצא די אהבל עם ה"הלכתי לבעל הבית ואמרתי לו תסגור פה את ההפגנה אין מה לראות" שלו.
מהון להון ובלי קשר לכוניפות שכותבות סטטוסים מביכים בכלוב כי הן לא יודעות איך עושים אנפרנד לדוד הפדופיל בפייסבוק - כבר מזמן לא היה פה סקנדל!

סייג לחוכמה- שתיקה.
ומי שמצדיק אותך, לא יותר טוב ממך.

די, חלאס לפשפש ברפש. הטונים כבר נרגעו, למה להוסיף שמן למדורה?
ויפה שאת מתחילה ב"תסלחו לי", זה ביטוי שהיה עוזר אילו היו משתמשים בו יותר.
בנו של ג'ור אל
בנו של ג'ור אל • 6 בינו׳ 2013
אוי מלכתא, סתמי באמשלך.
היחידה שמלבה פה את כל העניינים ועושה את זה בכובע עלק מתחסד וצדקני זו את.
מצד אחד מצדדת בסתומה תוך כדי דמיונות מופרכים על קליקות הזויות, מבלי לבדוק לעומק את העובדה שיש אנשים שזה מפריע להם שמציפים להם את הפורום - מצד שני נכנסת בבכוח ומבטלת את מה שהיא אומרת כי החלטת שלכל אחד מותר לעשות מה שהוא רוצה. ובכן, וואט דה פאק?

אז אוקי, אני מודה שה"תסלחו לי" היה לא במקום, אבל את מלכתא אישה בעלת מנת משכל נמוכה מאוד, איך את מסבירה את העובדה שעלית על זה?
ידוע שאצלכם חסרי המזל, המשויכים בדרך כלל לבני עדות המזרח קשה להודות בינם לבין עצמם שהם חרגו מעבר לגבולות הנורמה בכל מה שקשור לשיח ראוי.
ולדעתי, את בטח גם שוקלת כמו עגורן ממוצע.
DanaDomme​(שולטת)

Re: תודה על העיצה

DanaDomme​(שולטת) • 6 בינו׳ 2013
fog כתב/ה:
אישה צייתנית כתב/ה:
שארצה אכתב בבלוג
בינתיים נוח לי כאן
תודה לך

אישה צייתנית: כתבת תגובה נהדרת ומנומסת. זה ללא ספק היה אמור להגמר בזה. מוזר מאוד בשבילי שמישהו מאשים בזה *אותך*.

בכל מקרה, קטונתי, אבל את מוזמנת לכתוב פה מתי שבא לך. ברוכה הבאה.

אני בחבורה של פוג ואני לגמרי איתו בענין ה"ברוכה הבאה" , מקווה שעברת בשלום את טקס הזובור. יהיה בסדר.
שוסי
שוסי • 6 בינו׳ 2013
חיה שקלים כתב/ה:
תסלחו לי, אישה צייתנית סתומה כמו שכפכף דאשתקד.
גם נסיך הכתר יצא די אהבל עם ה"הלכתי לבעל הבית ואמרתי לו תסגור פה את ההפגנה אין מה לראות" שלו.
מהון להון ובלי קשר לכוניפות שכותבות סטטוסים מביכים בכלוב כי הן לא יודעות איך עושים אנפרנד לדוד הפדופיל בפייסבוק - כבר מזמן לא היה פה סקנדל!

