בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אמא רעה

נוריתE
לפני 11 שנים • 30 בינו׳ 2013
נוריתE • 30 בינו׳ 2013
להבה חשופה כתב/ה:
כמו בטי לא ראיתי .

עצם הרעיון מזעזע אותי , ודאי שלא אצפה .

ולעצם השאלה.

הייתי, שולחת אותה לקורס להורות.
אם זו , לא ראויה להיות אם מלכתחילה.

להבה חשופה.

היא טיפשה וחבל שלא צריך רשיון בשביל להיות הורים
נוריתE

Re: ת(ש)גלנה נשות הערלים

נוריתE • 30 בינו׳ 2013
DomMale4fem כתב/ה:
למיטב ידיעתי (לא האישית) וגם השכל הישר נותן בסיס להניח שזה נכון, העורלה מגנה על ראש הפין ("העטרה", "helmet", מה שתרצו) וברגע שהיא מוסרת ואיננה, הוא מתחכך בבדים למיניהם, מחיתולים, תחתונים או ג'ינס בלי תחתונים וכו', מתחספס, מתקשה ומאבד לכן חלק מרגישותו שאולי נשמרת במלואה אצל הלא-נימולים.

מנסיוני (הכן אישי) זה לא מפריע יתר על המידה לחוש באותו מקום את מגעם של חלקים שונים של הגוף הנשי, אולי לכל היותר מקהה מעט את הרגישות או מאריך את הזמן (ובינינו - מה רע בכך?) לגירוי.

רגע, יכול להיות שעל התסכול מזה, כלומר מתוצאות (ברית) המילה והשפעתה על איכות יחסי המין, לעומת מה שהם ראו בסרטי פורנו מהסבנטיז, בנוי כל הקמפיין של ש"ס על "להחזיר עטרה ליושנה"?

איך? בשם הא להים
היגעתם מתינוק מקועקע לבית מילה, כן או לא? icon_rolleyes.gif
תסבירו לי את התהליך הקוגנטיבי ההזוי הזה
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 30 בינו׳ 2013
free spirit כתב/ה:
בטי, גם לי אין בעיה בכלל עם קעקועים ולמרות שאשמח אם בתי לא תרצה קעקועים או פירסינג, אתמוך בה בכל החלטה שתקבל ואכבד אותה.
כאן, מה ששיגע אותי והוציא ממני את חושי הלביאה המגוננת זו הידיעה שהפעוט הזה, שכל כך קרוב לגילה של הקטנה שלי לא ביקש את זה, לא רצה בזה וזה נכפה עליו לחלוטין על ידי האם המטורפת שלו. זה לא הליך של שנייה וחצי, הפעוט האומלל הזה סבל במשך כמה זמן, ובשביל מה...? בשביל הגחמה של אמא שלו? אין כאן כל הצדקה. זה אחד המקרים בהם הקורבן יותר חשוב לי מזכויותיו של הפושע, גם אם הפושע במקרה הזה זו האם בכבודה ובעצמה.

זהו, זה העניין בדיוק. התחלתי לנסח קודם תגובה אבל ויתרתי. אני לא מבין את ההתנפלות הזאת על פריספיריט. היא הגיבה כפי שמגיבה אם לצאצא כשהיא רואה צאצא של מישהו אחר נפגע. ומי מאתנו לא משתמש במילים "אם עוד פעם... אז אהרוג אותך" או "חסר לך אם לא, אחרת אתה לא יודע מה אעשה לך" ועוד כלמיני משפטים בסגנון. והרי ברור גם לשומע וגם למשמיע שאף אחד לא מתכוון לבצע שום רצח, כמו שברור לכל בר-דעת שפריספיריט לעולם לא תתקע באף אחד סיכות או תוציא להורג. שוב, גם פה, התחושה היא של סגירת חשבונות בדרך הכלובית הידועה והמוכרת תחת מסווה של לוחמה בפח"ע (פעילות חברתית עוינת, לעצם העניין).

