בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז למי אתם מצביעים?

AIR​(נשלט)
לפני 11 שנים • 16 בינו׳ 2013
AIR​(נשלט) • 16 בינו׳ 2013
פתק לבן, אין לי אמון באף אחד מהם.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 16 בינו׳ 2013
Air כתב/ה:

פתק לבן הוא חסר כל משמעות, לדעתי.

אם כבר, תבחר ברע במיעוטו מבחינתך, אחרת אין טעם בכלל לגשת להצביע.
להבה חשופה
להבה חשופה • 16 בינו׳ 2013
6 ימים לפני הבחירות. כאחת שאוחזת בדעות ימניות, אין לי כרגע מושג למי אצביע.

משחר ילדותי, ינקתי את תורת ז'בוטינסקי. בבית הוריי זכיתי להכיר אנשים אשר רשמו דף או שנים בהיסטוריה של מדינת ישראל.

את מנחם בגין ורעיתו עליזה, ז"ל. פגשתי מספר פעמים, צניעותם ונועם הליכותיהם שבו אותי נשבתי בקסמיו של מנחם בגין. לימים בגרתי ודעותיי הפוליטיות לא השתנו.

תחום התקשורת, סיקרן אותי. מאוד רציתי להתמקצע בו. פניתי לאורי אבנרי (בתקופה שהיה, הבעלים של השבועון "העולם הזה" בו עבדו עיתונאים אשר למדו מאורי אבנרי, את כל הקשור בתחום התקשורת הכתובה.)

באותו ראיון, עלה עניין דעותיי הפוליטיות, אמרתי לאורי שאני מחזיקה בדעות ימניות (אז היו אפילו קיצוניות). אורי, הקשיב לי ואמר :"כל עוד, לא תפרי את הכללים הנהוגים במערכת, את מוזמנת להצטרף למערכת".

אני, בעלת הדעות הימניות, התקבלתי לעבוד אצל אורי אבנרי, בעל הדעות השמאלניות (אפילו) קיצוניות. עד היום רואה אני זאת כזכות גדולה.

ובכל זאת, דעותיי לא השתנו, ועדיין (בלי ציניות) אין לי באמת מושג למי אצביע בבחירות הקרובות.

להבה חשופה. [B]
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 16 בינו׳ 2013
Madame T כתב/ה:
Air כתב/ה:

פתק לבן הוא חסר כל משמעות, לדעתי.

אם כבר, תבחר ברע במיעוטו מבחינתך, אחרת אין טעם בכלל לגשת להצביע.

זה גם ככה לא משנה, המדינה בדרך לאבדון.
לאף אחד מהם לא איכפת חוץ מהכיסא שלהם והמשכורת השמנה שהם מקבלים ויקבלו בשביל הגוב אחרי החיים הפוליטיקיים.
ברגע שהם נבחרים פתאום הם שחכו מהמצע שהם דגלו בו.

חכו אחרי הבחירות,גזירות נוספות בדרך וזה לא משנה אפילו אם הרב אמנון יצחק יבחר.
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 16 בינו׳ 2013
Air כתב/ה:

אייר,

ביבי בשלטון בזכות השותפים שלו בקואליציה, שס, יהדות התורה, בית יהודי.
ולמה הוא בשלטון?

כי שיעור ההצבעה בבני ברק הוא די קרוב ל-100 אחוז.

לעומת זאת, שיעור ההצבעה בת"א הוא בערך 60 אחוז.

בפועל, זה שלביבי ולשותפיו יש מעל 60 מנדטים, זה בגלל שכמעט 40 אחוז מהחילונים לא מצביעים.

יש לי תחושה שבבחירות האלו כולם הולכים להצביע.

וסקרים? מי מאמין להם בכלל.
ממש גרוע​(אחר)

ולגבי "ההישגים" של ביבי

רוב ההישגים שנמנו פה,
הישגים הם בטוח לא.
א. חלקם הגיעו ממצבים של קצה למשל כמו רופאים ואחיות, שלא הייתה לנתניהו ברירה אלא לעשותם.
ב. חלקם די מחויבי המציאות, ו/או כל ממשלה שהייתה פה הייתה עושה אותם.

