סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם ההודעה הייתה מועברת לכאן מלחתחילה

Tobias​(אחר)
לפני 11 שנים • 14 בינו׳ 2013
Tobias​(אחר) • 14 בינו׳ 2013
free spirit כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
תזהרי רד, אני אשלח עליך את הקליקה שלי.
אני עדיין לא בטוח מי הם, אבל אני אשלח אותם בלי קשר!

הו, זה קל מאוד לחישוב! כל מה שאתה צריך זה קצת ידע בסטטיסטיקה: עליך לספור את כמות הלייקים שנתת בשבוע האחרון, למיין למי בדיוק נתת ואז לעשות ממוצע, חציון ובדיקת התפלגות ותדע בדיוק לאן אתה שייך. בהצלחה!

זה נשמע לי כמו המון עבודה.
אי אפשר פשוט להעניש את רד וזהו? אולי כולנו יחד, סוג של תרפיה קבוצתית, ריפוי בעיסוק וכו..?
Red E
Red E • 14 בינו׳ 2013
tebayes כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
tebayes כתב/ה:

הו, זה קל מאוד לחישוב! כל מה שאתה צריך זה קצת ידע בסטטיסטיקה: עליך לספור את כמות הלייקים שנתת בשבוע האחרון, למיין למי בדיוק נתת ואז לעשות ממוצע, חציון ובדיקת התפלגות ותדע בדיוק לאן אתה שייך. בהצלחה!

אי אפשר פשוט להעניש את רד וזהו? אולי כולנו יחד, סוג של תרפיה קבוצתית, ריפוי בעיסוק וכו..?

חחח עד עכשיו הייתי טולרנטית אתךicon_smile.gif .. אתה לא רוצה להכיר את הקליקה האמיתית שלי icon_smile.gif

למה להעניש אותי דווקא ? נמק icon_smile.gif
Tobias​(אחר)
Red E כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
tebayes כתב/ה:

חחח עד עכשיו הייתי טולרנטית אתךicon_smile.gif .. אתה לא רוצה להכיר את הקליקה האמיתית שלי icon_smile.gif

למה כלב מלקק לעצמו את הביצים?
Red E
Red E • 14 בינו׳ 2013
tebayes כתב/ה:
Red E כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
tebayes כתב/ה:

למה כלב מלקק לעצמו את הביצים?

אהה , אתה כל יכול- תשובה מניחה את הדעתicon_smile.gif
Tobias​(אחר)
את רואה רד, את עושה בדיוק מה שכל השרשור הזה יצא ללמד אותך אחרת,
ישר יוצאת בהנחה וקובעת שהיא עובדה.... אני מאוד מאוכזב ממך
האם לרגע שקלת שאולי ההנאה שבליקוק הביצים של עצמך בצנעת ביתך הינה הדרך שלי למצוא מעט חום ואינטימיות בתוך העולם האכזר והבודד הזה?

האם אין שום גבול לרוע ולאכזריות שאת מסוגלת כך בחוסר אחריות משווע לזרוק לחלל העולם ללא כל סייג באשר לאנשים שיפגעו מדבריך?

אני דורש שרשור התנצלות!
Red E
Red E • 14 בינו׳ 2013
tebayes כתב/ה:
האם לרגע שקלת שאולי ההנאה שבליקוק הביצים של עצמך בצנעת ביתך הינה הדרך שלי למצוא מעט חום ואינטימיות בתוך העולם האכזר והבודד הזה?

האם אין שום גבול לרוע ולאכזריות שאת מסוגלת כך בחוסר אחריות משווע לזרוק לחלל העולם ללא כל סייג באשר לאנשים שיפגעו מדבריך?

אני דורש שרשור התנצלות!

שרשור ?
אם נפגעת.. אני מתנצלתicon_smile.gif .. הראשונה להתנצל כשפוגעת במזיד או שלא במזיד

קבל בבקשה את התנצלותי הכנה מעומק הלב ..
icon_smile.gif
רפאל
רפאל • 14 בינו׳ 2013
פיה,

אני מגיב לך עכשיו כמעט באופן אישי, וזאת למרות שנתת את קולך למפלגת "רפאל, לך ממני" (שככל הנראה הולכת להיות ההפתעה של הבחירות הקרובות). בגלל החיבה הוירטואלית שאני חש כלפיך, הלייק שנתת לדברים של זאלופון היה הדבר שהכי צבט לי בלב במסגרת השתלשלות העניינים האחרונה. וכן, אני יודע שלפי המצע של מפלגת "רפאל, לך ממני" אין לי זכות להיפגע. אז אני אשתדל שלא לעשות סצנה, ולהגיב לך לעניין.