פרי, אני אתך, כשראיתי את הסרטון התאגרפו אצבעותיי והלב שלי ירד לברכיים למרות שהאמת היא שהכעס שלי הופנה יותר אל המקעקע ולא אל האם. מפחידים אותי האנשים שמממשים את רעיונותיהם האכזריים של אינדיבידואלים בעבור שתי פרוטות, יותר מאשר האינדיבידואלים הלא שפויים עצמם. אני גם חושב שבצדה הרקוב של היסטוריה מצוינים יותר אידיוטים שימושיים מהוגי דעות חולניים.

------------
Sparafucile, הלוחם הנועז בהורמונים נקביים. תגיד לי, אתה לא מתעורר בלילה מיוזע ומקיא כי חלמת שהם תוקפים אותך? (-:
המלט
המלט • 30 בינו׳ 2013
free spirit כתב/ה:
מי שכותב כך מעיד על עצמו יותר מכל תגובה שאתן:

המלט כתב/ה:

Never say Never

אליבא דיודעי ח"ן, מי מבין שנינו שצורתו ואורחותיו מזכירות יותר דובון היא דווקא את, ואולי אף אפשר לוותר על ההקטנה החיננית ולהיוותר עם דב סתם, שלא לומר דבה. אבל זה לא העניין העיקרי שבשבילו באתי. העניין העיקרי הוא שאת לא רואה ממטר. וגם אם שמים לך מראה מול הפרצוף המתחסד שלך, כמו שהעירה מישהי כאן, גם אז את לא רואה ממטר. את לא רואה כלום ממטר חוץ מאיזושהי תפיסה קשיחה ורעה שאת מסגלת לעצמך. התגובה שלך לתגובות-נגד – במינונים שונים של עוקצנות – היא לא פחות מהיסטרית. את פשוט היסטרית, ואנשים היסטריים נוטים להיות מתלהמים, מפחידים ואלימים. וכזו את לאורך השנים – קלה להתנפל, קלה לשחרר חרצובות לשון ומרקחות רעילות ("לא פחות ממוות! ולפני זה אקדח סיכות!), קלה לשחרר שיפוטיות חמוצה כלפי אחרים ("ספר החוקים העקום״ הוא תמיד תמיד של מישהו אחר, לעולם לא שלך כמובן). וכשמקצת מן התרופה המסואבת הזו חוזרת אלייך ממישהו שלא חושש כל כך מהתפלשות בוצית עם צווחנית עתיקה בכלוב, אז את מאבדת כל רסן, גולשת מיד להכפשות אישיות ורעות, ואין כח בעולם – לא-אל ולא אדם - שיוכל לפייס את דעתך.

אבל אי אפשר שלא להעריך את מאמציך. לא הרבה מצליחים לדחוס לתוך תגובה אחת גם שפת ביוב גועלית בניחוח עוזרדי מובהק, גם שובניזם זול והשמצות שהן אך ורק לגופו של אדם ולא לגופו של עניין. גם משעשע לראות עד כמה אתה צבוע ומתחסד, במיוחד כשנזכרים בדברים אחרים שאמרת בעבר:

"לעג לנכים דומה ללעג לשחורים בגלל צבע עורם, לרוסים בגלל מוצאם, ל X בגלל נטיותיו המיניות. ומדוע אין הדברים האלה דומים ללעג לשמנים? משום שאי אפשר לחדול מלהיות נכה, להפסיק להיות שחור (גם כשמייקל ג'קסון מת, עייף מניתוחי הבהרת עור, הוא עדיין היה שחור), לשנות את המוצא שלך, או לבחור נטיות מיניות אחרות. אבל אפשר להפסיק להיות שמן. עד כאן להשוואה עצמה, באופן תיאורטי, מבלי להתייחס כלל לדבריו של אמ"ו. ומכאן, אתייחס קצת לדבריו של אמ"ו. האיש הוא חתיכת פרובוקטור מעצבן שבא לך להביא לו כאפה. אבל העובדות הן שהוא לא גזען, לא משמיץ נכים, שחורים או רוסים. הוא רק משמיץ שמנות. באופן מכוער, פוגעני, דוחה ומגעיל אבל עדיין - לעניות דעתי המרודה - בתחומי החופש להתבטא. אם החופש להתבטא כל הזמן צריך לסגת בגלל שמישהו מתעצבן, אז זה לא באמת חופש. מצד שני, בלי הגבלת הכלליות, אם מישהו ספציפי נפגע, החופש צריך לסגת. אי אפשר להשתיק בנאדם בגלל ש"קבוצת התייחסות" נפגעת מדבריו הפוגעניים. אתה אומר שאמ"ו זה לא בנאדם אמיתי, אלא פרסונה אינטרנטית? אני אומר ש"קבוצת התייחסות" איננה ישות, אינה אובייקט שעשוי להיפגע. מי שיכול להיפגע הם אנשים שיש להם שמות. לפיכך, התבטאות כללית כלפי "קבוצת התייחסות" , אם איננה גזענית, נגיד, לא יכולה להיות עילה להרחקה. זו שאלה של איזונים: תמיד אנחנו נדרשים לאזן בין הזכות של אדם אמיתי להתבטא, ובין הזכות של יחידים מתוך הקבוצה אליה הוא מתייחס שלא להיפגע"

"אני אישית לא קראתי את אמ"ו. מדי פעם נתקלתי בדברים שלו, וזה עצבן אותי. זה עצבן אותי כי אני לא סובל פרובוקטורים בשקל שמושכים בצמות.."

אביר חופש הביטוי במערומיו, שוב.

30.1.2013, 06:22: "בהחלט מיציתי את הדיון עמך, לנצח".
30.1.2013, 15:49: "אבל אי אפשר שלא להעריך את מאמציך."

תשע שעות ועשרים ושבע דקות – זה כל מה ששווה הנצח שלך? עלוב. עלובה גם יכולתך להתאים ציטוטים רלבנטיים לשמו של העניין שאת מבקשת לקדם. באת לנזוף בי בעוקצנות חבוטה ומאולצת על שהדגמתי לך כיצד שימוש מעליב בהטיותיו השונות של שם-העצם 'דב' עלול להיות חרב-פיפיות ביד המשתמשת בו, ומכל הטקסטים שכתבתי בהיסטוריה רבת השנים שלי כאן בכלוב, בחרת דווקא באותו אחד ויחיד בו הגנתי על זכותו של מאן-דהו לרדת על שמנים ?? כנראה שלא הבנת משהו. כנראה שחמתך בערה בך כל כך, עד שדעתך לא ירדה לסוף המילים אותן קראו עינייך. אולי תואילי להתייעץ במי ממכרייך, על מנת שיסבירו לך את משמעות הדברים שציטטת. כשאני לעצמי אין בי שמץ של סבלנות להסביר לך דבר. את מעוררת בי תחושת רתיעה ודחיה ברמה שמעטות הדמויות הוירטואליות במרחבי היקום המרושת המסוגלות להתקרב אליה. את התסמונת הקלסית של הפוסל-במומו פוסל. את מאשימה אחרים במערכת חוקים עקומה, בעוד ששלך, במידה שקיימים בכלל, אינם מגלים כל חמלה ורגישות; את מאשימה אחרים בסילוף דברייך, בעוד שאת שכללת את אומנות הסילוף לדרגה של התמחות נדירה, וכאשר מעירים לך על כך את מתרגזת, במקום לקחת רגע ולחתור לפיוס ושלום, במקום מתח וחיכוכים; את מהירת-חימה וחסרת בטחון עצמי, ומחפה על חסרון זה באמצעות הידרשות לטפל ולא לעיקר.את טוענת שאחרים נטפלים לגופו של אדם בעוד שאת –כמה מרענן! – נטפלת לגופן של שגיאות כתיב. ("קו אדום מבחינתך", כמה שנון.). את אדם מריר ועצבני שמשתלח באחרים ללא הבחנה, ואת מגעילה אותי. את מוזמנת ליטול את עצמך, את הנצח שלך ואת מלוא כובד המשקל העודף שלך -- ולהתאייד לי מהעיניים עד להודעה חדשה. בהצלחה.
DomMale4fem

