סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם ההודעה הייתה מועברת לכאן מלחתחילה

Tobias​(אחר)
לפני 11 שנים • 14 בינו׳ 2013
Tobias​(אחר) • 14 בינו׳ 2013
תזהרי רד, אני אשלח עליך את הקליקה שלי.
אני עדיין לא בטוח מי הם, אבל אני אשלח אותם בלי קשר!
walking dead
walking dead • 14 בינו׳ 2013
tebayes כתב/ה:

הו, זה קל מאוד לחישוב! כל מה שאתה צריך זה קצת ידע בסטטיסטיקה: עליך לספור את כמות הלייקים שנתת בשבוע האחרון, למיין למי בדיוק נתת ואז לעשות ממוצע, חציון ובדיקת התפלגות ותדע בדיוק לאן אתה שייך. בהצלחה!
פייה{O}
פייה{O} • 14 בינו׳ 2013
fog כתב/ה:
אז אתם יכולים להגיד שנסחפנו, ויצאנו מפרופורציה. אבל זה פשוט. לא. יהיה. נכון. ואין מה להתווכח על זה, מדובר על הרגשות של אישה צייתנית ושלנו גם. כל האנשים שהעירו לכם - בשיא הפשטות, נפגעו מההתנהגות הזאת. והשכונה שלנו חשובה להם. וגם אני נפגעתי מזה, וגם השכונה חשובה לי. אין קליקה ואין נעליים.
תתמודדו עם זה. אני לא חושב שאתם אנשים רעים. אבל זה מה שקרה.
ואז אולי אינשאללה יבוא פיוס.

באותה המידה בדיוק אני יכולה לטעון עבור אלו שהעירו לצייתנית שהודעתה הראשונית פגעה ברגשותיהם כיוון שפגמה בצביון הפורום.
שלא לדבר על הפגיעה המכוונת והישירה ברגשותיהם של מי שכונו כאן בריונים ואויבי הדמוקרטיה והואשמו בחוסר מחשבה עצמאית.

להצהיר שרגשותיך נפגעו ו׳תתמודדו עם זה׳, מלבד האסוציטציה הישירה שזה עושה לי לסבתי הפולניה,
זו פשוט דמגוגיה סופר זולה ופרובוקטיבית.
האנלוגיה שלך לא אומרת יותר מידי בעיקר לאור העובדה ששוב, בעיני, ההערות לצייתנית אמנם לא לוו בנשיבוקים ו׳בהכאבה׳ אבל גם ממש לא היו תוקפניות ומרושעות, בטח עד שכל הנשמות הטובות החלו להתסיס את האוירה.

אם להיות כנה, לשמוע את כל הביקורת הרגשנית הזאת ספציפית ממך מעורר בי עצבים במיוחד.
אתה מכולם כבר הפגנת חוסר יושרה והולכת שולל יותר מפעם אחת בפורום, גרמת לפגיעה ברגשותיהם של לא מעט כאן ומידי פעם אתה טורח לכתוב פוסטים סתם בשביל הפרובוקציה.
לא יודעת מה המניעים שלך כאן, אבל אני כבר לא סומכת על כך שהם טהורים.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 14 בינו׳ 2013
זה בסדר מבחינתי שאלו המחשבות שלך. זה לא כיף, אבל זאת זכותך המלאה. רק דבר אחד בקשר ל"רגשנות" שכתבת:
תראי, אני לא מבין. שאלת אותי שאלה. "תסביר לי למה זה עורר בך כעס".

אז פשוט עשיתי את זה. את מה שאמרת. הסברתי למה כעסתי. אם לא היית שואלת, לא הייתי מסביר. באמת באמת.

עכשיו, שאת תקראי להסבר שלי "רגשנות" זה ממש לא הוגן. הרי, *את* זו ששאלת אותי!
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
רק לי נראה שהדברים המלוכלכים באמת שנאמרו כאן לא קשורים בכלל לאשה צייתנית? הם לא נאמרו לכיוונה ולא נאמרו על ידה. הם נאמרו על ידי כמה פז"מניקים זה לעבר זה. נראה שגם הפעם, ההודעה הראשונה בשרשור היתה רק טריגר, רק תירוץ.

