שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים ונשים פנויים: שוני בהעדפות החיפוש?

מלכתא
לפני 11 שנים • 2 בפבר׳ 2013
מלכתא • 2 בפבר׳ 2013
בעיניי, "רוב" זה לא בהכרח הכללה גסה, אבל מספיק לבסס תופעה מסויימת.
בקשר לנושא,
אני יודעת שכשהגעתי לכאן לראשונה, קיבלתי הרבה תגובות בעקבות העובדה שאני מראש הגדרתי שאני מחפשת זוגיות, והיום זה כבר לא נדיר כבעבר.
יש כאן לא מעט גברים שמחפשים זוגיות, אבל הם לא רושמים את זה בפרופיל כהעדפה היחידה שלהם. משיחות לא מועטות בנושא, גיליתי שגברים לרוב מעדיפים למצוא זוגיות אבל לא שוללים "הרפתאות" בדרך.
בנוגע להגבלת נשואים, מבחינתי זאת הגבלה חשובה. כמו שדניאל עלה על הנקודה, נשים באמת מקבלות הרבה פניות ועדיף לא לבזבז זמן לאף אחד מהצדדים, אם יודעים שזה מראש בעיה. זאת הסיבה שרושמים גבולות בכלל.
סוליסט
סוליסט • 2 בפבר׳ 2013
אני חושב שיש לכך מספר סיבות :

האחת – כמות הפניות. אישה מקבלת הרבה יותר פניות מגבר. לפי מה שבחורות מתארות פה, מדובר בהצפה של תיבת ההודעות שלהן, אז הן מעדיפות לצנזר מראש פניות לא רלוונטיות , בעוד שגבר הגולש באתר, שמקבל פנייה אחת פעם בכמה זמן, אין לו בעיה לדחות אותה אם זה לא מתאים לו.

השנייה – וזה לפחות התרשמות שלי מכל הפוסטים שנפתחו פה על נושא נשואים/נשואות, בוגדים/בוגדות , היא שנשים לוקחות את נושא הבגידה של גברים בנשים יותר קשה ממה שגברים לוקחים בגידה של נשים בגברים. משהו בסולידריות הנשית גורמת לכך שאישה שמה את עצמה במקומה של האישה הנבגדת כאשר היא שומעת על גבר בוגד ורואה עצמה כשותפה לבגידה במידה ותלך עם גבר נשוי. לא נתקלתי בגברים שמרגישים נפגעים מעצם בגידה של אישה בגבר אחר ובטח לא מרגישים כשותפים לפשע (שוב, מהתרשמות שלי).

השלישית – וגם זה מהתרשמות שלי, היא שיש יותר נשים שמחפשות קשר רציני ועמוק מאשר גברים, יצא לי לראות לא מעט פרופילים של גברים שמכריזים שהם פוליגמיים, לא חושב שיצא לי להיתקל באישה שמכריזה על עצמה כזאת. כמו כן, לרוב הנשים יהיה חשוב להיות במקום הראשון במידה ויכנסו לקשר, ולא יהיו מעוניינות להיות אופציה ב'. רוב הגברים שאני מכיר, גם אם הם מחפשים קשר רציני ורוצים אותו, לא תהיה להם בעיה בהתנסות מינית בין לבין, אז למה לפסול ?

כמובן שמדובר בהכללות, ברור לי שיהיו גברים שלא יהיו מוכנים להיכנס לקשר עם נשואות, בדיוק כפי שיש נשים שאין להן בעיה להיכנס לקשר עם נשואים. אבל כהכללה – אולי זה עונה על שאלתך מדוע יש יותר פסילות של גברים נשואים בפרופילים של נשים, מאשר פסילות של נשים נשואות בפרופילים של גברים.
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)

Re: גברים ונשים פנויים: שוני בהעדפות החיפוש?

רפאל כתב/ה:
אינטליגנציה ארוטית כתב/ה:

לעומת זאת, אצל גברים פנויים זה לא מצויין.

זו אמנם הכללה גסה שאינה תואמות את המצב הקיים באתר. לא חסרים גברים פנויים שכותבים בצורה ברורה שהם מעוניים בזוגיות. ומי שמחפשת אותם תמצא אותם. יכול להיות שיש בחוץ יותר נשים שמצהירות על עניין בזוגיות מאשר גברים. ובאופן כללי אומרים שלגבר קל יותר למוצא זוגיות בעוד שלאישה קל יותר למצוא זיון. אבל אני לא בטוח ביחס לזה. בסופו של דבר גם גברים מתחתנים וגם נשים מזדיינות.