Re: ת(ש)גלנה נשות הערלים

DomMale4fem • 30 בינו׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
DomMale4fem כתב/ה:
למיטב ידיעתי (לא האישית) וגם השכל הישר נותן בסיס להניח שזה נכון, העורלה מגנה על ראש הפין ("העטרה", "helmet", מה שתרצו) וברגע שהיא מוסרת ואיננה, הוא מתחכך בבדים למיניהם, מחיתולים, תחתונים או ג'ינס בלי תחתונים וכו', מתחספס, מתקשה ומאבד לכן חלק מרגישותו שאולי נשמרת במלואה אצל הלא-נימולים.

מנסיוני (הכן אישי) זה לא מפריע יתר על המידה לחוש באותו מקום את מגעם של חלקים שונים של הגוף הנשי, אולי לכל היותר מקהה מעט את הרגישות או מאריך את הזמן (ובינינו - מה רע בכך?) לגירוי.

רגע, יכול להיות שעל התסכול מזה, כלומר מתוצאות (ברית) המילה והשפעתה על איכות יחסי המין, לעומת מה שהם ראו בסרטי פורנו מהסבנטיז, בנוי כל הקמפיין של ש"ס על "להחזיר עטרה ליושנה"?

איך? בשם הא להים
היגעתם מתינוק מקועקע לבית מילה, כן או לא? icon_rolleyes.gif
תסבירו לי את התהליך הקוגנטיבי ההזוי הזה

לא שאני מצטדק, אבל לתשומת לבך שרק הוספתי הערה משלי אחרי שהנושא "תפס תאוצה".
אבל אם לקרוא אחורה (דבר שגם את יכולת לעשותו, אגב), זה התחיל בשאלה מה ניתן, מותר ואסור לעשות לתינוק קטן וחסר ישע.
ברית המילה - שלא שאלו לגביה את פיו של העולל אלא דחפו אליו פיסת צמר גפן טבולה ביין פטישים - היתה דוגמא אחת, והשאר היסטוריה שרשורית.
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 30 בינו׳ 2013
תגידו, המנהג הנאה של ניקוב אוזניים לתינוקות ממין נקבה מדגדג לכם משהו?
כי יצא לי לראות לא פעם ולא פעמיים פעוטות אם לא תינוקות מעוטרות בעגילים עם הורים שלא נראים טייפ קאסט של "מזניחים" או "מתעללים"
נוירוטי? פסיכוטי? נורמטיבי?
איפה עובר הגבול?
DomMale4fem

Off Topic לגמרי: שאלה ל-free spirit ולהמלט

אני רק שאלה (לא רוצה להתערב בויכוח ביניכם, שדווקא מהנה לצפות בו מהצד, עם דלי פופקורן):

יש לכם באמת ארכיון ובו כל מה שכל אחד/ת מכם כתב ואתם שולפים מתוכו לפי הצורך ציטוטים על מנת לנגח באמצעותם זה את זו וזו את זה?

ואם כן, אז בשיטה הארכאית של כרטיסיות נייר, או בתיקיה ב-word? ואם האפשרות השניה - מה שמות הספריה או הקבצים? "המלט - על שמנות", "free spirit - נאצות" וכאלה?

והכי חשוב - מאיפה לכם האנרגיה לכל זה? אם היה אפשר לזקק את הלהט שלכם, זה היה עסק יותר גדול מרד-בול!
walking dead
walking dead • 30 בינו׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
בטי, גם לי אין בעיה בכלל עם קעקועים ולמרות שאשמח אם בתי לא תרצה קעקועים או פירסינג, אתמוך בה בכל החלטה שתקבל ואכבד אותה.
כאן, מה ששיגע אותי והוציא ממני את חושי הלביאה המגוננת זו הידיעה שהפעוט הזה, שכל כך קרוב לגילה של הקטנה שלי לא ביקש את זה, לא רצה בזה וזה נכפה עליו לחלוטין על ידי האם המטורפת שלו. זה לא הליך של שנייה וחצי, הפעוט האומלל הזה סבל במשך כמה זמן, ובשביל מה...? בשביל הגחמה של אמא שלו? אין כאן כל הצדקה. זה אחד המקרים בהם הקורבן יותר חשוב לי מזכויותיו של הפושע, גם אם הפושע במקרה הזה זו האם בכבודה ובעצמה.