ג. העברת טיפולי שיניים חינם לילדים, וחינוך חינם מגיל 3, וכל דבר שקשור לילדים וכו' מיטיבים בעיקר עם האוכלוסיה החרדית בעלת ילדים רבים. על חשבון העלאת מס לחילונים. כך שלא רק שזה לא הישג, זו זריית מלח בפרצוף החילונים. צריך להבין על חשבון מה זה בא. על חשבון העלאות מיסים, יוקר מחיה, מע"מ מטורף שפוגע בעיקר באוכלוסיות החלשות.

ביבי, טוב רק ל ע ש י ר י ם, ל ח ר ד י ם ול מ ת נ ח ל י ם.

http://www.facebook.com/BibiForTheRich?ref=stream
philia
philia • 16 בינו׳ 2013
אינטימי u כתב/ה:
Air כתב/ה:

אייר,

ביבי בשלטון בזכות השותפים שלו בקואליציה, שס, יהדות התורה, בית יהודי.
ולמה הוא בשלטון?

כי שיעור ההצבעה בבני ברק הוא די קרוב ל-100 אחוז.

לעומת זאת, שיעור ההצבעה בת"א הוא בערך 60 אחוז.

בפועל, זה שלביבי ולשותפיו יש מעל 60 מנדטים, זה בגלל שכמעט 40 אחוז מהחילונים לא מצביעים.

יש לי תחושה שבבחירות האלו כולם הולכים להצביע.

וסקרים? מי מאמין להם בכלל.

יותר מדי מסכימה אתך על חלק גדול מהדברים.
בבני ברק ולא רק אחוזי ההצבעה עוברים הרבה פעמים את ה-120% כי שם מה לעשות,
מחשיבים גם קדושים ז"ל ותינוקות שטרם נולדו. אבל הם לבטח מתוכננים....

בקשר לפתק לבן. חבל.
כל קול חשוב.
וזה בהקשר לא רק לבני ברק אלא גם להתנחלויות [אני שוב עדינה ולא אומרת מילים לא יפות]
שם אחוזי ההצבעה הם יותר מ-80% לעומת משו כמו 60% שכתבת.

וסקרים. שובפעם, לא רוצה להגיד למי ניתנה הנבואה, אבל חוץ מרחובות ששם מסתבר
יודעים משו לפי הבחירות הקודמות והיותר קודמות. מה יקרה רובנו רק משערים ועדיין חלק מקווים לטוב : )

....
ממש גרוע​(אחר)
מלכתא כתב/ה:
אני מצביעה "הבית היהודי" או "עלה ירוק".
לצערי, היום אין מפלגה שמשלבת את הרעיונות החברתיים שלי עם הדעות המדיניות שלי.
הקרע שלי הוא- להצביע חברתית או מדינית?

אבל אני רוצה לומר משהו, דווקא לאנשים שמצביעים בחירות אחרי בחירות את אותו הדבר.
אתם מצביעים שוב ושוב לאותה המפלגה, אצל חלקכם ההורים הצביעו לאותה מפלגה-
אבל אם גם אתם במצב שאתם לא מרוצים מהמצב,
אז למה לבחור שוב במי שאיכזב אתכם?
יש לא מעט מפלגות "קטנות" יותר ומוכרות פחות, שיש להן מצע מעולה שאתם אולי תתחברו אליו.
תבדקו את זה, אתם תופתעו מאוד...

נ.ב.: נמאס לי לשמוע ש"בנט סבבה אבל הרשימה שלו משוגעים".... עדיף שהראש יהיה בסדר והגוף לא משהו, מאשר שהראש יהיה רקוב- ובגוף, איפשהו במספר 20 יהיה מישהו סבבה.

