ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ הוביל לגירושין

מלכתא
לפני 11 שנים • 18 בפבר׳ 2013
מלכתא • 18 בפבר׳ 2013
A v כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:

אבל כבר שמעתי טיעונים של אנשים, כאן בכלוב, שאוהבים את בני הזוג שלהם ולא מוכנים להתגרש אבל גם לא יכולים לוותר על הריגוש שבבדסמ.

פעם שנייה שאת מפתיעה אותי היום,זה בערך התירוץ הסבר

של כל נשוי שבוגד או בוגדת,הבבדסם משני לחלוטין אצלם

להשיג זיון. זו המטרה הבדסם הוא האמצעי.והשקרים הם הדרך.

בפעם הראשונה כי שאלתי שאלה במטרה לעורר דיון ובפעם השניה כי הצגתי טענה שאני לא מסכימה איתה, אבל שומעת אותה שוב ושוב מאנשים כאן בכלוב? אוקיי... הפתעה! icon_lol.gif

ובכנות, אתה לפני שהתגרשת לא היית עושה בדסמ?
A v​(שולט)
לפני 11 שנים • 18 בפבר׳ 2013
A v​(שולט) • 18 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
A v כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:

אבל כבר שמעתי טיעונים של אנשים, כאן בכלוב, שאוהבים את בני הזוג שלהם ולא מוכנים להתגרש אבל גם לא יכולים לוותר על הריגוש שבבדסמ.

פעם שנייה שאת מפתיעה אותי היום,זה בערך התירוץ הסבר

של כל נשוי שבוגד או בוגדת,הבבדסם משני לחלוטין אצלם

להשיג זיון. זו המטרה הבדסם הוא האמצעי.והשקרים הם הדרך.

בפעם הראשונה כי שאלתי שאלה במטרה לעורר דיון ובפעם השניה כי הצגתי טענה שאני לא מסכימה איתה, אבל שומעת אותה שוב ושוב מאנשים כאן בכלוב? אוקיי... הפתעה! icon_lol.gif

ובכנות, אתה לפני שהתגרשת לא היית עושה בדסמ?

ההפתעה...בגלל שנראה לי שהאמנת להם..והם לא מאמינים לעצמם.

ותאמיני או לא אבל כל עוד חייתי איתה תחת קורת גג אחת לא נגעתי באחרת.

ובפעם הראשונה שנגעתי באחרת זה עשה לי בחילה,חיכיתי שיפגע בי הברק

הרגשתי רע מאוד וכשהברק לא בא חיכיתי להתקף לב...
רפאל
לפני 11 שנים • 19 בפבר׳ 2013
רפאל • 19 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
בעיני, כמונוגמית מובהקת, אין מקום לבגידה בין בני זוג. בגידה זה הפרה של אמון, שהוא הבסיס לכל מערכת יחסים שהיא.

אני, למשל, חושב אחרת. אני חושב שאמון אינו מספיק כדי לבסס מערכת יחסים. צריכים גם כבוד, ואהבה, ודאגה אמיתית זה לרווחתו של זה. כאשר אלו אינם מתקיימים בין זוג, קשה מאוד לשמור על אמון. ישנן הרבה מאוד דרכים לא להיות זוגיים ולהרוס זוגיות מלבד "בגידה". והעובדה שלדרכים הללו אין תמיד שם צבעוני, ולא תמיד קל לזהות אותן ולהצביע עליהן, לא מורידה ממידת ההרסנות שלהם. היא רק אומרת שלא תמיד צריכים להתיימר להבין מה קורה בין בני זוג, או למהר להיכנס ביניהם ולשפוט ביניהם.

למרות שאינני מאמין גדול ב"בגידות", אני נוטה להיות חשדן מאוד ביחס לכל מי שרואה ב"בגידה" את העקרון העליון של כל מערכת יחסים זוגית. כאילו זוגיות צריכה להכיל הכל, אבל בשום פנים ואופן לא "בגידה". גרוע מ"בגידה" לדעתי, זה לדעת על החלומות ועל הצרכים של בן זוגך, אבל להפנות להם ראש ולצפות שהוא ידחיק ויקבור הכל. זה הרבה יותר לא-זוגי בעיני מאשר לשכב עם אחר מבלי שבן זוגך נתן את הסכמתו לכך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 19 בפבר׳ 2013
מסכימה לגמרי עם רפאל.

זה נראה כאילו חלק מהמגיבים פה לוקחים סיפור שלם, שולפים מתוכו פרט אחד וקובעים שזה הכי גרוע, וזה הדבר שהכריע את הכף. אבל אי אפשר לעשות את זה. שנים של חיים משותפים לא מסתכמים לרגע אחד. הרגע האחד הזה הוא תסמין, הוא לא קיים בואקום.
ברור שהייתי מרגישה נבגדת אם בעלי היה עושה משהו או מישהו/י מאחורי הגב שלי, אבל הייתי מרגישה נבגדת גם אם היה אומר לי שכל מה שאני זקוקה לו לא מקובל עליו ושכל מה שאני מציעה נדחה על הסף. והייתי מרגישה נבגדת גם אם הוא היה מתוסכל ממני ופשוט נסגר ומתרחק במקום לספר לי על זה. אז אני לא הייתי הולכת לחפש מישהו אחר, כי אני היום לא במקום שאני יכולה לעשות את זה, אבל אם במקום זה הייתי פשוט נסגרת ומפסיקה לשכב איתו - מה, זה באמת היה יותר טוב? ואם הייתי רבה איתו על זה מידי יום ועושה לו מיגרנה נצחית, זה היה יותר טוב? ואם הייתי ביום בהיר אחד פשוט קמה ועוזבת, זה היה יותר טוב?

זה שבשבילי זה מאד מאד עקרוני לא לגעת באף אחד שאינו בעלי - זה בגלל שזה מה שמתאים לי וזה סדר העדיפויות שלי. מכל הדרכים להתמודד עם בעיה בזוגיות, זו הדרך שתגרום לי יותר סבל מדרכים אחרות. זה הכל. זה לא הופך אותי לבן אדם יותר טוב.