סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם ההודעה הייתה מועברת לכאן מלחתחילה

Red E
לפני 11 שנים • 14 בינו׳ 2013
Red E • 14 בינו׳ 2013
כלובי כתב/ה:
סליחה, ראיתי שחזרתי כמעט מלה במלה על מה שפרלין כתבה.

במקום חיבוק קבוצתי, מה לגבי לייק קבוצתי - כל אחד יעשה לייק לפוסטים של יריבו השנוא והמושבע?
על זה עוד לא חשבתם הא?!

רגע, מאסטר כלובי.. כאן מותר לעשות לייק ?
כאילו אתה מהאו"ם במקרה הזה, נכון?

icon_smile.gif
פייה{O}
פייה{O} • 14 בינו׳ 2013
רפאל היקר, ראשית כל - אני באמת ובתמים מתנצלת שהלייק שלי פגע בך.
בדיון הזה ספציפית הרגשתי שנסחפת ושנהגת בצורה פוגענית וחד צדדית גם אתה וכאן לא הסכמתי עם העמדות שהצגת.
עם זאת, כוונתי ב׳לייק׳ לא הייתה ל׳לך ממני׳ שהיה מוגזם ומיותר אלא לשאר הדברים שנכתבו שם, ובאמת צר לי על כך כיוון שבד״כ אני מאוד מחבבת ומכבדת אותך, וזה היה לא רגיש מצידי.

מעבר לזה, אני בהחלט חושבת שכל הדיון הזה הוא אובר ריאקשן מטורף שמשום מה גרר כמות הזויה ומיותרת של אמוציות ולכלוך מכל הכיוונים.

אינשאללה שנשכיל כולנו להתעלות על כל הדברים המיותרים שנפלטו כאן ולהתמקד בשאלות הרות גורל באמת כגון למה יש כל כך הרבה סאביות ברונטיות בכלוב.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 14 בינו׳ 2013
אני מנסה לעורר מודעות בנוגע לליקוק אשכים עצמי,
דבר שהוא בפני עצמו יותר בדסמי מרוב מה שנכתב בשבוע האחרון,
והטירן זולל החומוס הזה המכונה כ' מגיע ושם את דברי ללעג ולקלס כאילו היו איזו מהתלה לשעשע בה את ההמונים.

כלובי

ja accuse!!
רפאל
רפאל • 14 בינו׳ 2013
כלובי, אתה מצטרף למסיבה כשהיא כבר מסתיימת. בוא ל"לא קשור". רבים שם על פוליטיקה, הנושא המועדף עליך, וזה רק מתחיל. icon_smile.gif
רפאל
לפני 11 שנים • 15 בינו׳ 2013
רפאל • 15 בינו׳ 2013
פייה, תודה עבור המילים הללו.
מי טורפת
לפני 11 שנים • 15 בינו׳ 2013
מי טורפת • 15 בינו׳ 2013
פרלין כתב/ה:
מקבלת, תודה רבה.

תודה רבה לך.

אני שולחת כאן כי אין לי אפשרות אחרת והסליחה להבדיל מיכולתי להיות צינית או משועשעת לפעמים הייתה מכל הלב אז אני רוצה שזה יהיה ברור. את כנראה מהאנשים שכן הייתי שמחה להכיר icon_biggrin.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 11 שנים • 16 בינו׳ 2013
גולוסקלפר​(נשלט) • 16 בינו׳ 2013
מי טורפת כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
מקבלת, תודה רבה.

תודה רבה לך.

אני שולחת כאן כי אין לי אפשרות אחרת והסליחה להבדיל מיכולתי להיות צינית או משועשעת לפעמים הייתה מכל הלב אז אני רוצה שזה יהיה ברור. את כנראה מהאנשים שכן הייתי שמחה להכיר icon_biggrin.gif

בנות, תמצאו לכן חדר
בצ'ט או תפתחו בלוג או משהו
סתם, תמשיכו : )