שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז למי אתם מצביעים?

amiti​(נשלט)
לפני 11 שנים • 15 בינו׳ 2013

אחרי 4 שנים "נהדרות" ברור לי למי לא אצביע.

amiti​(נשלט) • 15 בינו׳ 2013
אז האופציה הריאלית היחידה למפלגה גדולה היא :"עבודה".

בפעם הקודמת רציתי את ניצן הורביץ בכנסת.
זה הצליח, הפעם יש לשים דגש על מפלגות גדולות.
A v​(שולט)

אויי לעיניים..

A v​(שולט) • 15 בינו׳ 2013
אינטימי..ירון זליכה הוא איש רב מעללים,ולטעמי יש לו גם זכויות רבות,אבל בכל מקום שדרכה רגלו תמיד היו סיפורים,תמיד מצא את מי להאשים,ואף פעם זה לא היה הוא.אז כן הוא מוכשר,כן יש לו הרבה יכולות.יכולת אחת חסרה לו,והיא פשוטה.לקחת אחריות.!

כן ביבי אמר שצריך למוטט את חמאס. הוא מעולם לא אמר שיעשה זאת,ולא אמר שהוא יכול לעשות זאת.אבל כן בעופרת יצוקה היינו מאוד קרובים,וכאן הביקורת על אולמרט ולא רק מביבי אלא מהרבה אנשים שכן מבינים עניין.

אתה שואל איך יכול להיות שחלק מהעם רואה תמונה אחת והשני רואה אחרת לחלוטין...?

זה פשוט,חלק מהעם אובייקטיבי ומבין שהמדינה הזו זקוקה לכמה מהלכים שאולי אולי יצליחו לתקן חלק מהעוולות הקיימות,ולא חסרות מהן.

אני לא הולך להשקיע בחיפוש,אבל לא חסראנשי מקצוע כלכלה שהם לא מהתומכים הנלהבים של ביבי שמודים שהוא בדרך הנכונה

מערכת הכלכלה העולמית וכל מדד שמודדים מדינות,מראות שבתקופתו המערכת כאן יציבה וטובה יותר מבעבר ויותר מהרבה מדינות.

אלא מה,אנחנו מדינה שאגינדות מובלות על ידי עיתונים ובעלי עניין שביבי לא טוב להם..והם יעשו הכול כדי להוריד אותו..ועיוות המציאות לא ממש מהווה בעיה מוסרית מבחינתם.
בכלל ביבי מעולם לא בא טוב להרבה מהתשקורת ומבחינתם כמה שיוכלו ללכלך הרי זה משובח.
מין ספורט לאומי כזה..ביבי כמו בגין עושים דברים לפעמים מלחץ ומבחינתי אלה ראשי ממשלה גרועים.אבל כיום אין מי שבאמת יכול חוץ מביבי.
הסכם השלום עם מצרים הכניס אותנו לצרות,ולשמחתינו מול הסורים זה לא קרה כי אז היום היינו בצרות צרורות.
וזו הבעיה הגדולה שלנו,בעיני הערבים לאט לאט מיום ליום אנחנו מצטיירים כנמושות..פחדנים..וזה מעודד אותם לא להגיע לשלום אלא לרדוף אותנו.

בגין שרון ברק רבין עוד ההיסטוריה תשפוט אותם ויום אחד בעתיד התברר הנזק הכבד שגרמו למדינה הזו.

ואתם יכולים לומר מה שאתם רוצים ורק בעתיד נדע את האמת,אבל האמת היא אחת.אם אנחנו רוצים להגיע לשלום.הדרך היחידה להגיע אליו היא מעמדת חוזק.

ולא מהעמדה של פחדנים חסרי עמוד שידרה.

אני ימני ואפילו קיצוני אבל ביבי לא יקבל את הקול שלי.

הוא איכזב אותי ב"מבצע" האחרון,ומבחינתי זה משהו שלא אסלח עליו.

