צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראה לכל הבנות באשר הן - נשלט מתחזה!

the rain song
לפני 11 שנים • 2 במרץ 2013
the rain song • 2 במרץ 2013
מה שאני יכולה להגיד באופן כללי לגמרי על כל הדיון הזה הוא שאני, באופן אישי ופרטי שלי בלבד,
משתדלת מאוד לא להוציא את עצמי כקורבן בשום חוויה שאני עוברת בחיי.

יש בי עקשנות גדולה מאוד בעניין הזה

חוויות והתנסויות טובות או רעות, מאכזבות או מרוממות - אני תמיד תמיד אחפש (ואמצא) את האחריות שלי בעניין.
זו אני
למדתי שלהגיד "הוא אשם, הם אשמים, אני הכי בסדר בעולם" לא עוזר לי להתמודד כראוי עם שום דבר.
לעומת זאת, כשאני לוקחת אחריות אישית, קל לי להתמודד, קל לי ללמוד איך להמנע ממצבים מבאסים בעתיד
וזהו
ככה אני
ואולי בגלל זה קשה לי להסכים עם המושג "הזדיינתי בשוגג"

לא ממליצה לאף אחד

נעמתם לי כולכם.
אמן ואמן שבחיים לא ישקרו לכם ולא תשקרו לאחרים
nomorenomore
nomorenomore • 2 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
בקיצור, תזעקו "אונס" ונסגור את הדיון.

גם ככה הגבר שהתחזה בשביל לזיין (כמו רוב הגברים והנשים שמייפים פרטים) כבר בחזקת פושע שדינו מאסר...

אלא אם הגבר חרדי. כי אז לשיטתך זה מוצדק. היושר שלך עקום לטעמי.

מה? מה הקשר חרדי? ממש לא הבנתי איך חיברת בין זה לזה...
רפאל
רפאל • 2 במרץ 2013
the rain song,

כמובן שללבוש פוש-אפ זה לא אונס. זה גם לא שקר. ואני לא חושב שמישהו טען משהו דומה. אבל אם את פוגשת מישהו שיש לו פטיש עצבני לשדיים גדולים. והוא החליט שהוא יתחתן רק עם אישה שיש לה שדיים גדולים, כי אחרת זה פשוט לא עובד בשבילו. אבל את, למרות שיש לך שדיים קטנים החלטת שאת רוצה אותו, ושבשביל להשיג אותו גם מוכנה לשקר לו ולתמרן אותו. את מספרת לו שיש לך שדיים גדולים, את לובשת פוש-אפ. ומטעמי צניעות את מסרבת להתפשט לפניו לפני החתונה. ובסופו של דבר הוא מתחתן איתך ומגלה שיש לך שדיים קטנים. אז מה שאת עושה הוא כבר לא בגדר שקר מלוכלך, אלא שמדובר כאן כבר במעשה תרמית של ממש. זה עדיין לא אונס, כי התרמית לא היתה למטרות סקס, אבל אני חושב שזה סוג הדברים שאנשים התכוונו אליהם באומרם ששקר יכול להיות גם עברה של ממש.

ואת יכולה להגיד על גבר כזה שהוא קצת מוזר. אולי תמים. אולי טיפש. אולי סתם אחד שגדל במקום טוב ולמד לתת אמון באנשים. אבל כל אלו לא משנים את העובדה שמוליכים אותו שולל ומרמים אותו. אני מעריך מאוד חוסן פנימי ולקיחת אחריות על החיים. ואני גם אלרגי למנטליות מתקרבנת (ומי שקורא אותי לאורך השנים יודע שאני קופץ כמעט בכל פעם שמשהו מסריח מהתקרבנות). אבל אני גם חושב שיש גבול לפילוסופיה של לקיחת אחריות ואי-התקבנות. חיים חברתיים דורשים את זה שבני אדם יתנו אמון זה בזה. זה כמובן עניין של דרגה ושל הקשר. אבל בנסיבות רבות אדם אינו אמור לחשוד שאולי מרמים אותו, אלא שהוא אמור לתת אמון. וזו בדיוק הסיבה שמבחינה חברתית אנחנו לא תמיד מצפים מאנשים לגלות חוסן נפשי ובאופן סטואי לקחת אחריות על כל דבר שקורה להם. אלא שאנחנו רואים מעשי הונאה שונים התנהגות פלילית שמחייבת ענישה.

