ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רגליים

נועד לגדולה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 28 בינו׳ 2013

Re: לולי

נועד לגדולה​(נשלט) • 28 בינו׳ 2013
Peachy כתב/ה:
גברים כתב/ה:
Peachy כתב/ה:
גברים כתב/ה:
Peachy כתב/ה:
אבל שלך הכי יפות (במיוחד אחרי שאת מקבלת ממני פדיקור) high5.gif

את עושה פדיקור גם לה ?!

גם? scratchead.gif

חשבתי שרק לי icon_wink.gif

היית מת לקבל ממני פדיקור =]

הייתי מת לעשות לך פדיקור icon_smile.gif
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 28 בינו׳ 2013
ענין של טעם אישי
יש כאלה שאוהבים רגלים גדולות יש כאלה קטנות,
יש כאלו שאפילו צורת האצבעות כגון בוהן גדולה וכו מגרה אותם .
מלכתא
מלכתא • 28 בינו׳ 2013
ואח"כ יגידו שזאת בריונות לטנף את המרחב הציבורי כאן בפורומים... icon_rolleyes.gif
נולי
נולי • 28 בינו׳ 2013
כמו לשאול איזה ציצים יותר סקסים או איזה תחת יותר מגרה.
מי שרגלים מגרות אותו-זה צריך להיות בדיוק מה שמגרה אותו ומי שלא מגרה-זה בכלל לא משנה.
ואגב יש כאלו שדווקא רגליים שעירות מדליקות ואתם.
ולא אומרים על פטיש לש אחרים איכס!
N
foot-massage​(נשלט)
foot-massage​(נשלט) • 28 בינו׳ 2013
אצלי חשובה מאוד הצורה של הכף רגל והצורה של האצבעות, וכמובן שהרגליים יהיו מטופחות. אני מייחס משקל גדול לכפות רגליים אצל אישה וזה יכול לקבוע את המשיכה שלי אליה. קרה לי מקרה בעבר שפגשתי שולטת לסשן וכפות הרגליים שלה לא היו יפות לטעמי, זה הוריד לי את כל החשק לסשן...
מעסה טנטרי​(נשלט){Goddess Na}
לפני 11 שנים • 29 בינו׳ 2013
כפות רגליים כפי שנאמר כאן זה עניין סובייקטיבי, כל פוט פטישיסט ולא מחייב נשלט יש לו העדפות מעט שונות מהאחר, למיטב ידיעתי אין העדפות זהות אחד לאחד, יש גם האוהבים כפות רגליים נקודה ובמיוחד כחלק משליטה מנטלית ולא משנה איך הן נראות.
בגדול קריטריונים אופיינים לחובבי כפות רגליים מתייחסים לנושאים של גודל, צורה, פרופורציות, שיעור/אי שיעור, ריח, טעם, גוון עור, לק (וצבע הלק) או טבעי, מבנה הקרסול, פלטפוס או אולפוס או רגיל, הקשר בין הכף רגל למראה החיצוני הכללי של האישה (פנים או וגם גוף) , עור מטופח של כף הרגל , גידים בולטים, נימים מובלטים ועוד ועוד העדפות .

ומישהי כאן שדאגה להדגיש שאינה שולטת למרות סקרנותה בנושא, אינך חייבת להיות שולטת, ראשית נתחיל בזה שלכי תדעי אם לא תגלי בעצמך צד של שולטת עם אדם ספציפי מי יודע, בלי קשר לכך אפשר להנות מאקט של פוט פטיש גם בלי קשר לשולטת נשלט ולסאדו מאזו, תנסי פעם ואפילו פעמיים שלוש סשן של פוט פטיש מלא וארוך ואולי תגלי כמה זה כיף ומענג במידה ועדיין לא ניסית icon_wink.gif
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)
לפני 11 שנים • 6 בפבר׳ 2013

Re: רגליים

Peachy כתב/ה:
שאלה שמופנית לבעלי הפוטפטיש שמסתובבים פה..
יש דבר כזה רגלים יפות או רגליים מכוערות? או שסתם אומרים לכל אחת שיש לה רגליים יפות?
ואם יש דבר כזה, מה הופך רגליים ליפות ומה הופך אותן למכוערות?

הכל עניין של טעם אישי.
כף רגל קמורה זה נורא יפה בעיני ......
הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 6 בפבר׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2013
אהבתי מאוד את ההבחנה של המלט. אז גם אני כמו המלט וסושי, מהופנט מרגליים. אבל גם, כמעט בלי קשר,יש לי פוט פטיש מסויים.

בנוגע להפנוט מרגלים - אני מחבר את זה לחלוטין ללבוש - כלומר זה בא מריגוש מגרבונים, נעלי עקב מחטבות, שמלה, או חצאית עפרון, וכו'. כלומר לא הרגל עושה לי את הריגוש אלא המכלול, הרגליים והלבוש.

בנוגע לפוט פטיש, הפטיש היא לכף הרגל עצמה, וגם לסוג מסויים מאוד של כפות רגליים. - עדינות מאוד, לבנות וארוכות, עם אצבעות מטופחות. אני בקלות יכול לדמיין את רגליים כאלו כאבן השתייה של היקום, או משהו כזה icon_smile.gif