אני אצביע לשלי יחמוביץ, למרות שברור לי שביבי ינצח

שלי לא מתאימה להיות ראש ממשלה,ואני לא רואה פוליטקאי אחד שיכול חוץ מביבי.

אז למה אצביע לשלי?

כי להשקפתי שלי יכולה למשוך לכיוון נכון ואם תהיה התאגדות נכונה,נגיד ביבי שלי ועוד מפלגה שתתן להם רוב בכנסת ושלא תהיה שס או מפלגה ערבית או ימנית קיצונית

קואליציה כזו תוכל לתקן הרבה,תוכל לקחת החלטות קשות אך רצויות למדינה כזו.

ורק הערה קטנה "שתי מדינות לשתי עמים" לא יקרה לעולם גם עוד מאה שנה כל הסכם שלא יכלול את הפתרון הסופי למדינה היהודית והיהודים בה לא יחזיק מים אצל הערבים.

כן תדברו תתווכחו תהיו הכי רהוטים,אבל בסופו של דבר טיפשים ועיוורים זה מה שיוצא מזה כי לערבים יש כיוון אחד.

ומדינה שנותת לאחת כמו חנין או מפלגה כמו חדש להתקיים...מגיע למדינה הזו שתסבול.

אבל אני ריאלי.בגלל זה אסתפק בשלי.
A v​(שולט)

Re: להן נאורות ואינטלגנציה שמאלנית

A v​(שולט) • 15 בינו׳ 2013
pet כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
אינטימי u כתב/ה:
רק לא הזבל הזה שנקרא הליכוד חורבתינו או שותפיהם לקואליציה.

pet כתב/ה:
והחברים החזירים שלו.

מי טורפת כתב/ה:
blossom כתב/ה:
לכתוב בשפה כזו?
האם בבקשה אפשר לשמור על תרבות דיון גם בנושא כל כך טעון?
תודה...

כי זו האמת.
למרות שבאמת לא יפה לפגוע בחזירים icon_redface.gif

זה מצחיק אותי תמיד לשמוע אנשים בעלי דעה שמאלנית אומרים השכם וערב שכל מבציעי הימין הינם וולגריים,חסרי השכלה,ברברים ועוד שאר ירקות.
אולם תן לאותם שמאלנים לפתוח את הפה והנה הוא מפיק "מרגליות ודברי חוכמה".
שלא לדבר על החברה שלייקו להם.
אני כל כך שמח שמבחר הדעות והמשפטים ה"מתוחכמים" ו"הלא ילדותיים" ,שחלק מחברי האתר "הנכבדים" הינו שייך רק לאלפית האחוז מסך הבוחרים בארץ.
ואם כבר אנחנו ברוח ההומור הנעלה והאינטלגנטי, אקח בהשאלה ביטוי שהשתמש בו מר ליברמן ואכתוב למי אני הולך להצביע. אני אצביע לכל מפלגה שתמנע משלושת "הויבערס" AKA ליבני/יחימוביץ/גלאון לנסות להקים ממשלה מה שמשאיר לי את "הליכוד ביתינו והבית היהודי". הייתי מצביע "עוצמה לישראל" אבל לצערי הם לא יעברו את אחוז החסימה.

טוב שאתה לא משווה "חברים חזירים" למשפטים כמו: "מוות/טרנספר לערבים", "לזרוק אותם לים" ושאר "מרגליות" שאני שומעת מהימין באופן קבוע.
מעבר לזה, אני לא רואה את אנשי השמאל מבצעים פעולות אלימות כגון תג מחיר והליכה לכפרים ערבים במטרה להתגרות.
איזה פעולות אלימות ביצעו אנשי השמאל לאחרונה?
לגבי הברבריות שלי, זה שאתה לא מסכים שביבי קפיטליסט חזירי לא הופך אותי לברברית.
ביצוע פעולות כגון עליית מיסים והעברת סכומי עתק למטרות שמרשתות בעיקר את אנשי ההון, שכתוצאה מכך רוב הציבור משלם את המחיר, בעיניי זהו חזירות והתבהמות לשמה.
אם בגלל זה אני ברברית מבחינתך, אין לי בעיה עם זה.

