בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראה לנשלטות ושולטות צעירות!

walking dead
לפני 11 שנים • 24 בפבר׳ 2013

Re: הכי חשוב

walking dead • 24 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

אבל הכי חשוב (וזאת הסיבה מפאתה התערבתי) שיש לי תחושה שמדובר בסמנטיקה ושהכוונה שלך שונה לחלוטין מאיך שהיא נקראה, גם על-ידי כמו שאת רואה, מתוך שורותיך. והעובדה שאי-ההבנה הזאת הובילה לכזאת מריבה מיותרת בין שתי נשים שאני מעריך, חורה לי.

משום מה יש לי תחושה, שאם אי ההבנה היתה נוצרת עם מי מכותבי הפורומים האחרים,
התגובה היתה שונה לגמרי.
אבל זה רק מוכיח את טענתי שלמדוברת יש אישיו נגדי, ולכן הצעתי לה לפתור אותו בצד ולא בפומבי- הצעה שגם עליה, למרבה הנוחות, היא ירקה.
אבל אתה- כפרה עליך icon_lol.gif

מלכתא, זה דבר אחד לכתוב משהו בפורום ואז להתנהג כאילו לא התכוונת למה שכתבת ובעצם כל העולם מפרש את דברייך לא נכון, וזה דבר אחר לגמרי להכניס למישהו מילים לפה. את ההצעה שלך דחיתי מהסיבה שאותה ציינתי - שלא היה ואין לי כל "אישיו" איתך. עד לפני יום הערכתי אותך כאחת הכותבות בעלות הכוונות היותר טובות וכנות, ולמצער הוכחת לי במו מקלדתך כי טעיתי. אך בהתחשב בחברה עמה את בוחרת להתרועע, אין זה מפתיע שנגע הפרנויה וחוסר היכולת לבקר את עצמך ואת סביבתך הקרובה תקף גם אותך.

אנא, המשיכו שתיכן, את וגורואית מערכות היחסים רפונזל, להטיף לכולם כיצד צריכות מערכות יחסים להתחיל ולהמשיך ולהכפיש ולהשמיץ את מי שדעתו שונה משלכן.

אליפל, אני מעריכה מאוד את זווית הראיה האוביקטיבית שלך ועל האומץ לעמוד לצד השפיות וההיגיון גם כשהם לא פופולריים ולעמוד מאחורי דבריך. זה לא מובן לי מאליו כלל וכלל.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 24 בפבר׳ 2013
לא נגע הפרנויה ולא כלום. אנחנו מתקשרים בעולם של מילים ללא נימה וללא הבעת פנים ולכן בלתי נמנע שמפעם לפעם נחשוד בטוהר כוונותיו של העומד מולנו. ומשחשדנו, החשד הופך לכדור שלג ומתגלגל וגדל לממדים שאנחנו עצמנו מתקשים להכיל. וזה בדיוק מה שקרה כאן, פרי. אני חושב ששתיכן צריכות להנמיך טוס לרגע, לעשות צעד אחד לאחור ולהבטיח כל אחת לעצמה לא לגרור את הויכוח הזה לשרשורים אחרים. אז קרה, ומה שקרה הוא בלתי נעים, וגם לי קרה לא אחת (אוהו! כמה לא אחת), אך מה שקרה אינו משנה את העובדה שלמלכתא יש כוונות טובות וכנות. פשלה מיותרת, פרי, שלא שווה את הדיו הכלובי בו נכתבה, ויחידים שנהנו ממנה אלה אוכלי הפופקורן שהיו בתפקיד הצופים.

כשהייתי צעיר ויפה עם בלורית מתנופפת ברוח, לקחתי קורס בנושא פסיכולוגיה וקולנוע. ואני זוכר את המרצה, שכרגע איני זוכר את שמו, אומר שיבוא יום והכל אצלנו יתנוון. הגוף יקטן וירזה, הרגליים והידיים יתקצרו, הראש יגדל כדי להכיל את העיניים שיתרחבו לעומת המוח שיפחת ורק אצבע אחת תתנפח ותתארך. האצבע בה נלחץ על המקלדת כדי לעשות קניות, לראות סרטים ולנהל מערכות יחסים. ואני מקווה שהוא טעה ושבקרוב במקום להקליד תגובה, נוכל ללחוץ על כפתור ולהקליט את עצמנו אומרים אותה, ואז לצד השני תהיה לפחות הנימה. אני בטוח שלמשל בכלוב, בדרך זו, נוכל לפתור 90% מהמריבות עוד בטרם תתבשלנה. (-:

(ובסוף התיק נופל על כלובי. תמיד דופקים את השחורים.)
Master Jove​(שולט)

מה זה השטויות האלו ?