אומרים "זכות קדימה מקבלים, ולא נותנים". ואומרים "בכביש אל תהיה צודק, תהיה חכם".
אבל אם לא היית חכמה, ולא קיבלת זכות קדימה, ונכנסו בך חזק. את עדיין צודקת. ואת עדיין קורבן של עבריין תנועה.
DomMale4fem
לפני 11 שנים • 3 במרץ 2013

למסגר ולתלות

DomMale4fem • 3 במרץ 2013
the rain song כתב/ה:
ואולי בגלל זה קשה לי להסכים עם המושג "הזדיינתי בשוגג"

סליחה מראש על כך שבים המלל שהשרשור הזה הפך להיות (טוב, חלק גם באשמתי-השתתפותי), לא שמתי לב אם ה"הזדיינתי בשוגג" זה אשכרה ציטוט של מישהו/י שכך התבטא/ה כאן, או הברקה שלך.

אם האפשרות השניה היא הנכונה, אז קבלי מה שנהוג לכנות בימינו "שאפו ענק" על תמצות של כל ה"מישפטיזציה" והפסבדו-משפטיזציה שמנסים ובמידה רבה מצליחים להכניס אותן לכל אספקט של החיים.
אם לא, יבואו ההוגה הראשון/ה של הביטוי הנ"ל על הברכה, מאותם טעמים ממש.
Sugar Cane​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 10 במרץ 2013
Sugar Cane​(לא בעסק) • 10 במרץ 2013
מה שרובכם לא מבינים שזה "שיטת מצליח" של הבנאדם. וכן, הוא עשה את זה גם לבנות אחרות מסתבר. יצרתי איתן קשר ואנחנו שוקלות לפעול בנושא.
אפרופו - אתמול (09.03.13) היה יום האישה הבינלאומי. זה יום שגם מזכיר לי שיש לי זכויות כאישה, ולהגיד תודה לאל שאני לא חיה בתקופה שבה לאישה לא היתה זכות להתלונן על אונס או הטרדה מינית. כל אישה שנוצלה מינית לא משנה באיזו דרך אין סיבה שהיא תשתוק ותחיה עם זה!
מה שקרה לדוגמה עם חנן גולדבלט הכי מדגיש את הנושא: הולכת שולל למען מטרות מיניות. וכן, יש בזה אלמנט של אינוס.

אעדכן אתכם במידה ויתפתחו הדברים.

יאללה שבוע טוב חברים.
T O M​(שולט)
לפני 11 שנים • 10 במרץ 2013
T O M​(שולט) • 10 במרץ 2013

אני לא יודע אם קישרת בין המקרה שלך למקרה חנן גולדבלט
או שעשית קישור לזה עם יום האישה וזכויות האישה.

הקישור לזכויות האישה מובן לי אך אם במקרה קישרת אותו למקרה שלך אז:
מקרה חנן גולדבלט הוא מקרה שונה לגמרי.
שם יש ניצול מרות(של חנן) בכדי לסחוט יחסים אינטימיים עם הנערות.

הוא היה המורה למשחק שלהן והוא כדברי השופטים:
"פיתה נערות צעירות ושכנע אותן כי עתידן תלוי בו".

עוד מדברי שופטת:

"השופטת רות לבהר-שרון כתבה בפסק הדין: "שוכנעתי כי גולדבלט ניצל את היותו מורה לדרמה
ומשחק כדי להציע למתלוננות ללמד אותן משחק באופן פרטי. תוך כדי כך, שכנע את חלקן לערוך
עימן חזרות על סצנות מין, עליהן כביכול הן עומדות להיבחן. בכל המקרים הסביר הנאשם לבנות
כי קיים 'תסריט' שהוא כתב, שכולל עלילה דומה, ושעליהן לעשות עימו 'חזרות'."

-----------

לגמרי שונה מהמקרה שלו את נחשפת, שלמרות היותו מרגיז ולא מגיע לך יחס כזה,
עדיין לא מתקרב למקרה של חנן. שם יש באמת ניצול סמכות וקבלת דבר במרמה.
במקרה שלך מדובר בשקרים מרגיזים שלא מכבדים את האדם שאמר לך אותם והוא
יצא אידיוט, אך הם אינם טעוני עונש ממשי בחסות המדינה.

הסיטואציה שהנערות היו בה והסיטואציה שאת היית בה היא לא אותו דבר.

וכמובן,
שבוע טוב גם לך
icon_biggrin.gif

Sugar Cane​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 12 במרץ 2013
Sugar Cane​(לא בעסק) • 12 במרץ 2013
Skyfall כתב/ה:

לגמרי שונה מהמקרה שלו את נחשפת, שלמרות היותו מרגיז ולא מגיע לך יחס כזה,
עדיין לא מתקרב למקרה של חנן. שם יש באמת ניצול סמכות וקבלת דבר במרמה.
במקרה שלך מדובר בשקרים מרגיזים שלא מכבדים את האדם שאמר לך אותם והוא
יצא אידיוט, אך הם אינם טעוני עונש ממשי בחסות המדינה.