PET תגידי הבחורים הנחמדים האלה בניעלין ובעוד מקומות כאלה.

שיורקים על חיילי צהל זורקים עליהם אבנים מקלללים אותם מנסים להשפיל אותם.

הם מהימין נכון??

הייתי אומר לך עוד משהו אבל מיותר לרדת לרמת טיפשות כזו.
אי זוגי

נתניהו

אי זוגי • 15 בינו׳ 2013
אינטימי, יפה לך הסבלנות וההשקעה. אבל, למען ההגינות, אפשר היה לציין את הדברים שנתניהו כן ביצע:

חוק חינוך חינם מגיל 3.

טיפולי שיניים חינם לילדים עד גיל 12.

נקודות זיכוי במס הכנסה לאבות עובדים.

העלאת שכר המינימום לכ-4300 ש"ח.

שיפור שכר ותנאי עובדי הקבלן.

השגת הסכמי שכר עם המתמחים והרופאים, מה שנותן שקט משביתות ל-9 שנים.

השגת הסכמי שכר עם האחיות, מה שנותן שקט ל-5 שנים.

מתן הטבות לרופאים ומתמחים שעוברים לעבוד בפריפריה.

תוספת של כ-2000 ש"ח לכל שוטר.

רפורמה אדירה בחינוך, כולל השקעות של מאות מליוני שקלים באקדמיה. לראשונה מזה הרבה שנים חלה עלייה דרסטית בביקוש ללימוד מקצועות ההוראה כתוצאה משדרוג משמעותי בשכר המורים.

שיפור לא מבוטל בהישגי תלמידי ישראל במבחני מיצ"ב.

החזרת גלעד שליט במחיר זול בהרבה ממה שדרש החמאס. להזכירך, כל ראשי הטרור הבכירים נותרו בכלא בישראל.

בניית גדר בגבול מצרים, מה שהביא את מספר מסתנני העבודה לישראל קרוב ל-0.

הקמת מערך כיבוי אווירי, אחרי שממשלת קדימה החליטה לבטלו. כל שריפות הענק בקיץ האחרון כובו בעזרת אותו מערך שהוכיח את עצמו.

השקעה של מליארדים ברפורמה במערך הכבאות.

גיוס העולם המערבי לסנקציות קשות כנגד איראן. עד לפני 4 שנים, הנושא לא נכלל בסדר היום העולמי. בראייה אסטרטגית, נתניהו הבין שאת הלחץ לסנקציות יש להפעיל כעת כל עוד איראן לא הגיעה לכדי יכולת יצור נשק גרעיני.

עמידה איתנה כנגד הסכנה במסירת שטחים אסטרטגיים ביהודה ושומרון לידי ארגוני הטרור הרצחני. נכון, בשלב ראשון יעברו השטחים לידי אבו- מאזן "המתון" תמורת פיסת נייר מפוקפקת, אבל לא ירחק היום ויגיע "אביב פלשתיני". החמאס, הג'יהאד האיסלאמי, אל-קעידה, עז-אדין- אל- קסאם, גדודי אל-אקצא, הסלפיים, המוג'הידין, וועדות ההתנגדות ( סליחה אם שכחתי מי מהם) ישתלטו על גב ההר, ששולט על כל מרכז הארץ ועל מעבר הגבול עם ירדן. אותו גבול יהפוך ל "ציר פילדלפי" 2. טרור וטילים על בסיס יומיומי יהיו מנת חלקם של תושבי מרכז הארץ. שדה התעופה בן גוריון יהא בן ערובה בידי אותם ארגוני טרור. נשמע מופרך? תשאל את תושבי הדרום כמה מהר מה שנשמע מופרך הופך למציאות כואבת כשמיישמים את מדיניות הנסיגה והבריחה של השמאל.