או במילים אחרות:
מה-נסגר-אתכם-אנשים.
מי טורפת
מי טורפת • 14 בינו׳ 2013
free spirit כתב/ה:
tebayes כתב/ה:

הו, זה קל מאוד לחישוב! כל מה שאתה צריך זה קצת ידע בסטטיסטיקה: עליך לספור את כמות הלייקים שנתת בשבוע האחרון, למיין למי בדיוק נתת ואז לעשות ממוצע, חציון ובדיקת התפלגות ותדע בדיוק לאן אתה שייך. בהצלחה!

אלא אם נפלת על סטיית תקן icon_surprised.gif
פייה{O}
פייה{O} • 14 בינו׳ 2013
fog כתב/ה:
...תראי, אני לא מבין. שאלת אותי שאלה. "תסביר לי למה זה עורר בך כעס".

אז פשוט עשיתי את זה. את מה שאמרת. הסברתי למה כעסתי. אם לא היית שואלת, לא הייתי מסביר. באמת באמת.

עכשיו, שאת תקראי להסבר שלי "רגשנות" זה ממש לא הוגן. הרי, *את* זו ששאלת אותי!

לא ראיתי כאן הסבר.
אני לא זקוקה לאנלוגיית צ׳כונה שתדגים שוב שזה לא לעניין לירוק על עוברי אורח תמימים.
העניין הוא, כפי שכבר כתבתי, שאני לא מצליחה להבין איפה ראית כאן כזו רמה של רשע ופשע מהצד שהעיר לצייתנית שכה פגע ברגשותיך אישית.
לפחות עד אמצע העמוד השני בדיון ההערות לצייתנית היו סבירות לחלוטין (אם תצא מנקודת הנחה שזה לא פשע להעיר ושמותר להעיר גם בלי צירוף סמיילים ולבבות תוך הנחה שמדובר בבוגרים עם מבנה נפשי יציב), וגם אז ההסלמה נבעה בעיקר מתגובות הצד המתגונן-מגונן-תוקפני של צייתנית.

טיעון ה׳פגיעה ברגשות׳ הוא מניפולטיבי, לא לגיטימי וכאמור דמגוגיה זולה (ולא ממש יעילה כי זו חרב פיפיות שיכולה בקלילות לשמש את כל הצדדים).
בדיוק כפי שאין לגיטימיות לטיעון החרדי נגד מצעד הגאווה או בעד הדרת נשית הוא ׳פגיעה ברגשות׳.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: די נו!

פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בינו׳ 2013
מי טורפת כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
פייה כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זאת הרי הסלמה! לא למדתם הלכות הסלמה בכל המבצעים האחרונים של צה"ל?

אבל אפילו החמאס וממשלת ישרא יודעים להגיע להפסקת אש ובגלל שברור לי שיש פה הרבה חיבה אישית, מעבר לכל הריבים האלה, אני מאמינה שאפשר להגיע אפילו להסכם שלום. שלום חם.

באופן אישי אני מאמינה בכולם. בשיא הרצינות. אני משוכנעת שאף אחד לא בא לסכסך או להסתכסך בכוונה, אני משוכנעת בזה.

את נהדרת, טובת לב וטועה במידה שווה ומדכאת.

אני ממש לא חושבת שפרלין טועה.

תכלס אני גם לא כזאת טובת לב.

פרלין.

בלי להכיר אותך.
וסליחה על הפנייה, כי אני מבינה בלי ציניות ובלי סרקזם שאני פונה פה אל אושיה בסדר גודל ענקי, לא מעייף אותך כל העיסוק שנהפך כבר למיותר?

חאלאס.

שכל הותיקים יקחו את עצמם וילכו ללטף זה את האגו של השני בבלוגים שלכם. יהיה יותר כיף.

את יודעת, אני קוראת את שוב ושוב ואז אני מבינה: את באמת לא מכירה אותי!
רק בין שני זרים יכולה להיות כזו אלימות. כזאת הטחת מילים שלא קשורה לשום דבר ונועדה רק להעליב ופייר, אולי אני הורמונלית או משהו, אבל נשבעת לך שנעלבתי ממך. ממש ואשכרה נעלבתי. אני עדיין נעלבת.