הסיטואציה שהנערות היו בה והסיטואציה שאת היית בה היא לא אותו דבר.

וכמובן,
שבוע טוב גם לך
icon_biggrin.gif

אתה צודק שזה לא אותו דבר. הכוונה שלי הייתה על העיקרון שאותו אחד פועל ב"שיטת מצליח" ועובד על כמה בנות במקביל כמו חנן גולדבלט. לא התכוונתי להשוות חלילה את המקרה שלהן למקרה שלי. ברור שזה סיפור שונה לחלוטין.

בכל אופן בנימה זו יש התפתחות - אנחנו כבר שש בנות (כן שמעתן טוב, שש בנות) עם עדויות של ה"שיטת מצליח" שלו. מסתבר שהוא עושה את אותו טריק לכולן.

ואגב, מישהו כאן בפוסט כתב על "אאוטינג" שאני עלולה לעשות לבחור המדובר. אז יש לי חדשות בשבילכם - גם אם אני יודעת את כל הפרטים של הבחור (ואני יודעת עליו ה-כ-ל. כולל תמונה עדכנית, איך קוראים לילדים שלו, ת.ז., מגורים, מס' הרכב שלו וכו' ) אני לא אחשוף אותו כאן מסיבה אחת פשוטה - זה לא יעבוד לטובתי.
ותאמינו לי שאם ב-א-מ-ת הייתי רוצה לעשות עליו אאוטינג מזמן... אבל ממזמן (עוד מהאלף הקודם) הייתי פה משחררת את הפרטים האישיים שלו.
אז תרגיעו בעניין הזה בבקשה - כי אאוטינג לא הולך להיות כאן.

המשך שבוע טוב!
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

כל הכבוד לוסיל על התנהלותך בפרשייה הזו!

מי ייתן ותרבנה נשים כמוך אשר אינן מוותרות ומורידות ראש במצבי הטרדה מינית, ואשר מתאגדות ותומכות זו בזו למען יצירת עולם טוב יותר

icon_biggrin.gif
צל מנחה​(שולט)
צל מנחה​(שולט) • 12 במרץ 2013
זה באמת נשמע לי כמו:"
היא הבטיחה לי טירה, רולס רויס, סוויטה באחוזה של הפנר שכוללת את כל התענוגות, יאכטה, קייאק, בננה, סירת פדלים, ויזה אורניום מועשר, את אחותה, את אמא שלה, את אחות של אמא שלה,
.
.
.
,
וכל מה שקיבלתי מהבת זונה, זו מציצה מהסרטים.
אני עכשיו אלך לפתוח על זה דיון, שמא אנשים אחרים לא ינוצלו על ידי אותו מניפולטורית.

נ.ב:תאמינו לי שהייתי רוצה לעשות עליה אאוטינג, אבל אני לא אעשה. אבל דעו לכם שיש לי: את דגם הרכב שלה, את מספר הרכב שלה, את שם הרכב שלה, את שם הכובסת שלה, את שם מכונת הכביסה שלה, את שם אבקת הכביסה, את דגם השטיח שלה ואת סט הכוסות שלה מאיקאה.
אבל אני לא אעשה אאוטינג, אני מבטיח שאני לא אעשה אאוטינג. באמת שאני לא אעשה אאוטינג. נדמה לי שאני לא אעשה אאוטינג.

אז השמרו לכם אנשים יקרים ותמימים, מפני יפיפיות חטובות שמציאות הרים וגבעות, בניינים ומגדלים, ובסופו של דבר, רק מוצצות, מהסרטים.
"

גוועלד.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 12 במרץ 2013
לוסיל,זה לא קל מה שעברת
אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות קטנות

1.לפני שנפגשת עם הבחור מה ציפית שיקרה ?
2. כמה פעמים פגשת את הנוכל ?
3.מה חשבת,עבר במוחך כאשר פגשת אותו ?
4.מה ההבדל לדעתך בין קשר רציני לקשר דיסקרטי ?
5.איזה סוג של קשר הוא רצה רציני או דיסקרטי ?
6.איך ידעת שהוא חובש כיפה וציצית ולפני המפגש מסיר אותה ?
7. תסבירי בבקשה את המשפט הבא :"הוא הציג עצמו כנשלט על מנת לקיים יחסים עם אשה" ?
8.איך ידעת שהוא לא אמיד ?

תעני על השאלות האלה ואז אני אשאל אותך עוד כמה שאלות.