רפורמה מקיפה בסלולאר, מה שהביא להוזלה של מאות שקלים בחשבון של כל אחד ואחד. כן, גם של אלה שמגדפים אותו.

טלוויזיה רב- ערוצית, "עידן פלוס" , בתשלום חד-פעמי של 200 ש"ח.

הקמת וועדת שישנסקי, שהכפילה את תשלומי המס של טייקוני הגז על רווחיהם.

חיוב חברת כי"ל לשלם תמלוגים למדינה, אחרי הפטור שהיא קיבלה מממשלת רבין ושוחט.

חיוב החברה לישראל לשאת בהוצאת קציר המלח בים- המלח.

הקמה והחלת ישום וועדת הריכוזיות. מה שיחייב את הטייקונים להפרד מחברות הפיננסים שלהם או מהחברות הריאליות.

הטלת מס-יסף של שני אחוזים על העשירים.

בניית מערך רכבות מחלפים וכבישים בכל רחבי הארץ. כל מי שנוסע בכביש עוקף קריות יודע על מה מדובר. גם מי שנוסע ברכבת מבאר-שבע לת"א. בימים אלה נבנה קו רכבת שיקצר את זמן הנסיעה מי-ם לת"א ל- 25 דקות!!

הורדת המיסים הישירים על מעמד הביניים. כן, כעת המס עלה באחוז אחד (שומו שמיים) למי שמשתכר מעל 14,000 ש"ח, אבל לפני כן המס ירד בכ-7 אחוזים.

מס הכנסה שלילי, לראשונה בתולדות המדינה. מה שאומר שמי שמשתכר מתחת לתקרה מסויימת, מקבל כסף ממס הכנסה.

הפחתת מיסי היבוא על אלפי מוצרים.

לקטר תמיד אפשר.
העובדות הן, שרק בקיץ האחרון, למעלה מ-3,000,000 (שלושה מליון!!!) ישראלים עברו בבן-גוריון, לא כולל את נופשי ההפלגות והמלונות בארץ.
למעלה מ-300,000- כלי רכב חדשים עלו על כבישי ישראל בשנה האחרונה.
למי מאיתנו אין אייפון, אייפוד, אייפד או כל "איי" אחר?
כל ביקור בקניון מצריך חיפוש חניה של דקות ארוכות.
פתיחת חנויות מותגים מלווה בתורים אינ-סופיים.

ישנן בהחלט בעיות שצריך לפתור.
בעיית הדיור, שחלקה הגדול נובע מהחלטת ממשלת קדימה להקפיא את הבנייה במרכז, ובעיית יוקר המחיה.
אגב, אנחנו, הצרכנים, אשמים במצב לא פחות. במקום לפתח תרבות צריכה, פיתחנו כאן תרבות צריחה. קונים מכל הבא ליד, בכל מחיר, ואח"כ בוכים על עליית המחירים.

עוד אגב אחד, הגרעון "הפתאומי" של כ-40 מליארד שקלים הוא אותו גרעון שהיה ב-2009. מדובר בכ-4 אחוזים מהתוצר, אחוז נמוך בהרבה מרוב מדינות המערב.
philia

philia • 15 בינו׳ 2013
A v כתב/ה:
pet כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
אינטימי u כתב/ה:
רק לא הזבל הזה שנקרא הליכוד חורבתינו או שותפיהם לקואליציה.

pet כתב/ה:
והחברים החזירים שלו.

מי טורפת כתב/ה:
blossom כתב/ה:
לכתוב בשפה כזו?
האם בבקשה אפשר לשמור על תרבות דיון גם בנושא כל כך טעון?
תודה...