אבל כנראה שעליי לא מזדעקים להגן, כי אני מה? ותיקה? ברור שאני יכולה להגן על עצמי? מה, שנואה? מה, שייכת לקליקה לכאורה? אין לי מושג. קטע, ממש קטע.

ופיניקס, תודה. נגעת ללבי. גם לי לא היה ברור מה היא רוצה ממני האשה הזאת ותודה שאת כן נזעקת.

ולמי שמצטט אותי ומפנה אליי, פוג, זאלו. אתם עושים לי נזק. קחו בחשבון שבסופו של דבר רוב האנשים מקטלגים אותך לפי איזה בסיס עובדתי די עמום ומספיק להם שמישהו אמר שאתה ככה וככה או שייך לפה ולשם, או יוצא נגד מישהו, או משהו אחר. מעטים האנשים שטורחים לבדוק מה באמת אמרת, ראו את מי טורפת המצוטטת פה לעיל.
מי טורפת

Re: די נו!

מי טורפת • 14 בינו׳ 2013
פרלין כתב/ה:
מי טורפת כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
פייה כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זאת הרי הסלמה! לא למדתם הלכות הסלמה בכל המבצעים האחרונים של צה"ל?

אבל אפילו החמאס וממשלת ישרא יודעים להגיע להפסקת אש ובגלל שברור לי שיש פה הרבה חיבה אישית, מעבר לכל הריבים האלה, אני מאמינה שאפשר להגיע אפילו להסכם שלום. שלום חם.

באופן אישי אני מאמינה בכולם. בשיא הרצינות. אני משוכנעת שאף אחד לא בא לסכסך או להסתכסך בכוונה, אני משוכנעת בזה.

את נהדרת, טובת לב וטועה במידה שווה ומדכאת.

אני ממש לא חושבת שפרלין טועה.

תכלס אני גם לא כזאת טובת לב.

פרלין.

בלי להכיר אותך.
וסליחה על הפנייה, כי אני מבינה בלי ציניות ובלי סרקזם שאני פונה פה אל אושיה בסדר גודל ענקי, לא מעייף אותך כל העיסוק שנהפך כבר למיותר?

חאלאס.

שכל הותיקים יקחו את עצמם וילכו ללטף זה את האגו של השני בבלוגים שלכם. יהיה יותר כיף.

את יודעת, אני קוראת את שוב ושוב ואז אני מבינה: את באמת לא מכירה אותי!
רק בין שני זרים יכולה להיות כזו אלימות. כזאת הטחת מילים שלא קשורה לשום דבר ונועדה רק להעליב ופייר, אולי אני הורמונלית או משהו, אבל נשבעת לך שנעלבתי ממך. ממש ואשכרה נעלבתי. אני עדיין נעלבת.

אבל כנראה שעליי לא מזדעקים להגן, כי אני מה? ותיקה? ברור שאני יכולה להגן על עצמי? מה, שנואה? מה, שייכת לקליקה לכאורה? אין לי מושג. קטע, ממש קטע.

ופיניקס, תודה. נגעת ללבי. גם לי לא היה ברור מה היא רוצה ממני האשה הזאת ותודה שאת כן נזעקת.

ולמי שמצטט אותי ומפנה אליי, פוג, זאלו. אתם עושים לי נזק. קחו בחשבון שבסופו של דבר רוב האנשים מקטלגים אותך לפי איזה בסיס עובדתי די עמום ומספיק להם שמישהו אמר שאתה ככה וככה או שייך לפה ולשם, או יוצא נגד מישהו, או משהו אחר. מעטים האנשים שטורחים לבדוק מה באמת אמרת, ראו את מי טורפת המצוטטת פה לעיל.

פרלין,

מצטערת
מתנצלת
לא היה בכוונתי להעליב אותך באופן אישי או עמוק שכזה בי נשבעתי ללא טיפה אחת של ציניות.
וזה בלי במילה אבל.

עכשיו אני מגיעה לאבל.
למה נושא שלא עסק בך בכלל כבר כמה וכמה תגובות סובב רק סביבך?
אולי כדאי לשים לזה לב ולא אני העלתי אותך למרכז הבמה אלא את עשית את זה לגמרי לבד.

ושוב, אני בהחלט בכל הרצינות מבקשת סליחה כי זה לא היה אישי אני שונאת או מתעבת רק את מי שאני מכירה.