אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד

50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)
לפני 11 שנים • 10 בפבר׳ 2013
nobady נשלט כתב/ה:
מכיוון שאני נשוי לאשה שאני אוהב הצעתי לה לנסות מערכת יחסים מהסוג המדובר, תשובתה הייתה שאיננה יכולה לשלוט בי מפאת אהבתה הגדולה אלי ובמקרה אחר הייתה שמחה לכך, מצד אחד שמח אני לרגשותיה כלפי ומצד שני מצטער על התסכול.
בכל מקרה אני משתדל לעשות כמה שיותר ולמלא את כל משאלותיה כדי לאפשר לה להרגיש חשובה וייחודית.

ממה שאני מבינה הן אתה והן היא לא ממש מבינים את מהות הבדס"מ (סליחה אם אני בוטה).
"בדס"מ עושים באהבה או לא עושים בכלל" - לדעתי.
אני יכולה לנחש (לא חוויתי) את הקושי האפשרי לנהל מערכת זוגית משולבת בדס"מ אך אהבה איננה אמורה להפריע. נהפוך הוא: אהבה, בעיני, היא זאת שעשוייה לאפשר את הבדס"מ בתוך הזוגיות.
עצם תגובתה ש"במקרה אחר הייתה שמחה לכך" יכול להתפרש באופן אופטימי.
אולי תקראו קצת שניכם את המהות של עולם השליטה ואז ייקל עליכם להחליט האם ואם כן, מה, מתאים עבורכם.
אולי הערצת כפות רגליים תתאים לה והצלפות לא. למשל.
בעיני, אנשים שבאים לבדס"מ ממקום מנצל/בוטה/מתחשבן/עויין וכו' - אינם באמת "שם" במהותם.

זו דעתי האישית בלבד ואין לראות בה המלצה כלשהי.
בלוסום​(לא בעסק)

לגבי סעיף 9 שלך

בלוסום​(לא בעסק) • 10 בפבר׳ 2013
שאינך זכאי לשום תמורה
היתי אומרת שאולי התמורה היא לראות אותה מרוצה ומסופקת ומאושרת?... icon_smile.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
אין בעייני שום קשר לפגיעה, אני לא פוגעת במי שאני אוהבת.
אני מסמנת, לוקחת, משתלטת, כובשת, בועלת, חורצת, חונקת, עוטפת, חודרת
ובעיקר משתמשת במי ששלי.
מי שחושב על זה כלפגוע רואה את הדברים מאד שונה ממני

מעולם לא קיימת "סשן" עם מישהו שלא היו ביניכם יחסי אהבה? או שכוונתך לאהבה במובן הכללי שלה, לבני אדם באשר הם?

ואם בדברייך התייחסת למה שאני כתבתי, אז אולי באמת המילה "יצר" היתה מתאימה יותר מ "רצון" לפגוע, אבל אני בהחלט חושב שהיצר הזה קיים. זה לא אומר שקיימת פגיעה, כל עוד אנחנו נשארים באיזור ה SSC, אבל בשביל זה אנחנו כאן.

זה גם לא חזות הכל בעיניי, רק פן מסויים ומאד ברור שאני רואה כחלק בלתי נפרד מבדס"מ.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 10 בפבר׳ 2013
יש שתי גישות לפמדום האחת קרה ומרחוקת- המלכה כמישהיא מנוכרת, סדיסטית ונצלנית המשתמשת בעבד למילוי הגחמות שלה, המלכה לבושה בבגדי פטיש, נעולה במגפיים וחיה לה בסטודיו עם צלב ושוטים יכולים להיות לה כלבלבים, נהגים ומשרתים.
את הפנטזיה הזאת ניתן לראות ברוב סרטי הבדס"מ ואף ברוב סיפורי הפנטזיה שנכתבים פה ע"י הנשלטים
ואז ברור שאין אינטימיות או רגש.

