שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ריגוש מיני

Melody303​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 19 בינו׳ 2013
Melody303​(נשלטת) • 19 בינו׳ 2013
סיון' כתב/ה:
אם כבר על חומרים מדברים,
האם מישהו מכיר חומר שניתן באמצעות משקה או זריקה אשר משתק פיזית, אך משאיר את התודעה פעילה? חומר כזה שמדמה מוות, אך מי שהחומר ניתן לו יכול לשמוע ולעכל מידע תוך כדי שהגוף שלו "מת"?

(חומר שההשפעה שלו פגה לאחר זמן מסוים)

http://en.wikipedia.org/wiki/Neuromuscular-blocking_drug
hrgiger
לפני 11 שנים • 20 בינו׳ 2013
hrgiger • 20 בינו׳ 2013
ואני מבקשת הבהרה לפני שאני מפשילה שרוולים ומצטרפת לדיון. לגבי מה התהייה? לגבי האם יש אנשים שנהנים מההליכה עד הקצה או לגבי ההליכה עד הסוף?
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 20 בינו׳ 2013

לסיון' ולהר גייגר:

בלוסום​(לא בעסק) • 20 בינו׳ 2013
סיון' - הזכרת לי את האמת שמתחת לפני השטח, שם משתמשת הדמות של הריסון פורד בדיוק בחומר שכזה (שם קוראים לו הלות'ין)...

להר-גייגר, ובכלל לדיון כולו - זה די נפוץ, למשל למיטב זכרוני מייקל האצ'ינס (אינקסס) נפטר כך... כמו כן מתוארים יחסים כאלה בסרט "קילינג מי סופטלי" עם הת'ר גרהם וג'וזף פיניס, ואני בטוחה שיש עוד הרבה דוגמאות...
hrgiger
לפני 11 שנים • 21 בינו׳ 2013
hrgiger • 21 בינו׳ 2013
זה שיש כאלה אני יודעת. פשוט תהיתי לגבי הדיון. במה הוא עוסק?
בניסיון להגיע לקצה או לעבור אותו?
מוניק​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 26 בינו׳ 2013
מוניק​(נשלטת) • 26 בינו׳ 2013
יש הרבה אנשים שמתגרים או מתהליך החניקה עצמו או לחלופין מהסכנה וההליכה סמוך לקו המוות מעצם החניקה. ההבדל ביניהם הוא די דק בתהליך החניקה למעשה תהליך כניסת החמצן לגוף מועט עד לא קיים ואז הדם נוזל באיטיות לאיברים היות והמוח מורה לגוף לשמר את החמצן הקיים ואז ברגע שמשחררים את החניקה הנשימות הראשונות מאיצות את זרימת הדם ועימו את החמצן אל איברי הגוף ואי לכך הריגוש המיני והתגובה המינית גבוהה יותר.
בתהליך של הליכה בסמוך אל קו המוות לא עצם החניקה זה מה שמהווה את הריגוש אל להגיע לקו קצה שיכול להגיע מהרבה אקטים שונים ותחושת החשש והפחד של מה יקרה אם או לחלופין התחושה של כמעט מוות זה מה שמעורר מינית - פסיכולוגית את האדם.

במקרה הזה לדעתי האדם התלוי היה שייך יותר לסוג השני וזה כבר עיניינו של כל אדם מה עושה לו את זה רק חבל שהפעם הלך רחוק מדי.

בקיצר לא לשפוט אף אחד אבל תשמרו על עצמכם לא משנה מה עושה לכם את זה icon_smile.gif
Alas
לפני 11 שנים • 15 במרץ 2013
Alas • 15 במרץ 2013
hrgiger כתב/ה:
במה הוא עוסק?
בניסיון להגיע לקצה או לעבור אותו?

בשניהם.