בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונשים- דילמת השפחה

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 11 שנים • 14 במרץ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
מחשבת המשך: נראה לי סביר ששולט יהיה צריך את הקטעים האלה בלי לגמרי להיות מודע לצורך הזה. כלומר, שהוא יימשך למישהי שעושה לו התמרדויות קטנות ומספקת לו תירוצים להעניש אותה, בלי ממש לחשוב לעצמו שזה מה שהוא מחפש. אולי זה אפילו קצת יהרוס לו, לחשוב את זה מפורשות. ובלי להיות מודע זה שומר את הקסם של ההשלמה הזוגית.

(הזוג שעולה לי בדמיון הוא זוג קצת מטופש, אבל לא נראה לי שזה משנה. זו לא בעיה לחשוב על אנשים אחרים שהם מטופשים icon_smile.gif)

כן, ואז אולי היא, בתת מודע בלבד, תפשל לפעמים בכוונה.

נדמה לי שכל זוג אמיתי ואוהב הוא קצת מצחיק, לא icon_smile.gif
sid​(נשלטת){נווד במדבר}

מאמינה ששולט טוב

יידע להעמיד את האתגרים הנכונים גם עבורו וגם עבור שפחתו.
אם היא ציתנית מאוד, הוא יכול למצוא לה אתגרים חדשים,
או פשוט לעשות בה כרצונו ללא סיבה נגלית לעין...
לא רואה סיבה להעמדת פנים, נהפוך הוא... אני רואה בהעמדת פנים טעם לפגם במידה מסויימת...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
באופן אישי, כל הקונספט של עונשים הוא די משחק בעיני. משחק כיפי מאד, אחד האהובים עלי - אבל תמיד משחק, עם מודעות לכך שזה משחק. עונש אמיתי הוא די מצב קיצון. אחרת העונשים גם לא עובדים.
ואני אומרת - אתה רוצה להרביץ, תרביץ. אתה לא צריך תירוץ icon_smile.gif
שלגי
שלגי • 14 במרץ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
באופן אישי, כל הקונספט של עונשים הוא די משחק בעיני. משחק כיפי מאד, אחד האהובים עלי - אבל תמיד משחק, עם מודעות לכך שזה משחק. עונש אמיתי הוא די מצב קיצון. אחרת העונשים גם לא עובדים.
ואני אומרת - אתה רוצה להרביץ, תרביץ. אתה לא צריך תירוץ icon_smile.gif

חסכת לי התנסחות יולי, תודה
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 במרץ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
מחשבת המשך: נראה לי סביר ששולט יהיה צריך את הקטעים האלה בלי לגמרי להיות מודע לצורך הזה. כלומר, שהוא יימשך למישהי שעושה לו התמרדויות קטנות ומספקת לו תירוצים להעניש אותה, בלי ממש לחשוב לעצמו שזה מה שהוא מחפש. אולי זה אפילו קצת יהרוס לו, לחשוב את זה מפורשות. ובלי להיות מודע זה שומר את הקסם של ההשלמה הזוגית.

(הזוג שעולה לי בדמיון הוא זוג קצת מטופש, אבל לא נראה לי שזה משנה. זו לא בעיה לחשוב על אנשים אחרים שהם מטופשים icon_smile.gif)

לי דווקא הם נשמעים עליזים וטובי ללב. מין קונדסון וקונדוסית - הגרסה הבדס"מית.

ואני, שבכלל ונילית, מאוד מתגרה מעונשים וחינוך וכל זה. אבל זה באמת נראה לי יותר קינקי, שמתי לב שלאנשים היותר כבדים זה פחות עושה את זה. אולי כי באמת זה מאיים על ה"מציאות" של הסיטואציה, על האמיתיות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
הורג אותי מצחוק שככה בנונשלנטיות הכנסת אותי ל"יותר כבדים" shocked.gif

אני? אני??? icon_smile.gif

האמת שגם לי הם נשמעים עליזים וטובי לב. זה ממש לא סותר. אני גם מתגרה מחינוך וכל זה, אבל בזמן שאני מתגרה מזה אני לא משכנעת את עצמי שזה לא משחק. זו סתירה? אני לא צריכה לקחת משהו ברצינות בשביל להתגרות ממנו. לפעמים אני מתגרה ממשחקים ולפעמים מרצינות תהומית. לא נראה לי כזה בעייתי להכיל את שניהם בתוך מערכת יחסים. היא הרי נמשכת המון זמן, יש בה הרבה מקום.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
amy כתב/ה:
אני חושבת שעונש יכול להיות אמיתי, פרלין. זה לא משחק.

אני חושבת שיכול להיות עונש אמיתי, ויכול להיות משחק בעונש. וכל אחד מהם ממלא תפקיד אחר לגמרי. ואני מנסה להבין לאיזה מהם התכוונת בשאלה שלך. זה נשמע כמו משחק בעונש, אבל אולי התכוונת גם לאמיתי ולצורך של שולט להיות בעמדה הזאת. אבל זה מכניס אותי ללופ לוגי. זה לא מסתדר לי בכלל. כי אם אני מזהה בו צורך כזה ומנסה למלא אותו, הרי ששוב נכנסתי למשחק.

הפתרון היחיד הוא אם גם אני וגם הוא לא מודעים. אם לשנינו יש צורך לקיים את התפקידים האלה ושנינו בלי לשים לב שזה בכוונה כל הזמן דוחפים אחד את השני לעמדות האלו. אבל זה לא נשמע לי כזה מלהיב. כלומר, זה לא הטעם שלי. אני נורא בקטע של מודעות, כמה שיותר יותר טוב.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 במרץ 2013
amy כתב/ה:
אני חושבת שעונש יכול להיות אמיתי, פרלין. זה לא משחק.

ברצינות? ממש אמיתי?
בתוך מערכת יחסים? אני לא יכולה לשכנע את עצמי שיש בזה אישהו הגיון מלבד ההגיון ההרטבה המקודש שגבר שאני חולקת איתו את חיי והוא שווה לי, יעניש אותי ויחנך אותי על-אמת.