מהצד השני יש גישה שאומרת שיש שליטה שבאה עם אינטימיות וקשר, המלכה היא אדם אמיתי ולא איזה קריקטורה של שולטת .
יש הדדיות בקשר והוא לא רק מוגבל לסשנים.

רוב האנשים נמצאים על הסקאלה שבאמצע ולדעתי המיקום שלך בסקאלה הזאת יוצר את הדיסוננס הזה
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 10 בפבר׳ 2013
שפחון כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
אין בעייני שום קשר לפגיעה, אני לא פוגעת במי שאני אוהבת.
אני מסמנת, לוקחת, משתלטת, כובשת, בועלת, חורצת, חונקת, עוטפת, חודרת
ובעיקר משתמשת במי ששלי.
מי שחושב על זה כלפגוע רואה את הדברים מאד שונה ממני

מעולם לא קיימת "סשן" עם מישהו שלא היו ביניכם יחסי אהבה? או שכוונתך לאהבה במובן הכללי שלה, לבני אדם באשר הם?

ואם בדברייך התייחסת למה שאני כתבתי, אז אולי באמת המילה "יצר" היתה מתאימה יותר מ "רצון" לפגוע, אבל אני בהחלט חושב שהיצר הזה קיים. זה לא אומר שקיימת פגיעה, כל עוד אנחנו נשארים באיזור ה SSC, אבל בשביל זה אנחנו כאן.

זה גם לא חזות הכל בעיניי, רק פן מסויים ומאד ברור שאני רואה כחלק בלתי נפרד מבדס"מ.

אוהבת לא התכוונתי במובן הרומנטי דווקא,
מאד אהבתי את הסאבים שלי בדרכי , עם חלקם הייתה גם אהבה רומנטית
אבל אני אפשט לך כי המילה אהבה מבלבלת, לא סישנתי אנשים (לאורך זמן) שלא דאגתי, חיבבתי וראיתי בהם הרבה יותר מרק סאבים.
לא הייתי נוגעת במי שלא הייתי רוצה לשבת איתו לקפה או ללכת איתו גם לסרט.
דבורלה
לפני 11 שנים • 11 בפבר׳ 2013

Re: עבד

דבורלה • 11 בפבר׳ 2013
nobady נשלט כתב/ה:
להיות עבד לאשה זה אומר,
1) להאמין בלב שלם בעליונותה בפרט ובעליונות כלל הנשים בכלל.
2) לדעת שגבירתך הינה הבעלים הבלעדי.
3) להכיר שאבדה חירותך ואתה נתון לשליטתה המוחלטת ותחת סמכותה.
4) להבין שזכותה לעשות בך, להשתמש בך ולנצל אותך כרצונה.
5) חובה עליך לבצע כל מטלה ולהישמע לכל פקודותיה לשביעות רצונה המלאה.
6) אתה נדרש לצייתנות מוחלטת וללא זכות ערעור.
7) חייך יתנהלו על פי החוקים שיקבעו על ידי גבירתך והיא הפוסקת הבלעדית.
icon_cool.gif צפוי אתה לעונשים הקבועים בחוקיה בכל עת שתמצא לנכון וללא הסבר.
9) אין אתה זכאי לכל תמורה בעבור שירותיך.
10) רק גבירתך ורק היא בלבד רשאית לקבוע מתי תוכל למלא את צרכיך ורק לאחר בקשתך רשותה והסכמתה המלאה.
עבדות לאשה בעיני היא יעוד ודרך חיים וכל השאר התחזות.
לצערי אני עבד לא מנוצל וללא בעלים והלוואי ויעודי היה מתממש.

