לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות הכלוב שימו לב!!

מלכתא
לפני 11 שנים • 12 במרץ 2013
מלכתא • 12 במרץ 2013
Skyfall כתב/ה:
מלכתא,

מעבר לבעייתיות שנלווית באמינות לדברי פלוני על אזהרות כלפי אדם אחר
(באופן כללי ולא על פותחת השירשור ספציפית) התופעה הזאת יכולה להתרחב
בקלות למתן לגיטימציה להוציא החוצה כל מה שידוע לך על הצד השני משיחות פרטיות
בטענה של "אני רק מגן על אחרים"
אם רוצים להגן - אפשר בפרטי כאשר מישהו מבקש מידע על אותו אדם.

אני מבין שרוצים גם לשתף מידע אולם לדעתי אפשר לנקוט בדרכים אחרות
מאשר פוסט אזהרה שהוא כמו תזכיר המופץ לכולם
.

כאן אתה נכנס לסוגיה אחרת- והיא כיצג אזהרות כאלו יפורסמו.
ישנה דרך, והיא בזויה בעיני, והיא לסגור חשבונות אישיים בפורומים כללים ולעשות אאוטינג ולפרסם כינויים. בזמנו יאתי נגד תופעה כזאת, כמו גם נגד פירסום הודעות פרטיות בפורומים .
ואילו ישנה הדרך האחרת, והיא "אני X נתקלתי במתחזה שעושה ככה וככה... מציג את עצמו ככה וככה. מי שמעוניין לשמוע פרטים נוספים, פנו אליי בפרטי".
כשאני אראה מודעה מהסוג הראשון- צודק, אתייחס אליה בהסתייגות.
אבל כשאראה מודעה מהסוג השני, ובמיוחד אם אני (לצורך הדוגמא) יצרתי הכרויות חדשות לאחרונה, סביר להניח שאפנה למפרסם המודעה ובאופן אמיתי וענייני אשאל האם מדובר באדם כזה או אחר, או אבקש לקבל עוד פרטים על מנת להחליט לעצמי האם מדובר ברוצח סדרתי או סתם מישהו שלא יודע לרדת לאישה כמו שצריך.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 13 במרץ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 13 במרץ 2013
אני מאוד אוהב את ההודעות האלה, ואני חושב שהן חשובות.

כי אם הוא באמת פלש לה למחשב וכמעט הרס לה אותו, ראוי לפרסם את זה בפורום עם הניק שלו. שבנות אחרות תזהרנה.

והצד ההפוך נראה לי בכייני ברמות קשות: נניח שהוא לא עשה את זה, והיא סתם מעלילה עליו. אזי ללא ספק, ברגע שהיא תפרסם את הניק שלו, עולמו ייחרב. הוא יפסיד כספים, אישתו תפרד ממנו ותקח את הילדים, הוא ידרדר במהירות לעוני ופשע, ויתחיל לקבץ נדבות במחלף לה-גרדיה. או אפילו חס וחלילה וחס ילך להיות חקלאי בנגב, כי כל התארים האקדמיים ישללו ממנו. זה נראה אמנם ים כסף, אבל ואז גם החגבים יבואו...

לא. לא יקרה לו כלום. הוא פשוט יכתוב הודעה נגדית: "חברה, נשבע לכם, לא עשיתי לה כלום, היא סתם כועסת ושקרנית, כי לא בא לי עליה".
וזהו. ממש זהו. ממש לא יקרה לו כלום. באמת באמת.

אני זוכר את השרשור שנילי פתחה על הגמד. צ'מעו, זה באמת היה לכלוך לא רגיל. הרבה יותר גרוע מזה. ממש רצח אופי, יוצא דופן אפילו במונחים כלוביים. ואני לא צוחק עכשיו.

אבל צ'מעו, איכשהו הוא עוד כאן...חי ובועט, ואומר כל בוקר ברוך שלא עשני שחור, כרגיל. (:
(זה מחיבה אליך, אם זה לא ברור)

בקיצור - גברים יקרים, תפסיקו להתבכייך, ותנו לאשנים אחרים להתלונן, אם הם באמת מרגישים שמישהו אחר הוא ממש מסוכן לציבור פה.
(זה נכון בעיני גם לגברים שפותחים שירשורי אזהרה נגד נשים, דרך אגב, אין קשר למגדר).
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 13 במרץ 2013
fog כתב/ה:
צ'מעו, זה באמת היה לכלוך לא רגיל. הרבה יותר גרוע מזה. ממש רצח אופי, יוצא דופן אפילו במונחים כלוביים. ואני לא צוחק עכשיו.