כי זו האמת.
למרות שבאמת לא יפה לפגוע בחזירים icon_redface.gif

זה מצחיק אותי תמיד לשמוע אנשים בעלי דעה שמאלנית אומרים השכם וערב שכל מבציעי הימין הינם וולגריים,חסרי השכלה,ברברים ועוד שאר ירקות.
אולם תן לאותם שמאלנים לפתוח את הפה והנה הוא מפיק "מרגליות ודברי חוכמה".
שלא לדבר על החברה שלייקו להם.
אני כל כך שמח שמבחר הדעות והמשפטים ה"מתוחכמים" ו"הלא ילדותיים" ,שחלק מחברי האתר "הנכבדים" הינו שייך רק לאלפית האחוז מסך הבוחרים בארץ.
ואם כבר אנחנו ברוח ההומור הנעלה והאינטלגנטי, אקח בהשאלה ביטוי שהשתמש בו מר ליברמן ואכתוב למי אני הולך להצביע. אני אצביע לכל מפלגה שתמנע משלושת "הויבערס" AKA ליבני/יחימוביץ/גלאון לנסות להקים ממשלה מה שמשאיר לי את "הליכוד ביתינו והבית היהודי". הייתי מצביע "עוצמה לישראל" אבל לצערי הם לא יעברו את אחוז החסימה.

טוב שאתה לא משווה "חברים חזירים" למשפטים כמו: "מוות/טרנספר לערבים", "לזרוק אותם לים" ושאר "מרגליות" שאני שומעת מהימין באופן קבוע.
מעבר לזה, אני לא רואה את אנשי השמאל מבצעים פעולות אלימות כגון תג מחיר והליכה לכפרים ערבים במטרה להתגרות.
איזה פעולות אלימות ביצעו אנשי השמאל לאחרונה?
לגבי הברבריות שלי, זה שאתה לא מסכים שביבי קפיטליסט חזירי לא הופך אותי לברברית.
ביצוע פעולות כגון עליית מיסים והעברת סכומי עתק למטרות שמרשתות בעיקר את אנשי ההון, שכתוצאה מכך רוב הציבור משלם את המחיר, בעיניי זהו חזירות והתבהמות לשמה.
אם בגלל זה אני ברברית מבחינתך, אין לי בעיה עם זה.

PET תגידי הבחורים הנחמדים האלה בניעלין ובעוד מקומות כאלה.

שיורקים על חיילי צהל זורקים עליהם אבנים מקלללים אותם מנסים להשפיל אותם.

הם מהימין נכון??

הייתי אומר לך עוד משהו אבל מיותר לרדת לרמת טיפשות כזו.

AV יקירי.

אני בוחרת לענות דווקא לך ולא לארטיסט הזה ובעיקר בגלל השורה התחתונה
כי לירוק יודעים ממה ששמעתי גם מימין וגם משמאל : )
אותו כנל לגבי קללות ומילים חביביות על חיילים ויתר אנשים. לא כולם בני-אדם.

זה יכול להיות קצת קשור למשפט ההוא לגבי רבין לדוגמא, אבל אני לא סופרת משפטים. . .
גם שרון נעשה סבא חצי-קדוש מאז שהוא מנמנם לו ומשמש מליץ יושר
בקמפיין של מופז המבריק ומנהל הקמפיין של האחרון...

אגב. זה שלאנשים שונים יש דעות שונות זו עובדה.
למרות שכידוע אני לא תמיד נורא טולרנטית למי שמעז לחשוב אחרת ממני.
אבל מה לעשות. והנה, אפילו אתה כתבת שאתה ימני ולא מצביע לביבי.

אז מותר. מותר לאנשים לערב אמוציות. בטח כשמדובר בדת,
בטח כשמדובר בפוליטיקה ולא כל אחד חייב להיות כלכלן מובחר [לא מתכוונת אליך דווקא]
או פסיכיאטר מוכשר נורא [אפילו שם יש כבר כמה גישות... זה מופנה לאדון הארטיסט שאני לא מכירה אז אני נזהרת נורא, כי הוא כתב למעלה שהוא חייב להגיד תמיד את המלה האחרונה ואני כידוע פחדנית גדולה ושתקנית כמעט עוד יותר עצומה..]