Master Jove​(שולט) • 24 בפבר׳ 2013
זה הפוסט הכי מפגר שנתקלתי בו, (מודה לא קראתי את כל התגובות)

זה אשכרה לזלזל באינטליגנציה של הנשים כאן,
מישהי עם פרנויות ודעות קדומות על הכלוב ועל אנשיו,,,מנסה להשליך את חששותיה ופחדיה על כל העולם ?
נכון, יש חולים פה ושם, אבל הם גם קיימים בעולם הוונילי,אבל כל אחת יודעת מה מרגיש לה ואם היא רוצה/מוכנה להתקדם,,,,
למה ישר לטעון שאם היא צעירה, חדשה, או בכלל אישה כושר השיפוט שלה לוקה בחסר וצריך להזהיר אותה,
למה להטיל אימה על כלל נשות האתר ? בגלל דעה של מישהי שלא אתפלא שאפילו לא חוותה משהו מכאן אלא חיה על פי סטיגמות,,,,
אל נשכח שהאתר הזה בנוי גם להיכרויות, ודרך להיכרות היא מעבר מדיה לפני פגישה אם ובכלל,,,

אז לבוא ולצייר את רוב גברי הכלוב סוטים וחולי נפש,,, נו באמת,,,, כמה נמוך אפשר לרדת ?

bbqueen את רוצה להזהיר לגבי מישהו ספציפי שפגע בך עקב מעבר מדיה ? עשי זאת, נקבי בשמו ובמעשיו ופרסמי זאת בפומבי (אני בספק אם קיים כזה)
אל תשחקי אותה יפת נפש שמזהירה את נשות האתר אבל על הדרך מזלזלת באינטילגנציה שלהן ובכושר שיפוטן ,,,,
המוזה

מחיר התמימות.

המוזה • 24 בפבר׳ 2013
למעט הגיל הכרונולוגי לו אני מייחסת חשיבות פחותה, פוסט זה נועד כהכוונה לנשים המאבדות שיקול דעת מתוך הכמיהה בשליטה ובכך נחשפות לחוויות מצלקות.
ישנה חשיבות עצומה בהתראה ובמידת הצורך פירסום הניק, מתוך ערבות הדדית ולמען יראו ויראו.
הלוואי ויכולנו למגר את הרוע והאלימות לחלוטין.
בינתיים יש להוקיע מקירבנו שרלטנים למיניהם בכדי לאפשר סביבה בריאה לכולם, נשים וגברים כאחד.
העיסוק הבדסמי קשור בכאב המעורר הנאה.
כל אלמנט אחר של ניצול חולשה ו/או אלימות מקומו לא יכירנו.
מלכתא

מלכתא • 24 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:

התגובה היתה שונה לגמרי.
אבל זה רק מוכיח את טענתי שלמדוברת יש אישיו נגדי, ולכן הצעתי לה לפתור אותו בצד ולא בפומבי- הצעה שגם עליה, למרבה הנוחות, היא ירקה.

מלכתא, זה דבר אחד לכתוב משהו בפורום ואז להתנהג כאילו לא התכוונת למה שכתבת ובעצם כל העולם מפרש את דברייך לא נכון, וזה דבר אחר לגמרי להכניס למישהו מילים לפה. את ההצעה שלך דחיתי מהסיבה שאותה ציינתי - שלא היה ואין לי כל "אישיו" איתך. עד לפני יום הערכתי אותך כאחת הכותבות בעלות הכוונות היותר טובות וכנות, ולמצער הוכחת לי במו מקלדתך כי טעיתי. אך בהתחשב בחברה עמה את בוחרת להתרועע, אין זה מפתיע שנגע הפרנויה וחוסר היכולת לבקר את עצמך ואת סביבתך הקרובה תקף גם אותך.

אנא, המשיכו שתיכן, את וגורואית מערכות היחסים רפונזל, להטיף לכולם כיצד צריכות מערכות יחסים להתחיל ולהמשיך ולהכפיש ולהשמיץ את מי שדעתו שונה משלכן.
[/quote]
את יודעת, זה מעניין.... זאת כבר לא פעם ראשונה שאת- ורק את- מפרשת לא נכון את המילים שלי.
אולי תעשי חושבין על זה, איך זה שאת פעם אחר פעם מטפסת על עץ גבוה ואז יורדת כי מבינה שלא הבנת אותי, או כל כותב אחר.
כתבתי בפורום, שחור על גבי לבן, את מה שכתבתי. את בחרת לפרש את זה לא נכון ולנפח פיל מזבוב. לא הוספתי או גרעתי מילים.
וסלחי לי, אבל כותבים ש"מעריכים" לא נטפלים לכל מילה שלהם ובשרשור אחר שרשור מגיעים איתם להתנגחות כזאת או אחרת.
מפה הדעה שיש לך משהו אישי נגדי, אבל את טוענת שלא.... לבריאות.
walking dead
מלכתא, הנה בדיוק הדוגמה לכיצד הפרנויה של חברתך דבקה בך. אנא האירי את עיני כולנו - באיזה עוד שרשור התנגחתי *בך*? למיטב זכרוני אף הסכמתי איתך פעמים רבות, אפילו ביממה האחרונה (משהו על בדס"מ ומונוגמיה) ולי דווקא זכור שהייתי מהיחידות שיצאו נגד אותה השתלחות דוחה שעשו לך, וזאת למרות שמעולם לא נקפת אצבע לצאת נגד השתלחויות כלפי.
את באמת רוצה לפתוח את הנושא הזה? זה רק מחזק את טענתי בדבר הצביעות שלך. חשבי פעמיים לפני שאת פותחת את תיבת פנדורה הזו.
לילית חדשה

לילית חדשה • 24 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

התגובה היתה שונה לגמרי.

את יודעת, זה מעניין.... זאת כבר לא פעם ראשונה שאת- ורק את- מפרשת לא נכון את המילים שלי.
אולי תעשי חושבין על זה, איך זה שאת פעם אחר פעם מטפסת על עץ גבוה ואז יורדת כי מבינה שלא הבנת אותי, או כל כותב אחר.
כתבתי בפורום, שחור על גבי לבן, את מה שכתבתי. את בחרת לפרש את זה לא נכון ולנפח פיל מזבוב. לא הוספתי או גרעתי מילים.
וסלחי לי, אבל כותבים ש"מעריכים" לא נטפלים לכל מילה שלהם ובשרשור אחר שרשור מגיעים איתם להתנגחות כזאת או אחרת.
מפה הדעה שיש לך משהו אישי נגדי, אבל את טוענת שלא.... לבריאות.[/quote]

מלכתא, אני לא יכולה להעיד בוודאות על שירשורים אחרים אבל על זה אני יכולה לומר בוודאות שלא רק פרי ספיריט הגיעה למסקנה שמה שכתבת מהווה שיפוטיות, גם אני וגם גמד אמיץ אמרנו שמה שכתבת ואיך שכתבת אותו נחשב להשמצה.
ייתכן שזה כמו שגמד אמר-
Brave Dwarf כתב/ה:

אבל הכי חשוב (וזאת הסיבה מפאתה התערבתי) שיש לי תחושה שמדובר בסמנטיקה ושהכוונה שלך שונה לחלוטין מאיך שהיא נקראה, גם על-ידי כמו שאת רואה, מתוך שורותיך. והעובדה שאי-ההבנה הזאת הובילה לכזאת מריבה מיותרת בין שתי נשים שאני מעריך, חורה לי

אבל עדיין מה שכתבת מעיד על שיפוטיות וגם על סוג של הכפשה
walking dead
תודה רבה לילית חדשה.

והנה, אני מביאה שוב את הציטוט שלך, כי נראה לי שגם את שכחת על מה מדובר:

מלכתא כתב/ה:

אם יש אנשים שמוכנים לעבור לשיחת טלפון אחרי שתי אדומות- שלא יופתעו שהקשרים שלהם זולים בדיוק כמוהם.

אז מה, למה בדיוק התכוונת?
בלוסום​(לא בעסק)

פוס...

בלוסום​(לא בעסק) • 24 בפבר׳ 2013
אני הפנמתי ואפנים שוב ושוב שלא מתפקידי לנסות לחנך אף אחד.
מצטערת אבל אני נופלת הרבה במלכודת הזו. זה נובע מהסתכלות נאיבית מאד על החיים.

אני פשוט מאחלת לכולנו
לבנות גשרים במקום חומות
ולהפסיק לריב...
(לקוח ממשל בפוסט בבלוג שקראתי זה עתה של הס פן תעיר).

ופורים שמח לכולנו..
walking dead
רפונזל, אני יותר מאשמח להפסקת אש, אך לאחר שמלכתא תתייחס לשתי הודעותי האחרונות.