לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חור של תחת ממממ...למה אין בנות שאוהבות להתעסק עם החור המטורף

בל{SK}
לפני 11 שנים • 1 בפבר׳ 2013

כאן מותר להתלונן

בל{SK} • 1 בפבר׳ 2013
Sivan' כתב/ה:
הי,

אשמח לדעת מהי תכלית הדיון?
לאן הדיון הזה אמור להוביל בהתאם לאיך שאתה רואה את פני הדברים?
מה הדיון הזה אמור להשיג עבורך? ללמד אותך? לעורר בך תובנות?

לא כל דיון הוא אינטלקטואלי, מלמד או מוביל לאן שהוא.
פעם פתחתי דיון בכותרת "אני שונאת גברים" ואני לא שונאת גברים, ממש לא.
זה פשוט התהליך הזה של לדבר, להיפגש וחפש מישהו שיתחבר למה שאת אוהבת הוא מתסכל

87 הטהור מחפש פשוט בחורה שתהיה מוכנה להיפתח, תרתי משמע וכבר מיואש מהחיפוש

ואני מאוד מקווה שחל מהתסכול שלו נובע מכך שהוא באמת שולח הודעה ראשונה לנשים /סאביות /מתחלפות : "אוהבת אנאלי? מתחברת לביזאר?"
ואולי אפילו מחכה לשיחה שלישית בשביל לעלות את הנושא ונתקל שוב ושוב בחוסר התנגדות ואולי אפילו זעזוע
ואולי הוא קיווה לשמוע כאן שדווקא יש נשים שמאוד אוהבות ספנקינג או סקס אנאלי או ביזאר או שילוב של הכל ביחד.

לאורך השנים, הנושא עלה כאן בפורום הזה ואחרים (כאשר מעלה הנושא התנסח בצורה יותר מוצלחת) ונשים ענו בפתיחות על מה הן אוהבות ומה לא וקראנו דברים מעניינים

בקיצור רציתי לאמר שלא חייבים לנסח שאלה "אמיתית" , כי כאן מותר להתלונן.
DanaDomme​(שולטת)

פוסט ראוי

DanaDomme​(שולטת) • 1 בפבר׳ 2013
לא מבינה את הביקורת המטופשת על נושא הפוסט, נושא ראוי לפורום הזה ולאתר הזה!
אותי רק מבאס לראות גבר שכוס הוא איבר שלא קיים בשבילו, אחד כזה מקוטלג אוטומטית כ"גרוע במיטה" מבחינתי.
אל תגיד את זה בקול רם icon_lol.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 1 בפבר׳ 2013
הבחור שאל שאלה פשוטה ואתם עונים לו תשובות כאילו פילוסופיות מלומדות שלא קשורות לשאלה ששאל.

1.מותק אין הרבה בנות שאוהבות ללקק את החור בתחת של הגבר שלהם כי אתם בדכ (נזהרת מלהכליל) הרבה יותר מסריחים מאיתנו.
2.כשזה כבר קורה זה רק אם אתם ממש ממש מיוחדים בשבילנו. אם הצלחתם לכבוש את מוחנו וליבנו ואם אתם אחרי מקלחת\חוקן יסודי.
3.בהצלחה.
'PuRe'​(אחר)

בנתיים משועשע ומקבל עניין מהאשכול בפורום ..

'PuRe'​(אחר) • 1 בפבר׳ 2013
בל חחח הצלחת לשעשע אותי אני באמ לא הגעתי לרמות נואשות ,המקום הזה מביא איתו אנשים טיפה יותר גבוהים אינטלקטואלית מהנורמה ולכן העלתי פה את השאלה שאולי יהיו פה נשים עם פרספקטיבה שונה משאר הנשים הנורמטיביות ...
-שורה תחתונה לא הצלחת לאתגר אוי בתגובה הצפויה שלך

לגבי התגובות שאחריה חיממתן לי את הלב במגננות עלי למרות שאתן לא מכירות אותי מחמם את הלב
וכל מה שכתבתן עולה בקנה אחד עם הכוונות שלי .

בנוגע לביצועים שלי במיטה -
מי שנכנסה לפרופיל שלי (אם בכלל) ראה שהתמונת פרופיל שלי היא השפתיים שלי ולא סתם,
השפתיים שלי הן מעין סמל שלי שלצערי הרבה מספק נשים הרבה לפני שאני מוריד מכנס

ככה שאם אני מוריד מכנס זה כבר בסיבוב השלישי של האישה ...מכן תסיקו לבד על חיי המיטה שלי(Aדרך אגב לא מתבצעות כמעט בכלל במיטה )

אבל משעשע לשמוע השערות לגבי חיי המין שלי מגניב !
ברמה הכללית תודה לתגובות המפולפלות ואני חוזר -זאת לא דרך עקיפה להיכנס לתת מודע של איזה תמימה פה ולהתחיל איתה אני לא שפל עד כדי כך ולא נואש עד כדי כך העלתי נושא כדי לדבר עליו יש פורום הכרויות לשם לא נכנסתי אם הנושא הזהicon_smile.gif
בל{SK}
לפני 11 שנים • 2 בפבר׳ 2013

למה שאני אנסה לאתגר אותך?

בל{SK} • 2 בפבר׳ 2013
??? icon_rolleyes.gif

אם לא הייתי ברורה, זה ממש לא נורא.
אבל אם הצלתי לשעשע, אז די לי.
'PuRe'​(אחר)

בל סורי ...