אבל צ'מעו, איכשהו הוא עוד כאן...חי ובועט, ואומר כל בוקר ברוך שלא עשני שחור, כרגיל. (:
(זה מחיבה אליך, אם זה לא ברור)

רד מהגמד. גמד, לידיעתך, ניגש לעו"ד, דיבר עם מי שצריך, שלח הדפסים של השרשור ובירר היטב את זכויותיו. וכאשר כלובי שמע על כך, הוא איים להעיף את הגמד מהכלוב כי הגמד היווה לו כוח עוין (בצדק) כיוון שלשון הרע התבצע בממלכתו. ולכן, מאז, גירדתי את הכוכב הכלובי מהחזה ואיני מחדש את המנוי לא לאשתי ולא לי. למרות שלפני כן הקפדתי לעשות כן אף על פי שאיני משתתף בצ'אט ולא מתכתב באדומות ובגדול לא משתמש באף אחת מההטבות שהוא מעניק. מנוי זהב היה עבורי מעין אמרה שאומרת: "אני חלק מהקהילה".

אז זהו, שאני לא.

לא, זה לא פגע לי בפרנסה ומסתבר שכאשר אהיה מי שאני מתכנן להיות, אוכל להיות גם אם תקפוץ מישהי ותטען שאני אלכוהוליסט הלום קרב מתעלל בילדים. אבל אני לא מאמין באף אחד כאן יותר ולעולם לא אאמין ולהבדיל מהיום בו הגעתי לכאן וחלקתי וסיפרתי, מבחינתי אין כאן ולו אדם אחד עליו אי פעם אסמוך. יש את הכלוב והוא מורכב מעיסה אחת גדולה של כלוביסטים. מבחינתי, אין כאן יותר בני אדם.

אז רד מהגמד. כי הוא חרא של דוגמא.
Brave Dwarf
crazzzy.gif אני תוהה מה היו כוונותיו של פוג כאשר נזרק לעורר נושא מהעבר, כולל שמות. אבל זה בין מטוסי קרב לבינו.
------------------

בכל מקרה, שמעתם בטח על המורה ששלחה את הדף הלא נכון לתלמידים, דף שהכיל לא רק את השמות של אלו שעתידים להשתתף במשלחת לפולין, אלא אפילו את התוויות שהדביקו להם המורים. התלמידים חטפו ג'ננה והגיעו לבית הספר עם שלטי-תוויות דבוקים להם לחזה, במעין אמרה שבעיניי מוריהם, אינם אנשים, אלא תוויות.

בעוד מספר חודשים הכלוב ייראה כך:

מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 13 במרץ 2013
הוא אוהב לשרבב שמות. icon_rolleyes.gif
Brave Dwarf
מאו כתב/ה:
הוא אוהב לשרבב שמות. icon_rolleyes.gif
הייתי אומר:
לשירבובים יש יותר מכיוון אחד. ואני לאחרונה מאוד סבלני. כמעט אריסטוקרט. אך אין זה אומר שכשיישבר לי, לא אשרבב לצד השני.
אבל לא אגיד.
להבה חשופה
להבה חשופה • 13 במרץ 2013
[quote="Brave Dwarf""]

לא, זה לא פגע לי בפרנסה ומסתבר שכאשר אהיה מי שאני מתכנן להיות, אוכל להיות גם אם תקפוץ מישהי ותטען שאני אלכוהוליסט הלום קרב מתעלל בילדים. אבל אני לא מאמין באף אחד כאן יותר ולעולם לא אאמין ולהבדיל מהיום בו הגעתי לכאן וחלקתי וסיפרתי, מבחינתי אין כאן ולו אדם אחד עליו אי פעם אסמוך. יש את הכלוב והוא מורכב מעיסה אחת גדולה של כלוביסטים. מבחינתי, אין כאן יותר בני אדם.

אז רד מהגמד. כי הוא חרא של דוגמא.[/quote]

אליפל מותק.

"בזמנו", השרשור ,פגע בך בסובבים אותך ובכל אוהבייך. (ולא רק בול בפוני).

אתה (וזוגתך שתחייה אנג'לינה) מודל לחיקוי איך צריך להתנהל מול ועם אנשים. (בפרט עם אוהבייך וחברייך).

אתה, אליפל מותק, ממש אבל ממש לא חרא של דוגמא. נהפוכהו.

לי ולבני ביתי, הינך מהווה מודל לחיקוי ודוגמא.

ת'זהר ממני , לומר (שוב) שהינך חרא של דוגמא.קאפיש? אין בכך אמת. וזו בלשון המעטה.

