בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עכשיו הזמן יהונתן זקוק לכולנו!

להבה חשופה
לפני 11 שנים • 5 במרץ 2013

עכשיו הזמן יהונתן זקוק לכולנו!

להבה חשופה • 5 במרץ 2013
חברים יקרים,

אסתר פולארד נפגשה אתמול עם נשיא המדינה וראש הממשלה ועדכנה אותם שאנו מתקרבים ל-100,000 חותמים על העצומה למען פולארד.

בפגישות השתתף ד"ר לורנס קורב, לשעבר סגן שר ההגנה האמריקאי , שהגיע לארץ במיוחד לפעול לשחרור פולארד.

אנו יכולים לומר בצורה ברורה שהתגברות זרם החתימות יוצר אפקט אדיר הן בישראל והן בארה"ב -

אנו זקוקים לעזרה שלכם על מנת להמשיך!

אנא הקדישו כעת 5 דקות בכדי להעביר מייל זה הלאה ולפנות בכל דרך נוספת לחברים שעדייו לא חתמו.

לחתימה על העצומה: www.PollardNow.org

עכשיו הזמן, יהונתן זקוק לכולנו!

בברכה,

הוועד למען פולארד
Bent
Bent • 5 במרץ 2013
הייתי מעיר הערה צינית על כך שלא מפתיע שהועד למען פולארד חבר בכלוב.

אבל האמת שכבר הייתי שם וחתמתי ואני מקווה שרבים נוספים יעשו זאת, הרבה מעבר למספר המצופה.

הגיע הזמן להחזיר גם אותו הבייתה, ואפילו לא צריך לשחרר אף מחבל עם דם על הידיים.
המוזה

יוזמה ברוכה.

המוזה • 5 במרץ 2013
הצטרפתי ואף שיתפתי.
דקה מאמץ שלנו,
חיים שלימים עבורו ועבור יקיריו.
להבה חשופה
להבה חשופה • 5 במרץ 2013
bent_wordsmith כתב/ה:
הייתי מעיר הערה צינית על כך שלא מפתיע שהועד למען פולארד חבר בכלוב.

אבל האמת שכבר הייתי שם וחתמתי ואני מקווה שרבים נוספים יעשו זאת, הרבה מעבר למספר המצופה.

הגיע הזמן להחזיר גם אותו הביתה, ואפילו לא צריך לשחרר אף מחבל עם דם על הידיים.

איני חברה בוועד, למען יהונתן פולארד.

להבה חשופה.
שוסי
שוסי • 5 במרץ 2013
תקנו אותי אם אני טועה,אבל האדם היה מרגל במדינה אשר תומכת בישרל פיננסית,מורלית ואף מגינה עליה ועל האינטרסים שלה כבר שנים. מדוע שלא נרצה להוקיע מתוכנו אדם אשר בגד בחברות הזו למען שיקולים כלכליים?
יותר מזה,האם לא היינו מבקשים בעצמנו להעמיד למשפט אדם מממדינה אחרת אשר ריגל נגדנו?
מדוע אנחנו מברכים את משוא הפנים הזה?
סוליסט
סוליסט • 5 במרץ 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
תקנו אותי אם אני טועה,אבל האדם היה מרגל במדינה אשר תומכת בישרל פיננסית,מורלית ואף מגינה עליה ועל האינטרסים שלה כבר שנים. מדוע שלא נרצה להוקיע מתוכנו אדם אשר בגד בחברות הזו למען שיקולים כלכליים?
יותר מזה,האם לא היינו מבקשים בעצמנו להעמיד למשפט אדם מממדינה אחרת אשר ריגל נגדנו?

אולי כי הוא לא ריגל נגדנו אלא בשבילנו , ומדינת ישראל היא זאת ששלחה אותו לשם ויש לה אחריות גם להחזיר אותו משם.
    התגובה האהובה בשרשור
Bent
Bent • 5 במרץ 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:

אשמח לתקן אותך, אבל סוליסט כבר כבר ענה בפחות מילים.

האיש הזה נמק בכלא כשהמפעילים (שם מכובס לאילו ששכנעו אותו לרגל בעדינו ולהעביר מידע שממילא קיבלנו בצינורות המקובלים, כי הפארנויה שלנו חשבה שיש סיכוי שאנחנו לא יודעי הכל) שלו מטיילים בעולם כשרים, כולל בארה"ב ללא שום בעיה.

כי הוא שבוי, לא פחות ממה שהיה גלעד שביט, ולמען האמת הוא אפילו פחות פדיחה מגלעד.

ובעיקר כי כול מי שיוצא למשימה בשליחות המדינה הזו, כדי שידע כי בסופו של דבר המדינה מאחוריו. מאחר והמממשל שלנו קלוקל, ולא מצליח לעמוד בהבטחה הזו מעל, נותר רק לנו האזרחים להביע תמיכה.

וחבל.
להבה חשופה
להבה חשופה • 5 במרץ 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:

...."עקבות הודעת נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, על הענקת מדליית החירות הנשיאותית לנשיא מדינת ישראל, שמעון פרס, חתמו למעלה מ-65,000 אנשים על עצומת אינטרנט הקוראת לו לנצל את מעמדו ולפעול לשחרורו של פולארד עוד קודם לקבלת המדליה. העצומה זכתה לתהודה בתקשורת הישראלית והאמריקאית. בתגובה בדף הפייסבוק שלו כתב פרס כי הוא פועל בשיתוף פעולה עם הוועד לשחרור פולארד וכי בכל פגישותיו עם נשיא ארצות הברית ובכירי הממשל האמריקאי העלה את הבקשה לשחררו...".

אלפים חתמו על עצומה, למען שחרורו של יהונתן פולארד.
נבחרי ציבור, נשיא המדינה, מר שמעון פרס, גם הוא לא שכח, ובכל הזדמנות מדבר בעניין.

עד שיהונתן פולארד לא ישתחרר, חייבים אנו לא להרפות מהעניין.

מסכימה עם דבריי bent_wordsmith .."כי הוא שבוי, לא פחות ממה שהיה גלעד שביט,"

להבה חשופה.
להבה חשופה
לפני 11 שנים • 6 במרץ 2013
להבה חשופה • 6 במרץ 2013
..."עד אמש חתמו למעלה מ-100 אלף איש על העצומה לשחרור פולארד.
העצומה פונה לנשיא ארצות הברית ברק אובמה בבקשה לשחרר את המרגל הישראלי. בין החותמים: הנשיא לשעבר יצחק נבון, א"ב יהושע, דוד גרוסמן, זוכי פרס נובל דן שכטמן, אהרון צ'חנובר וישראל אומן ועוד רבים אחרים."

לורנס קורב, תת שר ההגנה האמריקאי לשעבר התומך בשחרור, פנה לציבור הישראלי: "זה הזמן להשמיע את קולכם" (מעריב)

להבה חשופה.