וכשזה בא מניק בדוי,זה כ"כ אמין ומעורר הערכה
http://www.google.com/imgres?um=1&hl=iw&tbo=d&tbm=isch&tbnid=br5Dd94vY2CRhM:&imgrefurl=http://spampylove.wordpress.com/2011/02/22/a-pathetic-diary/&docid=H_TO7YENZNM1xM&imgurl=http://spampylove.files.wordpress.com/2011/02/pathetic.jpg&w=726&h=682&ei=q8XpUJGDN8rB0gWW9oCoAg&zoom=1&biw=1613&bih=759&iact=rc&dur=234&sig=103219357248890449368&page=1&tbnh=144&tbnw=149&start=0&ndsp=37&ved=1t:429,r:1,s:0,i:91&tx=116&ty=39
בנו של ג'ור אל
בנו של ג'ור אל • 6 בינו׳ 2013
בדוי לא בדוי, קצת חוצפה מבחורה שכתבה שיוצא לה חלב מהציץ השמאלי, כשברור לכל
בר בי רב שמדובר בחזה שטוח יותר מהמצע של "יש עתיד."
ואני שואלת, יצא מאיפה?!!! זו לא סתם בדיה, זה שימוש מרושע בקרם לחות של ניבאה.
זונת סושי מיי אס.
שוסי
שוסי • 6 בינו׳ 2013
icon_lol.gif
טוב,עכשיו ברור שהניק הוא מה שנקרא בעגת העם "הפוך על הפוך" וצוחק על מי שאתם חושבים שהוא בעדו.הרי אף ניק שפוי בוירטואליתו לא יודה בפומבי שהוא קורא את הבלוג שלי.
בלוסום​(לא בעסק)

אני חושבת,

בלוסום​(לא בעסק) • 6 בינו׳ 2013
שכולנו נשכיל להתחשב זה בזה, זו המסקנה שלי מהשרשור הזה.

לא כל בדסמ של מישהו אחד יהיה הבדסמ של האחר.

לרוב, כמעט אף פעם, אינני מצפה שהבדסמ של מישהו אחר יהיה משהו שאתחבר אליו.

העובדה שמישהו אוהב בדסמ שונה מאיתנו, לא הופך אותו לפחות בדסמי או אותנו ליותר.

זה יומרני ומתנשא לעשות כך.

יש אנשים שהבדסמ שלהם בד' אמותיהם, ויש כאלה שהם פומביים, לכל אחד יש זכות קיום (!)

לא כל אחד יכתוב איפה שהאחר ירצה. אפשר לכתוב על זה שרשור ארוך ביותר, ואפשר פשוט

להתעלם לנושא הבא ו/אן לסגור את הענין בפרטי.

אל לנו (לי, לכם) לשכוח, שהעובדה שאנחנו מגיבים בפורום בצורה מסוימת - לא מחייב אף אחד

להתנהלותנו.

לכל אחד מאיתנו יש את אפשרות הבחירה להתעלם.

מי שחי - לומד. אני משתנה ולומדת, כל החיים הם בית ספר אחד גדול.
Tobias​(אחר)
לפני 11 שנים • 7 בינו׳ 2013

זן ואומנות האני הייתי קודם

Tobias​(אחר) • 7 בינו׳ 2013
אוקיי, אז רק בשביל להבהיר, אני -כן- מלכת הכיתה, ואם הייתי כותב 10 פוסטים שאינם נושא לדיון אלא הצהרה הייתי מקבל גם תגובה דומה(למעשה אני חושב שאנשים היו מרגישים אפילו יותר בנוח לומר לי את זה בכללי מאשר לאישה צייתנית)

לנושא עצמו,
צייתנית יקרה, הדברים שכתבת דווקא העלו לי חיוך נעים על הפנים כשקראתי אותם,
אם זאת, ואין לך דרך לדעת את זה כרגע, אכן הצפת את הפורומים,
מה זה אומר להציף?
מדי פעם תראי כאן למשל מישהו שרוצה לכתוב איזו הודעה שבעיניו סופר חשובה, אז הוא פותח את ההודעה הזו בחמש פורומים בו זמנית. העניין הוא לא עניינו שלו, אלא העובדה שהוא מביא את זה להיות עניינם של כולם.
זה בעצם ההבדל בין כתיבת בלוג לבין כתיבת פורום, כאשר הבלוג הוא לחלוטין שלך, והפורום הוא של כולם, וכל כתיבה בו צריכה להביא את זה בחשבון.

