שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שמנות רזות ופוליטקלי קורקט

lori{ע_מ}
לפני 11 שנים • 5 במרץ 2013
lori{ע_מ} • 5 במרץ 2013
מתהפך כתב/ה:
יש הרבה יתרונות בלהיות שמן:
קודם כל אין צורך להיכנס להריון ,תמיד את נראית בחודש התשיעי.
אין צורך בכריות אויר באוטו , יש לך כריות מובנות.
אם אתה צריך להחליף מנורה אין צורך בסולם,,אתה קופץ ובעזרת האנרגיה הקפיצית של השומן
אתה מגיע לתקרה והחיכוך שנוצר גורם לך להידבק לתיקרה.
אם אתה שט בסירה אין צורך במצופים ,השומן שלך הוא מצוף טבעי.
אם נקלעת לאזור ירי וכדור חדר לגופך, השומן יבלום את הכדור ואז ימיס אותו.
אם אתה נמוך ושמן ואתה רואה שוטר מתקרב אליך אתה מתכופף קצת ואז את נראה כמו סלע בצד הדרך.
** מתנצל מראש אם מישהו נפגע דברי הוצאו מהיקשרם **

חסר טעם ומטופש.
**מתנצלת מראש אם נפגעת מדבריי**
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)
מתהפך כתב/ה:
יש הרבה יתרונות בלהיות שמן:
קודם כל אין צורך להיכנס להריון ,תמיד את נראית בחודש התשיעי.
אין צורך בכריות אויר באוטו , יש לך כריות מובנות.
אם אתה צריך להחליף מנורה אין צורך בסולם,,אתה קופץ ובעזרת האנרגיה הקפיצית של השומן
אתה מגיע לתקרה והחיכוך שנוצר גורם לך להידבק לתיקרה.
אם אתה שט בסירה אין צורך במצופים ,השומן שלך הוא מצוף טבעי.
אם נקלעת לאזור ירי וכדור חדר לגופך, השומן יבלום את הכדור ואז ימיס אותו.
אם אתה נמוך ושמן ואתה רואה שוטר מתקרב אליך אתה מתכופף קצת ואז את נראה כמו סלע בצד הדרך.
** מתנצל מראש אם מישהו נפגע דברי הוצאו מהיקשרם **

אם זה ההומור שלך - אוי
אם כך אתה באמת חושב - אבוי
מלכתא
מלכתא • 5 במרץ 2013
Opiate כתב/ה:
I can't believe this evolved to a four page thread.
Consume less food, have a healthy diet and you can stop defending bad habits to save ego

it's not always a matter of how much you eat or how healthy is your life style...
missy black​(מתחלפת)

רגע,

missy black​(מתחלפת) • 5 במרץ 2013
אז עכשיו פה זו ההזדמנות של כל הכוסיות, לספר על הדרך כמה שהן רזות וכוסיות, במסווה של תגובה לפוסט, והשתתפות בדיון הפילוסופי החשוב?
icon_cool.gif
סוררת בשקט​(אחרת)

Re: שמנות רזות ופוליטקלי קורקט

סוררת בשקט​(אחרת) • 5 במרץ 2013
פעם נשים רזות סמלו חולי ועוני. כיום בחברה המערבית (כי בחברות פרימיטיביות זה עדיין מתקיים לפי החוקים של "פעם"), הרזון מייצג עושר, בריאות והצלחה, בין השאר גם כי הרבה יותר יקר לאכול נכון, להתאמן ולחיות אורח חיים בריא. במשפחות חסרות אמצעים ילדים מגיל קטן חיים על ג'אנק ולחם ולהוריהם אין זמן, אמצעים או ידע לשנות את אורח חייהם.
כמעט ולא נתקלים כיום בהערות דוגמת זו שכתבת- "דוחה כמה שהיא רזה". רזון, כמו שכבר כתבו, מזמן הפך לסמל להצלחה וגאווה. (לעיתים רחוקות עדיין שומעים הערות כאלה, אבל רק מנשים שמקנאות ברזון של אותה אחת, באמהות פולניות של פעם ובגברים נדירים שיש להם פטיש לנשים שמנות במיוחד. כי שאר הגברים, גם גברים שאין להם בעיה עם נשים שמנות, עדיין לא יסרבו לאישה רזה. רזה, לא חולנית. וזה אף פעם לא ההפך).
נשים רזות מפרסמות את התמונות שלהן בגאווה בכל אתר/ הזדמנות. לעומת זאת נשים שמנות, פרט ליוצאי דופן נדירים ואתרים של פטיש, יפרסמו מקסימום תמונת פנים או תמונה שנחתכה במקומות המסגירים את משקלה ותמונות שעברו טיפול בפוטושופ.
עובדה שיצא חוק פוטושופ- לא כי הוסיפו לנשים נפח בתמונות, אלא כי חתכו מנפחן.
כן, יש אנשים שחובבים נשים שמנות (היחס לגברים יותר סלחני), אבל הם מעטים ולרוב הגדול "שמנה" זה עדיין העלבון הכי גדול.
וכל מי שכותב אחרת, לדעתי, מיתמם.
נ.ב. גם מי שחושב שכל שמן יכול להפסיק לאכול ולהתחיל להתאמן ולהפוך ל"כוסון", מתתמם. השמנה היא מחלה וברוב המקרים לא ניתן לפתור אותה בצעד זה לבדו. לא באופן קבוע, לפחות, ולכן רוב השמנים, גם אם מורידים את משקלם בדיאטה זו או אחרת, חוזרים למשקלם אחרי זמן מה. היום כבר ידוע שהפתרון, שגם הוא לא עוזר לכולם, הוא הרבה יותר מורכב ובנוי מהתערבות רפואית ונפשית במקביל, ומצליח בעיקר במקרים בהם יש תמיכה חברתית. והחברה שלנו נכשלת בעניין של תמיכה חברתית באופן גורף, לא רק עם שמנים.
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 5 במרץ 2013
בתור אחת שהיתה רזה והשמינה יש לי קושי של התמודדות עם השינוי אך אין לי משקעים של ממש או נקודה רגישה בנוגע לכך.בניגוד אלי יש לי חברה רזה מאוד שמתמודדת עם תת משקל במשך 31 שנות חייה.המון רגשי נחיתות,המון דיאטות השמנה ובקיצור חיים של חוסר השלמה עם הרזון.
היא אפילו לא מודעת לכמה שמצבה חמור אך כשאני שומעת מהצד את מחשבותיה לגבי הנקודת מבט של הגברים שנגעלים מרזונה ושכולם מסתכלים עליה עקום בגלל הרזון ושהיא דוחה אני מבינה שהיא מלאה במחשבות שווא בגלל שהיא מרגישה כל גרוע.
אני בטוחה שאם יעירו לה לגבי רזונה זה יכאיב לה מאוד בעוד שאם יעירו לי לגבי העודף משקל זה מעט ישעשע אותי ובימים של ביטחון עצמי נמוך זה עלול מעט לפגוע בי אך לא יותר מהערה על כך שלא התאפרתי היום יפה או שאני נראית חיוורת או כל הערה אחרת שלא ממש תשפיע עלי.
בן אדם נותן למילים להכאיב לו וזה בא מהמשקעים שלו ולא מדעות של זרים או מכרים.
זה לא משנה מה מי שמן או רזה או גבוה או נמוך,לכל סוג מראה יהיו שונאים ואוהבים וזה לא כל אחד משנה,כל אחד שונה ומיוחד.
Alas
לפני 11 שנים • 6 במרץ 2013
Alas • 6 במרץ 2013
בחורה בהפרעה כתב/ה:
לכל סוג מראה יהיו שונאים ואוהבים וזה לא כל אחד משנה,כל אחד שונה ומיוחד.