כן,
להצביע בנט כדי להמשיך סחיטת מיליארדים לתשתיות של איזה התנחלות מבודדת על חשבון זה שכל עם ישראל ישא בנטל המיסים.
רוצים לבנות התנחלות? לפחות שזה לא יהיה על חשבון כל המדינה.
אני לא מדבר על החוק הכי מטומטם שיזם הח"כ שלהם אורי אורבך בעידוד הליכוד שבגללו אני וכל מבוגר במדינה לא יכול לקנות בירה ב-AMPM ב-11 בלילה בגלל ש"הם לא יכולים להשתלט על בני הנוער האלימים השיכורים שלהם", (שבטח מצביעים גם הליכוד),
חוק שנותן אינדיקציה למידת הליברליות שלהם.
Dark Artist​(שולט)

Re: להן נאורות ואינטלגנציה שמאלנית

Dark Artist​(שולט) • 16 בינו׳ 2013
philia כתב/ה:
A v כתב/ה:
pet כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
אינטימי u כתב/ה:
רק לא הזבל הזה שנקרא הליכוד חורבתינו או שותפיהם לקואליציה.

pet כתב/ה:
והחברים החזירים שלו.

מי טורפת כתב/ה:
blossom כתב/ה:
לכתוב בשפה כזו?
האם בבקשה אפשר לשמור על תרבות דיון גם בנושא כל כך טעון?
תודה...

כי זו האמת.
למרות שבאמת לא יפה לפגוע בחזירים icon_redface.gif

זה מצחיק אותי תמיד לשמוע אנשים בעלי דעה שמאלנית אומרים השכם וערב שכל מבציעי הימין הינם וולגריים,חסרי השכלה,ברברים ועוד שאר ירקות.
אולם תן לאותם שמאלנים לפתוח את הפה והנה הוא מפיק "מרגליות ודברי חוכמה".
שלא לדבר על החברה שלייקו להם.
אני כל כך שמח שמבחר הדעות והמשפטים ה"מתוחכמים" ו"הלא ילדותיים" ,שחלק מחברי האתר "הנכבדים" הינו שייך רק לאלפית האחוז מסך הבוחרים בארץ.
ואם כבר אנחנו ברוח ההומור הנעלה והאינטלגנטי, אקח בהשאלה ביטוי שהשתמש בו מר ליברמן ואכתוב למי אני הולך להצביע. אני אצביע לכל מפלגה שתמנע משלושת "הויבערס" AKA ליבני/יחימוביץ/גלאון לנסות להקים ממשלה מה שמשאיר לי את "הליכוד ביתינו והבית היהודי". הייתי מצביע "עוצמה לישראל" אבל לצערי הם לא יעברו את אחוז החסימה.

טוב שאתה לא משווה "חברים חזירים" למשפטים כמו: "מוות/טרנספר לערבים", "לזרוק אותם לים" ושאר "מרגליות" שאני שומעת מהימין באופן קבוע.
מעבר לזה, אני לא רואה את אנשי השמאל מבצעים פעולות אלימות כגון תג מחיר והליכה לכפרים ערבים במטרה להתגרות.
איזה פעולות אלימות ביצעו אנשי השמאל לאחרונה?
לגבי הברבריות שלי, זה שאתה לא מסכים שביבי קפיטליסט חזירי לא הופך אותי לברברית.
ביצוע פעולות כגון עליית מיסים והעברת סכומי עתק למטרות שמרשתות בעיקר את אנשי ההון, שכתוצאה מכך רוב הציבור משלם את המחיר, בעיניי זהו חזירות והתבהמות לשמה.
אם בגלל זה אני ברברית מבחינתך, אין לי בעיה עם זה.

PET תגידי הבחורים הנחמדים האלה בניעלין ובעוד מקומות כאלה.

שיורקים על חיילי צהל זורקים עליהם אבנים מקלללים אותם מנסים להשפיל אותם.

הם מהימין נכון??

הייתי אומר לך עוד משהו אבל מיותר לרדת לרמת טיפשות כזו.