אגב, אין לי עדיין שמץ של מושג איזה פתק אני הולכת לשלשל השנה,

lycraman5
לפני 11 שנים • 16 בינו׳ 2013

למי שעדיין לא החליט ולמי שכן החליט במי להצביע

lycraman5 • 16 בינו׳ 2013
מזמין אותכם להציץ ב-12 הסרטונים בלינק הבא.
חובה לצפות אותי זה השאיר די המום.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWJGwouU1w&list=PLiqbb3VAqcNlxo0GukLSzdrWkkyyPLotg
איך יתכן שיהיה למישהו אומץ להגיד כאלו דברים אלא אם יש בידו מספיק עדויות מוצקות בכדי לשמור על עצמו. או שהוא טיפש וחפר לעצמו קבר.
לא נראה לי שעו"ד יכול להיות טיפש אז כנראה שיש דברים בגו.
מה דעתכם?
Here And There​(נשלטת)

Here And There​(נשלטת) • 16 בינו׳ 2013
רפאל כתב/ה:
pet,
גם אני חושב שההתבטאות שלך אינה לענין (למרות שהיא כבר שגורה בפיהם של רבים, ובשמאל התרגלו להשתמש בה). למילה "חזירי" אין תוכן פוליטי. כשאת משתמשת בה אינך מבקרת עמדה פוליטית או מבטאת עמדה פוליטית. את רק מגדפת. זה לא תורם לשיח דמוקרטי ולא הולם שיח כזה.

אני גם חושב שדמוניזציה של מחנה פוליטי שלא מסכימים איתו אינה אקט דמוקרטי ואינה מכבדת את הדמוקרטיה. זה מייצר אי-הבנה של עמדות פוליטיות ובורות ביחס להן. למשל, כלכלה ימנית אינה מבקשת באופן אידאולוגי לעשות טוב לעשירים ולפגוע בענייים. את יכולה לטעון שזה מה שיוצא מן הכלכלה שלהם, אבל זו לא האידיאולוגיה שלהם. יש לכלכלה הימנית (שבאופן אישי אני מתנגד לה, כי התגלו בה הרבה בעיות) שורשים בליברליזם ובהומניזם. בדמוקרטיה זה לא מספיק לצעוק בקול רם שהאחר עושה רע. לפחות זה לא אמור להספיק. צריכים להסביר למה, ואז יש גם סיכוי שהאחר ישנה את דעתו ויצטרף אליך.
.

כשקראתי לביבי חזיר דיברתי על המדיניות הקפיטליסטית הדורסנית שלו.
לא דיברתי בכלל (ובכלל לא התייחסתי בשרשור הזה) לנושא המדיני.

בנוגע לייחוס תורה כלכלית לנטייה מדינית, באופן כללי אני לא מייחסת בהכרח את הקפיטליזם לכל הצד הימיני, לפי איך שאני רואה את הדברים, עיקר מה שמעסיק את הימין זה עניינים ביטחוניים. כך שבמקרה של ביבי והליכוד, אני מייחסת את הקפיטליזם בעיקר לביבי.

מה שכן, בגלל שהשמאל נוטה להיות יותר "חברתי" (סוציאליסטי?), אני כן מייחסת לו איזושהי גישה יותר סוציאליסטית.
אני מקווה שהבנת את כוונותיי.

דארק- מה שאתה מתאר נשמע כמעט כמו תקופת סטאלין ברוסיה.
התקשורת ממדרת ומסתירה כ"כ שכמעט ואף אחד לא יודע את האמת.
זאת אומרת, אף אחד חוץ מציבור שלם שה'אמת' מאוד משרתת את דעותיה ומטרותיה.
מאוד מעניין.

אתה מבין כמה הזוי זה נשמע?

בכל אופן, עשיתי שוב חיפוש ל"פעילי שמאל קיצוני" ו'אלימות'. רק שהפעם מצאתי לזה אזכורים בעיקר בבלוגים ובערוץ 7 (מה אתה יודע, כנראה שיש ימניים בכלי התקשורת) או שאולי בעצם, אולי הדיווחים בערוץ 7 שם נעשו מתוך אינטרס מסויים?