אני חושב שההתמקדות שלך בהודעת הפתיחה של בכוח-המוח היא חסרת טעם. את בוחרת ויכוח שקל לנצח בו, אבל הוא ויכוח עקר. פשוט לא על הודעת הפתיחה של בכוח-המוח, לבדה, קמה כל המהומה. ההודעה הזו היתה בהחלט לא נחמדה לדעתי, אבל אני משוכנע שבעוונותי הרבים גם לי (וגם לאחרים) יצא לכתוב דברים מן הסוג הזה. אני אגיד על מה המהומה מבחינתי. וכשאני אומר את זה, אני מתעלם מסטיות שלא לעניין ועקיצות שלא לעניין שנעשו כאן, ואני מתרכז בדברים הגדולים. כלומר באיך בני אדם צריכים להתייחס זה אל זה בפורומים (ובעצם בכלל).

זה מתחיל באמירה לא יפה של בכוח המוח. זה מתחיל שם, וזה יכול להסתיים בהתנצלות (וכפי שמי טורפת הראתה לנו עכשיו, זו פעולה שניתנת לביצוע). אם בוחרים שלא להתנצל, אז לפחות לוקחים צעד לאחור ובמסגרתו של אותו שרשור לא מראים שוב את הפרצוף. אבל זה לא מה שקורה, בכוח מצדיקה את האמירה שלה ומקצינה אותה. אל בכוח-המוח מצטרפים אנשים שעושים את אותו הדבר. מצדיקים את בכוח, מקצינים את אמירותיה עוד יותר, ומביאים אותן לכדי דרגה של גסות רוח. אומרים שהיא עושה דווקא, שהיא מטנפת את הפורומים, משתינה ומחרבנת ומתנהגת כמו ערסית. זה כמעט טקס השפלה פומבי.

וכנגד מי וכנגד מה כל הקצף יוצא? מה הוציא את כולם למאבק למען "ניקיון" הפורומים? הפרובוקציות של בודי-גארד, שפרלין (יש לאמר - בהגינותה) היתה היחידה בכלוב שהגיבה להן? הפרובוקציות של מתחזה כמו סושי, שזאלפון (יש לאמר - שלא בהגינותו) לקח עליהן טרמפ? לא ולא! כפי שלוטוס אמרה מוקדם יותר, אנשים בוררים את המלחמות שלהם. ואיזו מלחמה הם בררו להם? מלחמת חורמה באישה צייתנית. ומיהי אישה צייתנית? הרי כל מי שטרח להציץ בפרופיל שלה לפני שהוא פתח עליה את הפה - יודע. אישה בת 48, ככל הנראה חדשה בעולם שלנו, אבל גם לא הצטרפה אל הכלוב אתמול. היא עוד לא כתבה בפורומים, אבל מתחילה. סביר להניח היא מנסה להגיד לאנשים "שלום, אני כאן" ולהיכנס קצת יותר אל תוך הקהילה שלנו. זה הכל. אז הדרך שבה היא התחילה את דרכה בפורומים היתה חריגה בנוף שלנו. לי, ולא רק לי, זה ממש לא הפריע. אני מבין שלאחרים זה הפריע יותר. אבל ראבק, אנחנו מדברים על כמה בדיחות תמימות, מצד אדם שכל כוונותיו ידידותיות. המרחק בין זה לבין אמירות כמו "היא משתינה עלינו", "היא מחרבנת על הפורומים", "היא מתנהגת כמו ערסית"(וקחי בחשבון גם את האופן ואת המינונים שבהם הדברים נאמרו) הוא עצום. המילים לתאר את המרחק הזה אינן "טוב, אולי היה אפשר להתנסח אחרת", אלא שהן: גסות רוח, ותוקפנות. כשלוקחים בחשבון גם את כל היציאות המיותרת לחלוטין שהיו כאן בענייני "איכות" ו"אותנטיות", אפשר להוסיף גם את המילים: התנשאות וסנוביזם.