AV יקירי.

אני בוחרת לענות דווקא לך ולא לארטיסט הזה ובעיקר בגלל השורה התחתונה
כי לירוק יודעים ממה ששמעתי גם מימין וגם משמאל : )
אותו כנל לגבי קללות ומילים חביביות על חיילים ויתר אנשים. לא כולם בני-אדם.

זה יכול להיות קצת קשור למשפט ההוא לגבי רבין לדוגמא, אבל אני לא סופרת משפטים. . .
גם שרון נעשה סבא חצי-קדוש מאז שהוא מנמנם לו ומשמש מליץ יושר
בקמפיין של מופז המבריק ומנהל הקמפיין של האחרון...

אגב. זה שלאנשים שונים יש דעות שונות זו עובדה.
למרות שכידוע אני לא תמיד נורא טולרנטית למי שמעז לחשוב אחרת ממני.
אבל מה לעשות. והנה, אפילו אתה כתבת שאתה ימני ולא מצביע לביבי.

אז מותר. מותר לאנשים לערב אמוציות. בטח כשמדובר בדת,
בטח כשמדובר בפוליטיקה ולא כל אחד חייב להיות כלכלן מובחר [לא מתכוונת אליך דווקא]
או פסיכיאטר מוכשר נורא [אפילו שם יש כבר כמה גישות... זה מופנה לאדון הארטיסט שאני לא מכירה אז אני נזהרת נורא, כי הוא כתב למעלה שהוא חייב להגיד תמיד את המלה האחרונה ואני כידוע פחדנית גדולה ושתקנית כמעט עוד יותר עצומה..]

אגב, אין לי עדיין שמץ של מושג איזה פתק אני הולכת לשלשל השנה,

פנית אליי בשרשור זה כמו אל מוצרע, מסיבה שלא מצאתי, אבל ידעת לפנות אליי באופן פרטי בצורה צינית נוטפת רעל ומבזה. אם הציניות שלי לא מובנת לך לגבי עניין התגובה האחרונה,אהיה מוכן להבא לשים גרשיים על מנת שזה יהיה ברור.
את בעצמך אומרת פה שני משפטים צורמים ונוראיים שדי מסבירים את כל האלימות הישראלית, שלא לדבר על המריבות בשרשורים שנוצרים בגלל "תובנות" כאלו.
את מודה שאת לא טולרנטית יותר מדי כלפי מי שיש לו דעות שונות ממך. לפחות יש לך האומץ להודות בכך שזה יפה בפני עצמו ,אולם אל תתפלאי שאנשים אחרים גם לא יהיו טולרנטיים לדעותייך. זה גם כנראה מסביר את התגובה הרעילה והלא מוצדקת שלך כלפיי למרות שטענת שאת נזהרת בכל הקשור אליי כי אינך מכירה אותי מספיק.

אז אם זו דרך לנהל דיון בוגר עם אדם שאינך מכירה אז אני מציע שתחשבי שוב האם ההודעה הילדותית ששלחת לי בפרטי וההודעה הנ"ל בשרשור ראויות לתגובה בוגרת.
אני מסכים איתך שמותר לערב אמוציות אבל יש דרך לעשות את זה. האם אדם שקרא מתוך אמוציות לחיילי צה"ל "נאצים" יתקבל בסלחנות? האם זה בסדר מתוך אמוציות להכליל מגזרים שלמים ולקרוא להם בכינויי גנאי כגון: שתיינים,פרימיטיביים, שחורים וכד'? היכן נגמרת הסלחנות לאמוציות? אני בעד שאדם יאמר את אשר בליבו בכל אמוציה אפשרית,אבל בשפה נאותה עם הסברים מאחוריו ,ולא יזרוק לחלל האויר מגוון מילות גנאי,קללות ומשפטים נבובים כמו אחרון הטוקבקיסטים העלובים ברשת.
מבחינתי בשרשור זה השגתי את המטרה כיון שכעת אותם אנשים שפתחו את השרשור בכל מיני אמרות רדודות ומטופשות, הפנימו שהם צריכים להתאמץ ולקרוא קצת ולהביא דוגמאות שמגבות את ההשקפה הפוליטית שלהם וסוף סוף יצרו התחלה של דיון רציני.
Dark Artist​(שולט)
Dark Artist​(שולט) • 16 בינו׳ 2013
אינטימי u כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
אני מצביעה "הבית היהודי" או "עלה ירוק".
לצערי, היום אין מפלגה שמשלבת את הרעיונות החברתיים שלי עם הדעות המדיניות שלי.
הקרע שלי הוא- להצביע חברתית או מדינית?