הבעיה (אם זו בעיה בכלל) היא שלא כל סוגי ׳החריגות׳ בסממנים חיצוניים נידונים כאן בפורומים, אלא העיסוק כאן בהכרח הוא רק סביב הגודל הפיזי של האיש/ה; שמנה, רזה, שדופה, מלאה וכו׳.

למה?
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 6 במרץ 2013
Sivan' כתב/ה:
בחורה בהפרעה כתב/ה:

הבעיה (אם זו בעיה בכלל) היא שלא כל סוגי ׳החריגות׳ בסממנים חיצוניים נידונים כאן בפורומים, אלא העיסוק כאן בהכרח הוא רק סביב הגודל הפיזי של האיש/ה; שמנה, רזה, שדופה, מלאה וכו׳.

למה?

כי לגברים אכפת מגוף האישה.(הכללה גסה)הגברים פה מתנהגים כאילו היו בכלא כמה שנים והם חייבים להפיץ את זרעם,ובמקרה כזה הם מחפשים את הגוף המושך ביותר.
אני אישית מעריצה של היופי וכל סממן חצוני באשר הוא מעניין אותי,בעיקר כשאני מוצאת אותו יפה.
ברור שיש המון נושאים שמעניינים אותי אך זה נושא שעולה הרבה אז אני משתפת פעולה אבל נראה לי ברור שבכל מקום ולא דווקא בכלוב גברים מתעניינים בכך,רק שכאן אנו זוכים לראות דברים שהם לעולם לא יחשפו במקום אחר מפני שזה לא מקובל והם בעצם ילדים קטנים ופחדנים.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 6 במרץ 2013
בחורה בהפרעה כתב/ה:
Sivan' כתב/ה:
בחורה בהפרעה כתב/ה:

למה?

כי לגברים אכפת מגוף האישה.(הכללה גסה)הגברים פה מתנהגים כאילו היו בכלא כמה שנים והם חייבים להפיץ את זרעם,ובמקרה כזה הם מחפשים את הגוף המושך ביותר.
אני אישית מעריצה של היופי וכל סממן חצוני באשר הוא מעניין אותי,בעיקר כשאני מוצאת אותו יפה.
ברור שיש המון נושאים שמעניינים אותי אך זה נושא שעולה הרבה אז אני משתפת פעולה אבל נראה לי ברור שבכל מקום ולא דווקא בכלוב גברים מתעניינים בכך,רק שכאן אנו זוכים לראות דברים שהם לעולם לא יחשפו במקום אחר מפני שזה לא מקובל והם בעצם ילדים קטנים ופחדנים.

Don't you think that's a bit of an absurd generalization?
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 6 במרץ 2013
Opiate כתב/ה:
בחורה בהפרעה כתב/ה:
Sivan' כתב/ה:
בחורה בהפרעה כתב/ה:

למה?

Don't you think that's a bit of an absurd generalization?

ברור,אבל לא ״זכית״להכיר את הגברים האבסורדים כאן ואתה בין הנפלאים היוצאי דופן,לכן יהיה קשה לך להבין על מה אני מדברת.