ואגב, לא מעט נשים שכותבות בפרופיל שהן מעוניינות בזוגיות נכנסות השכם וערב למערכות יחסים ורומנים שאין להם שום עתיד זוגי. ולא מעט גברים שלא כותבים דבר בפרופיל מוצאים את עצמם נשואים ועם ילדים. כן כן.

כבר 4 שנים אני מחפשת אותם ..... טרם מצאתי ..... לצערי (-:

וכן, אני מסכימה איתך שיש מכל וכל אלא שלא הבנתי איך אתה יודע מהו המצב באתר? אמרת שאני עושה הכללות ובעצם, זה בדיוק מה שעשית גם כן .....
יולי Yuli כתב/ה:
גם אם ההכללה הראשונית נכונה, אני לא חושבת שאפשר להסיק מזה משהו. כי הטעמים לעיצוב פרופיל הם שונים. אני למשל שמתי לב, שרבים החברים בכלוב שכותבים בדברים שהם שוללים, את אותם הדברים ש*נמאס להם* מהם. אני למשל, כתבתי בזמנו "נשואים" בגבולות, כי פנו אלי כמה וכמה נשואים וזה עורר את הצורך להצהיר מראש שזה לא הכיוון שלי. עד שפנו, לא חשבתי שזה דבר שאני חייבת לציין. אז אולי אפשר להסיק מהנתונים האלה שנשים נשואות בד"כ לא פונות לרווקים, ולכן רובם לא מרגישים צורך להתייחס לאפשרות הזאת. ואולי לא. ואולי משהו אחר. אני באמת לא חושבת שאפשר להסיק משהו על סמך כל כך מעט מידע.

יולי, העלית נקודת מבט מעניינת שלא חשבתי עליה. תודה לך.
daniel222 כתב/ה:
חושב שנשים כאן מקבלות הרבה יותר הודעות מגברים ולכן אחרי שהן מקבלות מספר רב של פניות מנשואים וזה מציק להן אז הן מוסיפות לפרופיל שלהן שהן לא מעוניינות בהם.
אם גבר כאן יקבל פנייה או שתיים מנשים נשואות אז הוא לא יטרח לשנות משהו בפרופיל כיוון שזה לא ממש יטריד אותו.
להגיד פעם או פעמיים שזה לא מתאים זה ממש לא נורא, כשזה קורה הרבה זה כבר מעיק.

צודק ......
מלכתא כתב/ה:
בקשר לנושא,
אני יודעת שכשהגעתי לכאן לראשונה, קיבלתי הרבה תגובות בעקבות העובדה שאני מראש הגדרתי שאני מחפשת זוגיות, והיום זה כבר לא נדיר כבעבר.
יש כאן לא מעט גברים שמחפשים זוגיות, אבל הם לא רושמים את זה בפרופיל כהעדפה היחידה שלהם. משיחות לא מועטות בנושא, גיליתי שגברים לרוב מעדיפים למצוא זוגיות אבל לא שוללים "הרפתאות" בדרך.
בנוגע להגבלת נשואים, מבחינתי זאת הגבלה חשובה. כמו שדניאל עלה על הנקודה, נשים באמת מקבלות הרבה פניות ועדיף לא לבזבז זמן לאף אחד מהצדדים, אם יודעים שזה מראש בעיה. זאת הסיבה שרושמים גבולות בכלל.

מלכתא, קלעת בדיוק למה ששאלתי אלא שאני לא ממש נתקלת בגברים שמעוניינים בזוגיות. נהפוך הוא, אני נתקלת באלו שמעוניינים בכל מיני דברים פרט לקשר זוגי ומחייב. אני רואה את זה הן מבחינת הגילאים של הפונים, הן מבחינת היותם נשואים (על אף שכתבתי שאינני מעוניינת) והן מבחינת הגדרתם מה הם רוצים.
יש כאלה שמבינים שזה מה שאני רוצה ואז הם "חותרים" לשם במילים אבל בפועל, הם לא ממש שם.

אולי סתם חוסר מזל שלי? אולי .....