בנוסף לזה, התירוץ שאתה מציג לכך שאין דיווחים על אלימות מצד פעילי השמאל בתקשורת בגלל סוג של הגנה כלפיהם מהווה תירוץ מאוד נח ובלתי ניתן כמעט לסתור כיון שקשה מאוד להוכיח השתקה (והבאת שני מקרים מבחינתי לא מוכיח זאת), כך שלפי דעתי, מי שמעוות ומסלף, זה בעיקר הימין.

לגבי עניין עליית המחרים, לא הבנתי מה הקשר בין התייקרות האוכל למים והחשמל?
התייקרות האוכל נובעת בעיקר מנזקי מזג אויר (במקרה של פירות ירקות), עלויות יצוא/יבוא ועלויות ייצור.
לפי מה שזכור לי, עיקר הסיבה לעליית מחירי האוכל בזמנו היה עלית מחירי חומרי הגלם שנקנו בחול.

לגבי עליית מחירי המים, הסיבה היחידה להתייקרות הזו היא בגלל הפרטה.
כיוון שכשזה היה בבעלות המדינה זה היה מסובסד.
לפי מה שידוע לי, בתאגידי המים עדיין יש אנשים עם משכורות גבוהות מאוד ובאופן מאוד לא הגיוני ופרופורציונאלי לתפקידם.

לגבי חשמל, אם הפרטת המים לא הצליחה להוריד עלויות, למה שהפרטת חברת החשמל תעזור?
מה ההבדל בין שתי החברות?

אני לא מאשימה את ביבי באופן גורף בהכל, אני יודעת שאנחנו מושפעים גם ממה שקורה בעולם, עם זאת, היו דברים שהוא כן היה יכול לעשות שלא עשה.
נגיד, למה לא לעלות מיסים לחברות ולהוריד קצת מהציבור?
למה לא להשקיע יותר בדיור ציבורי?
ויד עוד ועוד דברים.

אז נכון, אז לא הכל באשמת ביבי, אבל כמו שאתה מצפה ממני להבין את זה, אני מצפה ממך, להבין שיש לביבי אחריות למצב, בכל זאת, הוא ראש ממשלה, ויש גבול לכמה אפשר לתרץ את הכשלונות שלו בכל מני מצבים חיצוניים.
ואתה יודע מה, גם אם באמת כל המצב הכלכלי לא באשמתו, עצם זה שהוא לא מצליח להשתלט על המצב (לפי דעתי), בעיניי, כבר הופך אותו לכשלון.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ינו' 16, 2013 9:51 am, סך-הכל נערך פעם אחת
shos
shos • 16 בינו׳ 2013
עלה ירוק
Here And There​(נשלטת)

Re: נתניהו

Here And There​(נשלטת) • 16 בינו׳ 2013
אי זוגי כתב/ה:
אגב, אנחנו, הצרכנים, אשמים במצב לא פחות. במקום לפתח תרבות צריכה, פיתחנו כאן תרבות צריחה. קונים מכל הבא ליד, בכל מחיר, ואח"כ בוכים על עליית המחירים.
.

רק הערה קטנה לגבי עניין תרבות הצריכה: באופן כללי אני מאמינה שצריך לחיות לפי האמצעים העומדים לרשותנו, כלומר, לא לבזבז מעבר ליכולתנו. רק קח בחשבון שברגע שהציבור יפסיק להוציא כספים, החברות יפסיקו להרוויח. ברגע שהחברות יפסיקו להרוויח יהיה עוד גל של פיטורים שבסופו של דבר רק יעמיק את המיתון.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 16 בינו׳ 2013
הממממ... מרצ. אולי אולי אולי עלה ירוק ברגע האחרון, אבל תכלס - מרצ.
וזה אחרי שהגעתי למצב שאני אפילו לא רואה אפשרות אחרת באופק, וזה עצוב.