'PuRe'​(אחר) • 2 בפבר׳ 2013
באינטרנט כמעט ואי אפשר להעביר טונציה והמון פעמים יש חוסר תקשורת ואי הבנה....

הבנתי את התגובה שלך ממש לא נכון ואני מצטער ממש על כך .....

את צודקת במאה אחוז במה שכתבת העלתי את הנושא כאן כי האתר הזה מכיל "אנשי מקצוע"

אנשים שחיים דברים דומים או מקבילים כדרך חיים או כי משהו מושך אותם לזה מאוד והם סקרנים לגביו..
לא כמו שאר האנשים הנורמטיבים שעושים את זה כדי לפצות/לענג/ לפנק את הצד השני מבלי להנות..
וחלקם עושים את זה כטרנד חולף ....

באמת באמת מעניין אותי אם זה קיים בכלל..במדינה שלנו וזה לא סוד הנושא המיני הוא נושא קשה ופחות משוחרר (יחסית למדינות חוץ) ועד היום לא נתקלתי במישהי כזאת(למרות שאני מקווה שיש כזאת שאוהבת לעשות את זה בלי זיוף) שחיה את זה וזה בדם שלה זה מסקרן אותה וזה עושה לה את זה .

ופה אני פונה לקהל "המקצועניות והמקצוענים" לדיון פתוח אולי אני טועה אולי אני חי בבועה אולי כל שלל הבנות שהייתי איתן סתם לא בסטטיסטיקה ...

כמובן שאשמח להיתקל באחת אבל לא זאת המטרה שלשמה פתחתי את הדיון icon_smile.gif

ושוב מצטער על אי הבנה כלפיך icon_smile.gif
לילימיי​(שולטת)

Re: חור של תחת ממממ...למה אין בנות שאוהבות להתעסק עם החור המ

לילימיי​(שולטת) • 2 בפבר׳ 2013
Pure87 כתב/ה:
[B] ממממ... נמאסו עלי הבנות המשעממות שאוהבות סקס נורמטיבי

האם בכלל קיימות בארץ בנות שמתעסקות וחיות את התחום האנלי כמו שאני צמא לו?

יש דבר כזה שמישהי אוהב לשחק בתחת או שישחקו לה בצורה מלוכלכת כמו שאותי כמעט ולא מעניין איבר מין נשי ואני מחפש רק את התחת הנשי?

יש דבר כזה נשים שאוהבות לפתוח את החור ללקק לאכול להריח?

בוודאי שיש icon_wink.gif
'PuRe'​(אחר)

אפשר לדעת באיזה חלק בארץ כדי לעבור לגור שם ?

'PuRe'​(אחר) • 2 בפבר׳ 2013
זה נראה די לא אמיתי להאמין בזה ...
בל{SK}
לפני 11 שנים • 3 בפבר׳ 2013

אין בעיה , 67 הטהור

בל{SK} • 3 בפבר׳ 2013
(היו לי כמה שגיאות דפוס בפוסט הקודם, שאולי יצרו חוסר בהירות)

לילמיי ענתה לך בתשובה כוללת ואני, באופן אישי, כמעט ולא כותבת בפורום פומבי על מה אני אוהבת ולא אוהבת, אבל הייתי כותבת וקוראת כאן הרבה לפני כמה שנים ויש כאן בפתיחות ונכונות לחשוף אהבות ואני די בטוחה שהתשובה של לילמיי נכונה.

מה שיותר בטוח זה שפגשתי כאן נשים מדהימות או שלכל הפחות פתוחות להתנסות לחוות דברים חדשים או שהן מוכנות לעשות כמעט הכל כדי לרצות את בן הזוג (מאין נטייה סאבמיטית כזאת) ולפעמים מה שמתחיל מלרצות, לאט לאט הופך למשהו שאפשר לאהוב וליהנות ממנו.

אני אכתוב שזה לפעמים זה לא פשוט למצוא מישהי שתהנה מאותם דברים שאתה נהנה מהם, אבל יש
בקיצור, בפורום אתה יכול לקבל הרבה שיגול אינטלקטואלי , אבל בשביל למצוא מישהי לא משעממת בעיניך, זה חיפוש מתסכל והפורום לא יעזור הרבה

icon_eek.gif בנאדם שואל על תחת ואני כותבת כ"כ הרבה בלי לענות לו

אבל טהור, אם אתה באמת רוצה לשמוע מה נשים אוהבות או מי אוהבת את הדברים שאתה אוהב , אני מציע לך לפתוח דיון חדש, רק עם שאלות שמעניינות אותך ובלי ההקדמות ביקורתיות, יענו לך יותר
'PuRe'​(אחר)
לפני 11 שנים • 3 בפבר׳ 2013

הבנתי..

'PuRe'​(אחר) • 3 בפבר׳ 2013
בכל מקרה מישהי שמחפשת לרצות לא חסר ונתקלתי בזה המון בחיים

אני מאמין שבתחום הזה אם אין הדדיות זה לא שווה
במילים אחרות ממש ממש ממש לא עושה לי את זה שזה חד צדדי או שזה חצי מזויף כי עושים משהו
כדי שהצד השני יהיה מרוצה

כמו שבטח הבנת אני מחפש מישהי שאוהבת את זה כמוני בכל מקרה באמת שלא ציפיתי למצוא בפורום מישהי כזאת זאת לא הייתה המטרה פשוט רציתי לשמוע תגובות של נשים
עם טיפה יותר אינטלגנציה רגשית יותר גבוה (עובדה הגעתן לאתר הזה )