תודה ושבוע טוב
סוליסט כתב/ה:
אני חושב שיש לכך מספר סיבות :

האחת – כמות הפניות. אישה מקבלת הרבה יותר פניות מגבר. לפי מה שבחורות מתארות פה, מדובר בהצפה של תיבת ההודעות שלהן, אז הן מעדיפות לצנזר מראש פניות לא רלוונטיות , בעוד שגבר הגולש באתר, שמקבל פנייה אחת פעם בכמה זמן, אין לו בעיה לדחות אותה אם זה לא מתאים לו.

השנייה – וזה לפחות התרשמות שלי מכל הפוסטים שנפתחו פה על נושא נשואים/נשואות, בוגדים/בוגדות , היא שנשים לוקחות את נושא הבגידה של גברים בנשים יותר קשה ממה שגברים לוקחים בגידה של נשים בגברים. משהו בסולידריות הנשית גורמת לכך שאישה שמה את עצמה במקומה של האישה הנבגדת כאשר היא שומעת על גבר בוגד ורואה עצמה כשותפה לבגידה במידה ותלך עם גבר נשוי. לא נתקלתי בגברים שמרגישים נפגעים מעצם בגידה של אישה בגבר אחר ובטח לא מרגישים כשותפים לפשע (שוב, מהתרשמות שלי).

השלישית – וגם זה מהתרשמות שלי, היא שיש יותר נשים שמחפשות קשר רציני ועמוק מאשר גברים, יצא לי לראות לא מעט פרופילים של גברים שמכריזים שהם פוליגמיים, לא חושב שיצא לי להיתקל באישה שמכריזה על עצמה כזאת. כמו כן, לרוב הנשים יהיה חשוב להיות במקום הראשון במידה ויכנסו לקשר, ולא יהיו מעוניינות להיות אופציה ב'. רוב הגברים שאני מכיר, גם אם הם מחפשים קשר רציני ורוצים אותו, לא תהיה להם בעיה בהתנסות מינית בין לבין, אז למה לפסול ?

כמובן שמדובר בהכללות, ברור לי שיהיו גברים שלא יהיו מוכנים להיכנס לקשר עם נשואות, בדיוק כפי שיש נשים שאין להן בעיה להיכנס לקשר עם נשואים. אבל כהכללה – אולי זה עונה על שאלתך מדוע יש יותר פסילות של גברים נשואים בפרופילים של נשים, מאשר פסילות של נשים נשואות בפרופילים של גברים.

לגמרי ענית על שאלתי (-:

תודה לך ושבוע טוב
מלכתא
מלכתא • 2 בפבר׳ 2013
אינטליגנציה ארוטית כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
בקשר לנושא,

מלכתא, קלעת בדיוק למה ששאלתי אלא שאני לא ממש נתקלת בגברים שמעוניינים בזוגיות. נהפוך הוא, אני נתקלת באלו שמעוניינים בכל מיני דברים פרט לקשר זוגי ומחייב. אני רואה את זה הן מבחינת הגילאים של הפונים, הן מבחינת היותם נשואים (על אף שכתבתי שאינני מעוניינת) והן מבחינת הגדרתם מה הם רוצים.
יש כאלה שמבינים שזה מה שאני רוצה ואז הם "חותרים" לשם במילים אבל בפועל, הם לא ממש שם.

אולי סתם חוסר מזל שלי? אולי .....

תודה ושבוע טוב

אני מסכימה איתך שהם נדירים, גם אני מחפשת כבר כמה שנים... ודווקא כשלקחתי את הסיכון, ולא שללתי אנשים שלא רשמו "מחפש זוגיות", גיליתי שהם בהחלט רוצים ובהחלט בנויים לזה.
הרוב מחפשים שיצליפו בהם, ולא מסוגלים לדמיין את האישה שהם אוהבים עושה להם את זה.
אבל יש גם אחרים, אמיצים יותר, שיתנו רק לאישה שהם אוהבים להצליף בהם.
*ההצלפה ניתנה כדוגמא ליחסים בדסמים בכלל
Anan-Sagol​(שולט)

מחפשים שולט או boy frind ?

Anan-Sagol​(שולט) • 2 בפבר׳ 2013
הבדל משמעותי בגישה ל BDSM ולחיים בכלל.
אינטליגנציה אולי התערבב לך ?
מלכתא

Re: מחפשים שולט או boy frind ?

מלכתא • 2 בפבר׳ 2013
Anan-Sagol כתב/ה: