בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עורו בנות תימן!

gilsherr
לפני 11 שנים • 28 בינו׳ 2013

עורו בנות תימן!

gilsherr • 28 בינו׳ 2013
עורו בנות תימן וצאו במחולות!
זה זמן מה שרודפת אותי פנטזיה שנראית בערך כך:
בתוך אולם תיאטרון או על בימה של צוות בידור במלון
עממי באילת רוקדות מספר תימניות עירומות לקול צהלות הקהל המבזה אותן ללא הרף.
הריקוד, איך לא, הוא השטות המקאברית הידועה בשם הכללי: "צעד תימני". אז:
עורו בנות תימן ועדן
זיקרו ישבנים וגלחו החורים(בנינו, יש לכן בעיה עם זה,עם שערות בתחת,אז תדעו אחת וולתמיד:עור כהה אינו תחליף לסכין גילוח!) צאו במחולות ושעשעו אותנו: אדוניכם הלבנים!
אגב, אני רציני רציני לחלוטין. אני חושב שלפנטזיה המוזרה שלי יש פוטנציאל מסחרי גדול ובתנאים מסויימים ניתן להריץ את מופע המחול הביזארי הזה על בימות אירופה. יש בו את כל מה שדרוש על מנת להצליח: עירום, אקזוטיקה וקצת סחוג לטעם הטוב.
יש בנינו מפיק שיכול להרים את האתגר? רקדניות כבר יש(לפחות אחת).
מצקצקת
מצקצקת • 28 בינו׳ 2013
מי ייתן והפנזטיה שלך תמומש בצנעא, עד שזקני השבט יחליטו להעלות אותך על המוקד, והתימנים הקטנים ירקדו, צעד תימני, סביב המצבה שלך.
יהי זכרך ברוך.
    התגובה האהובה בשרשור
מלכתא
מלכתא • 28 בינו׳ 2013
המשפט "אני רציני", רק מחזק את זה שאתה לא שפוי...וגזען
icon_lol.gif
gilsherr

גזענות?

gilsherr • 28 בינו׳ 2013
קראתי(בעין ביקורתית) את מה שכתבתי ומצאתי שהוא חף מכל שמץ של גזענות. לכל היותר יש גזענות המשמשת כאפרוזדיאק מיני. בנות תימן ועדן: מהרו והציגו מועמדות! מספר המקומות מוגבל)כמו גם משקל הגוף )
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 28 בינו׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
icon_lol.gif

הניחי לו. לכל אחד דרך אחרת להוציא את התסכולים שלו. ישנם כאלו שמוציאים אותם כמו הפרשות גוף. בצורה דוחה.

וישנם כאלו שמה שדוחה אותנו זה הפטיש שלהם. קשה לשפוט פה אנשים.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 29 בינו׳ 2013

ובעיני בדיוק זה

בלוסום​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
icon_lol.gif

מה שכל כך מחרמן בה... icon_redface.gif
gilsherr
לפני 11 שנים • 3 בפבר׳ 2013

התפתחות מפתיעה

gilsherr • 3 בפבר׳ 2013
ובכן, מסתבר שכשאתה ממש רוצה משהו הדברים קוראים מאליהם. יום לאחר הפרסום כאן ישבתי בארומה(לינקולן מול ויקטורי) ליד תימניה נהדרת שנדמה שצחקה מכל מה שאמרתי. מיהרתי להיפטר מהידידה שסעדה איתי ובלי כל הקדמות דילגתי לשולחן הסמוך, הצגתי את עצמי(א"אני אוהב תימניות,") ושאלתי אם בא לה לעלות איתי לחדר המדרגות בביניין הסמוך ולהזדיין(בית רובינשטיין, קומה 6 במעלית של החניון, יציאה לחדר המדרגות,אחלה מקום). להזדיין היא לא רצתה אבל הפליאה במציצה. בקיצור, היא הסכימה מייד. אז יש לי כבר שתיים. אחת מכאן, היא השניה והזונה התימניה שלי תמיד תסכים תמורת תשלום הוגן. עוד שתיים ויש לנו כבר צוות. יש מצב שבאחד המועדונים של הקהילה יסכימו למופע הרצה לפני הפריצה לאירופה?
opiate​(שולט)
לפני 11 שנים • 5 בפבר׳ 2013
opiate​(שולט) • 5 בפבר׳ 2013
Haha
I have nothing real to add
But haha