שלא לומר, שאנו אוהבות מאוד את זוגתך אנג'לינה המדהימה. אין שום קשר לכך שאני "שפוטה של הגמד"

מבחינתי, האמת, תמיד צריכה להאמר, גם כאן בכלוב

להבה חשופה.
Alas
Alas • 13 במרץ 2013
פוסטים מהסוג הזה חשובים באותה מידה שחשובות המריבות בין הדיירים בבית האח הגדול (מה איתם באמת?! כמה זמן עוד נחכה?!).
תחשבו על הכלוב כעל בית זכוכית שמשקף דרכו דמויות, שחלקן דלוחות, חלקן מעניינות, חלקן יושבות עם התחת השמן שלהן במשבצת האינטלקט, חלקן דמויות שנפלטו מהפריפריה ומנסות את מזלן בתודעה הציבורית, חלקן נחבאות אל הכלים, חלקן סתם באו להחליף גרדרובות ולהשוויץ בטעם האופנתי שלהן וכו׳ (שבצו אתם את הדמות הכלובית לאנלוגיה המתאימה).
מה בעצם אני מנסה לומר (אני שואלת את עצמי)..?
שצהוב קצת עושה נעים בפנים, תודו. בעיקר משום שצהוב של אחרים מרחיק אותנו מה׳חום׳ שלנו עצמנו.

בשורה התחתונה:
אין מה לאהוב בפוסטים/שרשורים מהסוג הזה, ככל שאנסה, אך מנגד אין לי שום בעיה עקרונית (אולי כן בהקשר של אאוטינג וכדו׳) איתם.  
Brave Dwarf
להבה חשופה כתב/ה:

אתה (וזוגתך שתחייה אנג'לינה) מודל לחיקוי איך צריך להתנהל מול ועם אנשים. (בפרט עם אוהבייך וחברייך).

חס וחלילה, חס ושלום. אני דוגמא לאיך שאסור להתנהל בכלוב. כי הייתי צריך לתבוע אותה על הדברים שאמרה ולהכריח אותה להוכיח שאני מתעלל בילדיי ושאני הלום קרב ואפילו אלכוהוליסט; כי הייתי צריך להוכיח את פוג על כי כתב בפורום לאנג'לינה, שעדיין לא הייתה נשואה לי, על תגובתה הראשונה: עזבי אותו, הוא בנזונה; לשאול את גריי גרין מדוע הוא מכנה אותי "שמוק" ואת מיוחדת למה היא מאחלת לי להתאבד ואיך היא רואה בהתאבדות שלי, אושר לילדיי; לשאול את זונת סושי למה היא, בשלושה ניקים שונים, מתחילה אתי בבלוג, ובניק נוסף כותבת לי "לך ממני" בפורום, ואת אלה שהגנו עליה מה בעצם עשיתי להם?

הכל התחיל מרכילות קטנה.

אני חרא של דוגמא ולכן פניתי לבחור משרשור תאום באטרף והצעתי לו לשלם על עו"ד שיתבע את זו שפתחה את השרשור על לשון הרע. כי הגיע הזמן שמישהו יעשה את זה.
להבה חשופה
להבה חשופה • 13 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:

חס וחלילה, חס ושלום. אני דוגמא לאיך שאסור להתנהל בכלוב. כי הייתי צריך לתבוע אותה על הדברים שאמרה ולהכריח אותה להוכיח שאני מתעלל בילדיי ושאני הלום קרב ואפילו אלכוהוליסט; כי הייתי צריך להוכיח את פוג על כי כתב בפורום לאנג'לינה, שעדיין לא הייתה נשואה לי, על תגובתה הראשונה: עזבי אותו, הוא בנזונה; לשאול את גריי גרין מדוע הוא מכנה אותי "שמוק" ואת מיוחדת למה היא מאחלת לי להתאבד ואיך היא רואה בהתאבדות שלי, אושר לילדיי; לשאול את זונת סושי למה היא, בשלושה ניקים שונים, מתחילה אתי בבלוג, ובניק נוסף כותבת לי "לך ממני" בפורום, ואת אלה שהגנו עליה מה בעצם עשיתי להם?

הכל התחיל מרכילות קטנה.

אני חרא של דוגמא ולכן פניתי לבחור משרשור תאום באטרף והצעתי לו לשלם על עו"ד שיתבע את זו שפתחה את השרשור על לשון הרע. כי הגיע הזמן שמישהו יעשה את זה.

אתה נקטת בדרך שבחרת. ובכל זאת, היית מאוד רחום כלפי אותן/ם מלעיזים / חורשי רעתך.

אתה, חרא של דוגמא? לא. ממש לא.

החרא, ישאר דבוק לאותם אנשים, שחרשו זימתם כנגדך ונגד זוגתך אנג'לינה.

להבה חשופה.