לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לעבור צד (מסטרייט לבי) לטובת השליטה

LionTamer​(שולט)
לפני 11 שנים • 9 במרץ 2013

לעבור צד (מסטרייט לבי) לטובת השליטה

LionTamer​(שולט) • 9 במרץ 2013
אני נמצא בקשר ונילי רציני עם בחורה. אין בקשר אלמנטים של בדס"מ והבחורה לא זורמת מעבר למשחקים קלים מאוד. אם כל הרצון הטוב שלי להיות בקשר ב-100% , אני כל הזמן פוזל לכיוון הBDSM.

לאחרונה התחלתי לחשוב על קשר עם עבד. אני רואה בקשר כזה כמה ייתרונות על קשר עם אישה:
-לגברים פחות חשוב הבלעדיות בקשר.
-יש יותר גברים רצינים בשוק מנשים.
-זה פחות מרגיש כמו בגידה (אפילו שזו עדיין בגידה).

אף פעם לא קיימתי יחסי מין עם גבר, ואני לא בטוח שאני מחפש משהו מעבר ללשלוט על העבד. מצד ש שני - לא פוסל שהדברים יתקדמו...

מה אתם חושבים? האם מישהו שמגיע מעולם הסטריטי יכול לענות בעולם של גברים בלבד?
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 9 במרץ 2013
אני לא כל כך יודעת איך לענות לך ספציפית אבל אני חושבת שאצל נשים זה בהחלט זה דבר שקורה-
בנות משחקות עם בנות אחרות כי זה "פחות בגידה", פחות מפריע לבן זוג הגברי ונילי

אני יכולה לספר לך על עצמי לפני כמה שנים טובות -
בהתחלה הייתי יותר נלהבת לשחק מבעלי
בזמנו היה לו קשה לבצע אקטים מסוימים של שליטה שאני נורא רציתי בהם.
הפתרון שהוצע היה לשחק עם בנות. מבחינתו זה היה לגיטימי.

בסופו של דבר דבר לא מימשתי. לא שיחקתי עם בנות וגם לא היה לי בכך צורך כי הוא נכנס לעניינים... אבל אני מניחה שלנשים אחרות כן יצא לממש.

השאלה היא - האם תהנה מזה?
אם לטובת חווית השליטה אתה מוכן לזנוח את העוררות המינית?
אם יש לך סקרנות ומשיכה לגברים אולי זה פתרון
מה בת זוגך חושבת על הענין? האם מבחינתה קשר מיני עם גבר אחר נחשב לבגידה?
אם כן אז בשביל מה לך? לסכן את הזוגיות ועוד בשביל חוויה שאתה לא שלם איתה?
Pixie​(שולטת)
Pixie​(שולטת) • 9 במרץ 2013
מסכימה עם אושה.
אני אספר לך מנסיון אישי.

כשנתתי חופש למישהו לצאת עם גבר (והוא כן היה בי) זה אחר כן זלג לו גם ללצאת עם עוד אישה. והוא אמר שה לגיטימי כי הקשר פתוח. וכשראיתי אותו עם בחור זה הרגיש בדיוק אותו הדבר כמו בגידה.

אישית לדעתי הכי טוב להיות פתוחים עם הבןבת זוג.
לראות אולי אפשר למצוא את העמק השווה ביניכם - אולי היא תסכים להנסות במשהו או שתסכימו ביניכם למשהו אחר. בכל מקרה אם היא תדע שיש לך צורך מסויים שלא מתמלא, יהיה לה את האפשרות להציג עמדה, אולי היא באמת בסדר עם העובדה שאתה עם גבר אחר.
LionTamer​(שולט)
LionTamer​(שולט) • 9 במרץ 2013
neko ואושה - תודה לכן על התגובות המעניינות.

זה משמח מאוד לקרוא תגובות של נשים עם ראש פתוח שפתוחות לדברים "לא קונבציונליים". לצערי, בקטע הזה החברה שלי מגיעה מעולם אחר - עולם הרבה יותר מיושן. יש לתכונה הזו שלה יתרונות, אבל לפעמים זה גם מתסכל.

ברור שמצב האופטימלי היה שיחסי המין בבית מושלמים. במצב הקיים, השולט שבי רוצה לצאת לחופשי אבל אני לא רוצה לפרק את החבילה בשביל זה...
Pixie​(שולטת)
Pixie​(שולטת) • 9 במרץ 2013
אבל ללכת מאחורי הגב שלה זה בדיוק המתכון לפרוק, כי במוקדם או במאוחר זה יצא לאור. לכל שקר יש רגליים.
אני לא אומרת לך מה לעשות. תקח את זה לכיוון שאתה רוצה. זאת רק דעתי. אני חושבת שכל קשר חייב להיות בנויי על אמון הדדי, במידה ומישהו מבני הזוג מפרק את האמון הזה אין קשר. זה כבר לא קשר זוגי. אם יש משהו שלא טוב לי איתו בבית אני מדברת. אחרת אני יודעת שזה יתפרק.

אתה יכול להיות מאד מופתע ולגלות המון הבנה ואתה יכול להגיע למצב שבו מתנגדים לך.
אבל אני חושבת שאפילו אם לא ניראה לך שמגיע לה לדעת, לפחות למען המצפון הנקי שלך, זאת דעתי.
מאו​(שולטת)
לפני 11 שנים • 10 במרץ 2013
מאו​(שולטת) • 10 במרץ 2013
א. אתה לא חייב לקיים איתו יחסי מין.
ב. מקורות יודעי דבר ניסו לטעון בפני שגברים מוצצים מדהים. וכידוע זה לא נחשב יחסי מין.
ג. מה זה לראות אתכם יחד? תתחיל לצאת איתו למסיבות? רומנטי icon_twisted.gif
ד. זה הזמן לחשוב מה תיתן הדיסקרטיות למיניות שלך: העצמה או קמילה? ריגוש או עלבון?
ה. עצם זה שמעלה את השאלה מראה לדעתי שיש בך די פתיחות לנסות וזה בעיני מעולה
ו. נתקלתי במקרים דומים באתר וזה הלך מצוין עד שהשתבש, אבל כל קשר כאן משתבש ב-99% מהמקרים, זה רק עניין של זמן. ועד ש-, נהנים icon_smile.gif
ז. בכלל לא נכנסת לשאלה המוסרית. המו שלי הוא לא הסר שלך מרע. עשה טוב וזהו

בהצלחה. gay.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מבחינת הרעיון להתנסות עם גבר - נשמע לי רעיון מצויין, הכי גרוע שיכול להיות הוא שלא תאהב את זה, ואז כל מה שישאר לך הוא לחזור לנשים icon_smile.gif
למיטב ידיעתי יש פה באתר לפחות חבר או שניים שכן התנסו ביחסי שליטה עם גברים למרות שבזוגיות הם מעדיפים אשה (לפחות אחד נשוי). אולי מישהו יאות לחלוק איתך מנסיונו.

לגבי כן בגידה לא בגידה - קח בחשבון שהדברים האלה הרבה פעמים יוצאים שונה ממה שתכננו. גם אם זו התנסות חד פעמית שאתה מעדיף לא לשתף אותה. אנחנו חושבים לעצמנו "יהיה בסדר" למרות שליחסים אינטימיים יש נטיה מובהקת להסתבך. אין לדעת איך זה ישפיע על היחסים. גם אם היא לא תגלה, לפעמים הצורך להקדיש אנרגיות להסתרה יכול למצוץ את הכיף ממערכת יחסים. זה כנראה אישי, אבל זה משהו לחשוב עליו. קח בחשבון שקשה לדעת מראש מה יקרה בסוף ושיש פה סיכונים. כדאי להחליט מראש, עם עצמך, על סדר עדיפויות.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 10 במרץ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
למיטב ידיעתי יש פה באתר לפחות חבר או שניים שכן התנסו ביחסי שליטה עם גברים למרות שבזוגיות הם מעדיפים אשה (לפחות אחד נשוי). אולי מישהו יאות לחלוק איתך מנסיונו.

דברת עלי? icon_smile.gif
hrgiger
hrgiger • 10 במרץ 2013
רצסיבי כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

דברת עלי? icon_smile.gif

אני לא דיברתי עליך. או דיברתי בכלל.
אבל חיכיתי שתצוץ.
רצסיבי​(נשלט)
לפני 11 שנים • 11 במרץ 2013
רצסיבי​(נשלט) • 11 במרץ 2013
hrgiger כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

דברת עלי? icon_smile.gif

אני לא דיברתי עליך. או דיברתי בכלל.
אבל חיכיתי שתצוץ.

האמת שאין תשובה נכונה ולא נכונה.
כל אחד ויכולתו ליהנות מדברים אחרים.

לגבי עצמי - אני מעולם לא נמשכתי לגברים, אבל כן צייתי לגברים.
ואני לא מוצא בזה כל קושי.
ההיפך, בציות למישהו שעצם השליטה שלו עליך מקשה עליך עוד יותר, יש אלמנט הנאה נוסף מבחינת הנשלט.
למצוץ זין, זה הרבה יותר אתגר עבור סטרייט, מאשר ללקק כוס.
במובן מסוים זה גם מזקק את השליטה מדברים אחרים של משיכה מינית וכו'.

ושוב, אחרי שכל זה נאמר, מדובר בעניין אישי.
יש כאלה שההומופוביה טבועה בהם, ועם כל הרצון הטוב, הם לא יוכלו לשלוט / להישלט מול גבר אחר בגלל זה, בגלל המחסום הפסיכולוגי-חברתי הכבד.
אצלי הגבולות יותר נרחבים, ולכן למרות הרתיעה (ואולי גם בגללה), יישמתי את זה גם בפועל.
    התגובה האהובה בשרשור