כתבתי בזמנו דף שלם על כל עניין דינמיקת הפורומים והכתיבה, במיוחד לחדשים, במיוחד למנוע חיכוכים מיותרים, הוא נמצא באלפוני, אך לצערי הוא אינו נעוץ, ונמצא בעמוד השני, קצת לפני "האם להפגש עם סאבית מטומטמת"
הנה לינק.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=31526

הרגשות שלך נפגעו, והרגשת שמשתיקים אותך ותופסים עליך תחת של אנחנו חכמים אנחנו ותיקים(תקני אותי אם אני טועה). זה מובן. וזה מוביל להתגוננות. זה אך טבעי.
אז כרגע את נושאת בעול של להיות במרכז העניינים הנוכחי, אך תמיד מסביב יהיו עשרות חדשים שיקראו בשתיקה ויבינו מה שיבינו, בלי שהבינו בעצם כלום, על כן השיחה הזו חשובה.

ידע ונסיון הם לא מילה מלוכלכת, וגם ללמוד לא, יש פורום אלפוני שכדאי רצוי ולמעשה, כמעט נדרש לקרוא בו אם חדשים לנושאים. במיוחד כי ברגע שכותבים בפורום, המילים שלך כבר אינם שלך יותר, הן נחלת הכלל והכלל מגיב בכל הצורות.

ובנושא אחר,
לשלל המגיבים מגיבות מגבונים ומגבעות פדורה
האדם היחיד שלאורך כל ההיסטוריה הגיב תמיד לגופו של עניין, ענה ברציונליות, לעומק, מבלי להתלכלך הוא זאלופון. או במילים אחרות, כל אחד יכול להתפרץ לתוך חדר מלא אנשים, אבל רק אלו שהצליחו להרוויח את המקום שלהם מורשים להשאר(ותהיה הדרך שהרוויחו את זה מה שתהיה)
אלו הם כללים של חברה ואיזון.

ולסיום
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 11 שנים • 7 בינו׳ 2013

Re: כאב ראש......

[quote="אישה צייתנית"]אם לבת הזוג שלך כואב הראש,
פנק אותה באורגזמה איכותית.
משככי הכאבים והאנדורפינים שמשתחררים
יעשו עבודה נפלאה ויעלימו את כאב הראש.[/quote שאלה אחת מתבקשת : אורגזמה אורלית ואו ???]
מי טורפת
לפני 11 שנים • 12 בינו׳ 2013

Re: ממש לא זאת הייתה כוונתי

מי טורפת • 12 בינו׳ 2013
אישה צייתנית כתב/ה:
בבקשה הפסקנה עם השירשור
אין צורך להעליב כאן
אם זה מפריע לכן מה שאני כותבת
אני מתנצלת
אך אני לא מתכוונת להפסיק לכתב כאן את מה שבא לי לכתב
אנשים כותבים בלוג בפורום
ולא נשמעה טענה אחת על כך
בבקשה
מי שמפריע לה שלא תקרא
אך הניחו לכל אחת לעשות ככל העולה על רוחה
כל עוד זה לא פוגע באף אחד
תודה על התגובות ושבת שלום לכן

הנה ! אני הצלחתי היום 12.1.13 לקרוא ועוד בשבת
למה חייבים לא להבין מה שכתוב באופן ברור כל כך ? ? ? ? ?

נשים טובות יותר

נשים מצוינות פחות

ותיקות עולם השליטה הנשית משני צדדיו

אני לא צינית

אני רצינית לחלוטין

ומאוד מחבבת את אישה צייתנית
תאמינו יש פה גם נשים שמגיעות לא בכדי לחנך את העולם
לא בכדי להראות שיש להן יותר מוח או יותר כוח או יותר צבע בלחיים או בכלל
ואני לא מנסה לפגוע באופן אישי באף אחת !
נ ש ב ע ת