בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים שרציתי לומר

trbass
לפני 19 שנים • 11 ביולי 2004

דברים שרציתי לומר

trbass • 11 ביולי 2004
שלום לכולם !
למי שלא מכיר את הניק שמי עופר ואני הבעלים של הבלום!@!!
כבר הרבה זמן שאני נמנע מלומר את דברי מסיבות שאני אפרט בהמשך אך לא אוכל לשתוק עוד.
אני אפתח בהקדמה קצרה ,לפני כחודש וקצת פנו אלי כמה חברה נחמדים שקשורים לקהילה
והציעו לי לפתוח ערב בדסמ סגור לחברי הקהילה. שאלתי להמ לדעתם צריך ערב כזה והם שטחו בפני הרבה בעיות,תלונות וכ"ו על המועדון שאני לא מתכוון להעלות כאן.
היה נשמע לי מענין והחלטתי להרים את הכפפה וזה הסיפור הלא כל כך מענין של איך הגיע ליין הבדסמ לבלום. מאז הייתי עד לכל המלחמות ,ההשמצות וחילופי המהלומות הוירטואלים שכוונו כלפי וכלפי הבר שלי . יש לציין שבמשך כל הזמן הזה לא נאמר על ידי או על ידי אף אחד בשמי אפילו חצי מילה רעה על המועדון וגם לא אומר מילים כאלו עכשיו כי פשוט אין לי כאלה!
לא פתחתי את פי עד עתה מכיוון שמילים אילו שנאמרו נאמרו באופן יחסי לגבי מפגשי הבדסמ
ורובם היו יחסית עניניים כלומר ביקורת וביקורת ענינית היא דבר טוב בעניי הרי אי אפשר לרצות את כולם. לאחרונה כל מה שנאמר נאמר בצורה בוטה נגד הבלום באופן כללי ואפילו נגדי באופן אישי ועל זאת אני חייב לומר את דברי.
הבלום בר מעולם לא התיימר להיות בר בדסמ אלא לספק מקום מפגש סגור לחברי הקהילה.
מכיוון שכך המקום לא עוצב בדומה לדנגן או מקום בדסמ אחר . בקשר לאווירה , אנשים עושים אווירה כמו שהיה מפגש בדסמ בים או כל מקום אחר והיה אחלה .
הבלום מעולם לא ראה את עצמו מתחרה למועדון אלא משהו נוסף למועדון וכאן מן הראוי לציין שאין לי ומעולם לא היה לי שום דבר וחצי דבר נגד המועדון ובעליו ומי שלקח את זה למקומות של ריב הבלום נגד הדנגן זה אתם חברי הקהילה וזאת מעולם לא היתה כוונתי.
אני חייב לומר שבמשך הזמן הזה הכרתי המון אנשים נחמדים שחלקם ישארו חברים טובים גם אם המפגשים בבלום יגיעו לקיצם מסיבה כל שהיא.אפילו צוות העובדים שלי טוען שמעולם לא נתקל בלקוחות מנומסים ואדיבים כמו חברי הקהילת הבדסמ.
מי שהיה בבלום יודע שאני עושה כל שביכולתי לרצות את חברי הקהילה ולא קרה אפילו פעם אחת שפנו אלי בדרישה או תלונה והיא לא טופלה בצורה הטובה ביותר.
מעבר לכך אני דאגתי להיות שם כל ערב בכדי שיהיה למי לפנות אך אותם אנשים שהשמיצו לא פנו אלי אף לא פעם אחת הם העדיפו לעשות זאת על גבי הפורומים.
גם אחרי כמה ערבים שלא צלחו והיו נפילה כלכלית המשכתי עם המפגשים ולא חייבתי כניסה ןלא מינימום הזמנה כי פשוט האמנתי שהקהילה תשמח אם יהיה לה מקום קטן למפגשים משלה.
גם שהגיעו אלי חברי קהילה בימים אחרים בשבוע תמיד קיבלו יחס של כבוד מיוחד .
לגבי המוסיקה אלוהים יודע שניסתי כל סגנון מוסיקלי אפשרי פשוט מתוך מאה אנשים ביקשו 100 סגנונות שונים אז פשוט חיברתי מחשב עם פלייליסט עם כל סגנונות המוסיקה האפשריים ונתתי לו לרוץ.
לא פתחתי את פי עד עכשיו כי לא רציתי להכניס עצמי לקלחת הזאת והשתדלתי להיות צופה מבחוץ
אך כשמתחילים לומר שהמקום מסריח מגעיל וכ"ו זה כבר פוגע אישית במקור הפרנסה שלי וזאת לא אוכל להרשות.
בכל מקרה כתבתי די הרבה ונשאר לי עוד הרבה מה לומר אולי בפעם אחרת,
בכול מקרה מי שירצה יגיע מי שלא לא לפחות אני יצאתי עם כמה חברים חדשים
והכי חשוב יצאתי אדם לא מתלעם ,לא משמיץ, ישר וסבלני שגם אחרי כל מה שנכתב עלי ועל הבלום בחודש האחרון שמרתי על איפוק ורוח טובה .
שלכם עופר !!!!!!!!
Black Roses
Black Roses • 11 ביולי 2004
עופר,
הבלום מקום מושלם לפי דעתי לאווירת החברה הבדסמית,אבל כמו בכל קהל של אנשים יש את אלה שעושים דווקא ואת האנטים....אל תתיחס לשטויות שנאמרו פה זה רק כמות מצומצמת של אנשים
שמחפשים את הרע ברוב הדברים......
הבלום ימשיך לקיים את הליין לתקופה לא קצרה ככה אני מקווה וככה אני רואה......
לכל המשמיצים......תנסו לתת הזדמנות שניה למקום,המקום הזה נותן לנו מעיין בסיס בא לכיוון שלנו עד כמה שניתן לא כמו במקום אחר שהגיע לכיוון שלנו רק אחרי שנפתחה עוד אלטרנטיבה ומשנה דברים בשביל הכיסוי תחת והכספי שלו ולא זרק זיין לפני זה לתלונות וההצעות שלנו....
מקווה לפגוש את כולכם\חלקכם\והאנשים התומכים ומפרגנים למקום.....בימי חמישי.
אוהבת (אפילו עם הרגל הסדוקה icon_wink.gif )
פאם....
דפי.
דפי. • 11 ביולי 2004
עופר הבלום הוא מקום נפלא וכול פעם שאני שם אני נהנית יותר ....האנשים שאתה מדבר עליהם הם קומץ קטן שעושה הרבה רעש אין ספק שאתה וכול הצוות המקסים שלך עושים עבודה נהדרת בלגרום לנו להרגיש בבית..........כול שנותר לי לומר הוא:

תודה!

ונתראה יום חמישי.......מואאאאה.

דפי.
עוגיעוגי​(לא בעסק)

לעופר

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 11 ביולי 2004
קודם כל אני מתנצלת אם נפגעת ממה שכתבתי, לא היתה לי שום כוונה להעליב או לפגוע ברגשותיך ואם זה קרה, אני מאד מתנצלת.
כשאתה מסביר את הדברים בצורה כזו, באמת אין שום סיבה שיבואו אלייך בטענות.
הבעיה נובעת מכך שאנשים שהולכים לבלום ונהנים הציגו בפורומים את המקום כתחליף לדאנג'ן וכמקום בדס"מי וכפי שכתבתי, זה מקום מפגש לחבר'ה נטו.
אני מאד שמחה שיש אנשים שנהנים שם אבל בעקבות דברים שנכתבו נוצר הרושם שזה מקום מסוג אחר ומי שהלך עם ציפיות כאלה התאכזב, כמוני.
בקיצור מי שזה מתאים לו ימשיך לבוא ומי שלא לא.
המשך פעילות פוריה icon_smile.gif
הוא​(שולט)

תמיד טוב

הוא​(שולט) • 11 ביולי 2004
שדברים יאמרו
אישית בכל הפעמים שהייתי נהנתי. זה חשוב שתהיה אלטרנטיבה מגוון
וגם תחרות לטובת ה"צרחנים" לא מזיקה
מה שבטוח זה מקדם מאד לשפוט ולבקר כי המקום עדיין לא מימש את הפוטנציאל

בריאות ואושר
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 12 ביולי 2004
מאסטר יקיר​(שולט) • 12 ביולי 2004
עופר יקירי,

המשבחים רבים מהמכפישים
וזה אמור ללמדך
שאוהבים מאוד את המקום.
ואני אישית,
כמו בשבוע שעבר,
אמצא את עצמי מגיע לשני המקומות
כי טוב לי בשניהם.

המון המון תודה על היחס!

Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 12 ביולי 2004
עופר יקר ,
אל לך לקחת את הכתוב בפורומים בצורה אישית ,
סליחה אם אני פוגע במישהו - אבל ישנם הרבה חארות שמלעיזים וסתם באים וחושבים שמגיע להם הכל ,
הבלום פתח ערב מיוחד לחובבי הBDSM כמקום מפגש , לא כתחליף למקומות אחרים ,וכמקום מפגש הוא ממלא את תפקידו נאמנה,
אותם חארות שבאים - לא שותים - ורק מתלוננים - הם אנשים קטנים חסרי חוט שידרה שמתחבאים לרוב מאחורי מסך ומקלדת, הם אותם אנשים שכמה שלא יתנו להם - יירצו עוד ...
אתה , שותפך, והצוות שלך , הייתם מעל ומעבר לכל הציפיות- נעניתים לכל גחמה ( מפגרת ככל שתהיה ),
אבל ברוך הבא לעולם הוירטואלי שבו אנשים שמתחבאים מאחורי ניקים דואגים רק לתחת שלהם ורק יודעים לבקר ...

הייתי מציע לך לעשות מפגשם סגורים עם תשלום כניסה בסך משהוא כמו 30 ש'ח כולל משקה ראשון ,
אבל אז בטח יקומו כל האוכלי חינם של הדנג'ן בכל הפורומים ויצעקו חמס ...

העובדה שכל ערב חמישי נהיה יותר טוב מקודמו לא תשתנה - להיפך - אני צופה שכמה אנשים שרוצים באמת לראות את הפרצופים שמאחורי הניקים שאיתם הם מקשקשים דרך המחשב בלי לחוות אווירה של סשנים מבויימים ולא אמיתיים שרק נועדו לשעשע כמה אורחים מזדמנים , ימשיכו לבוא לבלום ( וכמו שאתה יודע - לא רק בימי המפגש הסגורים ).

יש מספיק אנשים שלווא דווקא מחפשים את הפוזה - אלא את האותנטיות והאינטימיות ( מה שהמקום שלך מציע)

אבל מכיוון שמעט אנשים כאן חושבים שיש להם כוח בגלל שהם מנהלי פורומים או נחשבים " מובילים " מגיע להם הכל חינם כי הם כוח וירטואלי , יכולה לפגוע בך ובמקום הנפלא שלך.

אל תיתן לאותם מלעיזים לרפות את ידך ,

אתה עושה משהוא שחשוב להרבה אנשים - אתה נותן לנו מקום למפגשים אינטימיים ,
אתה נותן לנו מקום בו אנחנו יכולים להיות מי שאנחנו ללא ביקורת ,
אתה מקבל אותנו כמו שאנחנו,

אתה מנהל מקום בילוי - ואך טבעי שתרוויח ,
יש לך את ההוצאות שלך - אתה לא מוסד צדקה אלא עסק כלכלי
וככזה אתה כמובן מצפה להכנסות מינימליות

אני אישית אמשיך לבוא ולפגוש חברים ישנים וחדשים אצלך במקום
אני אישית לא מצפה לשום טובת הנאה או הנחה
אני אישית לא מחפש עיצוב - אלא אנשים בעלי אותו תחום עניין כמוני - ומקום שמוכן לקבל אותי כמו שאני ,
אני אישית אמשיך לבוא לבלום - כי המקום משמש לי קרקע בה אני יכול לזרוע זרעי ידידות עם אנשים ,
מקום בו הכרתי חברים חדשים ללא תחושת ניכור ,
מקום בו חשתי בנוח להיות עצמי ,
מקום בו לא היתה לי בעיה להציג את עצמי לאנשים בלי לקבל תגובה קרירה
ומקום שמשמש לי מפלט מהפלצנות התל אביבית המצוייה ( למי שלא יודע - אני עובד בחיי הלילה של העיר הזאת).

עופר - איש יקר וחביב ,
אני אמשיך לבלות אצלך במקום מכיוון שעיצוב פלצני אני יכול מצוא בהרבה מקומות , פוזה אני יכול מצוא בכל מקום ,
אבל יחס אישי , ונכונות - כבר לא ניתן כמעט למצוא במחוזותינו ,

אני אמשיך להגיע לבלום בתחילת הערב ולקנות שתיה - וכן אמשיך להגיע לדנג'ן לסיום הלילה וגם שם לקנות שתיה ,
כל מקום עם האופי שלו ,

מי איתי ??????????????

מכיוון שברור לי שיתעורר שוב ויכוח קטנוני - אני רוצה להבהיר שאין לי שום קשר עיסקי או אחר עם הבלום או הדנג'ן- הכתוב הוא דעתי האישית ומייצג אך ורק את דרך ראייתי את הדברים
DanaDomme​(שולטת)

עופר

DanaDomme​(שולטת) • 12 ביולי 2004
חבל שזה הרושם שאנחנו יוצרים בעיני אנשים כמו עופר, מלחמות מיותרות ואין לי מושג על מה ולמה, מדובר בשני מקומות בעלי אופי שונה.

פעמיים הייתי בבלום ורק טוב יש לי להגיד על המקום.
המיזוג נפלא.
היחס נפלא.
התאורה או חוסר התאורה מתאים לי בדיוק.
המחירים סבירים ביותר.
עדיין לא מצאתי דבר אחד רע בבלום אבל אנחנו רק בתחילת הדרך ובכל אופן, בשורה התחתונה, היחס של צוות המקום עומד מעל הכל מבחינתי, כל עוד הוא טוב הכל טוב.
Seth
Seth • 12 ביולי 2004
טיפוס ודנהדום מסכים עם שניכם בכל מאת האחוזים .
הייתי בבלום ביום חמישי האחרון והתרשמתי מאד מן המקום מצוות העובדים ומן הבעלים .
אהבתי מאד את העיצוב של המקום והמכלול כולו יוצר אוירה מאד מיוחדת ונעימה . על השירות המחוייך והנעים של הצוות יש לי רק תשבחות .

דובר פה ושם על נושא האבטחה והסלקצייה במקום אז הריני להרגיע את כולם
בערב שבו אני הגעתי למקום עמד שומר בכניסה המגודרת למקום ונקודה חשובה לציון היא העובדה שהוא בין היתר שאל אם למישהו יש במקרה מצלמות עליו ( !!! ) . סינון נוסף נעשה ממש בכניסה למקום למעלה ע"י איש קהילה .

ומילה אישית גם לעופר . אל לך להתרגש וגם לא להיפגע מדברי האנשים . אם תדפדף אחורה בין דפי הפורומים תמצא שגם הדאנג'ן בזמנו ספג את מנת העלבונות שלו ועדיין סופג גם כיום .

יש לך מקום פשוט נפלא !
יש לך צוות עובדים איכפתי אמין ונעים !

כותב לך את זה אדם שבמשך מחצית מחייו עוסק בענף הבילוי .

בברכת הצלחה בהמשך הדרך

פלאג .
Demi
Demi • 12 ביולי 2004
הדבר שמרגיז אותי מעבר לכל המשמיצים הוא - אוכלי החינם.
מדובר באותם אנשים שחושבים שהכל מגיע להם רק כי הם קיימים.
אותם אנשים תמיד ניסו להכנס לדנג'ן בחינם או בהנחות מטורפות, וכשאלו לא ניתנו להם הם לא הגיעו אליו אלא העדיפו לשבת בבית.
אותם אנשים לצערי מגיעים לבלום, מתיישבים שם שעה, שעתיים, שלוש.... ואפילו לא טורחים להזמין משהו לשתות או לאכול.
אני לא מדבר על מישהו שבאופן חד פעמי נתקע בלי גרוש עליו, אני מדבר על אנשים שככה הם חיים, ותסלחו לי - זה מגעיל, זאת תעודת עניות לקהילה.
לא מבין איך אנשים יכולים לשבת ערב שלם במקום מבלי לשתות משהו ולו רק בגלל איזה שהוא כבוד שיש לתת למקום בילוי שסוגר את שעריו לקהילה בלבד ולא גובה כניסה.

כאן, מעל גבי הפורום אציע לעופר לגבות 30 שח בכניסה תמורת המשקה הראשון, ירצה לתת 2 חינם עד 11:30 - נברך על כך.
אנשים שבכל מקרה שותים או אוכלים משהו... להם זה לא ישנה כלום כי הם בכל מקרה ישתמשו בכסף ששילמו מראש.
אוכלי חינם למניהם שכהרגלם בקודש מתישבים 3 שעות לדבר עם חברים ולא מזמינים כלום יוכלו להמשיך במנהגם כי את המינימום למקום הם כבר יתרמו בכניסה.

אם ייושם הרעיון שלי (נראה לי שטיפוס הקדים אותי) והמקום יתרוקן מחברי קהילה.... הרי שאין טעם לפאב כמקום מפגש, ואז יוכלו חברי הקהילה למצוא לעצמם איזה גן עצמאות או ספסל ציבורי לצורך העניין.
כולי תקווה שלא נגיע לזה.