אבל אני רוצה לומר משהו, דווקא לאנשים שמצביעים בחירות אחרי בחירות את אותו הדבר.
אתם מצביעים שוב ושוב לאותה המפלגה, אצל חלקכם ההורים הצביעו לאותה מפלגה-
אבל אם גם אתם במצב שאתם לא מרוצים מהמצב,
אז למה לבחור שוב במי שאיכזב אתכם?
יש לא מעט מפלגות "קטנות" יותר ומוכרות פחות, שיש להן מצע מעולה שאתם אולי תתחברו אליו.
תבדקו את זה, אתם תופתעו מאוד...

נ.ב.: נמאס לי לשמוע ש"בנט סבבה אבל הרשימה שלו משוגעים".... עדיף שהראש יהיה בסדר והגוף לא משהו, מאשר שהראש יהיה רקוב- ובגוף, איפשהו במספר 20 יהיה מישהו סבבה.

כן,
להצביע בנט כדי להמשיך סחיטת מיליארדים לתשתיות של איזה התנחלות מבודדת על חשבון זה שכל עם ישראל ישא בנטל המיסים.
רוצים לבנות התנחלות? לפחות שזה לא יהיה על חשבון כל המדינה.
אני לא מדבר על החוק הכי מטומטם שיזם הח"כ שלהם אורי אורבך בעידוד הליכוד שבגללו אני וכל מבוגר במדינה לא יכול לקנות בירה ב-AMPM ב-11 בלילה בגלל ש"הם לא יכולים להשתלט על בני הנוער האלימים השיכורים שלהם", (שבטח מצביעים גם הליכוד),
חוק שנותן אינדיקציה למידת הליברליות שלהם.

אני מניח שזה יותר גרוע מאשר לתמוך בועדי העובדים החזקים של הנמלים/חשמל/מים/רכבת ובהסתדרות,שבראשה יושב עיני שכידוע תומך במפלגת העבודה. אחת הסיבות לכך שהמשק לא הולך זה בגלל הועדים הללו שההסתדרות משמנת היטב את הגלגלים שלהם במאבק על כל הטבת שכר,נפוטיזם ושחיתות. יש לחברת החשמל חור בתקציב של 70 מיליארד שקלים!!! עוד לא שמעתי את אנשי השמאל אומרים מילה אחת נגד הועדים הללו. התשובה ברורה: הם מפחדים מהם. יודעים שהם התומכים שלהם וההסתדרות שמנציחה את המצב הקיים ולא מגינה באמת על העובדים החלשים.
אני מבין שאתה כנראה מעדיף להיתקל בחבורה של בני נוער שתויים ואלימים באמצע הלילה,כי אני לא. מלבד זאת הפה שלך נוטף גזעניות וארס. מה אתה מנסה לרמז? שבד"כ בני הנוער השתויים והאלימים הם בטח מצביעי ימין. אכן אימרה נאורה וחכמה.
מלבד זאת התעלמת מהמון השגים ש"אי זוגי" טרח לפרט. אז היות והתחלת באמת להשקיע בצורה יפה בלתרום לדיוון ולהביא מאמרים וראיונות,אני מציע שתחזור לרשת ותמצא עוד חומרים כדי לנסות לסתור את מה שנאמר כאן.