המילים שאני משתמש בהן כאן - גסות רוח, תוקפנות, התנשאות וסנוביזם - אינן קללות ואינן גסות רוח שכנגד (גם כשברור שאף לא אוהב שמייחסים לו אותן). הן תיאור של הדברים שנעשו. הטענה שמסיבות מסתוריות (או מסיבות של רגשי נחיתות, כפי שבכוח המוח רמזה) מלא אנשים החליטו באופן ספונטני לצאת במסע צלב כנגד כמה כותבים היא פשוט מצוצה מן האצבע. במיוחד כשלוקחים בחשבון את העובדה שאלו כותבים שבאופן רגיל זוכים להערכה. יש כאן ביקורת פשוטה. אני מבין שיש אנשים שלא אוהבים ביקורת, ושכמו בכוח-המוח הפילוסופיה שלהם היא: "לקבל את עצמך זה לדעת שאתה לא מושלם,לאהוב את עצמך זה לדעת שאתה לא צריך להיות כזה." לדעתי זו אמירה נרקסיסטית, של אדם שמפחד מביקורת, ושהוא מבלבל צידוק עצמי והונאה עצמית באהבה. אני תמיד נותן ביקורת לבת זוגי. זה חלק מן האהבה שלי אליה וחלק מן השותפות שלנו. אני גם דורש ממנה ביקורת, בדיוק כפי שאני דורש מהרופא שלי דיאגנוזה מדוייקת. ללא הביקורת אני לא יכול להתפתח ולפרוח. ובלי התפתחות ופריחה מובן מאליו שגם אין אהבה. אני חושב שיש כאן כמה אנשים שפשוט לא יכולו לשאת את הרעיון שיבקרו אותם ויגידו ע-ל-י-ה-ם שהם גסי רוח ומתנשאים. זה הרבה יותר הפריע להם מאשר עצם העובדה שהם התנהגו בגסות ובהתנשאות כלפי אישה צייתנית.

אני נדהם בשרשור הזה (באמת) לגלות שדווקא אדם כמו פוג, שלאורך השנים לא שידרתי איתו על אותו הגל, מפגין כאן יכולות רגשיות ואמפתיות שהן מבחינתי בסיס לכל אינטראקציה אנושית חיובית. ושדווקא אנשים שחשבתי שאני משדר איתם על אותו הגל מגלים כאן... סוג של אטימות רגשית. כאילו, זה באמת כל כך קשה לעצור לרגע, לשים את עצמך במקום אישה צייתנית, ולראות מה באמת קורה כאן?

(לטאביס ולרד: לא למדתם שום דבר מכל השרשור הזה? אתם צריכים 13 עמודים נוספים? מספיק עם פלרטוטיי-פייסבוק-בפרוטה בפורום הציבורי. תעבירו את העניינים שלכם לבלוג, או לפחות לפורום ברכות ואיחולים.)
Tobias​(אחר)
Red E כתב/ה:
tebayes כתב/ה:

אני דורש שרשור התנצלות!

שרשור ?
אם נפגעת.. אני מתנצלתicon_smile.gif .. הראשונה להתנצל כשפוגעת במזיד או שלא במזיד

קבל בבקשה את התנצלותי הכנה מעומק הלב ..
icon_smile.gif

רד אני שמח מאוד לראות שיש בך את הבגרות לצאת מתוך עצמך לרגע ולראות שגם לכלב שמלקק לעצמו את הביצים יש זכות לעשות זאת ושחופש הביטוי כולל בתוכו גם את הזכות לבטא אהבה לאשכים שלך.
אני מקווה שתהיי איתנו במצעד בירושלים שם נניף את דגל ליקוק האשכים העצמי(אנחנו עדיין מחפשים קופירייטר וגרפיקאי להנפקת הלוגו)
כלובי
כלובי • 14 בינו׳ 2013
תגידו, אנשים טובים שמצאו עצמם משני צדי הקליקה והם אף פעם לא ידעו שהם כאלה..

אפשר לשכוח מהריב המטופש הזה? להחליט שנהיה קצת יותר נחמדים באופן כללי ולחדשים בפרט ולסיים את הכל באיזה חיבוק קבוצתי. רבים מכם מעריכים אם לא אוהבים אחד את השני בסך הכל אז חלאס.

חומוס סולחה.

חוץ מזה אם הריב הזה לא יפסק לא יהיה מקום לריבים מעוררי זעם ויצר חדשים, וזה יחסית לריב ממוצע נמשך כבר המון זמן.

ובהזדמנות זו תודה לטבאייס ו-Red E שמתאמצים כל כך לשכח את הסערה על לא כלום כמעט הזו ולהשיב את השלווה למחוזותנו - עד הדרמה הוירטואלית הבאה.
כלובי
כלובי • 14 בינו׳ 2013
סליחה, ראיתי שחזרתי כמעט מלה במלה על מה שפרלין כתבה.

במקום חיבוק קבוצתי, מה לגבי לייק קבוצתי - כל אחד יעשה לייק לפוסטים של יריבו השנוא והמושבע?
על זה עוד לא חשבתם הא?!