מה אתה שח?
אתם רק טובים בדיבורים ..
כשזה מגיע בתאכלס למציאות
אתם מרדנים,ושקרנים..
אלריק!
לפני 11 שנים • 11 בפבר׳ 2013
אלריק! • 11 בפבר׳ 2013
icon_cool.gif לא מכיר מערכת בי די ס מית רצינית שעונה לכל הכללים ואם יש כאלה אז לדעתי
הדבר לא שפוי ולא רצוי.
ודבורלה, את קצת קיצונית בהכללותיך אבל ניחא.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 12 בפבר׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
יש שתי גישות לפמדום האחת קרה ומרחוקת- המלכה כמישהיא מנוכרת, סדיסטית ונצלנית המשתמשת בעבד למילוי הגחמות שלה, המלכה לבושה בבגדי פטיש, נעולה במגפיים וחיה לה בסטודיו עם צלב ושוטים יכולים להיות לה כלבלבים, נהגים ומשרתים.
את הפנטזיה הזאת ניתן לראות ברוב סרטי הבדס"מ ואף ברוב סיפורי הפנטזיה שנכתבים פה ע"י הנשלטים
ואז ברור שאין אינטימיות או רגש.

מהצד השני יש גישה שאומרת שיש שליטה שבאה עם אינטימיות וקשר, המלכה היא אדם אמיתי ולא איזה קריקטורה של שולטת .
יש הדדיות בקשר והוא לא רק מוגבל לסשנים.

רוב האנשים נמצאים על הסקאלה שבאמצע ולדעתי המיקום שלך בסקאלה הזאת יוצר את הדיסוננס הזה

אני מסכים לגמרי עם הניתוח של בטי. ויש לי עוד כמה הגיגים בתוספת:
נשים שולטות שמחפשות קשר רציני עם נשלט, 25/8, כמו שנהוג לכתוב, (שיקום שעה אחת קודם), משתייכות רובן ככולן לזן השני, כך אני מאמין. לא כולן קוראות לזה "רומנטיקה" אבל כן אינטימיות. כן עומק. ושם גם, באופן פרדוקסלי, יש דווקא המון מקום גם לרצונות של הנשלט.

דבר שני: שימו לב שהרשימה של נובודי לא התייחסה בכלל לרגש, או אינטימיות, לטוב או לרע. כלומר, הוא לא כתב "11) לא יהיה רומנטיות, אינטימיות או קרבה בינך לבין הגבירה שלך" או משהו כזה.
ובכל זאת, כולנו איכשהו הבנו שזאת המשמעות של הרשימה. שהוא אוהב את הצד הראשון שבטי כתבה, שזה בלי האינטימיות ובלי קרבה. למה זה בעצם?

אולי מעצם קיום הרשימה הקשיחה. בכל מקרה אז השאלה מופנית לנובדי בעצמו:
אתה אוהב להצחיק את הגבירה שלך לפעמים? אתה אוהב לדבר איתה? ושהיא תצחיק אותך, ותחוו יחד דברים. ושתעמדו בפקק תנועה ותקללו ביחד את כל העולם?
אתה אוהב לרצות דברים בעצמך, ולהראות לה מה אתה אוהב? ושהיא תראה לך מה מדליק אותה?

אתה לא חייב לרצות את זה, כמובן. אבל אני חושב שרוב הגבירות כן רוצות.
nobady נשלט
nobady נשלט • 12 בפבר׳ 2013
כמו תמיד גם הפעם אני מודה לכל המגיבים, לומד מהתגובות במיוחד מאותם הבחנות פסיכולוגיות המביאה אותי למחשבה שאולי הצורך בשליטה נשית אינה אלה הפרעה נפשית וסטייה פסיכוטית ואולי הפורום הזה בכלל מיועד לאנשים המעוניינים במשחקים מיניים בלבד ולא במציאות שונה שבה הכוח נתון בידן של הנשים לשליטה מוחלטת, הלוואי ואני טועה.
לך דבורלה יכול אני לומר רק שתי מילים, טעות בידך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 12 בפבר׳ 2013
באמירה שלי לא הייתה לרגע שיפוט אלא הבחנה.
זה בסדר שזה מה שאתה מחפש ואני מקווה שגם מתמצא.
לפמדום יש הרבה גוונים זה בסדר לכולנו יש מקום בסקאלה.
אבל להגיד שאנחנו מחפשים משחקים מיניים בלבד זה קצת שיפוטי לא?