זהו, זה העניין בדיוק. התחלתי לנסח קודם תגובה אבל ויתרתי. אני לא מבין את ההתנפלות הזאת על פריספיריט. היא הגיבה כפי שמגיבה אם לצאצא כשהיא רואה צאצא של מישהו אחר נפגע. ומי מאתנו לא משתמש במילים "אם עוד פעם... אז אהרוג אותך" או "חסר לך אם לא, אחרת אתה לא יודע מה אעשה לך" ועוד כלמיני משפטים בסגנון. והרי ברור גם לשומע וגם למשמיע שאף אחד לא מתכוון לבצע שום רצח, כמו שברור לכל בר-דעת שפריספיריט לעולם לא תתקע באף אחד סיכות או תוציא להורג. שוב, גם פה, התחושה היא של סגירת חשבונות בדרך הכלובית הידועה והמוכרת תחת מסווה של לוחמה בפח"ע (פעילות חברתית עוינת, לעצם העניין).

פרי, אני אתך, כשראיתי את הסרטון התאגרפו אצבעותיי והלב שלי ירד לברכיים למרות שהאמת היא שהכעס שלי הופנה יותר אל המקעקע ולא אל האם. מפחידים אותי האנשים שמממשים את רעיונותיהם האכזריים של אינדיבידואלים בעבור שתי פרוטות, יותר מאשר האינדיבידואלים הלא שפויים עצמם. אני גם חושב שבצדה הרקוב של היסטוריה מצוינים יותר אידיוטים שימושיים מהוגי דעות חולניים.

------------
Sparafucile, הלוחם הנועז בהורמונים נקביים. תגיד לי, אתה לא מתעורר בלילה מיוזע ומקיא כי חלמת שהם תוקפים אותך? (-:

אני רק יכולה לשער שמי שלא הבין אותי, אותך או את כל מי שנחרד מהסרטון הזה פשוט אינו הורה בעצמו. השערה בלבד. כמובן שייתכן גם שמי שבחר לא להבין אותי פשוט ביקש לנצל את חוסר ההבנה הזו כדי לבצע עוד נסיון לינץ' כושל וצבוע במסווה של דאגה לחופש ביטוי. מסכימה עם כל מילה שלך, ושמחה שיש כאן עוד כמה כותבים שמסוגלים לנהל דיון ענייני ובוגר.
DomMale4fem

אל תתחילי אפילו

מאו כתב/ה:
כי יצא לי לראות לא פעם ולא פעמיים פעוטות אם לא תינוקות מעוטרות בעגילים עם הורים שלא נראים טייפ קאסט של "מזניחים" או "מתעללים"
איפה עובר הגבול?

מה לומר? שזה "תלוי תרבות"? שצריכים לגלות סובלנות לרב- תרבותיות? שכך מקובל בעדות שונות?
לא נצא מזה (לא טוב, בכל אופן).
walking dead
walking dead • 30 בינו׳ 2013
מאו כתב/ה:
איפה עובר הגבול?

אני לא יכולה לומר איפה עובר גבול נורמטיבי כלשהו, אבל אני אישית מתנגדת גם לחירור אוזני תינוקת למטרת עגילים. לי עשו את זה כתינוקת וכמובן שאיני זוכרת דבר אך לא יכולתי לעשות את זה לתינוקת שלי. אם יום אחד היא תחליט מרצונה החופשי שהיא רוצה עגילים, אלווה אותה בשמחה רבה ואהבה. אבל לא אקבל החלטה כזו עבורה.