לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי יהיה מאנצץ'?

SlaveToPrincess
לפני 11 שנים • 3 בפבר׳ 2013

מתי יהיה מאנצץ'?

SlaveToPrincess • 3 בפבר׳ 2013
צריך מאנץ'. מאנץ' הוא ההזדמנות הכי טובה ונורמלית למי שבאמת ''בקטע'' להכיר

מתי יהיה?
    התגובה האהובה בשרשור
מלכתא
מלכתא • 3 בפבר׳ 2013
שאלה מעולה.

צריך לארגן אחד... אבל אני בתקופת מבחנים :\
אשמח להשתתף הפעם (אם לא אחטוף חום כמו פעם שעברה).
ezuf
ezuf • 3 בפבר׳ 2013
מצטרף,מוכן להגיע לכל מקום בארץ (יש אוטו) ואם מישהו צריך טרמפ - בכיף icon_smile.gif
נולי
נולי • 3 בפבר׳ 2013
אם יש מי שיסיע אשמח להצטרף גם.
מלכתא
לפני 11 שנים • 4 בפבר׳ 2013
מלכתא • 4 בפבר׳ 2013
אם אתם בקטע של מדבר, אני יכולה לסדר משהו icon_lol.gif
אבל ברצינות, מחכה בקוצר רוח
SlaveToPrincess

ממש אוהב את הכן שלכם

SlaveToPrincess • 4 בפבר׳ 2013
ממש אוהב את ה''כן! רוצה אני!'' של כולכם.

אני גם חושב שמדבר יהיה מ-ד-ה-י-ם אבל אני חושב שצריך לראות כמה באמת יכולים להגיע עד לשם (לא שזה כל כך רחוק בארץ הטובה ורחבה שלנו, שמרוב שהיא גדולה פשוט צריך לקחת מטוס עם כמה עצירות) ואני כבר בדרך למדבר לפני כמה ימים, עכשיו אני גם יוצא מהבית עוד מעט... חח

על כל פנים אני מוכן לארגן. אפשר פיק-ניק גם, שמתם לב איזה ימים נפלאים יש גם מבחינת מזג האוויר? זה מזכיר לי מקום שהיינו מטיילים בו במקסיקו בשם ''קוארנווקה, עיר האביב הנצחית''. אני חושב שצריך ליבא את הרעיו של ''עיר אביב נצחי'' לתל אביב, מי שבעד שירים יד. יש לנו הסכם ליבא בלי מס ממקסיקו (ככה אני הגעתי, לא שלמו עלי מס. גם אם מלכתא תרצה לקנות אותי היא לא תשלם מס אבל אני לא עבד אוניברסיטות, כך שקשה להאמין שאהיה לה מאד שימושי למבחנים... אני גם ''בתקופת מבחנים'' אבל... חחחחחח! זאת התקופה אם הכי *פחות* אוניברסיטה לא? חחח). טוב חבר'ה אני ממש בעד. אגב מצדי לא צריך שיגיעו המון אנשים, אפשר גם עם קצת

אלחנדרו המחיקנו
בלוסום​(לא בעסק)

Re: ממש אוהב את הכן שלכם

בלוסום​(לא בעסק) • 4 בפבר׳ 2013
SlaveToPrincess כתב/ה:
ממש אוהב את ה''כן! רוצה אני!'' של כולכם.

אני גם חושב שמדבר יהיה מ-ד-ה-י-ם אבל אני חושב שצריך לראות כמה באמת יכולים להגיע עד לשם (לא שזה כל כך רחוק בארץ הטובה ורחבה שלנו, שמרוב שהיא גדולה פשוט צריך לקחת מטוס עם כמה עצירות) ואני כבר בדרך למדבר לפני כמה ימים, עכשיו אני גם יוצא מהבית עוד מעט... חח

על כל פנים אני מוכן לארגן. אפשר פיק-ניק גם, שמתם לב איזה ימים נפלאים יש גם מבחינת מזג האוויר? זה מזכיר לי מקום שהיינו מטיילים בו במקסיקו בשם ''קוארנווקה, עיר האביב הנצחית''. אני חושב שצריך ליבא את הרעיו של ''עיר אביב נצחי'' לתל אביב, מי שבעד שירים יד. יש לנו הסכם ליבא בלי מס ממקסיקו (ככה אני הגעתי, לא שלמו עלי מס. גם אם מלכתא תרצה לקנות אותי היא לא תשלם מס אבל אני לא עבד אוניברסיטות, כך שקשה להאמין שאהיה לה מאד שימושי למבחנים... אני גם ''בתקופת מבחנים'' אבל... חחחחחח! זאת התקופה אם הכי *פחות* אוניברסיטה לא? חחח). טוב חבר'ה אני ממש בעד. אגב מצדי לא צריך שיגיעו המון אנשים, אפשר גם עם קצת

אלחנדרו המחיקנו

הרמתי יד ולא רק כצופה, חשבתי שזה מובן מאליו...
נער הייתי

באאססה לי..

נער הייתי • 4 בפבר׳ 2013
טוב לפחות אתם תהנוicon_smile.gif

ופשוט תקדמו אתזה.. מחכה לשמוע תגובות של האחרי..