בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז למי אתם מצביעים?

אי זוגי
לפני 11 שנים • 19 בינו׳ 2013

ובסוף כל הקיטורים...

אי זוגי • 19 בינו׳ 2013
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/354/881.html

ישראל נמצאת במקום ה-14, מתוך 155 מדינות, במדד האושר העולמי לשנת 2012.
kaly
kaly • 19 בינו׳ 2013
לא הגיע הזמן שנפסיק למדוד למי יש יותר גדול ואצל מי הדשא ירוק יותר או פחות?

יש כל כך הרבה קרטריונים כדי למדוד "אושר" ואולי אין סוף דרכים למדוד לבדוק להעריך וזה אפפעם לא יהיה מדויק.

נראה לי הזוי לכמת דבר שכזה.

אבל לעניין לשמו התכנסנו.. לאזרח הפשוט,הממוצע,זה שלא מביא הביתה 20,000 נקי לפחות. פחות טוב כאן מאשר לאחרים.

רוצה לתת דוגמא פשוטה:

מדינת ישראל של היום,מאמינה שהורה יחיד פלוס ילד צריך להתקיים מ2800 ש"ח (!!)

אני לא יודעת מאיפה ומי ערך את סקר האושר הזה...אבל אלפי אמהות נתמכות,אלפי גרושות שהבעלים מתחמקים לא מאושרים ולא מעושרים כלל.

עוד אחת קטנה,אלפי זוגות הורים שצריכים את עזרת המדינה כדי לממן לילדיהם החולים במחלה מגבילה שכלית או גופנית ננטשים ע"י המערכת בגיל 18. למה?

בקיצור,אני לא מאושרת ואם תמשיך עלית המחירים הזו והמשכורת שלי לא תעלה-אני ,כמו עוד הרבה אחרים פשוט אגיע לקו העוני. בלי לעמוד בתורים של חנויות המותגים.

הגיע הזמן לעצור את הקפיטליזם במדינה ולתת לסוציאליזם לחזור לשלטון. די להפרטה ולדריסת החלש. הגיע הזמן לתת לכולם הזדמנות שווה.
ענן רוקד​(שולט)

Re: ובסוף כל הקיטורים...

ענן רוקד​(שולט) • 19 בינו׳ 2013
אי זוגי כתב/ה:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/354/881.html

ישראל נמצאת במקום ה-14, מתוך 155 מדינות, במדד האושר העולמי לשנת 2012.

איך אמר זאת איינשטיין הכל יחסי בחיים...
אבל תכלס אם פה רע לי אז משנה באמת כמה רע במקום אחר ?

כל מי שאומר שטוב פה והכל בסדר
שבבקשה יסביר לי למה אני לא יכול לקנות בית ?
מה זה נראה לכם שפוי המחירים אלה ?!
חייבים לעשות שינויים ראדיקאלים כדי להזחיר את השפיות לחיים שלנו
תתעורר!
אי זוגי
אי זוגי • 19 בינו׳ 2013
אף אחד לא טען שהכל כאן מושלם ושאין בעיות שצריך לפתור.

אבל, כשבאים לבדוק ביצועים של שלטון, יש לראות את התמונה הכוללת.

בסך הכל, למרות ואחרי כל הקשיים, אלפי אזרחים ממוצעים ענו בסקר שטוב להם לחיות כאן.

שוב, אזרחים ממוצעים, לא טייקונים.

מי שעושה הכללות גסות זה אותו מחנה שטוען שהכל במדינה כושל. ממש אסון.

למען האיזון, הוצגו גם הישגים לא מבוטלים של ממשלת נתניהו.

רוצים לשנוא אותו- זכותכם. אבל אל תספרו לנו סיפורי מעשיות על סוף המדינה.
DanaDomme​(שולטת)

מה לעשות

DanaDomme​(שולטת) • 19 בינו׳ 2013
אי זוגי כתב/ה:
אף אחד לא טען שהכל כאן מושלם ושאין בעיות שצריך לפתור.

אבל, כשבאים לבדוק ביצועים של שלטון, יש לראות את התמונה הכוללת.

בסך הכל, למרות ואחרי כל הקשיים, אלפי אזרחים ממוצעים ענו בסקר שטוב להם לחיות כאן.

שוב, אזרחים ממוצעים, לא טייקונים.

מי שעושה הכללות גסות זה אותו מחנה שטוען שהכל במדינה כושל. ממש אסון.

למען האיזון, הוצגו גם הישגים לא מבוטלים של ממשלת נתניהו.

רוצים לשנוא אותו- זכותכם. אבל אל תספרו לנו סיפורי מעשיות על סוף המדינה.

מה לעשות הכל באמת נורא בגלל ביבי. ביבי איש נוראי שלא רואה את האזרח ממטר.
על כל הטבה שלו הוא מנחית 5 מכות בצורת מיסים עקיפים ועוד, המשכורת לא עולה כבר שנים וכל השאר כן.
הרווחים הכלואים שהוא וויתר עליהם ככה בקלילות זו מחווה מאוד יפה שהוא עשה לטייקונים, לפניו אף אחד לא עשה את זה.
כן, הכל נורא, והכי נורא שאנשים כמוך יגרמו לנו לסבול 4 שנים נוספות מהטיפוס הנאלח הזה ואני מאוד מקווה שרק בגלל זה אנשים יהיו כבר כל כך נואשים שלא יהיה להם אכפת להיכנס ברבאק במחאה הבאה.
ומאוד מקווה ש"ארץ חדשה" תעשה לנבלות האלה חיים קשים, למרות שאני לא מצביעה להם, אבל אני מאמינה שהם יקבלו כמה מנדטים, מספיק בשביל לא לתת לביבי וחבורתו לעשות מה שבא להם.
אי זוגי

דוגמא טובה למניפולציה

אי זוגי • 19 בינו׳ 2013
כן, וויתרו לחברות על חלק גדול מהרווחים בכדי בכל זאת לקבל משהו.

האלטרנטיבה הייתה לא לקבל כלום.

גולת הכותרת של אותו וויתור, עליה לא שמענו בתקשורת, היא שחלק גדול מאותם רווחים יושקע

חזרה במדינה, מה שאומר יותר תעסוקה ויותר תקבולי מיסים בעתיד.

זו בדיוק ראיה אסטרטגית כלכלית לטווח רחוק.

ושוב אתם מתחמקים מלהתייחס לעובדה שמי שפגע הכי הרבה בטייקונים זה נתניהו.

וועדת שישנסקי הכפילה את תמלוגי הגז , חברת כיל קיבלה פטור מתשלום תמלוגים מממשלת רבין

ומי שאילץ אותה להתחיל לשלם תמלוגים זה נתניהו, החברה לישראל אולצה לשאת בעלויות קציר

המלח בסדר גודל של מליארדים, הוטל מס יסף על עשירים, הוקמה וועדה לטיפול בריכוזיות ואחרי כל

זה נתניהו עוזר לעשירים?

עם כל הכבוד ל "ארץ חדשה" , האיש שעומד מאחורי הקמתה היה חלק בלתי נפרד מהתעשייה עליה

הוא מדבר. כן, כעת הוא "חזר בתשובה". יפה, באמת יפה מצידו.

רק שיתכבד נא ויחזיר למדינה את כל ההון שהוא צבר כאשר הוא היה חלק מאותה "שיטה".

הצעה ידידותית, שתי מים ותרגעי משום שנתניהו הולך להיות ראש הממשלה הבא.
DanaDomme​(שולטת)

Re: דוגמא טובה למניפולציה

DanaDomme​(שולטת) • 19 בינו׳ 2013
אי זוגי כתב/ה:
כן, וויתרו לחברות על חלק גדול מהרווחים בכדי בכל זאת לקבל משהו.

האלטרנטיבה הייתה לא לקבל כלום.

גולת הכותרת של אותו וויתור, עליה לא שמענו בתקשורת, היא שחלק גדול מאותם רווחים יושקע

חזרה במדינה, מה שאומר יותר תעסוקה ויותר תקבולי מיסים בעתיד.

זו בדיוק ראיה אסטרטגית כלכלית לטווח רחוק.

ושוב אתם מתחמקים מלהתייחס לעובדה שמי שפגע הכי הרבה בטייקונים זה נתניהו.

וועדת שישנסקי הכפילה את תמלוגי הגז , חברת כיל קיבלה פטור מתשלום תמלוגים מממשלת רבין

ומי שאילץ אותה להתחיל לשלם תמלוגים זה נתניהו, החברה לישראל אולצה לשאת בעלויות קציר

המלח בסדר גודל של מליארדים, הוטל מס יסף על עשירים, הוקמה וועדה לטיפול בריכוזיות ואחרי כל

זה נתניהו עוזר לעשירים?

עם כל הכבוד ל "ארץ חדשה" , האיש שעומד מאחורי הקמתה היה חלק בלתי נפרד מהתעשייה עליה

הוא מדבר. כן, כעת הוא "חזר בתשובה". יפה, באמת יפה מצידו.

רק שיתכבד נא ויחזיר למדינה את כל ההון שהוא צבר כאשר הוא היה חלק מאותה "שיטה".

הצעה ידידותית, שתי מים ותרגעי משום שנתניהו הולך להיות ראש הממשלה הבא.

המניפולציה היא שלך כמובן, מייפה את המציאות.

וואלה איזה יופי הם התחשבו בטייקונים כי אחרת לא יקבלו מהם כלום, איך לא מתחשבים בי ובך ככה? אנחנו כולה בורג קטן, למה רצים אחרינו בשביל 200 שקל? 100 שקל? 10 שקל?

מתוך כתבה שפורסמה בכלכליסט:
http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3580295,00.html

"המדינה מעניקה לתאגידי הענק הטבות מס מפליגות, המגיעות לפי הדיווחים האחרונים עד תשלום מס חברות בשיעור של 3% בלבד. מנגד, המדינה מאפשרת להם לא להחזיר את פירות ההשקעה למשק הישראלי, לא בצורה של מסים ולא בצורה של השקעה חוזרת בכלכלה הישראלית, אלא במקום זאת להוציאם מהארץ לכיסיהם של בעלי המניות.

מוטב היה, לפיכך, כי הדיון הציבורי והביקורת בסוגיית "הרווחים הכלואים" יופנו גם לבחינה ביקורתית של הרפורמה משנת 2011 ולהוראותיו של החוק לעידוד השקעות הון בכללותו. רפורמה זו הפכה את החוק לעידוד השקעות הון מחוק שמטרתו עידוד השקעות ופיתוח הכלכלה הישראלית, לחוק שמטרתו עידוד צבירת הון ומתן מתנות לתאגידי הענק."

חבל שאתה לא מגלה את אותה הומניות והתחשבות כשמדובר באלדד יניב, שאתה ממש לא מוותר לו על הכסף שהוא הרוויח ביושר, הוא לא גנב ובטח לא עשה תספורת על חשבון הפנסיות שלנו. לא מעניין אותי שהוא פעם היה לא בסדר, עכשיו הוא בסדר ועכשיו אני נותנת לו צ'אנס ומה שמעניין אותי אלו המטרות שלו. לפי ההגיון שלך לא צריך לתת צ'אס למישהו, אם הוא לא היה בסדר פעם הוא צריך להיות מוכתם לעד. אה שכחתי, רק כשמדובר בביבי ובטיייקונים אתה נורא אמפתי.

דרך אגב - אתה לא עושה לי דווקא שאתה כותב לי שביבי יהיה ראש הממשלה שלי ב-4 שנים הבאות כי הוא יהיה גם ראש הממשלה שלך, אבל אני לא אומרת תודה כשמשתינים עלי כמוך, אותך השתן כנראה עיוור. לי זה ממש מציק, לי ולעוד הרבה, ממש הרבה, כל אלו שלא סובלים מתסמונת "האישה המוכה".
אי זוגי
אי זוגי • 19 בינו׳ 2013
גם אני יודע להביא ציטטות:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000795935

מתוך הכתבה: "נזכיר כי מליאת הכנסת אישרה היום בקריאה שנייה ושלישית את חוק הרווחים הכלואים. החוק החדש יאפשר לחברות לממש את הרווחים תוך תשלום מס חברות בשיעורים מופחתים, ובהתחייבות להשקיע 50% מהרווחים בארץ במשך שנה. תוספת ההכנסה המשוערת למדינה מהחוק עומדת על 3 מיליארד שקל".

אגב, אותן חברות קיבלו פטור בגין אותם רווחים כלואים מתוקף החוק לעידוד השקעות הון שנחקק

בימי השלטון הסוציאליסטי של שלטון השמאל. אותו החוק לא כלל , אותנו, הקטנים.

אני בהחלט שמח ואפילו מברך על יוזמתו של אלדד יניב. אבל, כמו שאת יודעת, מי שחטא בעניין

כלכלי ומבקש להתחרט על מעשיו, הדבר הראשון הנכון לעשות בכדי להוכיח את רצינות כוונותיו הוא

החזרת הכסף.

ושוב את מתחמקת ממענה על הפגיעה בטייקונים ע"י ממשלת נתניהו. מה עוד ששכחתי לציין את

ריסוק טייקוני התקשורת בעקבות הרפורמה בזכותה חסכת מאות שקלים בחודש.

אני גם לא מוכן לומר תודה לשלטון שמביא עלינו טילים וטרור שטבח 1600 ישראלים וזה

הרבה יותר חשוב מכל עניין אחר.
jesica​(שולטת)

ככה אני רואה את זה

jesica​(שולטת) • 19 בינו׳ 2013
אני לא יודעת איפה ועל מי עושים את כול הסקרים,
אני כן יודעת שמעולם לא הייתה כמות כזאת של מצביעים שעזבה את הליכוד, ורוב אלו שנשארים זה בגלל שהם לא רואים אופציה ולידית.
אני ימנית בהמון דברים ועדיין אני אצביע למפלגת העבודה, יש לזה כמה סיבות, אבל העיקרית לזה, היא שהאדם שמנהל את המדינה אמור לייצג אותי וביבי לא. הוא מנותק מהעם בהמון רמות, אולי בגלל שהוא כבר הרבה מאוד שנים לא חי כאחד העם אלא בתוך בועה מאוד חזקה.
אני מסתכלת על הנבחרת של העבודה ורואה מנהיגה שאמנם לא בעלת ניסיון נרחב, אבל בהחלט מישהיא שכן יכולה להבין מהו קושי יומיומי, וכן מישהיא שראתה כמה וכמה מנהיגים באים והולכים והצליחה להגיע לאחת הפוזיציות החזקות במדינה וזאת למרות החוסר ניסיון האמור.
אני אוהבת את הנבחרת שלה, אנשים כמו בוז'י וברוורמן.. נכון, יש כמה כמו מיכאלי שגורמים לי להגיד what the fuck, אבל גם היא מייצגת מישהו.
אני לא בטוחה מי יותר טוב, זה עם המון ניסיון שמשתיק כול דעה אחרת תחת מסווה של "לויאליות קואליציונית" או זו שעדיין לומדת אבל מוקפת באנשים טובים ופתוחה להקשיב להם.
וכן אולי היא תפשל, אבל אם אני מסתכלת מה ביבי עשה, ואני מונה פה את הדברים הרעים למרות שכמו כול אחד הוא לא רק רע.
הוא גרם לבעלת הברית (בערך) היחידה שלנו בעולם הערבי להתנתק מאיתנו לגמרי (תורכיה אם לא הייתי ברורה).
הוא גרם לנשיא אמריקאי בפעם הראשונה בהיסטוריה להתערב בגלוי בבחירות ולהצהיר אי תמיכה.
הוא לא עמד אפילו בקרוב ביעדיי הגרעון שהבטיח.
מחיריי הדירות , המיסים וכמעט כול דבר (למעט מכוניות וסלולרי) עלו למעלה מ 25% בתקופת הכהונה שלו.
אני יכולה להמשיך..
אבל הכי הכי הכי, מעצבנת אותי האטימות, זה שהוא לא יצא לדבר עם אף אחד בתקופת המחאה, זה שהוא לא אומר פאק איט, יש לנו כזה גרעון, אולי נעשה גם משהו טוב וניתן למי שמגיע, כמו למעט ניצולי השואה שנשארו, לחיות בכבוד את שארית חייהם? שהוא לא רואה אף אחד ממטר.
הוא פוליטיקאי טוב.. תראו איך הוא גורם לכולם להתמרח וללקק לו שאולי יכניס אותם לקואליציה שלו.. באמת יפה לו..
אבל אפילו אם אני נאיבית, אני מאמינה שהכוח עדיין אצלנו בסוף היום ושעוד כמה קולות מפה ומשם יכולים להשפיע..
אני מצביעה לשלי.
בהצלחה לכולנו icon_smile.gif
נערת אמצע​(אחרת){!}

הכי הכי הכי יאיר לפיד !

נערת אמצע​(אחרת){!} • 19 בינו׳ 2013
הכי הכי הכי הכי

יאיר לפיד !
יאיר לפיד!
יאיר לפיד!!

אני הכי אסביר את עצמי עכשיו !

לא רק שהו אהכי חתיך והכי מלך!
מי שראה אתמול בערוץ 2 את מי שמנהלים לו את הקמפיין יכול לראות שכל מי שהיה פעם שריונר מנהל לו הכי טוב את הקמפיין אז רק תחשבו מה יקרה שם אחרי הבחירות !

הכי הכי הכי קאפיש ?